ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus Sun 9 Aug - 9:00

Dugo im je trebalo. pirat

https://www.vaticannews.va/it/chiesa/news/2020-08/nuova-provincia-europa-centrale-gesuiti.html

Nisu templari nego isusovci al poanta je ista , isusovačka provincija centralne Europe koja se sastoji od sljedećih država : Njemačka , Austrija , Šivcarska i pazi sad Latvije i Letonije.

Dakle ovo su Nijemci ( Njemačka , Austrija i Švicarska ) a Latvija i Letonija su Baltik.

A šta je to ?

A evo ovo samo moderna inačnica :

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Sjeverni_kri%C5%BEarski_ratovi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175404
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus Sun 9 Aug - 9:06

Teutonci , njemački katolički križarski red.

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju 520px-Teutonic_Order_1260

Ovo je sad samo malo izmjenjeno pa nisu Teutonci nego Isusovci.

Nije govno nego se pas posra.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175404
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus Sun 9 Aug - 9:16

Papa ko da sluša šta san ja pisa na forumu prije 15 dana i odma odgovorija samo ne s Teutoncima nego Isusovcima al poanta je više manje ista.

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Images?q=tbn%3AANd9GcTpvtwKBlWAGLS_4nC3z_e9wIFoHeLXO3cNww&usqp=CAU
RayMabus
RayMabus

Posts : 175404
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus Sun 9 Aug - 9:28

Prije 15 dana san pisa kako ima previše mujaga u Beču i da mi tribaju križari tamo. Ja to sve vojno proučim jer sam general GF s pet zvjezdica a središte Teutonskog reda danas je u Beču pa san reka da ih treba nekako ojačat al nemam ideju.

Izgleda da me Papa čuja jer ovo je vijest od prije pet dana dakle nekih desetak nakon šta san ja to reka.

Davanje i spajanje Isusovačkog reda na području Austrije , Njemačke i Švicarske je jačanje katoličkog utjecaja u tim zemljama a sjeverna Njemačka je većinski protestanska kao i dobar dio Švice a kad tu dodaš Letoniju i Latviju pod njihovu nadležnost dobiješ Teutonce samo se sad zovu Isusovci al je poanta ista.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175404
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus Sun 9 Aug - 9:41

Isusovci su načitani pa znaju kako su Litvanci prešli na katoličanstvo , udala se kćerka od Kotromanić za litvanskog kneza. Oni su katolici.

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Europe_religion_map_situation_1950_en

Prusiju su izgubili ( poćerali in Rusi ) i sad će njemačko svećenstvo jačat katoličanstvo u Litvi i Latviji i na Baltiku.

Upravo taj dio da katoličanstvo u Litvi ima veze s nama i da ja sad idem u pohod na Beč jačajući križare tamo a to je red Teutanaca a ovo je obnovna tog reda samo preko druge grupacije je ono šta sam ustvari i tražio a to je obnova križarskog reda Teutonaca kojemu je središte u Beču.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175404
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus Sun 9 Aug - 10:01

U čemu je trik ?

Sukob između Austrije i Njemačke je taj šta je današnja Njemačka u osnovi velika Prusija ( Prusi su baltički narod koji je išćezao i germanizirao se a osvojili su ga teutonski vitezovi itd ) baziran na tome da Austrija nije tila bit dio Njemačke jer je Njemačka većinom protestanska.

Pošto su teutonci katolički red a Prusija poražena i potjerana sad se teutonci vraćaju u velikom stilu.

To je vjetar u leđa austrijskom nacionalizmu koji se vrti oko toga da su oni ka nekakvi Nijemci al katolici a vjetar u leđa austrijskom nacionalizmu je vjetar i u leđa ovima :

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Freedom_Party_of_Austria

Dakle Beč je središte njemačkog katolicizma a obnova reda teutonskih vitezova na ovaj posredan način je jačanje tog indetiteta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175404
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus Sun 9 Aug - 10:13

Sad ćemo taj crkveni dio pustit Isusovcima jer me ne zanimaju previše crkvena nego me zanima vojna strategija a pošto ne mislim oslobađat Beč od muslimana pored toliko Nijemaca katolika sad ćemo jačat teutonski red ideološki kao vojnu grupaciju.

Neću ja nego oni ( njemački katolici ) oslobađat Beč od Turaka

Ja ću sa strane gledat.

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Z
RayMabus
RayMabus

Posts : 175404
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by IL Risorto Sun 9 Aug - 13:06

Treba strijeljat i Papu i njegove doguznike.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus Sun 9 Aug - 13:10

סמאל wrote:Treba strijeljat i Papu i njegove doguznike.
Dobar je Papa. Baš san prije petnajstak dana pisa o tome da mi treba nešto da uskrsnem iz pepela teutonski red kojem je danas sjedište u Beču da obnovim taj križarski red pošto je u Beču previše Turaka i evo čuja me i napravija upravo to al na malo indirektan način al to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175404
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by Guest Sun 9 Aug - 17:23

RayMabus wrote:Papa ko da sluša šta san ja pisa na forumu prije 15 dana i odma odgovorija samo ne s Teutoncima nego Isusovcima al poanta je više manje ista.

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Images?q=tbn%3AANd9GcTpvtwKBlWAGLS_4nC3z_e9wIFoHeLXO3cNww&usqp=CAU

Normalno da je čitao.

Piše dosta ovdje, dobar je i uzoran forumaš :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus Sun 9 Aug - 17:27

mobiu$ wrote:
RayMabus wrote:Papa ko da sluša šta san ja pisa na forumu prije 15 dana i odma odgovorija samo ne s Teutoncima nego Isusovcima al poanta je više manje ista.

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Images?q=tbn%3AANd9GcTpvtwKBlWAGLS_4nC3z_e9wIFoHeLXO3cNww&usqp=CAU

Normalno da je čitao.

Piše dosta ovdje, dobar je i uzoran forumaš :)
Polje.

https://mvinfo.hr/knjiga/2018/polje-potraga-za-tajnim-silama-svemira
RayMabus
RayMabus

Posts : 175404
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by Guest Sun 9 Aug - 17:30

RayMabus wrote:
mobiu$ wrote:
RayMabus wrote:Papa ko da sluša šta san ja pisa na forumu prije 15 dana i odma odgovorija samo ne s Teutoncima nego Isusovcima al poanta je više manje ista.

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Images?q=tbn%3AANd9GcTpvtwKBlWAGLS_4nC3z_e9wIFoHeLXO3cNww&usqp=CAU

Normalno da je čitao.

Piše dosta ovdje, dobar je i uzoran forumaš :)
Polje.

https://mvinfo.hr/knjiga/2018/polje-potraga-za-tajnim-silama-svemira

Hvala longi!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by IL Risorto Sun 9 Aug - 19:03

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Treba strijeljat i Papu i njegove doguznike.
Dobar je Papa. Baš san prije petnajstak dana pisa o tome da mi treba nešto da uskrsnem iz pepela teutonski red kojem je danas sjedište u Beču da obnovim taj križarski red pošto je u Beču previše Turaka i evo čuja me i napravija upravo to al na malo indirektan način al to je to.
Između dva govneta,đihadisti mi ipak manje smrde,pa bih radije podržao njih nego Papu i govna oko njega.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus Sun 9 Aug - 19:06

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Treba strijeljat i Papu i njegove doguznike.
Dobar je Papa. Baš san prije petnajstak dana pisa o tome da mi treba nešto da uskrsnem iz pepela teutonski red kojem je danas sjedište u Beču da obnovim taj križarski red pošto je u Beču previše Turaka i evo čuja me i napravija upravo to al na malo indirektan način al to je to.
Između dva govneta,đihadisti mi ipak manje smrde,pa bih radije podržao njih nego Papu i govna oko njega.
Sve ok al Austrija je nakon sedam godina dala hrvatskim državljanima jer je morala da mogu ić radit u Beč i Austriju.

Nemam namjeru Beč prepustit Turcima a nije u redu da mi koji smo manji matematički i to nam je susjedna prijateljska zemlja čistimo Beč od Turaka.

Oni će ; austrijski , njemački i švicarski katolici.

Teutonci.

Hrvatska bitka za Beč.

Vojni zapovijednici Nijemci a u sjeni general gf s pet zvjezdica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175404
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by IL Risorto Sun 9 Aug - 19:09

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Treba strijeljat i Papu i njegove doguznike.
Dobar je Papa. Baš san prije petnajstak dana pisa o tome da mi treba nešto da uskrsnem iz pepela teutonski red kojem je danas sjedište u Beču da obnovim taj križarski red pošto je u Beču previše Turaka i evo čuja me i napravija upravo to al na malo indirektan način al to je to.
Između dva govneta,đihadisti mi ipak manje smrde,pa bih radije podržao njih nego Papu i govna oko njega.
Sve ok al Austrija je nakon sedam h dala hrvatskim državljanima jer je morala da mogu ić radit u Beč i Austriju.

Nemam namjeru Beč prepustit Turcima a nije u redu da mi koji smo manji matematički i to nam je susjedna prijateljska zemlja čistimo Beč od Turaka.

Oni će ; austrijski , njemački i švicarski katolici.

Teutonci.

Hrvatska bitka za Beč.

Vojni zapovijednici Nijemci a u sjeni general gf s pet zvjezdica.
To je tvoje stajalište a moje je to da bih najradije Europu počistio i od muslimana i od kršćana,što mi se trenutno ne čini moguće.Ako ne uspijem od Europu vidim kao neopaganski kontinent ili u najmanju ruku bezbožnički.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus Sun 9 Aug - 19:12

Jebe mi se za Europu. To je širok pojam. Beč ne smije past.

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju 302919_hrvati-u-ukrajini_ls

Nismo direktno uključeni ...al jesmo.

Njemački križari to moraju odradit. Ne mislim osvajat Beč. Samo ga očistit od islama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175404
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by IL Risorto Sun 9 Aug - 19:15

RayMabus wrote:Jebe mi se za Europu. To je širok pojam. Beč ne smije past.

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju 302919_hrvati-u-ukrajini_ls

Nismo direktno uključeni ...al jesmo.

Njemački križari to moraju odradit. Ne mislim osvajat Beč. Samo ga očistit od islama.
To su sve sporedne gluposti,zašto bih se gnjavio sitnicama,ako jednim udarcem možeš pobit sve muhe.
Nisam zadovoljan covidom,trenutno sam fokusiran na jedno kvalitetnije i učinkovitije rješenje.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus Sun 9 Aug - 19:17

Nisu to sitnice. To je geopolitika.

Čišćenje islama u Beču i Austriju je i naša pobjeda u Bosni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175404
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus Sun 9 Aug - 19:19

Shvatit češ o čemu pričam kad postaneš general gf s pet zvjezdica.

Za početak moraš imat jako visok nivo inteligencije.

To je hrvatska bitka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175404
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus Sun 9 Aug - 19:26

Teutonci su katolički njemački vitezovi.

Nakon pojave protestantizma sjeverni Germani plus nešto u Švicarskoj su postali protestanti.

Današnje središte Teutonaca je Beč.

Ovim potezom Papa je vratio staru slavu tom redu al preko modernije verzije križara.

Ujedinjenje svih njemačkih katolika u zaštit svog središta a to je Beč.

I moje postrojbe će se pridružiti na boku al njemački ( Austrija , Švicarska , Austrija ) moraju biti glavni.

Pridružit će im se i Talijani

I ostali katolički narodi.

Okupljam vojsku samo s jednim ciljem ; čišćenja germanskog katoličkog centra od islama

Pohod na Beč
RayMabus
RayMabus

Posts : 175404
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum