ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ćaća se vratio!Autocesta do Dubrovnika bit će najskuplja u Hrvatskoj.Kilometar će koštati čak 193 milijuna kuna

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Ćaća se vratio!Autocesta do Dubrovnika bit će najskuplja u Hrvatskoj.Kilometar će koštati čak 193 milijuna kuna - Page 4 Empty Re: Ćaća se vratio!Autocesta do Dubrovnika bit će najskuplja u Hrvatskoj.Kilometar će koštati čak 193 milijuna kuna

Post by marcellus 27/10/2020, 15:34

danni1 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
marcellus wrote:mislim da nekako možda nije trenutak

Mene više nije ni briga potpuno iskren da budem.
s obzirom da Dubrovnik svake godine preko turizma uplati ogromne količine para u državnu kasu, da je sva lova od PDVa ostala u DU, mogli su izgraditi 5 takvih autcesta.. ali bog te jebo pljačke u naslovu.. nesmijemo HDZovcima i naših domaćim firmama dati da grade, napraviti međunarodni natječaj i dati Kinezima.. našima zabraniti da išta rade.. radit će 40godina i popljačkat će se sve.. i koštat će 3x više čak i od ove cijene. .država godišnje od turizma pokupi 10milijardi € , neka Kinezi puknu cifru i to je to.. isplatiti im cash na ruke i neka grade..
A u Dubrovnik autom dođe 1% turista. Ako uključimo autobuse možda 2-3%. Ostali dođu brodom ili avionom. Autoput će zjapit prazan.

a ne gradi se radi turista nego radi povezivanja albanije i dalje grčke na zapad europe.

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ćaća se vratio!Autocesta do Dubrovnika bit će najskuplja u Hrvatskoj.Kilometar će koštati čak 193 milijuna kuna - Page 4 Empty Re: Ćaća se vratio!Autocesta do Dubrovnika bit će najskuplja u Hrvatskoj.Kilometar će koštati čak 193 milijuna kuna

Post by marcellus 27/10/2020, 15:35

MaximusDecimusMiridije wrote:
vuksadinare wrote:svi ti projekti su ugovoreni prije korone...vidjet cemo na kraju kolika ce im biti ispaltivost..i jesu projekti bazirani najvise na turizmu i prilivu novaca od turizma i dijelom iz eu fondova...

Ja isto mislim da je to dali će se graditi ili ne već određeno. I zato mi je uopće rasprava o tome hoće li biti ili ne bez veze. Jel ima primarnijih stvari od ovoga? Jedan pogled na bolnice daje odgovor na to da ne spominjem gro drugih stvari. U zadnjih par godina su u Du-Ne zupaniji stvarno na cesti prema Dbk napravili jako puno toga. Od izravnavanja opasnih zavojka, dodavanja treće trake gdje treba, zaustavnih trakova, generalno proširenja same magistrale. Te situacija sama definitivno nije ista sada i prije recimo 5-6 godina. Ovo je sada jako dobra cesta do autoputa se dođe od DBK za sat-sat i po vožnje ovisno od stanja u Neumu. I što je najbitnije još ta cesta nije obavljeno sve što misle a već sada je to skroz druga pjesma nego prije par godina. 

Da se razumijemo ja nisam ni protiv autoputa, pogotovo ako plaća većinu love EU...ono živo mi se jebe dabogda ga sutra napravili. Čisto sa strane kvalitete trenutne ceste...ovo sada je jako dobro stanje kad se usporedi sa cirkusom od prije par godina.

po meni je ključno napravit most i zaobić neum i bošnjakistan, a i te ceste po pelješcu će vjerojatno bit bolje nego onaj dio magistrale koji je koma i gužve su.

_________________
Ćaća se vratio!Autocesta do Dubrovnika bit će najskuplja u Hrvatskoj.Kilometar će koštati čak 193 milijuna kuna - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum