ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 9/8/2020, 20:58

סמאל wrote:Longi,da te nešto pitam.
Što je zapravo ono što ti želiš,pustimo sad bitke,sredstvah i kako doći do toga što želiš,već što je to a da ti možeš reć,,e to sam ja želio i borio se za to'' kakav je to svijet u konačnici ?

Prije svega sad kad sam neke stvari vidio stavio sam svoe sposobnosti i kapacitet u obranu svog naroda.

Ne cijenim ga previše jer su mi svi ljudi braća al zbog agende globalizma odlučio sam da ćemo biti tvrd orah na kojem ćemo slomiti globalizaciju šta je agenda negativnih vanzemaljaca.

Zato sam na utakmici Engleska Hrvatska drugo poluvrijeme gledao u ogledalu.

Demiurge ( Bog Kaosa ).

Obrnuto.

Cilj ne bira

Sredstva.

RayMabus

Posts : 175964
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 9/8/2020, 21:04

Polomit će zube ovdje.


RayMabus
RayMabus

Posts : 175964
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by IL Risorto 9/8/2020, 21:07

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Longi,da te nešto pitam.
Što je zapravo ono što ti želiš,pustimo sad bitke,sredstvah i kako doći do toga što želiš,već što je to a da ti možeš reć,,e to sam ja želio i borio se za to'' kakav je to svijet u konačnici ?

Prije svega sad kad sam neke stvari vidio stavio sam svoe sposobnosti i kapacitet u obranu svog naroda.

Ne cijenim ga previše jer su mi svi ljudi braća al zbog agende globalizma odlučio sam da ćemo biti tvrd orah na kojem ćemo slomiti globalizaciju šta je agenda negativnih vanzemaljaca.

Zato sam na utakmici Engleska Hrvatska drugo poluvrijeme gledao u ogledalu.

Demiurge ( Bog Kaosa ).

Obrnuto.

Cilj ne bira

Sredstva.
Dobro,ali šta ti imaš od toga ?
Mislim ono,dođeš u situaciju,uspio sam,pobjedio sam,sad sam u prilici da radim što hoću,ako me razumiješ ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by jastreb 9/8/2020, 21:09

RayMabus wrote:Teutonci su katolički njemački vitezovi.

Nakon pojave protestantizma sjeverni Germani plus nešto u Švicarskoj su postali protestanti.

Današnje središte Teutonaca je Beč.

Ovim potezom Papa je vratio staru slavu tom redu al preko modernije verzije križara.

Ujedinjenje svih njemačkih katolika u zaštit svog središta a to je Beč.

I moje postrojbe će se pridružiti na boku al njemački ( Austrija , Švicarska , Austrija ) moraju biti glavni.

Pridružit će im se i Talijani

I ostali katolički narodi.

Okupljam vojsku samo s jednim ciljem ; čišćenja germanskog katoličkog centra od islama

Pohod na Beč
Sve ovo što si  nadrobio previše baca na Austrougarsku.

Nek se jate i roje koliko hoće,ali ruke dalje od Hrvatske.

Mislim da se hitno treba staviti u amandman ustava zabrana udruživanja sa zemljama bivše AU monarhije.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 9/8/2020, 21:11

Pobjeda nad negativnim vanzemaljcima

RayMabus
RayMabus

Posts : 175964
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 9/8/2020, 21:13

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Teutonci su katolički njemački vitezovi.

Nakon pojave protestantizma sjeverni Germani plus nešto u Švicarskoj su postali protestanti.

Današnje središte Teutonaca je Beč.

Ovim potezom Papa je vratio staru slavu tom redu al preko modernije verzije križara.

Ujedinjenje svih njemačkih katolika u zaštit svog središta a to je Beč.

I moje postrojbe će se pridružiti na boku al njemački ( Austrija , Švicarska , Austrija ) moraju biti glavni.

Pridružit će im se i Talijani

I ostali katolički narodi.

Okupljam vojsku samo s jednim ciljem ; čišćenja germanskog katoličkog centra od islama

Pohod na Beč
Sve ovo što si  nadrobio previše baca na Austrougarsku.

Nek se jate i roje koliko hoće,ali ruke dalje od Hrvatske.

Mislim da se hitno treba staviti u amandman ustava
udruživanja sa zemljama bivše AU monarhije.
Ne seri.

Striktno sam tražio da Hrvatska kao država i Hrvati kao naorod ne budu službeno uvućeni u ovo.

Nisu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175964
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 9/8/2020, 21:18

Jastrebe mi nismo ukljičeni

To sam striktno tražio prije petnjastak dana

Teutonci su isključivo njemački katolički red

Mislio sam na to

Ne beri brigu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175964
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by IL Risorto 9/8/2020, 21:20

RayMabus wrote:Pobjeda nad negativnim vanzemaljcima

Dobro,to sam skužio,ali šta kad bi pobjedili,što onda,kako dalje,kakav svijet mislite izgraditi ?

Recimo,znam da su moji metodi i postupci bizarni,te nerazumni,ali jako dobro znam što želim i kakav svijet vidim ukoliko mi uspijemo ,ajmo reći,,pobjediti''
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 9/8/2020, 21:21

Teutomci povijesno nikad nisu djelovali u Hrvatskoj koliko ja znam a više manje znam

Ogradio sam nas Hrvate od toga

Ovo je jačanje njemačkog katoličkog reda sa središtem u Beču

Ja sam na

Boku
RayMabus
RayMabus

Posts : 175964
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 9/8/2020, 21:24

RayMabus wrote:Teutomci povijesno nikad nisu djelovali u Hrvatskoj koliko ja znam a više manje znam

Ogradio sam nas Hrvate od toga

Ovo je jačanje njemačkog katoličkog reda sa središtem u Beču

Ja sam na

Boku
Samo im pomažem kako bi oni meni posli dali ruke u Bosni jer ako ovo uspijem a oču imam iza sebe katoličku Austriju koja veže sve katolike na germanskom govornom području :
Švicarska , Austrija i Njemačka



Ruka ruku


Miluje.

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 C6UNH_7BD8I1aRs-btpp1d0wlUIOTU4IhVaW3wTQCiGKlCOXeOnN4YiLh0tD5L1T21OkBQMWwoM
RayMabus
RayMabus

Posts : 175964
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by jastreb 9/8/2020, 21:25

RayMabus wrote:Jastrebe mi nismo ukljičeni

To sam striktno tražio prije petnjastak dana

Teutonci su isključivo njemački katolički red

Mislio sam na to

Ne beri brigu
Onda OK.

Već sam mislio da nas ponovno vide kao konjušare.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 9/8/2020, 21:27

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Jastrebe mi nismo ukljičeni

To sam striktno tražio prije petnjastak dana

Teutonci su isključivo njemački katolički red

Mislio sam na to

Ne beri brigu
Onda OK.

Već sam mislio da nas ponovno vide kao konjušare.
Imam pet zvjezdica na generalskom činu GF

Ne brini se

Mislio sam na to
RayMabus
RayMabus

Posts : 175964
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by jastreb 9/8/2020, 21:30

RayMabus wrote:
jastreb wrote:
RayMabus wrote:Jastrebe mi nismo ukljičeni

To sam striktno tražio prije petnjastak dana

Teutonci su isključivo njemački katolički red

Mislio sam na to

Ne beri brigu
Onda OK.

Već sam mislio da nas ponovno vide kao konjušare.
Imam pet zvjezdica na generalskom činu GF

Ne brini se

Mislio sam na to
Bravo!   beer :tu

Svaka čast! već sam pomislio da nisi u svom častohleplju naumio postati neki novi Jelačić.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 9/8/2020, 21:34

jastreb wrote:
RayMabus wrote:
jastreb wrote:
RayMabus wrote:Jastrebe mi nismo ukljičeni

To sam striktno tražio prije petnjastak dana

Teutonci su isključivo njemački katolički red

Mislio sam na to

Ne beri brigu
Onda OK.

Već sam mislio da nas ponovno vide kao konjušare.
Imam pet zvjezdica na generalskom činu GF

Ne brini se

Mislio sam na to
Bravo!   beer :tu

Svaka čast! već sam pomislio da nisi u svom častohleplju naumio postati neki novi Jelačić.
Rekao sam ti već : Teutonci su katolički njemački viteški vojni red čije je sjedište danas u Beču nakon šta su sjeverni Njemci prešli na protestantizam a Austrija i Njemačka je sukob baš u tome šta je Austrija sljedbenica te katoličke Njemačke.

Potučeni su u Prusiji ( danas je to Rusija ) al je ovo vitar u leđ povijesno teutonskom redu al preko Isusovaca koji su moderniji i miroljubljiviji.

Obnavljam red.

Vraćam mu staru slavu da obrane centar njemačkog katoličanstva.

Beč
RayMabus
RayMabus

Posts : 175964
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 9/8/2020, 21:38

Svi njemački katolici...Švicarska , Austrija , Njemačka nek se jave u vojni ured

Imamo posla

Regurtiram

Križare

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 111956?Format=1

Latini

Suprotni bok od mene

Kao šta rekoh talijanski pričam perfetamente.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175964
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 9/8/2020, 21:42

Švicarska garda

Nije zanemariva ni hrvatska iseljeničk populacija u Švicarskoj

Katolici su

Rakitić




Mislim ja na sve

Ruka ruku miluje

Hvala Papa Franjo
RayMabus
RayMabus

Posts : 175964
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by IL Risorto 9/8/2020, 21:43

Treba usavršit i pustit virus koji će napadat samo religiozne ljude,mislim da sam korak od toga da stvorim sekvence koje se mogu ubacit u matricu.
Virus koji će napadat mozak,konkretno temporalni režanj,međutim problem je taj što će taj virus napadati i one koji vjeruju da je Elvis Presley,a takvi mi nisu prijetnja.
Ta božija točka u mozgu,pod napadom virusa prvo će izazvat epilepsiju,meningitis a moguće i brojne neurološke probleme,međutim meni nije cilj unakaziti ljude,već ih,,reprogramirati''

I da,treba mi onaj koji se brže širi,jer corona je kilava i prespora.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 9/8/2020, 21:47

סמאל wrote:Treba usavršit i pustit virus koji će napadat samo religiozne ljude,mislim da sam korak od toga da stvorim sekvence koje se mogu ubacit u matricu.
Virus koji će napadat mozak,konkretno temporalni režanj,međutim problem je taj što će taj virus napadati i one koji vjeruju da je Elvis Presley,a takvi mi nisu prijetnja.
Ta božija točka u mozgu,pod napadom virusa prvo će izazvat epilepsiju,meningitis a moguće i brojne neurološke probleme,međutim meni nije cilj unakaziti ljude,već ih,,reprogramirati''

I da,treba mi onaj koji se brže širi,jer corona je kilava i prespora.
Pa reka san ti ja to prije pola godine

Plan vam nije uspio

Slab virus
RayMabus
RayMabus

Posts : 175964
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by IL Risorto 9/8/2020, 21:49

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Treba usavršit i pustit virus koji će napadat samo religiozne ljude,mislim da sam korak od toga da stvorim sekvence koje se mogu ubacit u matricu.
Virus koji će napadat mozak,konkretno temporalni režanj,međutim problem je taj što će taj virus napadati i one koji vjeruju da je Elvis Presley,a takvi mi nisu prijetnja.
Ta božija točka u mozgu,pod napadom virusa prvo će izazvat epilepsiju,meningitis a moguće i brojne neurološke probleme,međutim meni nije cilj unakaziti ljude,već ih,,reprogramirati''

I da,treba mi onaj koji se brže širi,jer corona je kilava i prespora.
Pa reka san ti ja to prije pola godine

Plan vam nije uspio

Slab virus
Ma,uspio bi da imam već ovlasti.Nije mi jasno zašto me Sotona drži na uzdi,umjesto da mi da odriješene ruke.
Pa više sam ja u par desetljeća napravio za našu stvar nego svi oni prvobitni koji bi samo vijećali milenima a ništa ne bi činili.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 9/8/2020, 21:50

Plan vam nije uspio. Uspili ste samo ono šta sam ja ljut ka ris vika kad je P pustija da cili svit može doć radit u Hrvatsku jer mu je uzor Merkel.

Blokada prometa ljudi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175964
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 9/8/2020, 21:51

RayMabus wrote:Plan vam nije uspio. Uspili ste samo ono šta sam ja ljut ka ris vika kad je P pustija da cili svit može doć radit u Hrvatsku jer mu je uzor Merkel.

Blokada prometa ljudi.
Koliko ljudi je došlo iz Indije ovu godinu radit u Hrvatsku ?

0

To je to.

Ti ćeš mene zajebavati skupa sa tom Merkel.

Hmmm

Kako da nećeš.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175964
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 3 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum