ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by Hektorović Wed 14 Oct - 23:04

Ruski predsjednik Vladimir Putin otkazao je najavljivani dolazak u Srbiju, prenose srbijanski mediji. 
Kremlj inače nije otkrio zbog čega je Putin odustao od najavljivanog dolaska, "ali Rusima svakako nije po volji nedavno srbijansko približavanje američkim pozicijama".
- Putin neće doći u Srbiju, iako je to mjesecima najavljivano. Njegov dolazak je predviđen za 20. oktobar, kad je proslava Dana oslobođenja Beograda. Tada je trebalo da prisustvuje ceremoniji osvećenja Hrama Svetog Save. Međutim, on gotovo sigurno neće biti tu tog dana - navodi list "Danas" iz Srpske pravoslavne crkve.
Iz ambasade Rusije u Beogradu rekli su da nemaju informaciju o tome da će njihov predsjednik u oktobru boraviti u srbijanskoj prijestonici, iako se o tome već dugo govori u javnosti.
- Putin je potvrdio da u oktobru dolazi u Srbiju. Bit će to veličanstven događaj, kada budemo otvarali Hram Svetog Save. To će biti i dani koji će potvrditi zajedničku borbu srpskog i ruskog naroda u Drugom svjetskom ratu - najavio je Adem Vuchiqi prije nekoliko sedmica.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by Hektorović Wed 14 Oct - 23:05

[size=62]Ruski ministar vanjskih poslova Sergej Lavrov posjetit će Hrvatsku 27. listopada[/size]
Ruski ministar vanjskih poslova Sergej Lavrov će 27. listopada posjetiti Hrvatsku i susresti se s političkim vrhom, potvrdio je u srijedu novi ruski veleposlanik Andrej Nesterenko, na dan kad je predao svoje vjerodajnice


"Ministar Sergej Lavrov će se 27. listopada susresti s ministrom vanjskih poslova Gordanom Grlićem Radmanom, premijerom Andrejem Plenkovićem i predsjednikom Zoranom Milanovićem", rekao je u razgovoru za HRT Nesterenko, novi ruski veleposlanik u Hrvatskoj.
Nije isključio da će na tim susretima tema biti i posjeta ruskog predsjednika Vladimira Putina Hrvatskoj 2021. godine.







Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Wed 14 Oct - 23:26

Ok. Mislim da među Hrvatima ne postoji neki veliki interes da Putin dođe ilil ne dođe tako da nek sad dolazi visoko izaslanstvo pa ćemo polako.

Putin mora doć s donacijom nekog oružja. Na to se Hrvati pale.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Wed 14 Oct - 23:39

Vansjku politiku triba pametno radit. Putin neće doč dok traje korona. Mi ne očekujemo da ruski car saml bane. Vidili su da je Dodik došao u Zagreb.

Putinu ored izbore u Rusiji triba posjeta nekoj državi u EU da Rusi to vide.

Prvo više izaslanstvo i onda priprema naroda da je i Putinov posjet Hrvatskoj moguć.

KGb nek cijelu rutu kontrolira jer Hrvatskoj nije u interesu incident. On s tom posjetom dobiva politički plus u Rusiji pred izbore a mi vraćamo gostoprimstvo na SP u Rusiji.

I sve pet. Jako je bitno za nas da nas Rusija ne gleda kao neprijatelja.

Plinski biznis nam je svima bitan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Wed 14 Oct - 23:47

Ne triba se varat s tim da bi on došao radi nas. Došao bi radi sebe. Optužuju ga za Novičok i posjeta Milanoviću ...


To bi bilo to. Mi smo u EU i u NATO i isti nam je interes oko RS.


https://www.geopolitika.news/vijesti/lavrov-turska-nikada-nije-bila-strateski-saveznik-rusije/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Wed 14 Oct - 23:57

Njemu je bitniji taj posjet Milanoviću nego nama. Nama je to čisto ljjdski da vratimo gostoprimstvo u Rusiji i pokažemo ruskom narodu da smo otvoreni i da nisu izoliralni.

Putinu je to pred izbore u Rusiji veliki plus jer ga oće izolirati radi Novičoka.

Dakle posjet ovdje je udar na njihovo srce na iistoku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Thu 15 Oct - 0:02

Al samo polako i pametno


https://www.geopolitika.news/vijesti/top-vijest-senzacionalna-izjava-lavrova-rusija-moze-prekinuti-sve-razgovore-s-eu/

Rusija može i pričat sa svakom državom posebno. Suvereni smo.


Pratio sam ovog rruskog veleposlanik u Cg. Ko za ci ovo ono.

Nije prošlo. Ustaše pobjedile.


Sad su shvatili da je Hrvatska ključ pa su njega poslali u Zagreb.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Thu 15 Oct - 0:03

Cijela Jadranska obala je u NATO

Propa in je plan.

Shvatili su tko je ovdje bitan.

Zato je on poslan u Zagreb.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Thu 15 Oct - 0:08

Iza Putinova slika i znakovi na odijelu.

Izjava Hrvati su ponosan narod.

Kosak je shvatio tko smo.


Potukli smo ih do nogu u Cg.

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Screenshot-from-2020-10-14-22-54-37-e1602709093297


Milanović je Dalmatinac i nije ustaša.

Znači otvoreno je.

Dobrodošli.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Thu 15 Oct - 0:15

Nisam naivan. Ima pet zvjezdica na generalskom činu u GF.

Cg je u NATO i tu Putin ne može ništa. Vlast im je na dugom štapu.

Već sam rekao da je Cg Sanđak osvojila 1913 a izgubila ga 1916 i da se ne slažem s onako napisanim crkvenim zakonom Đukanovića.

Dakle to se miče.

RS mi ne smeta.

Kosak je tu da obrani ruske interese.

Vojne , ekonomske i političke.

Vrata su otvorena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Thu 15 Oct - 0:24

I sve ćemo se dogovoriti jer Cg ima pravo da obnovi svojju crkvu koja joj je ukinuta al to če napraviti na jugu.

Dakle ništa Cg rusko more.

Vojno ste poraženi.

Ionako ne bi ništa dobro tako napravili.

Bolja je Hrvatska kao saveznik protiv izolacije Rusije na zapadu.

To slama anglosase.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Thu 15 Oct - 0:26

A slomit će ih do te mjere da če na kraju morat potpisat izborni zakon.

Bez toga ne mogu ništa a kad to potpišu RS je cemetirana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Thu 15 Oct - 0:32

Rusija nema dovoljno mornarice da bi se igrala uvlaćenja u jadransko more koje ne želi rat radi turizma

Al ima dovoljno mornarice da dođe na rub hrvatskog teritorijalnog mora i uz našu dozvolu ispali rakete prema BiH tko napadne RS.

Slobodno gađajte.

Dobrodošli u Split.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Thu 15 Oct - 0:36

Niste u našim teritorijalnim vodama.

A je rakete lete preko nas. Amerika ?

Pa ako vam smetaju napadnite ih.

Dok se kršćani bore sa islamom u Bosni.

Ajd napadni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Thu 15 Oct - 0:41

Strojarski sam tehničar

Očekujem da počaljete vojni brod ruske mornarice u Split

Nismo u ratu

Napišite na latinici , ioak ste gosti. Ovo nije Srbija.

Imam pik na jedan tip vašeg broda

Sviđa mi se.

Radujem se posjeti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Thu 15 Oct - 0:43

Sviđa mi se taj tip broda. Koristite ga u Kaspijskom moru.

Ponesite i nacrte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Thu 15 Oct - 0:45

Za takvi brod imate suradnju.

Jako mi se sviđa.


Idealan za Jadran.

Nešto morate dati da vam Split vjeruje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Thu 15 Oct - 0:49

Imamo mi dovoljo love da to sami napravimo.

Vama ne treba vojna prisutnist u Jadranu koji živi od turizma i ne želi rat


Dovoljna vam je hrvatska ratna mornarica


Kao što rekoh rub naših teritorijalnih voda nije naša stvar

Fino se usidrite

I spremiti rakete koje mogu gađat Bosnu

Sretno
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Thu 15 Oct - 0:52

Ruski motor unitra naravno

Oružje vanjsko ipak moramo kupit u NATO

Svi sretni

To je biznis

I savez
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by RayMabus Thu 15 Oct - 1:00

Slobodno pošaljite zahtjev da brod ruske mornarice uplovi u Split.

Nismo u ratu.

Isti takvi zahtjev mi ćemo poslat na Baltiku.

Sant Petersburg

Primit čete nas

To če smanjit tenzije na Baltiku i Hrv postavit kao pregovaračku silu gore
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb Empty Re: Putin otkazao posjetu Srbiji, Lavrov dolazi u Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum