ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Čača" dobio 4,5 godine zatvora, mora vratiti 17,4 milijuna kuna

Go down

"Čača" dobio  4,5 godine zatvora, mora vratiti 17,4 milijuna kuna Empty "Čača" dobio 4,5 godine zatvora, mora vratiti 17,4 milijuna kuna

Post by RayMabus Fri 7 Apr - 10:32

BIVŠI premijer Ivo Sanader danas je, nakon četiri godine suđenja, nepravomoćno osuđen na 4 i pol godine zatvora zbog optužbi da je primio 17 milijuna kuna mita nakon što je Ministarstvo regionalnog razvoja, na čijem je čelu bio Petar Čobanković, 2009. kupilo zgradu u Planinskoj ulici od tvrtke bivšeg HDZ-ova saborskog zastupnika i vlasnika mesnica Stjepana Fiolića.

Kako je osuđen na kaznu manju od pet godina Sanader neće u zatvor dok presuda ne postane pravomoćna.  TSanader mora vratiti 17,4 mil kn u proračun u roku od 15 dana od pravomoćnosti presude.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/presuda-za-planinsku-bivsem-premijeru-45-godine-zatvora-mora-vratiti-174-milijuna-kuna-/961986.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

"Čača" dobio  4,5 godine zatvora, mora vratiti 17,4 milijuna kuna Empty Re: "Čača" dobio 4,5 godine zatvora, mora vratiti 17,4 milijuna kuna

Post by Guest Fri 7 Apr - 10:43

dakle,rasprodati sve sto ima Iffo,Obitelj Mu..i naplatiti sve mogutje,naravno,involvirane baciti na ulicu,a ne one koji ne plati 3 tv pretplate..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Čača" dobio  4,5 godine zatvora, mora vratiti 17,4 milijuna kuna Empty Re: "Čača" dobio 4,5 godine zatvora, mora vratiti 17,4 milijuna kuna

Post by Oh_Femder Fri 7 Apr - 11:46

pismejker wrote:dakle,rasprodati sve sto ima Iffo,Obitelj Mu..i naplatiti sve mogutje,naravno,involvirane baciti na ulicu,a ne one koji ne plati 3 tv pretplate..
Hrvatska porezna će mu konfiscirati apartman u New Yorku, he-he ;P I offshore bankovne račune. Isto ko i gušteru Todi. Mislim, ono :D 

Nije DrIvo ništa drugo nego ostali učinio (što naravno nije nikakvo opravdanje), ali zbog drugih se grijeha njemu sudi, a ne zbog pljačke društvene imovine.
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

"Čača" dobio  4,5 godine zatvora, mora vratiti 17,4 milijuna kuna Empty Re: "Čača" dobio 4,5 godine zatvora, mora vratiti 17,4 milijuna kuna

Post by Guest Fri 7 Apr - 11:57

Oh_Femder wrote:
pismejker wrote:dakle,rasprodati sve sto ima Iffo,Obitelj Mu..i naplatiti sve mogutje,naravno,involvirane baciti na ulicu,a ne one koji ne plati 3 tv pretplate..
Hrvatska porezna će mu konfiscirati apartman u New Yorku, he-he ;P I offshore bankovne račune. Isto ko i gušteru Todi. Mislim, ono :D 

Nije DrIvo ništa drugo nego ostali učinio (što naravno nije nikakvo opravdanje), ali zbog drugih se grijeha njemu sudi, a ne zbog pljačke društvene imovine.
Jea...bitno da nama Pečalbarima,MUP uz odjavu trazi sve podatke o boravištu i zaposlenju u drugim drzavama.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Čača" dobio  4,5 godine zatvora, mora vratiti 17,4 milijuna kuna Empty Re: "Čača" dobio 4,5 godine zatvora, mora vratiti 17,4 milijuna kuna

Post by Oh_Femder Fri 7 Apr - 12:34

pismejker wrote:
Oh_Femder wrote:
pismejker wrote:dakle,rasprodati sve sto ima Iffo,Obitelj Mu..i naplatiti sve mogutje,naravno,involvirane baciti na ulicu,a ne one koji ne plati 3 tv pretplate..
Hrvatska porezna će mu konfiscirati apartman u New Yorku, he-he ;P I offshore bankovne račune. Isto ko i gušteru Todi. Mislim, ono :D 

Nije DrIvo ništa drugo nego ostali učinio (što naravno nije nikakvo opravdanje), ali zbog drugih se grijeha njemu sudi, a ne zbog pljačke društvene imovine.
Jea...bitno da nama Pečalbarima,MUP uz odjavu trazi sve podatke o boravištu i zaposlenju u drugim drzavama.. :cleanteeth
A kaj će ti hrvatsko državljanstvo? Vrati im ga u pičku materinu :P
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

"Čača" dobio  4,5 godine zatvora, mora vratiti 17,4 milijuna kuna Empty Re: "Čača" dobio 4,5 godine zatvora, mora vratiti 17,4 milijuna kuna

Post by Guest Fri 7 Apr - 12:55

Oh_Femder wrote:
pismejker wrote:
Oh_Femder wrote:
pismejker wrote:dakle,rasprodati sve sto ima Iffo,Obitelj Mu..i naplatiti sve mogutje,naravno,involvirane baciti na ulicu,a ne one koji ne plati 3 tv pretplate..
Hrvatska porezna će mu konfiscirati apartman u New Yorku, he-he ;P I offshore bankovne račune. Isto ko i gušteru Todi. Mislim, ono :D 

Nije DrIvo ništa drugo nego ostali učinio (što naravno nije nikakvo opravdanje), ali zbog drugih se grijeha njemu sudi, a ne zbog pljačke društvene imovine.
Jea...bitno da nama Pečalbarima,MUP uz odjavu trazi sve podatke o boravištu i zaposlenju u drugim drzavama.. :cleanteeth
A kaj će ti hrvatsko državljanstvo? Vrati im ga u pičku materinu :P
Pokrenuo pa stopirao,dok ne rjesim neke stvari,kakogod,jos se konzultiram sa odvjetnicima,rad idavanja privatnih podataka.nece ici da se mene odjavljuje i time mi se ukidaju neke stvari,a ja im za nagradu dajem sve moje podatke,koji ih se ne ticu..
Nisam niti spomenuo hrpu formulara za popunu koje zahtijeva Porezna,no kod njih ne budem navratil..nek si hebu malter,kako Longi kaze.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Čača" dobio  4,5 godine zatvora, mora vratiti 17,4 milijuna kuna Empty Re: "Čača" dobio 4,5 godine zatvora, mora vratiti 17,4 milijuna kuna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum