ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by Guest Mon 3 Aug - 12:28

Eh, i u konačnici lošu poruku šaljemo djeci, kako smo već poslali za homoseksualizam.

Društvo treba priznati da je tu, da postoji, da nasilje i prisila prema tim osobama nisu prihvatljivi.

Ali društvo mora jasno podvući da ne ohrabruje takve pojave, i ne smatra ih poželjnima.

Nema tu čak ni feminizma, postoji tržište muškaraca, pa čak i dječaka, i, ovisno o zemlji i kulturi, nije nipošto maleno, ali stav je isti.

Guest
Guest


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by epikur37 Mon 3 Aug - 12:29

mobiu$ wrote:
epikur37 wrote:
mobiu$ wrote:Pa ja bih to prije usporedio s nekom duplericom.

Kad bi se jebala na toj aplikaciji da publika gleda i plaća uživo, onda da, neka verzija prostitucije.

Legalizacija ne dolazi u obzir, treba dekriminalizirati kurve i kriminalizirati mušterije i organizaciju koja se bavi prikupljanjem, transportom i eksploatacijom seksualnog roblja.

mislim da ne

ili oboje ili ni jedno

malo si se i ti navukao na ove feminističke valove

Nije, stvar ti je u situacijskoj patnji i iskorištavanju.

Nije baš da je kurva obrtnica, čak ni u “uređenim” društvima. Previše tu love teče ulicama, a i informacija. One su najčešće ovisne, i tako ih i plaćaju, a iskorištava ih svatko - od murje kojima su one doušnice, što je opasno, preko “zaštite” koja joj uzima gotovo sve pare, do dilera.

Nego off-topic jesi ti nešto ljut na mene? :)

Ljut?

Tamanj posla, ti si mi baš drag forumaš a i ideološko-politički jedan od bližih.

Ž!
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by melkior Mon 3 Aug - 12:29

Zakonom fiksirati cijenu seksualnog roblja na 10 kn/1kg žive vage.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by Guest Mon 3 Aug - 12:31

Frash, tebe je neka gadno sjebala. Nemoj biti osjetljiv, žene su takve.

Posebno one iz Novog Vinodolskog. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by Guest Mon 3 Aug - 12:32

epikur37 wrote:


Ljut?

Tamanj posla, ti si mi baš drag forumaš a i ideološko-politički jedan od bližih.

Ž!

Ajde super onda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by melkior Mon 3 Aug - 12:53

mobiu$ wrote:Frash, tebe je neka gadno sjebala. Nemoj biti osjetljiv, žene su takve.

Posebno one iz Novog Vinodolskog. :)
Pa nisam ja osjetljiv, samo sam racionalan. Ono što ljude najviše ogorčuje osim malih primanja jest zabrana slobodnog seksualnog nasilja. Naš rigorozni Kazneni zakon je sigurno pola mladih iselio iz Hrvatske, ako ne i više  :cleanteeth
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by melkior Mon 3 Aug - 13:01

melkior wrote:
melkior wrote:
mobiu$ wrote:Pa ja bih to prije usporedio s nekom duplericom.

Kad bi se jebala na toj aplikaciji da publika gleda i plaća uživo, onda da, neka verzija prostitucije.

Legalizacija ne dolazi u obzir, treba dekriminalizirati kurve i kriminalizirati mušterije i organizaciju koja se bavi prikupljanjem, transportom i eksploatacijom seksualnog roblja.
Ja imam bolju ideju, treba legalizirati trgovinu ljudima i trgovinu seksualnim robljem. istodobno bi trebalo ukinuti i sva kaznena djela koja se odnose na spolno i seksualno nasilje iz Kaznenog zakona. A za sve žene koje hoće bilo kakvu javnu funkciju ili se jave na natječaj za posao, kao kriterij odabira između više kandidatkinja uvesti hrvanje u blatu, pa koja pobijedi, ta i osvaja posao. To je jedini način da se spriječi korupciju pri zapošljavanju. A i ženama u Saboru bi trebalo dati duplo veće plaće nego njihovim muškim zastupnicima, ali isto tako im oduzeti pravo da glasaju, a mandat jasno ograničiti na jednu godinu. Pa svakih godinu dana organizirati za nove kandidatkinje u Sabor - hrvanje u blatu. Jamčim da bi Hrvatska u roku godinu dana doživjela demografski boom, jer bi svi iz Zapadne Europe, a i Istočne htjeli odmah doći živjeti ovdje.
Trebalo bi promijeniti Ustav pa umjesto da kao uređenje imamo Republiku Hrvatsku, trebalo bi uvesti Seksualno Šovinističku Ksenofobnu Perverznu Tiraniju Hrvatsku.
Osim toga, trebalo bi legalizirati nasilni obiteljski incest, što bi zasigurno povećalo broj slobodoumnih obitelji u Hrvatskoj iz drugih dijelova svijeta, tako bi hrvatska politika, bez puno ekonomskog troška uz nekoliko izmjena ključnih zakona i Ustava, postala El Dorado a pomama za hrvatskim državljanstvom bi globalno eksplodirala  blackboard
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by melkior Mon 3 Aug - 13:02

Zamislite, mater jebe ludu kćer bez zakonskih posljedica, otac jebe kćer bez zakonskih posljedica, brat jebe kćer bez zakonskih posljedica, deda jebe i unuku i mater i kćer bez zakonskih posljedica...i tatu...
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by Hektorović Mon 3 Aug - 13:15

mobiu$ wrote:Eto đenerale da tebe nema ja ne bih ni čuo za to.

Ja kao da živim u Sjevernoj Koreji jbt.

Generacijska razlika :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by Hektorović Mon 3 Aug - 13:21

mobiu$ wrote:Pa ja bih to prije usporedio s nekom duplericom.

Kad bi se jebala na toj aplikaciji da publika gleda i plaća uživo, onda da, neka verzija prostitucije.

Legalizacija ne dolazi u obzir, treba dekriminalizirati kurve i kriminalizirati mušterije i organizaciju koja se bavi prikupljanjem, transportom i eksploatacijom seksualnog roblja.

Po komentarima i to rade...

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Slika422
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by Hektorović Mon 3 Aug - 13:22

mobiu$ wrote:

Počinjem misliti da postoji ovisnost o kurvama.

Pa postoji

Opet mene to nikad nije ložilo, nego volim čistu suprotnost.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by melkior Mon 3 Aug - 13:26

Hektorović wrote:
mobiu$ wrote:

Počinjem misliti da postoji ovisnost o kurvama.

Pa postoji

Opet mene to nikad nije ložilo, nego volim čistu suprotnost.
Muškarci vole mlade, nevine i neiskusne djeve koje pod njihovom stručnom "palicom" pretvaraju u razuzdane drolje i kurve. Pa to je isti užitak kao užitak krotitelja lavova koji dobije svježu pošiljku drito iz afričke savane...
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by melkior Mon 3 Aug - 13:47

Najveća je tragedija društva u kojem ono podilazi ženama i djeci, jer se time stvaraju lažne društvene vrednote koje muškarce čine slabićima, nesposobnima za rat i osvajanje. Nekoć su ljudi ginuli za čast i slavu, nije bilo niti jedne budale koja bi išla u rat zbog žena i djece, pogotovo ne vlastite  :aw lol! Uostalom, jednom kad se počelo podilaziti ženama i djeci, onda se priča naravno, logično proširila i na homoseksualce, invalide, retardirane, nacionalne manjine, pa čak i na druge rase. Hrvatska kao društvo i kao država zasigurno neće nikada biti uspješna s takvim vrijednosnim sustavom, kao što s takvim stavom ne bi daleko dogurali ni naši sportaši, pogotovo hrvatska nogometna reprezentacija na svjetskom nogometnom prvenstvu ´98. i ´2018., te pobjede su izvojevale isključivo mladi potentni mužjaci s fašističkim vojnim kodeksom časti i vojnom disciplinom. Da je na čelu nogometne reprezentacije bila Sanja Sarnavka iz udruge Babe, ne bi osvojili ni broncu ni srebro, niti bi Hrvati nizali svjetske uspjehe u individualnim sportovima. Demokracija je loš sustav u kojem svatko ima pravo glasa, a nitko nema odgovornost. Kao i u socijalizmu, odgovornost je kolektivna, što je savršeno pokriće za vlastiti nerad i muljanje ispod stola. Nasuprot tome, treba njegovati kult snage, imperijalizma, osvajanja i šovinizma, jer ako su svi jednako vrijedni, onda će ti svi drugi osvojiti nas, a ne mi njih.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by melkior Mon 3 Aug - 13:48

melkior wrote:Zamislite, mater jebe ludu kćer bez zakonskih posljedica, otac jebe kćer bez zakonskih posljedica, brat jebe kćer bez zakonskih posljedica, deda jebe i unuku i mater i kćer bez zakonskih posljedica...i tatu...
Država treba poticati nasilni obiteljski incest, jer se time jača i obitelj kao temeljna društven vrijednost,  istodobno se usađuje poslušnost slabijeg prema jačem, to jest, poslušnost i pokornost građana prema vlasti.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by melkior Mon 3 Aug - 13:54

melkior wrote:
Hektorović wrote:
mobiu$ wrote:

Počinjem misliti da postoji ovisnost o kurvama.

Pa postoji

Opet mene to nikad nije ložilo, nego volim čistu suprotnost.
Muškarci vole mlade, nevine i neiskusne djeve koje pod njihovom stručnom "palicom" pretvaraju u razuzdane drolje i kurve. Pa to je isti užitak kao užitak krotitelja lavova koji dobije svježu pošiljku drito iz afričke savane...
I zato bi trebalo uvijek muškarcima osigurati nepresušni bazen novog, mladog, neiskusnog mesa koje je društveno i socijalno nemoćno izboriti se za svoje interese, a tu bi primat trebali imati očevi u odnosu na svoje kćeri... :rasta
Stranka koja bi uvela takve zakone vladala bi bez konkurencije sljedećih 1000 godina. Bio bi to onaj indeks sreće koji je veći i jači indikator od nekakvog pustog rasta BDP-a kao mjerilo društvenog uspjeha...
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by melkior Mon 3 Aug - 13:57

Pa ako HDZ neće uvesti takve zakone, možda bi bilo dobro da se osnuje nova Anticivilizacijska stranka koja bi se zalagala za seksualno nasilje, seksualnu represiju, silovanje, obiteljski incest i nasilje države spram građana, za rasizam, šovinizam i sve ostalo što brani EU. Jamčim da bi već prve godine nakon što nam EU uvede sankcije, pola njemačkih državljana odlučilo živjeti u RH.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by melkior Mon 3 Aug - 14:06

Hrvatska nikad neće moći konkurirati Njemačkoj po industrijskoj snazi, izvozu, rastu BDP-a, ali ako bi smo sutra legalizirali trgovinu seksualnim i drugim robljem, a država fiksirala cijene na 10 kn/1 kg žive vage, onda bi smo zajebali Njemačku i Angelu Merkel, jer možda si jedan Nijemac može priuštiti Mercedes, ali ne može harem od 10 seksualnih robinja legalno, a u Hrvatskoj bi mogao.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by melkior Mon 3 Aug - 14:09

Sistem koji ženama  pruža više od krova nad glavom i kurca u dupe jest dugoročno osuđen na propast.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by melkior Mon 3 Aug - 14:14

Razlika između braka i prostitucije jest isključivo u tome što je brak obiteljska prodaja djevice koja bi po definiciji trebala biti doživotna, a u prostituciji se žena prodaje sama ili ju prodaje svodnik kratkoročno jednom ponuđaču. I u jednom i u drugom slučaju radi se o seksualnoj prodaji, samo što je onom prvom obliku vjera/religija/vrač dala magična svojstva, a država si u 20.stoljeću umislila da može biti bolji vrač od vrača.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by prckov Mon 3 Aug - 14:32

Na proljeće sam željela privatno se početi baviti šminkanjem, ali zbog korona virusa to nije bilo moguće - govori nam Claudia.

POGLEDAJTE VIDEO: Osnivač stranice OnlyFans 'vrti' milijune, snimaju se i Hrvatice

Video: 24sata Video 

Stoga je došla na ideju da poput mnogih influencerica i Hrvatica otvori profil na sve popularnijoj platformi OnlyFans.

- Napravila sam svoj profil na OnlyFansu prije otprilike tri tjedna. Zadovoljna sam početnom zaradom. Nikada počeci nisu lagani i teško se probiti. No, svejedno mislim da mi dobro ide i da guram svoj imidž - govori nam.


neb ona kriva je corona :D
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by prckov Mon 3 Aug - 14:36

melkior wrote:Razlika između braka i prostitucije jest isključivo u tome što je brak obiteljska prodaja djevice koja bi po definiciji trebala biti doživotna, a u prostituciji se žena prodaje sama ili ju prodaje svodnik kratkoročno jednom ponuđaču.

i izvodjacu :D
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem' - Page 2 Empty Re: 'Ne mogu naći posao u struci pa se sad skidam i tako zarađujem'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum