ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 4 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by dijagram Mon 3 Aug - 14:30

Dobro, doris konačno treba pravog muškarca.                         Po svemu, ...yoda :)

dijagram

Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 4 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by epikur37 Mon 3 Aug - 14:36

dijagram wrote:Dobro, doris konačno treba pravog muškarca.                         Po svemu, ...yoda :)

baš će mulca...ima nas u boljim godinama :)

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 4 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by dijagram Mon 3 Aug - 14:38

epikur37 wrote:
dijagram wrote:Dobro, doris konačno treba pravog muškarca.                         Po svemu, ...yoda :)

baš će mulca...ima nas u boljim godinama :)

Ja sam odavno umirovljen, a yoda trenira i u koroni. Logično. Isim toga dalmos, dva tovara su ipak par.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 4 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by Hektorović Mon 3 Aug - 15:31

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:
epikur37 wrote:ovisno o godinama i iskustvu...

meni u 40-im najbolje sjedaju milfače 5-10 godina mlađe, znači 35  cca.....i one su u brakovima, imaju djecu i sve.

dovoljno je da se pogledamo...odmah sve znamo, tko bi što bi :D

Eno ti Doris Pinčić, taman slobodna i istraumirana :D

pa da ti kažem, taman...:)

imam razumijevanje, ušao bih joj u prostor i gledao osmijeh :D

Pa to je to, društeno i ekonomski situiran gospodin u najboljim koji nije neki napaljeni mulac :) A i ona nije kurva da odmah daje, nego to ide u taj neki flert. To su te sheme.

Iako te sheme ponekad krenu i u zanimljivom smjeru...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 4 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by Hektorović Mon 3 Aug - 15:33

dijagram wrote:

Ja sam odavno umirovljen, a yoda trenira i u koroni. Logično. Isim toga dalmos, dva tovara su ipak par.

Je al kod Yode bi bilo očito da joj ga samo oće zabit, dok sa epijem to ide u malo više društveno prihvatljvom smjeru.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 4 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by dijagram Mon 3 Aug - 16:29

Hektorović wrote:
dijagram wrote:

Ja sam odavno umirovljen, a yoda trenira i u koroni. Logično. Isim toga dalmos, dva tovara su ipak par.

Je al kod Yode bi bilo očito da joj ga samo oće zabit, dok sa epijem to ide u malo više društveno prihvatljvom smjeru.
Trenutno doris to i treba, kao lijek. Drustveni status i sama dobro gradi, kuća je kupljena bez kredita , dica tu, samo treba kakvu bitangu koji zna i moze:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 4 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum