ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus 15/10/2020, 02:14

Win win

Hrvatska vojna sveučilišta će dobit nacne koji bez ruskog motora ne vrijede

Ja imam love i brodogradnju

Lova je moja

Želim da Hrvatska nije vojno ovisna samo o zapadu

Sve je vrlo

Jednostavno

RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus 15/10/2020, 02:18

Ne tražim nacrte za kapitalni brod

Nisam glup a niti mi takvi brod triba

Nisam vam opasnost

Mogu vam jedino biti saveznik na Jadranu

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Buyan-class_corvette

Imam visok IQ.

Nikad ne bi tražio nešto ako znam d vas to ugrožav

Uostalom motor je vaš

Donesi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus 15/10/2020, 02:22

Bez ovoga nema suradnje

Brko s Putinivom slikom iza i s oznakama na odjelu a koji je popušio u Cg me ne fascinira

Više ćete trebati da mene fascinirate
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus 15/10/2020, 02:28

Želim taj brod , imam pik na njega i spreman san to masno platiti

Donesite nacrte

I želim vaš motor unutra , to je dio dogovora da Hrvatska može takve motore nabaviti i drugdje osim u Engleskoj

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 25-3487481-557688-original
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus 15/10/2020, 02:37

Nacri vaši

Trup naš

Motor vaš

Oružje Nato jer smo Nato

Vrhunski brod

Preko njega imate liniju komunikacije sa Splitom

Ono imaš broj

Okreneš

Čuj muči me to i to jel može Hrvatska

Da vidimo jel ljudski

Je

Može

Dođi u Hrvatsku kad ti zbog Novičoka cijeli zapad radi Britanije okrene leđa

Hrvatskoj mogu popušit kurac
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus 15/10/2020, 02:40

Njemačka se isto nešto neće buniti jer joj je bitan sjeverni tok

A kad jedna mala Hrvatska ima ovakva muda

A čao Britany
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus 15/10/2020, 02:43

Znaš ono kao anglosasi su protiv plinovoda sjeverni tok

Njemačkoj neugodno

Nu vidi Putin u Hrvatskoj

Eu članici i NATO-u

Ajme


Lakše i Berlinu kad su ovi tako mali a tako prgavi

Ne Amerika

Njemačka je suverena država
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus 15/10/2020, 02:46

RayMabus wrote:Znaš ono kao anglosasi su protiv plinovoda sjeverni tok

Njemačkoj neugodno

Nu vidi Putin u Hrvatskoj

Eu članici i NATO-u

Ajme


Lakše i Berlinu kad su ovi tako mali a tako prgavi

Ne Amerika

Njemačka je suverena država
To ti je geoplitkka pajdo.


Ne dolazi Putin radi mene u Hrvatsku nit ču ča ga ja molit

Kad ocjeniš

Dođi

Do tada šalji visoke emisare i polako pripremaj narod u Hrvatskoj na to
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus 15/10/2020, 02:50

Nema većih prgeša od nas na planeti

Šta ne može jedna Njemačka a ni jedna Rusija koliko god upirala na pravoslavlje i istok


Mi to odradimo mrtvi ladni

I šta ćeš ?

Napast češ nas.

Ajde

Prgeše smo mi ne viđene

Dođi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by Hektorović 15/10/2020, 03:31

RayMabus wrote:Želim taj brod , imam pik na njega i spreman san to masno platiti

Donesite nacrte

I želim vaš motor unutra , to je dio dogovora da Hrvatska može takve motore nabaviti i drugdje osim u Engleskoj

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 25-3487481-557688-original

Što će nam ovo, pa ne planiramo gađati Američke baze u Perzijskom Zaljevu iz Kaspijskog Mora :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus 15/10/2020, 03:41

Ti si vlaj. Ne kužiš šta primorca pali.

Triba nam brod za sudjelovanje u Nato misijama

Slovenija je uzela Ruski na račun duga

Mi helikoptere i danas ga gledam kako leti ruski jer je nešto iša obavit

Tako nam sad treba ovo

Mediterna , Baltik , pokazivanje da nismo ovisni o engleskim motorima brodskim

Vlaj si , ne kužiš
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus 15/10/2020, 03:46

S tim da Slovenija na kraju jer nema brodogradnju nije našla šta će s tim brodom dok nama helikopteri služe

I sad nam tribaju brodovi a ovo je klasa iznad ovih ophodnji šta sad radimo

Šta ti znaš šta ču ja napadat.

Triba imat za zube

To su zubi

S ludom posadom

Kamikaze
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by Hektorović 15/10/2020, 03:48

Pa ako već oćeš nešto po Ruskom modelu, bolje Gremašija, koji uz 8 krstarečih raketa nosi i 16 srednjedometnih PZO raketa, ili 64 kratkodometne, plus je nakrcan senzorima i sustavima elektroničkog ratovanja.

Ovo možeš poslati u rat, a ne samo gađati iz hladovine.


Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Nhfzmj53lsp31

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Untitled-1-1
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by Ringo10 15/10/2020, 08:53

Hahaha koje budalaštine ovdje Ray lupeta

BAš sam se nasmijao
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by IL Risorto 15/10/2020, 09:09

Jako poučno i zabavno,čitat Longijeve poslanice. :coffee
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus 15/10/2020, 14:56

Hektorović wrote:Pa ako već oćeš nešto po Ruskom modelu, bolje Gremašija, koji uz 8 krstarečih raketa nosi i 16 srednjedometnih PZO raketa, ili 64 kratkodometne, plus je nakrcan senzorima i sustavima elektroničkog ratovanja.

Ovo možeš poslati u rat, a ne samo gađati iz hladovine.


Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Nhfzmj53lsp31

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Untitled-1-1
To mi je preglomazno za našu obalu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by vuksadinare 15/10/2020, 15:00

ma koji brodovi ray...treba ih uzicati pzo...dali bi oni prije nego drugi..normalno morao bi i ti njima nesto dati...ali mislim d abi ispali jeftiniji do drugih...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus 15/10/2020, 15:11

vuksadinare wrote:ma koji brodovi ray...treba ih uzicati pzo...dali bi oni prije nego drugi..normalno morao bi i ti njima nesto dati...ali mislim d abi ispali jeftiniji do drugih...
Pa ne daju oni ništa , još moram kupit brodski motor kod njih. Gradin ga svojon lovon.

Triba nam takvi jedan brod već sada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by Hektorović 15/10/2020, 18:25

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:Pa ako već oćeš nešto po Ruskom modelu, bolje Gremašija, koji uz 8 krstarečih raketa nosi i 16 srednjedometnih PZO raketa, ili 64 kratkodometne, plus je nakrcan senzorima i sustavima elektroničkog ratovanja.

Ovo možeš poslati u rat, a ne samo gađati iz hladovine.


Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Nhfzmj53lsp31

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Untitled-1-1
To mi je preglomazno za našu obalu.

To je još manja varijanta, za totalnu dominaciju Jadrana trebale bi 3-4 Gorškov fregate.


Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Admiral_Gorshkov_frigate_03


Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Maxresdefault
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus 15/10/2020, 23:29

Ne može se Hrvatska bavit dominacijom Jadrana nego jačanjem obrane. Zato oni manji brod a ne te grdosije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by Guest 16/10/2020, 00:14

Hrvatska dominira Jadranom (istočnim, važnijim) dijelom i da se to anulira, trebala bi prava armada ratnih brodova biti trajno usidrena pred našom obalom.

Srbija tek počinje plaćati svoju hemijsku iz Washingtona (btw. da li se to meni čini il nam komšija nema na forumu već dva dana?), ali to i nije iznenađujuće.

Geste novog ruskog veleposlanika su vrlo, vrlo mudre, evidentno je odlično upućen što da radi. Položio je cvijeće na grob dr. Franje Tuđmana, što Kohorst nikada nije i neće. Usmjerio se ka Milanoviću, jer je premijer vezan europskom agendom i vanjskom politikom, predsjednik ima otvorenije ruke.

Dolazak Lavrova u tom smislu jest dodatna poruka da jedna velika i snažna zemlja želi i treba dobre odnose i s Hrvatskom, i mudro bi bilo na tu gestu uzvratiti prijateljski.

Nakon gesti možemo prijeći i na konkretnije stvari, jer u diplomaciji nitko nikome nije ni prijatelj ni neprijatelj, što Suljo odbija shvatiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb - Page 3 Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum