ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori za Sabor 2020.

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

Glasam za:

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_lcap29%Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_rcap 29% 
[ 10 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_lcap9%Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_lcap6%Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_lcap9%Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_lcap34%Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_rcap 34% 
[ 12 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_lcap9%Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_lcap6%Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
 
Total Votes : 35
 
 
Poll closed

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by red wolf Sun 5 Jul - 20:26

סמאל wrote:Ovo nikako nije dobro za SDP,jer bez IDS i ostalih trabanata,njihov rezultat je još porazniji.
HDZ zna kako apsorbirat ove s desna,ali ovo s Možemo i Pametno nikako ne može ići u korist SDP-a i Glasa-a,jer ljevo liberalni su ipak inteligentniji,sad kad jednom uđu u sabor,mogu se profilirat i eventualno s vremenom nadjačat SDP.
Pogrešno! Izgubili smo prvu i drugu jedinicu. Da smo dobili u njima, imali bi 60, ako ne i više mandata. Jao jao...Jebote analiza...

red wolf

Posts : 15940
2016-02-10


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Hektorović Sun 5 Jul - 20:26

michaellcmacha wrote:
Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:..ali da je ovako lijev zagreb da mozemo dobije najvise u zagrebu to mi nije jasno...pa u jednoj rijeci nisu dobro prosli...strasno

Možemo je suvremena ljevica... neka 🙂
to je dobro... ukoliko bi možemo rastao, sdp bi mogao u doglednom vremenu nestati s političke scene... to znači da i hdz mogao još rasti, ali je bitno da ne naprave u narednom razdoblju kardinalne greške
SDP ne treba propasti, samo se transformirati do kraja u urbanu srednjestrujašku stranku (HDZ je više ruralna i malograđanska srednjestrujaška stranka)
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by michaellcmacha Sun 5 Jul - 20:27

סמאל wrote:Ovo nikako nije dobro za SDP,jer bez IDS i ostalih trabanata,njihov rezultat je još porazniji.
HDZ zna kako apsorbirat ove s desna,ali ovo s Možemo i Pametno nikako ne može ići u korist SDP-a i Glasa-a,jer ljevo liberalni su ipak inteligentniji,sad kad jednom uđu u sabor,mogu se profilirat i eventualno s vremenom nadjačat SDP.
upravo to... za očekivati je pragmatičnost pojedinih sdp-ovaca koji bi vrlo brzo mogli preći u tabor možemo...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by RayMabus Sun 5 Jul - 20:28

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:
Hektorović wrote:Propao je i projekt rušenja Plenkija preko projekta Škoro.


Da...i to je isto bitna stvar.Možda se DP i raspe jer su ad hoc projekt.


HDZ se utvrdio i konsolidirao kao fundamentalna stranka a Most definitivno kao najzdravija oporba iz prave ideološko-političke pozicije.


Po meni taman rezultat za zdrav politički život u državi 


Kažem, ovaj put bez klauna iz ŽZ.
I bez Keruma koji zadnji put dva puta nije bija u Saboru pa mislija da je narod glup i da će mu proć ono s Grdovićen , eno ih sad ko pokisli side u kafiću. Splitski Bandić.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175979
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by red wolf Sun 5 Jul - 20:28

Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:
Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:..ali da je ovako lijev zagreb da mozemo dobije najvise u zagrebu to mi nije jasno...pa u jednoj rijeci nisu dobro prosli...strasno

Možemo je suvremena ljevica... neka 🙂
to je dobro... ukoliko bi možemo rastao, sdp bi mogao u doglednom vremenu nestati s političke scene... to znači da i hdz mogao još rasti, ali je bitno da ne naprave u narednom razdoblju kardinalne greške
SDP ne treba propasti, samo se transformirati do kraja u urbanu srednjestrujašku stranku (HDZ je više ruralna i malograđanska srednjestrujaška stranka)
Mi smo centristička ljevica...Dovoljno lijevo od centra u političkom i svjetonazorskom smislu i desni centar u ekonomskom smislu...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by red wolf Sun 5 Jul - 20:29

michaellcmacha wrote:
סמאל wrote:Ovo nikako nije dobro za SDP,jer bez IDS i ostalih trabanata,njihov rezultat je još porazniji.
HDZ zna kako apsorbirat ove s desna,ali ovo s Možemo i Pametno nikako ne može ići u korist SDP-a i Glasa-a,jer ljevo liberalni su ipak inteligentniji,sad kad jednom uđu u sabor,mogu se profilirat i eventualno s vremenom nadjačat SDP.
upravo to... za očekivati je pragmatičnost pojedinih sdp-ovaca koji bi vrlo brzo mogli preći u tabor možemo...
Bernardić, Komadina i ostala ekipa, hahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by AssadNaPodmornici Sun 5 Jul - 20:29

bog te hebo onaj retard glavašević, tomašević, peovićka, rada borić , bog te hebo najgori šljam od ljudi 8 mandata. isusami pali helikopter

inače kako sam i rekao , ta američka kulturna revolucija dolazi kod nas. to je ta ekipa koja je klečala protiv rasizma u americi, i ekipa koja se zalaže za trpačinu.

iduće izbore će oni izgurati SDP , a onda isusami***

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Guest Sun 5 Jul - 20:29

Most.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by epikur37 Sun 5 Jul - 20:29

Škoro: Kenwood Kenon ne može biti premijer :D

https://www.index.hr/vijesti/clanak/iz-skorinog-stozera-izgubili-dva-mandata-raste-nervoza-nece-biti-vlade-bez-nas/2195702.aspx

...................

hehe
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by n_razbojnik Sun 5 Jul - 20:30

Rada ide na 10 mandata

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Hektorović Sun 5 Jul - 20:31

AssadNaPodmornici wrote:bog te hebo onaj retard glavašević, tomašević, peovićka, rada borić , bog te hebo najgori šljam od ljudi 8 mandata. isusami pali helikopter

inače kako sam i rekao , ta američka kulturna revolucija dolazi kod nas.  to je ta ekipa koja je  klečala protiv rasizma u americi, i ekipa koja se zalaže za trpačinu.

iduće izbore će oni izgurati SDP , a onda isusami***

Peovička izučava znatavenro autonomne zone HahahHa

No bolje oni nego partizani i ustaše
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Noor Sun 5 Jul - 20:31

epikur37 wrote:
Hektorović wrote:Propao je i projekt rušenja Plenkija preko projekta Škoro.


Da...i to je isto bitna stvar.Možda se DP i raspe jer su ad hoc projekt
osječki instant projekt s misijom, u režiji Radeljić- Radić


Last edited by Noor on Sun 5 Jul - 20:32; edited 1 time in total

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by michaellcmacha Sun 5 Jul - 20:31

Hektorović wrote:
michaellcmacha wrote:
Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:..ali da je ovako lijev zagreb da mozemo dobije najvise u zagrebu to mi nije jasno...pa u jednoj rijeci nisu dobro prosli...strasno

Možemo je suvremena ljevica... neka 🙂
to je dobro... ukoliko bi možemo rastao, sdp bi mogao u doglednom vremenu nestati s političke scene... to znači da i hdz mogao još rasti, ali je bitno da ne naprave u narednom razdoblju kardinalne greške
SDP ne treba propasti, samo se transformirati do kraja u urbanu srednjestrujašku stranku (HDZ je više ruralna i malograđanska srednjestrujaška stranka)
pa ja oduvijek tvrdim da hrvatskoj treba dobar sdp, ali sve ovo do sada od sdp-a je loše... i mislim da oni neće uspijeti zadržati koheziju, pogotovo ukoliko hdz formira jaku i stabilnu vlast... u tom slučaju će doći do žestokog raskola u sdp-u... evo maloprije si mogao vidjeti reakciju sokrata koji i prije objave neslužbenih rezultata zaziva Berinu egzekuciju...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Guest Sun 5 Jul - 20:31

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Jarak10





:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by AssadNaPodmornici Sun 5 Jul - 20:31

n_razbojnik wrote:Rada ide na 10 mandata
isusami počinjem se osjećati kao američki repuiblikanac kada vidi one radikalne boljševike. ovi HDZov lopovluk i kvazi lopovsko domoljublje, i SDPov kvazi antifašizamn, to je 0 % šteta prema ovima.

ovo je najgora skupina boljševika, Greta fanatika, BLM prosvjednika, i Antife. ovo je ona ideološki ista , ali ista ekipa koja ruši spomenike u Americi i poziva na revoluciju.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20940
2018-06-14


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Hektorović Sun 5 Jul - 20:31

Noor wrote:
epikur37 wrote:
Hektorović wrote:Propao je i projekt rušenja Plenkija preko projekta Škoro.


Da...i to je isto bitna stvar.Možda se DP i raspe jer su ad hoc projekt
osječki instant projekt s misijom

Mission failure
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by n_razbojnik Sun 5 Jul - 20:32

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:bog te hebo onaj retard glavašević, tomašević, peovićka, rada borić , bog te hebo najgori šljam od ljudi 8 mandata. isusami pali helikopter

inače kako sam i rekao , ta američka kulturna revolucija dolazi kod nas.  to je ta ekipa koja je  klečala protiv rasizma u americi, i ekipa koja se zalaže za trpačinu.

iduće izbore će oni izgurati SDP , a onda isusami***

Peovička izučava znatavenro autonomne zone HahahHa

No bolje oni nego partizani i ustaše
Zagreb zasluzuje svoj CHAZ...

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by IL Risorto Sun 5 Jul - 20:32

Sovak wrote:Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Jarak10





:^0
lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by RayMabus Sun 5 Jul - 20:32

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Iskreno mislija san slavit al mi sad nije do slavlja. 

Ostaje mi samo da nakon šta san izgubija okladu napišen deset puta Ja san kreten

Ja san kreten

Ja san kreten

Ja san kreten

Ja san kreten

Ja san kreten

Ja san kreten

Ja san kreten

Ja san kreten

Ja san kreten

Ja san kreten

Kreten sad ide kupit dvi pive jer Miro Bulj ulazi u Sabor a to je meni dovoljan razlog za popit još dvi

e pa nazdravlje kretenu :D
Kupija san ih osam.

Ipak je ovo jednom u četiri godine.

Čuj čestita bi ti al ne bi bilo iskreno jer ja Plenkya ne volim a s druge strane imamo desnicu na vlasti iduće četiri godine kad prijeti najezda ilegalnih imigranata pa onda da bude pat najbolje da si međusobno čestitamo.

Živili. :cro

Moj broj!

Živio mabuse ;)
Dobro je ispalo sve u svemu. Imat će jaku desnu oporbu u Saboru a i Merkel je na zalauzu.

Dosta san i zadovoljan sa svime u konačnici.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175979
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by n_razbojnik Sun 5 Jul - 20:32

AssadNaPodmornici wrote:
n_razbojnik wrote:Rada ide na 10 mandata
isusami počinjem se osjećati kao američki repuiblikanac kada vidi one radikalne boljševike.  ovi HDZov lopovluk i kvazi lopovsko domoljublje,  i SDPov kvazi antifašizamn, to je 0 % šteta prema ovima.

ovo je najgora skupina boljševika, Greta fanatika, BLM prosvjednika, i Antife.  ovo je ona ideološki ista , ali ista ekipa koja ruši spomenike u Americi i poziva na revoluciju.
Dode mi da odem u drugstor i kupim AR15

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by vuksadinare Sun 5 Jul - 20:35

inace ak se plenki odluci na koaliranje sa pupovcem a ne DP...kolega tre i jos neki ne bi bilo uredu da onda se bunite protiv plenkija i napadate pupovca...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99113
2015-09-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 32 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum