ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 9/8/2020, 23:55

סמאל wrote:Malo sam razmislio,ipak ću podržat i navijat za Longijev plan oko Austrije,jer upravo sam se sjetio  zašto mi odgovara da fokus Longija i GF-a bude usmjeren na ovaj dio svijeta,tak da im nešto prođe ispod radara na drugoj strani. :rasta
Koji je dio presudio ?

Onaj da ja ne vjerujem pravoslavcima u Austriji pa ih ne želim u bitki al će zato stajat iza pa kad ovi pobjegnu u njih ako tko živ to pređe ja ubijam srpsku djecu u svim katoličkim državama jer nisu izvršili zapovjed ?


RayMabus

Posts : 175941
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 9/8/2020, 23:58

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Malo sam razmislio,ipak ću podržat i navijat za Longijev plan oko Austrije,jer upravo sam se sjetio  zašto mi odgovara da fokus Longija i GF-a bude usmjeren na ovaj dio svijeta,tak da im nešto prođe ispod radara na drugoj strani. :rasta
Koji je dio presudio ?

Onaj da ja ne vjerujem pravoslavcima u Austriji pa ih ne želim u bitki al će zato stajat iza pa kad ovi pobjegnu u njih ako tko živ to pređe ja ubijam srpsku djecu u svim katoličkim državama jer nisu izvršili zapovjed ?

Prođe li iti jedan mujaga to....

Samo jedan

Nek me čuva taj koji je držao taj metar fronte i svi oni oko njega

Nemam milosti ako se ne poštuje moja zapovijed

Ili

Vi

Ili

Oni
RayMabus
RayMabus

Posts : 175941
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 9/8/2020, 23:59

Samo šta vi nećete biti vi

To bi bilo prelagano

Vi ćete ostat živi

Vaše sjeme

Neće
RayMabus
RayMabus

Posts : 175941
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by IL Risorto 10/8/2020, 00:01

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Malo sam razmislio,ipak ću podržat i navijat za Longijev plan oko Austrije,jer upravo sam se sjetio  zašto mi odgovara da fokus Longija i GF-a bude usmjeren na ovaj dio svijeta,tak da im nešto prođe ispod radara na drugoj strani. :rasta
Koji je dio presudio ?

Onaj da ja ne vjerujem pravoslavcima u Austriji pa ih ne želim u bitki al će zato stajat iza pa kad ovi pobjegnu u njih ako tko živ to pređe ja ubijam srpsku djecu u svim katoličkim državama jer nisu izvršili zapovjed ?

Ma briga me za pravoslavce,što se toga tiče,protjeraj te i njih.
Nadam se da će se sve odvijat tako kako si rekao,jer to će mi pomoć da uvjerim moje kolege da je ovo s Teutoncima samo početak,te da i mi trebamo potaknuti neojakobince na djelovanje.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 10/8/2020, 00:02

Ne vjerujem vam

Pravoslavci koji će branit katoličku Austriju

Svašta

Dajem vam šansu šta vas tu postavljam

To je šansa

Nije

Sloodni

Izbor
RayMabus
RayMabus

Posts : 175941
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 10/8/2020, 00:05

RayMabus wrote:Ne vjerujem vam

Pravoslavci koji će branit katoličku Austriju

Svašta

Dajem vam šansu šta vas tu postavljam

To je šansa

Nije

Sloodni

Izbor
Ako sve dobro izvršite smatrajte da neću potpisat već primpemljeni akt na egzekuciju vaših najbližih u mojim državama


RayMabus
RayMabus

Posts : 175941
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by IL Risorto 10/8/2020, 00:06

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:e ja ubijam srpsku djecu u svim katoličkim državama jer nisu izvršili zapovjed
Jeli to znači da je na pomolu još jedan genocid nad nedužnom srpskom nejači ? lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 10/8/2020, 00:07

O vama ovisi oće li oni živit il umrit

Ja sam bitku već dobio

Sad gledam jeste li mi

Lojalni
RayMabus
RayMabus

Posts : 175941
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 10/8/2020, 00:07

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:e ja ubijam srpsku djecu u svim katoličkim državama jer nisu izvršili zapovjed
Jeli to znači da je na pomolu još jedan genocid nad nedužnom srpskom nejači ? lol!

Sami biraju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175941
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 10/8/2020, 00:09

Ako se ne možeš na nekog oslonit u bitci

Iskoristi ga

Ili ga ubij

Samo ih testiram
RayMabus
RayMabus

Posts : 175941
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by IL Risorto 10/8/2020, 00:09

RayMabus wrote: potpisat već primpemljeni akt na egzekuciju vaših najbližih u mojim državama


Jebo te,pa ti si gori od mene.Kad ja napadnem virusom,barem svima dam neke šanse,te poštujem zastupljenost i ravnopravnost među svim skupinama :rasta a ti ćeš izvršit selektivni genocid.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 10/8/2020, 00:11

סמאל wrote:
RayMabus wrote: potpisat već primpemljeni akt na egzekuciju vaših najbližih u mojim državama


Jebo te,pa ti si gori od mene.Kad ja napadnem virusom,barem svima dam neke šanse,te poštujem zastupljenost i ravnopravnost među svim skupinama :rasta a ti ćeš izvršit selektivni genocid.
Teško kažnjam izdaju u bitki.

Cilj ne bira sredstva.

Nek plaću Bogu jer sam im pobio ženu i djecu.

Ne dira me niti malo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175941
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 10/8/2020, 00:12

Nisam im ja kriv šta su me izdali.

Nek snose odgovornost.

Amen
RayMabus
RayMabus

Posts : 175941
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 10/8/2020, 00:13

Žali se Bogu

Kraj rasprave
RayMabus
RayMabus

Posts : 175941
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 10/8/2020, 00:15

Nek Bog s tobom popriča zašto sam ti roknio sjeme u tijelu desetogodišnjeg il jednogodišnjeg djeteta


Koga nema taj ne postoji

Pa pa
RayMabus
RayMabus

Posts : 175941
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by IL Risorto 10/8/2020, 00:16

To Longi,samo rokaj,tako i treba. :rasta

Meni je sad najvažnije da onaj glupan ode a dođe Biden(mada niti on nije dovoljno podoban) ali što je tu je u nedostatku boljeg.
Druga stvar razmišljam kako na godinu ponizit katolike pred Uskrs.Jedne odine je bila katedrala Notre Dame,pa sad zagrebačka i zabrana misa radi covida, :rasta što li bi se moglo na godinu. scratch  imaš li ti Longi neki prijedlog.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 10/8/2020, 00:17

RayMabus wrote:Nek Bog s tobom popriča zašto sam ti roknio sjeme u tijelu desetogodišnjeg il jednogodišnjeg djeteta


Koga nema taj ne postoji

Pa pa
Ti si im otac

Ako si se složio da ćeš napravit to šta kažem na toj liniji fronte

Ti snosiš odgovornost

Ne

Ja

A ako nećeš onda nemoj to potpisati

Nestani

Široka je planeta
RayMabus
RayMabus

Posts : 175941
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 10/8/2020, 00:19

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Nek Bog s tobom popriča zašto sam ti roknio sjeme u tijelu desetogodišnjeg il jednogodišnjeg djeteta


Koga nema taj ne postoji

Pa pa
Ti si im otac

Ako si se složio da ćeš napravit to šta kažem na toj liniji fronte

Ti snosiš odgovornost

Ne

Ja

A ako nećeš onda nemoj to potpisati

Nestani

Široka je planeta
Ne sliim nikog na ništa

Planet je širok

Ima Japan , Kanada , Australija , Rusija ,Afrika

Ako nećeš izvršit šta ja oću

Ne potpisuj

To je moj zakon

I toga ću se držat
RayMabus
RayMabus

Posts : 175941
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 10/8/2020, 00:22

Ukrarko sretan ti put iz Austrije koja je katolička država

Čao

RayMabus
RayMabus

Posts : 175941
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 10/8/2020, 00:24

Ako ti se ne živi u takvoj državi

Svijet je velik

Široko ti

Polje

Imaš neki provlem s mojom logikom ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175941
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by RayMabus 10/8/2020, 00:26

RayMabus wrote:Ako ti se ne živi u takvoj državi

Svijet je velik

Široko ti

Polje

Imaš neki provlem s mojom logikom ?
Ili si mislio da ću molit Srbe il općenito pracosavce za vojnu pomoč


Dečko ja sam general gf s pet zvjezdica

Nisam toliko nisko pao

Klekni

Il

Nestani

Ne

Želim

Petu

Koloni

Ovdje
RayMabus
RayMabus

Posts : 175941
2014-04-11


Back to top Go down

Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju - Page 7 Empty Re: Papa šalje njemačke Templare u Litvu i Latviju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum