ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 21/10/2020, 12:05

AssadNaPodmornici wrote:
vili40 wrote:Vlada i krizni stožer digli ruke od svega,nemaju hrabrosti ključati ona područja rasadišta bolesti,organizirana javna okupljanja(razni derneci i ostali korona partiji),svadbe,krstitke,mise,rođendani,pijančevanja po birtijama,utakmice od 7 tisuća grla i ostala potpuno nebitna događanja za ovu fazu pandemije.Kad se popune bolnice do vrha i kad će pola medicinskog osoblja biti bolesno ili u karanteni,bit će kasno.Ili su totalni kreteni ili kukavice koje će beskrajnim popuštanjima i njihovim glupim preporukama koja nitko ne sluša dovesti do teških sranja.Ali što sad,možemo to sve samo promatrati.
Zato je obična populacija ovo ne doživljava kao neku opaku bolest i to je to. Isusami da je pravo sranje ili da su ljudi uvjereni da je pravo sranje (kao kraj trećeg mjeseca) ne bi trebala policija uredovati. Ljudi bi se nakupovali se wc papira, konzervi i zaključali u podrumu u strahu kao recimo ja i Ero i sa strahom pratili vijesti. 
Većina ljudi ne jebe ovo ništa jer više koronu ne doživljavaju kao prijetnju i normalno se ponašaju, pa država mora izmišljati neka pravila da se vidi privid neke pandemije (tako razmišlja velika većina Hrvata).
Možete birati i to je nešto...s tim da ovo dolje nije kraj.

Da remiziramo... - Page 44 1-1

Eroo

Posts : 74952
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by RayMabus 21/10/2020, 12:07

Sida je spolna bolest. Stvarno je ne bi uspoređivao s ovim. Ti se možeš ne seksati i rješen problem a kruv u dućanu moraš kupit.

Dakle ti nemaš izbor ako se ovi oko tebe ponašaju neodgovorno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 21/10/2020, 12:10

RayMabus wrote:Sida je spolna bolest. Stvarno je ne bi uspoređivao s ovim. Ti se možeš ne seksati i rješen problem a kruv u dućanu moraš kupit.

Dakle ti nemaš izbor ako se ovi oko tebe ponašaju neodgovorno.
naveo sam sidu kao jedan od primjerapanicnog ponasanja...variola veraje bila prenosiva bolest...kao i trbusni tifus...ti tu ne mozes nista promjeniti dok s elijek ne pronađe....mozes samo ublazavati...srecom korona nije tip bolesti koja se ne povlaci...vec je dobijes i ako nema lijeka osuđen si na smrt...reklo bi se sreca u nesreci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by RayMabus 21/10/2020, 12:12

Svi smo mi osuđeni na smrt....ako mene pitaš jer ja tako gledam na to.

No valjda ja mogu birati kako ću umrijeti a ne da me neka neodgovorna budala koja se ne želi držat mjera zarazi.

Idioti i kreteni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 21/10/2020, 12:12

srecom to je virus koji se ne moze dugo zadrzati na jedinki pa shodno tome ne moze naciniti nepopravljivu stetu....zato su se mnogi oporavili a da cak nisu ni lijek primili...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 21/10/2020, 12:14

RayMabus wrote:Svi smo mi osuđeni na smrt....ako mene pitaš jer ja tako gledam na to.

No valjda ja mogu birati kako ću umrijeti a ne da me neka neodgovorna budala koja se ne želi držat mjera zarazi.

Idioti i kreteni.

:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 21/10/2020, 12:14

Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
vili40 wrote:Vlada i krizni stožer digli ruke od svega,nemaju hrabrosti ključati ona područja rasadišta bolesti,organizirana javna okupljanja(razni derneci i ostali korona partiji),svadbe,krstitke,mise,rođendani,pijančevanja po birtijama,utakmice od 7 tisuća grla i ostala potpuno nebitna događanja za ovu fazu pandemije.Kad se popune bolnice do vrha i kad će pola medicinskog osoblja biti bolesno ili u karanteni,bit će kasno.Ili su totalni kreteni ili kukavice koje će beskrajnim popuštanjima i njihovim glupim preporukama koja nitko ne sluša dovesti do teških sranja.Ali što sad,možemo to sve samo promatrati.
Zato je obična populacija ovo ne doživljava kao neku opaku bolest i to je to. Isusami da je pravo sranje ili da su ljudi uvjereni da je pravo sranje (kao kraj trećeg mjeseca) ne bi trebala policija uredovati. Ljudi bi se nakupovali se wc papira, konzervi i zaključali u podrumu u strahu kao recimo ja i Ero i sa strahom pratili vijesti. 
Većina ljudi ne jebe ovo ništa jer više koronu ne doživljavaju kao prijetnju i normalno se ponašaju, pa država mora izmišljati neka pravila da se vidi privid neke pandemije (tako razmišlja velika većina Hrvata).
Možete birati i to je nešto...s tim da ovo dolje nije kraj.

Da remiziramo... - Page 44 1-1


Malo pojašnjenje.
890 smrtnih slučajeva do 1. veljače sljedeće godne ne možete više izbjeći.
Naravno, taj broj će se u tom slučaju i dalje povećavati s tempom cca 4 smrtna slučaja na dan.
One druge brojke ovise o vama i ne o Alemki, Capaku i Berošu...
Jamčim vam da ova bolest nije isto što i "karijes".

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74952
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by RayMabus 21/10/2020, 12:16

Janša je uveo policijski sat u Ljubljani a kazne za nepridržavanje mjera su 4 tisuće eura.

https://www.klix.ba/vijesti/regija/koronavirus-u-sloveniji-rekordnih-1-503-novozarazenih-i-8-umrlih/201021051

Ti si u biti ubojica ako se ne držiš mjera jer svjesno širiš virus i ubijaš ljude okolo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 21/10/2020, 12:16

...i sve vise dolazi do izrazaja da je korona umjetno napravljen virus da brzo neutralizira zivu silu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by RayMabus 21/10/2020, 12:19

Od 400 do 4 tisuće eura ti je novčana kazna ako se ne držiš mjera u Sloveniji


https://www.google.com/amp/s/dnevnik.hr/amp/vijesti/koronavirus/slovenija-uvodi-policijski-sat-i-zabranjuje-okupljanja-vise-od-sest-ljudi---624669.html

Ti si ubojica jer je virus smrtonosan a tti kažeš baš me briga. Jel ? Ajmo četri tisuće eura globa. Zašto ? Eto zato.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by epikur37 21/10/2020, 12:21

evo kažu da cijepljenje na vocid -19 možda neće biti obvezno ali to su za sada samo nagađanja

za sada što zbnamo bit će obvezno
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 21/10/2020, 12:22

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:Slovenija rekord 1323 zarazena

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2223532
Ero, Ero, Ero kako se to ponašate?
Pranje ruku, distanca, maska
Amen
Imamo i mi kao i vi svoje ravnozemljaše i neodgovornu opozicijukao. Nažalost. x-| :(

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74952
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 21/10/2020, 12:28

Eroo wrote:
mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:Slovenija rekord 1323 zarazena

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2223532
Ero, Ero, Ero kako se to ponašate?
Pranje ruku, distanca, maska
Amen
Imamo i mi kao i vi svoje ravnozemljaše i neodgovornu opozicijukao. Nažalost. x-|  :(
Moraš razumjet ljude. I kad bi bilo volje teško je u Sloveniji držati distancu.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 21/10/2020, 12:29

poslovica...kaze svatko placa skupu cijenu zbog svog nerada i losih odluka...na zalost to se kroz nas prebija kroz koronu...narod je otkazao poslusnost kroz koronu vlasti..i po nekom prirodnom tijeku mijenjas onog kome je vecina naroda spustila palac dolje...dok ne dođe do najgoreg...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 21/10/2020, 12:33

RayMabus wrote:Svi smo mi osuđeni na smrt....ako mene pitaš jer ja tako gledam na to.

No valjda ja mogu birati kako ću umrijeti a ne da me neka neodgovorna budala koja se ne želi držat mjera zarazi.

Idioti i kreteni.
Vidi, mođeš jesti par kg odojaka dnevno, popit 10 kava, dvi/tri kutije duvana,  sidit sa PSom po cile dane. A onda tražiti od nekoga tko živi zdravo da stoji kući jer ga možeš sresti na ulici dok ideš u dućan po dozu za začepljenje krvnih žila ili pluća jer ti taj može ugroziti život.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by RayMabus 21/10/2020, 12:37

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:Svi smo mi osuđeni na smrt....ako mene pitaš jer ja tako gledam na to.

No valjda ja mogu birati kako ću umrijeti a ne da me neka neodgovorna budala koja se ne želi držat mjera zarazi.

Idioti i kreteni.
Vidi, mođeš jesti par kg odojaka dnevno, popit 10 kava, dvi/tri kutije duvana,  sidit sa PSom po cile dane. A onda tražiti od nekoga tko živi zdravo da stoji kući jer ga možeš sresti na ulici dok ideš u dućan po dozu za začepljenje krvnih žila ili pluća jer ti taj može ugroziti život.
Svi se moraju pridržavati mjera. Nema iznimaka.

Ne znam uopće šta ja moram to objašnjavat. Ako vam nije jasno nešto uvest će se tečaj narodne obrane u škole s naglaskom na atomsko biološko kemijsku obranu.

Šta vama nije jasno s tim virusom i kako se on prenosi ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by RayMabus 21/10/2020, 12:39

Ako te spucan šakon u glavu , direkt među zube odakle dišeš i ispuštaš zrak vanka skupa s ostalim bakcilima ....oće ti onda bit jasnije ?

Pajdo pa triba vas mlatit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 21/10/2020, 12:43

RayMabus wrote:
mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:Svi smo mi osuđeni na smrt....ako mene pitaš jer ja tako gledam na to.

No valjda ja mogu birati kako ću umrijeti a ne da me neka neodgovorna budala koja se ne želi držat mjera zarazi.

Idioti i kreteni.
Vidi, mođeš jesti par kg odojaka dnevno, popit 10 kava, dvi/tri kutije duvana,  sidit sa PSom po cile dane. A onda tražiti od nekoga tko živi zdravo da stoji kući jer ga možeš sresti na ulici dok ideš u dućan po dozu za začepljenje krvnih žila ili pluća jer ti taj može ugroziti život.
Svi se moraju pridržavati mjera. Nema iznimaka.

Ne znam uopće šta ja moram to objašnjavat. Ako vam nije jasno nešto uvest će se tečaj narodne obrane u škole s naglaskom na atomsko biološko kemijsku obranu.

Šta vama nije jasno s tim virusom i kako se on prenosi ?
Pa što će ti tečaj kad već imaš policijske satove, barikade, hapšenja protivnika zbog oobjava po fejsu, unutrašnje i vanjske neprijatelje.
Umjesto Obrane i Zaštite treba uvesti domaćinstvo- pletenje maski

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by mutava baštarda 21/10/2020, 12:46

RayMabus wrote:Ako te spucan šakon u glavu , direkt među zube odakle dišeš i ispuštaš zrak vanka skupa s ostalim bakcilima ....oće ti onda bit jasnije ?

Pajdo pa triba vas mlatit.
:tu  može, dogovorit ćemo se...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by RayMabus 21/10/2020, 12:47

Odgovor na tvoje pitanje zašto će ti biti uveden čas opšte narodne odbrane s naglaskom na atomsko biološko hemijsku obranu

https://www.ex-iskon-pleme.com/t13-znanje-odgovornost-i-kontrola


Last edited by RayMabus on 21/10/2020, 12:47; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 21/10/2020, 12:47

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:Ako te spucan šakon u glavu , direkt među zube odakle dišeš i ispuštaš zrak vanka skupa s ostalim bakcilima ....oće ti onda bit jasnije ?

Pajdo pa triba vas mlatit.
:tu  može, dogovorit ćemo se...
ovaj ray je prolup'o...treba ga zenit Da remiziramo... - Page 44 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... - Page 44 Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum