ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by RayMabus 30/10/2020, 22:01

Podrška islamistima

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2226302

Nek propadne Europa utemeljena na vrijednostima francuske republike.

Dolje demokracija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by debotoijusto 30/10/2020, 22:07

izadji malo na zrak i nadji neki hobi upisi ti postaju retardirani za popizdit
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by kic 30/10/2020, 22:07


ako nas Duhacek brani, stao bih malo na kocnicu.

jer, moguce da su se Francuzi zaletili, Europa se dugo bavi s migrantima i muslimanskom manjinama kod sebe, da su zaboravili da to nije sve od Islamskog svijeta

Islam drzi dobar dio planete

bojim se npr da nasi ne krenu objavljivati karikature bezveze, blizu su nam migranti..

mislim da je nepotrebno ih provocirati, sloboda govora kazete? skroz sam za to, ali ako Francuska ima zakone kojima brani negiranje holokausta i preispitivanje tih događaja, onda tu i nema slobode govora.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by RayMabus 30/10/2020, 22:09

Hoćemo Hitlera.

Jedini koji je retardiran to si ti i ovaj peder Duaček koji brani vrijeđanje religija pa priča o tome kako svi mislimo ko i francuske komunjare da je sloboda govora = vrijeđanje drugih

Podrška islamistima u Francuskoj. Gazi liberalne fašiste.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by IL Risorto 30/10/2020, 22:12

To se neće dogodit.Današnji islamisti mačiji su kašalj u odnosu na mastrodont katoličke crkve,koju smo svejedno pobjedili i pacifizirali a ona je bila malo jebeniji protivnik.
Pušu neki novi vjetrovi,ono što ne vidiš,zahvaljujuć islamistima,sve ćemo religije sjebat pod istom izlikom.
Kao što je Plenkiju dobro došao napad onog poremećenog momka,tako i ovo islamističko divljanje iskorist ćemo za još veću kontrolu.
Sve vjerske objekte stavit pod prismotru,pod izlikom tobožnjeg straha da bi mogli biti meta potencijalnih terorističkih napada.
Ako ne dođe do potpune sekularizacije i liberalizacije,uvijek preostaje virus kao zadnja opcija. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by RayMabus 30/10/2020, 22:16

Radujem se zabijanju noža u srce LGBT agende.

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Eiffel-isis

Jedan udarac al pada sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by IL Risorto 30/10/2020, 22:19

RayMabus wrote:Hoćemo Hitlera.

Jedini koji je retardiran to si ti i ovaj peder Duaček koji brani vrijeđanje religija pa priča o tome kako svi mislimo ko i francuske komunjare da je sloboda govora = vrijeđanje drugih

Podrška islamistima u Francuskoj. Gazi liberalne fašiste.
Zbog čega bi religije bile nedodirljive i izuzete od bilo kakve kritike pa i izrugivanja.
Smetalo vam je kad se za vrijeme antifašizma nije smjelo kritizirat druga Tita,partiju itd.tražili ste slobodu govora i ukidanje verbalnog delikta a sad bi vjerska mafija htjela to isto.
U demokraciji sve je podložno kritici,nema nedodirljivih,barem bi tako trebalo bit.Ako se smije vrijeđat premijera,predsjednika,zašto se ne bi smjelo vrijeđati nečije zatucano praznovjeje i imaginarni prijatelji.
Druga stvar je to što vjernička populacija broji znatan broj posebno retardiranih luđaka,koji bi zbog likova iz bajki krenuli ubijat i one koji im ni na koji način nisu kriv.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by AssadNaPodmornici 30/10/2020, 22:23

gordan duhaček koji je pisao na tjednoj bazi kolumne kako su naši policajci "brutalni" i kako "treba otvoriti granice", izgleda da se usra za svoje masno debelo dupe. sada odjedanput očekuje vjerojatno od "brutalne policije da ga brani". 

trpaj sada još više, preko vode do slobode.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20871
2018-06-14


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by RayMabus 30/10/2020, 22:26

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Hoćemo Hitlera.

Jedini koji je retardiran to si ti i ovaj peder Duaček koji brani vrijeđanje religija pa priča o tome kako svi mislimo ko i francuske komunjare da je sloboda govora = vrijeđanje drugih

Podrška islamistima u Francuskoj. Gazi liberalne fašiste.
Zbog čega bi religije bile nedodirljive i izuzete od bilo kakve kritike pa i izrugivanja.
Smetalo vam je kad se za vrijeme antifašizma nije smjelo kritizirat druga Tita,partiju itd.tražili ste slobodu govora i ukidanje verbalnog delikta a sad bi vjerska mafija htjela to isto.
U demokraciji sve je podložno kritici,nema nedodirljivih,barem bi tako trebalo bit.Ako se smije vrijeđat premijera,predsjednika,zašto se ne bi smjelo vrijeđati nečije zatucano praznovjeje i imaginarni prijatelji.
Druga stvar je to što vjernička populacija broji znatan broj posebno retardiranih luđaka,koji bi zbog likova iz bajki krenuli ubijat i one koji im ni na koji način nisu kriv.

Tebi bi krajnje vrijeme bilo da shvatiš kako ja razmišljam kao vojno lice.

https://www.google.com/amp/s/narod.hr/hrvatska/potporu-francuskog-veleposlanstva-predstavljena-lgbt-slikovnica/amp

Francuski ambasador = službena osoba koja predstavlja drugu državu tj Francusku

Financira LGBT agendu u tuđoj državi = direktno mješanje

Slikovnica = pranje uma djeci od malih nogu


Ide protuudar

Zavadi pa vladaj

Uništenje tog njihovog bratstva i jedinstva
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by IL Risorto 30/10/2020, 22:27

RayMabus wrote:Radujem se zabijanju noža u srce LGBT agende.

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Eiffel-isis

Jedan udarac al pada sve.
Ne znam pod kakvim staklenim zvonom ti živiš i svijetu iluzija,ali kad se prosvjetiteljstvo uspjelo odhrvati s daleko moćnijim neprijateljom na njegovom terenu,te ga natjerati u defanzivni mod,ti misliš da će par islamistički budala uspjeti zaustavit Novi svjetski poredak.Naprotiv,njihove akcije samo će pogodovat za tranziciju društva u jedno sigurnonosno sofisticiranije.
Analitičari koji su radili projekcije i procjene za godine koje dolaze,ukalkulirali su razne moguće ishode.
Dobit ćete još veću kontrolu u cilju spriječavanja radikalizma.Događaj na Markovu trgu dobar je primjer.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by RayMabus 30/10/2020, 22:32

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Radujem se zabijanju noža u srce LGBT agende.

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Eiffel-isis

Jedan udarac al pada sve.
Ne znam pod kakvim staklenim zvonom ti živiš i svijetu iluzija,ali kad se prosvjetiteljstvo uspjelo odhrvati s daleko moćnijim neprijateljom na njegovom terenu,te ga natjerati u defanzivni mod,ti misliš da će par islamistički budala uspjeti zaustavit Novi svjetski poredak.Naprotiv,njihove akcije samo će pogodovat za tranziciju društva u jedno sigurnonosno sofisticiranije.
Analitičari koji su radili projekcije i procjene za godine koje dolaze,ukalkulirali su razne moguće ishode.
Dobit ćete još veću kontrolu u cilju spriječavanja radikalizma.Događaj na Markovu trgu dobar je primjer.

Pročitaj post poviše

Naljutio sam se na francuskog ambasadora kojeg je poslala Francuska

Napad je najbolja obrana

Ahilova peta Francuske je jedinstvo

Zato ide zavadi pa vladaj

Očito uvijek smećeš sa uma da sam ja general galaktičke federacije s pet zvjezdica

To ti izgleda teško dolazi u um



Francuska je izvršila napad na Hrvatsku koja je suverena država preko svog ambasadora i finaciranje LGBT slikovnice s kojom misle prati um našoj djeci od malih nogu

Protuudar
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by debotoijusto 30/10/2020, 22:32

RayMabus wrote:Hoćemo Hitlera.

Jedini koji je retardiran to si ti i ovaj peder Duaček koji brani vrijeđanje religija pa priča o tome kako svi mislimo ko i francuske komunjare da je sloboda govora = vrijeđanje drugih

Podrška islamistima u Francuskoj. Gazi liberalne fašiste.

sloboda govora ide u paketu s odgovornoscu za izgovoreno
cuj francuske komunjare...retardirano za popizdit
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by IL Risorto 30/10/2020, 22:37

Kina daleko više muslimane izvrguje porugi,pa nisam primjetio da se muslići usude neki teroristički akt protiv Kine.
Doduše,Kina se podjednako odnosi prema svim religijama,ono,čisto da se nitko ne osjeća zapostavljen,pa tako prigodno spale Biblije na kršćanske praznike a Kurane na muslimanske.Budist takođe u Kini nisu zapostavljeni a poseban tretman i,,povlašten'' položaj imaju sljedbenici religije Falun Dafa :rasta


Sve dok demokratske zemlje ne primjene kineski model prema religijam,neće biti mira u kući,jer ne možeš biti demokratičan prema onima koji se bre protiv demokracije.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by red wolf 30/10/2020, 22:38

RayMabus wrote:Podrška islamistima

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2226302

Nek propadne Europa utemeljena na vrijednostima francuske republike.

Dolje demokracija.
Iznad vrijednosti francuske revolucije vjerno bdije Svevideće oko...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by RayMabus 30/10/2020, 22:39

סמאל wrote:
RayMabus wrote:Radujem se zabijanju noža u srce LGBT agende.

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Eiffel-isis

Jedan udarac al pada sve.
Ne znam pod kakvim staklenim zvonom ti živiš i svijetu iluzija,ali kad se prosvjetiteljstvo uspjelo odhrvati s daleko moćnijim neprijateljom na njegovom terenu,te ga natjerati u defanzivni mod,ti misliš da će par islamistički budala uspjeti zaustavit Novi svjetski poredak.Naprotiv,njihove akcije samo će pogodovat za tranziciju društva u jedno sigurnonosno sofisticiranije.
Analitičari koji su radili projekcije i procjene za godine koje dolaze,ukalkulirali su razne moguće ishode.
Dobit ćete još veću kontrolu u cilju spriječavanja radikalizma.Događaj na Markovu trgu dobar je primjer.
Nije me briga tko će pobijediti. Jer je francuska vlada upala ovamo pošto je financirala LGBT slikovnice za hrvatsku djecu da im opere um ja sam upao tamo.

Ne zanima me koja će strana pobjediti. Želim samo krv do koljena i da nemaju više ni vojske ni resursa koje će slat u Hrvatsku da joj nameću svoju agendu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by prckov 30/10/2020, 22:47

cudi me da antife mirno gledaju na ovu provalu islamofobije i rasizma bijelih kolonijalista
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by RayMabus 30/10/2020, 22:48

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:Radujem se zabijanju noža u srce LGBT agende.

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Eiffel-isis

Jedan udarac al pada sve.
Ne znam pod kakvim staklenim zvonom ti živiš i svijetu iluzija,ali kad se prosvjetiteljstvo uspjelo odhrvati s daleko moćnijim neprijateljom na njegovom terenu,te ga natjerati u defanzivni mod,ti misliš da će par islamistički budala uspjeti zaustavit Novi svjetski poredak.Naprotiv,njihove akcije samo će pogodovat za tranziciju društva u jedno sigurnonosno sofisticiranije.
Analitičari koji su radili projekcije i procjene za godine koje dolaze,ukalkulirali su razne moguće ishode.
Dobit ćete još veću kontrolu u cilju spriječavanja radikalizma.Događaj na Markovu trgu dobar je primjer.
Nije me briga tko će pobijediti. Jer je francuska vlada upala ovamo pošto je financirala LGBT slikovnice za hrvatsku djecu da im opere um ja sam upao tamo.

Ne zanima me koja će strana pobjediti. Želim samo krv do koljena i da nemaju više ni vojske ni resursa koje će slat u Hrvatsku da joj nameću svoju agendu.

A imaju pet šest miljona muslimana čiji broj raste i neće biti jedinstva nego sukob

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa 201030147.9_mn

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/deseci-hiljada-na-antifrancuskim-protestima-zbog-macronovih-izjava-o-islamu/201030147

Bilo bi ljepo da sam ja od onih koji kažu : Drugi put kad to učiniš

Nema drugog puta.

Usudio si se drugoj suverenoj državi mišat u odgoj djece i podmećati LGBT agendu najmlađima da im pereš um.

Koga si ti to pita ?

Pa pa
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by prckov 30/10/2020, 22:50

סמאל wrote:Kina daleko više muslimane izvrguje porugi,pa nisam primjetio da se muslići usude neki teroristički akt protiv Kine.
Doduše,Kina se podjednako odnosi prema svim religijama,ono,čisto da se nitko ne osjeća zapostavljen,pa tako prigodno spale Biblije na kršćanske praznike a Kurane na muslimanske.Budist takođe u Kini nisu zapostavljeni a poseban tretman i,,povlašten'' položaj imaju sljedbenici religije Falun Dafa :rasta


Sve dok demokratske zemlje ne primjene kineski model prema religijam,neće biti mira u kući,jer ne možeš biti demokratičan prema onima koji se bre protiv demokracije.

nista cvarak
jedino ti preostaje da zoves captain sweden-a u obranu demokracije

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by IL Risorto 30/10/2020, 22:55

Večeras sam se ugodno iznenadio na nova saznanja iz Poljske.Nisam ni slutio kako tamo postoji znatan antiklerikani otpor koji je do sad bio pasivan.
Ako u jednoj Poljskoj postoji takvo raspoloženje,onda proces demokratizacije  i globalnog poretka ipak nije uzaludan.
Mislim kako se treba malo više angažirat,te afirmirat i moblilizirat takve snage i u Hrvatskoj,te na sljedeći,,pro life'' hod za život,odgovoriti s,,pro abortus'' kao što je bilo u Rijeci.

Religije su relikt primitivnih vremena.Islam se još grčevito drži,ali sigiran sam da će i tu doći do znatne promjene raspoloženja u odnosu multi-kulti agende prema njima i to čim dođe do promjene u energetskoj strategiji zapada.
Podrebne su mini nuklearne alektrane diljem EU,te automobilsku industriju sve više preorijentirati na električni pogon.
Energetskom neovisnošću,nestat će potrebe podilazit islamu a tada će nastupiti nova agenda,gdje će se islam proglasiti kao nekompaktibilan s multi kulturom i onaj koji je u ratu protiv demokracije i multikulture.
Kad dovedeš do toga da je islam nacizam modernog doba,onda preventivno djelovanje protiv legitimnih ciljeva, kroz medijsku mašineriju će vrlo lako biti opravdano.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by IL Risorto 30/10/2020, 22:56

prckov wrote:
סמאל wrote:Kina daleko više muslimane izvrguje porugi,pa nisam primjetio da se muslići usude neki teroristički akt protiv Kine.
Doduše,Kina se podjednako odnosi prema svim religijama,ono,čisto da se nitko ne osjeća zapostavljen,pa tako prigodno spale Biblije na kršćanske praznike a Kurane na muslimanske.Budist takođe u Kini nisu zapostavljeni a poseban tretman i,,povlašten'' položaj imaju sljedbenici religije Falun Dafa :rasta


Sve dok demokratske zemlje ne primjene kineski model prema religijam,neće biti mira u kući,jer ne možeš biti demokratičan prema onima koji se bre protiv demokracije.

nista cvarak
jedino ti preostaje da zoves captain sweden-a u obranu demokracije
Nema potrebe.Kad pobjedi Biden,demokratizacija će ponovno uzeti zamaha.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa Empty Re: Gordan Duhaček : Ako padne Francuska pada i Europa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum