ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori za Sabor 2020.

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Go down

Glasam za:

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_lcap29%Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_rcap 29% 
[ 10 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_lcap9%Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_lcap6%Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_lcap9%Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_lcap34%Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_rcap 34% 
[ 12 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_lcap9%Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_lcap6%Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
 
Total Votes : 35
 
 
Poll closed

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by michaellcmacha 5/7/2020, 09:49

סמאל wrote:Uglavnom.Prvi put u životu glasam za HDZ.Baš me zanimalo kakav je to osjećaj zaokružiti HDZ,i mogu reći da je lijep,pobjednički.Samo se bojim da se ne navučem i postanem ovisan,jer vidim da se teško skida s te droge.
neš se navuć, jedino ako i nagodinu opet i lokalno opet zaokružiš hdz, pa te još i primjete ili od prije znaju... e onda je kritično...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by marcellus 5/7/2020, 09:49

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:Obzirom da Ava Karabatić nije prikupila dovoljno potpisa, pa neću ić na biralište. Inače bi glasao za nju jer ima dobre sise. Što će reć, ipak ima nekakvu kvalitetu, što je više nego što se može reć za većinu ostalih kandidata
 
glasat ces kako zena kaze i pitat mogu jos jednom za HDZ , nemoj lagat ovaj napaceni narod  B-)

žena kaže da idemo na jarun na nešto, a njonjo me svojim briljatnim predizborbim spotom umalo nagovorio da glasam za HDZ...


_________________
Izbori za Sabor 2020. - Page 17 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by AssadNaPodmornici 5/7/2020, 09:50

michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ante Pranić, Stranka sa Imenom i Prezimenom u koaliciji sa Pametno i Fokus, svaka čast momku šta je napravio od Vrgorca. Prvo su makli na sve muke HDZ sa vlasti, a onda je ukinio ta lažna prebivališta pa ekipa iz Bosne nije mogla dovoditi lopove nazad na vlast u Vrgorcu ,a onda je nakon toga poprlično sredio mjesto - koliko mu je u mogućnosti(RH je poprilično centralizirana država sa jedne strane a sa druge razbijena na milijune disfunkcionalnih opčina i selendri). otpustio je hrpu uhljeba,(tipa vrtić je imao više tajnica nego teta, tipa imali su jednog HSPovca iz Bosne koji nikada nije došao na radno mjesto i takve stvari, sve je to bilo u slobodnoj) , sredio troškove, svima srezao plaće, on kao gradonačelnik je radio na minimalcu neko vrijeme dok nisu vratili dugove, a sada višak kapitala ulažu u sređivanje infrastrukture, poticanja stanogradnje, potpore poduzetnicima, smanjuju namete.. 

eto moja motivacija za glasovanje, za koga sam glasa
to o čemu ti pričaš rade još od socijaizma na ovamo svi odreda... kod mene ikača ima pun autobus fiktivno zaposlenih na bazenu i u vodovodu... znači 60 ljudi koje nitko ne pozna i koje nikad nitko nije vidio na poslu... jedini tko ih pozna je pravnica koja im je sređivala papire kod zapošljavanja a i to po viđenju...
kod vas to rade SDPovci uz pomoć Srpskih glasova, u Dalmaciji to radi HDZ uz pomoć autobusa (ovi određuju vlast u imotskom, vrgorcu, metkoviću, baškoj vodi, makarskoj itd i naravno lokalnih prodanih duša. 
Onaj blaženko boban, , na vlasti u dalmaciji, nešto sere po fejsu kako će uvesti navodnjavanje po dalmaciji i slična sranja, lik je uhljebio cijelu jebenu rodbinu po svim državnim i županijskim firmama na sama rukovodeća mjeseta. zanimljivo nitko od njih ne radi u privatnom sektoru, bilo kao neki inžinjer u tvornici ili ITovac u tvrtki, ili u kancelariji neke turističke agencije, ili kao neki meštar koji postaviti cijevi za neku instalaciju ili popraviti auto.. svi odreda rukovodeća mjesta u kancelarijama državnih firmi..

Pranić je borac protiv takvih sustava, i zato za njega

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by kaya 5/7/2020, 09:51

dzango wrote:
kaya wrote:
epikur37 wrote:Kod mene u 7 ujutro veći red nego u Mostaru...nije mi se dalo čekati.

Bacio 1000 m plivanja i sašio pivo.

Iza podne ću.

Kod nas na Plovaniji sigurica je HDZ, s tim imam par susjeda koji grizu na Škoru :)
Škoro sude mi...napravio rezervaciju na narodnjacima 😀, on i njegov tim.
Ovo skidanje okova s hrvatskog naroda ide lakše uz - jedan dan života, da ostane meni i njega bi dušo poklonio tebi! I čaša - zvek🍷
Ako pobedi, idu trubači.
Vjerojatno. Bez zeze
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by AssadNaPodmornici 5/7/2020, 09:52

ponavljam, RH trenutno je u situaciji kada imamo nikada više gladnih usta koje treba prehraniti (600 000 zaposlenih u državnom sektoru i 1,2milijuna umirovljenika , i 100 - 200 000 u kvazi privatnom sektoru koji žive od države) 

i svega cca 800 000 ljudi koji radi realan posao koji moraju zaraditi plaću prvo za ta gladna usta, pa onad za gazdu pa tek onda za sebe.. nikada u povjesti nismo imali takav sjeban omjer, čak niti u ratnim 91-95

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by epikur37 5/7/2020, 09:54

debotoijusto wrote:
epikur37 wrote:Kod mene u 7 ujutro veći red nego u Mostaru...nije mi se dalo čekati.

Bacio 1000 m plivanja i sašio pivo.

Iza podne ću.

Kod nas na Plovaniji sigurica je HDZ, s tim imam par susjeda koji grizu na Škoru :)
nemoj zajebavat iza podne trebas vec ponovo ubosnu glasat 
zakasnit ces nesrico  :D

ne mogu, vrucina, rekao sam caci I materi da onvezn I odu h konzulat u tuzli I glasaju.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by michaellcmacha 5/7/2020, 09:56

AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ante Pranić, Stranka sa Imenom i Prezimenom u koaliciji sa Pametno i Fokus, svaka čast momku šta je napravio od Vrgorca. Prvo su makli na sve muke HDZ sa vlasti, a onda je ukinio ta lažna prebivališta pa ekipa iz Bosne nije mogla dovoditi lopove nazad na vlast u Vrgorcu ,a onda je nakon toga poprlično sredio mjesto - koliko mu je u mogućnosti(RH je poprilično centralizirana država sa jedne strane a sa druge razbijena na milijune disfunkcionalnih opčina i selendri). otpustio je hrpu uhljeba,(tipa vrtić je imao više tajnica nego teta, tipa imali su jednog HSPovca iz Bosne koji nikada nije došao na radno mjesto i takve stvari, sve je to bilo u slobodnoj) , sredio troškove, svima srezao plaće, on kao gradonačelnik je radio na minimalcu neko vrijeme dok nisu vratili dugove, a sada višak kapitala ulažu u sređivanje infrastrukture, poticanja stanogradnje, potpore poduzetnicima, smanjuju namete.. 

eto moja motivacija za glasovanje, za koga sam glasa
to o čemu ti pričaš rade još od socijaizma na ovamo svi odreda... kod mene ikača ima pun autobus fiktivno zaposlenih na bazenu i u vodovodu... znači 60 ljudi koje nitko ne pozna i koje nikad nitko nije vidio na poslu... jedini tko ih pozna je pravnica koja im je sređivala papire kod zapošljavanja a i to po viđenju...
kod vas to rade SDPovci uz pomoć Srpskih glasova, u Dalmaciji to radi HDZ uz pomoć autobusa (ovi određuju vlast u imotskom, vrgorcu, metkoviću, baškoj vodi, makarskoj itd i naravno lokalnih prodanih duša. 
Onaj blaženko boban, , na vlasti u dalmaciji, nešto sere po fejsu kako će uvesti navodnjavanje po dalmaciji i slična sranja, lik je uhljebio cijelu jebenu rodbinu po svim državnim i županijskim firmama na sama rukovodeća mjeseta. zanimljivo nitko od njih ne radi u privatnom sektoru, bilo kao neki inžinjer u tvornici ili ITovac u tvrtki, ili u kancelariji neke turističke agencije, ili kao neki meštar koji postaviti cijevi za neku instalaciju ili popraviti auto.. svi odreda rukovodeća mjesta u kancelarijama državnih firmi..

Pranić je borac protiv takvih sustava, i zato za njega
kod mene je za PAMETNO lik koji se prek veze zaposlio u rafineriji, nije mu se dalo raditi, iako kurcom ni inače nije micao, pa se uhvatio sindikatam sad je dobio otkaz i kud će što će, u sdp ga nisu primili pa se prištekao daliji sve ne bi li ušao u sabor da može kredite plaćati... a baš se istresao, za stan u zagrebu, apartman na pagu, vidim i novi auto vozi... uplatio je faks neki privatni... jbg košta to... ah da ti tvoji su pošteni... al u kurcu...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by kaya 5/7/2020, 09:56

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
michaellcmacha wrote:
kaya wrote:
Noor wrote:
mislim da si procijenio 100% točno
Nije, nisam ja nikada glasala za most 😀.
Ja šaram, sdp / hdz. Ako izađem.
Sada će biti hdz. Uglavnom zbog plenkovića. Ovo sve drugo nije sposobno voditi državu, mjesnu zajednicu možda mogu.
pa to je, iako bi ih ja više od pola u lavoru podavio, zbog određenih postupaka, ali i tako loši još uvijek su miljama ispred ostatka... ja sam dao preferencijalni glas sinu od Marijana Celjaka, dečko je pravnik, završio je fakultet sa 5,0, pristojan je, osobno mu poznam obiteljske prilike mater i obje sestre su najobičnije i najjednostavnije bez ikakvog materijalnog odskakanja od drugih, a to vrijedi i za njega... okupio je oko sebe na gradskoj i županijskoj razini mlade i ok ljude, koji su svi do jednog visoko obrazovani, nema nikakvih lumpenproletera oko njega...
Joj ja bi ih sve podavila vjeruj mi. Doboko mi se gade svi na listi. Ovo je čisto jer zajebana vremena stižu zbog korone i nije to svako u stanju, vodit državu. Bar sada..
ja bih pola odmah, sad, da je kako moguće, ali i dalje se nadam da bi ljudi poput spomenutog mogli u jednom trenutku prevladati i napraviti jedan oštriji zaokret u kvalitativnom smislu... ako ne jebiga u nekom drugom vremenu možda bude bolje potom pitanju, mada nije isključeno i da bude gore
U normalnim okolnostima može i pernar vodit državu, ili bero 😀, al onom što sljedi baš i ne. A mislim da sljedi potop, treba nažicat lovu od eu, još ..jel smo ga naje. A to ipak plenki može...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Sora 5/7/2020, 10:00

i to je riješenje?
žicanje

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by RayMabus 5/7/2020, 10:01

Sora wrote:i to je riješenje?
žicanje
A baš. Prosjaci i sinovi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by debotoijusto 5/7/2020, 10:02

izborno mjesto

svi maske vecina rukavice , omanja guzva ( 7.15 tko rano rani prije virusa stize ) protok odlican , lancun od liste pregledan , +
nema za parkirat skorin plakat na vanjskim vratima , svjeze zakucan , -
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by michaellcmacha 5/7/2020, 10:02

Sora wrote:i to je riješenje?
žicanje
ne riješenje je da ovi tvoji podijele to što još ima između sebe, a ostale da puste niz vodu....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Sora 5/7/2020, 10:03

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:Obzirom da Ava Karabatić nije prikupila dovoljno potpisa, pa neću ić na biralište. Inače bi glasao za nju jer ima dobre sise. Što će reć, ipak ima nekakvu kvalitetu, što je više nego što se može reć za većinu ostalih kandidata
 
glasat ces kako zena kaze i pitat mogu jos jednom za HDZ , nemoj lagat ovaj napaceni narod  B-)

žena kaže da idemo na jarun na nešto, a njonjo me svojim briljatnim predizborbim spotom umalo nagovorio da glasam za HDZ...


trula demokracija kak je rekao Tito
sad se lijepo vidi na djelu

išla na biralište i čepila nos
i još mi muka u želucu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Sora 5/7/2020, 10:06

michaellcmacha wrote:
Sora wrote:i to je riješenje?
žicanje
ne riješenje je da ovi tvoji podijele to što još ima između sebe, a ostale da puste niz vodu....

tvoji i moji ha?
A kad te moji budu naganjali po sisku , KAD DOBIJU VEĆINU ..BUŠ KMEČAL ko pajcek


tUOSTALOM, To su TVOJI IZMISLILI -TE PODJELE
ne bi nikad bili na vlasti ti odurni lažovi lopovi hdzenjare

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by kaya 5/7/2020, 10:07

AssadNaPodmornici wrote:ponavljam, RH trenutno je u situaciji kada imamo nikada više gladnih usta koje treba prehraniti (600 000 zaposlenih u državnom sektoru i 1,2milijuna umirovljenika , i 100 - 200 000 u kvazi privatnom sektoru koji žive od države) 

i svega cca 800 000 ljudi koji radi realan posao koji moraju zaraditi plaću prvo za ta gladna usta, pa onad za gazdu pa tek onda za sebe.. nikada u povjesti nismo imali takav sjeban omjer, čak niti u ratnim 91-95
Omjer je katastrofa. Upravu treba doslovno prepolovit bez milosti.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by kaya 5/7/2020, 10:09

Sora wrote:i to je riješenje?
žicanje
Ne možeš ništa drugo. Samo daj lovu da spašavaš. Trenutno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by michaellcmacha 5/7/2020, 10:11

Sora wrote:
michaellcmacha wrote:
Sora wrote:i to je riješenje?
žicanje
ne riješenje je da ovi tvoji podijele to što još ima između sebe, a ostale da puste niz vodu....

tvoji i moji ha?
A kad te moji budu naganjali po sisku , KAD DOBIJU VEĆINU ..BUŠ KMEČAL ko pajcek


tUOSTALOM, To su TVOJI IZMISLILI -TE PODJELE
ne bi nikad bili na vlasti ti odurni lažovi lopovi hdzenjare
ja sam jutros bio na izbornom mjestu... šupci iz sdp-a u odboru, su bili ko bubice kad sam ih malo postrojavao zbog nepridržavanja naputaka i mjera vezanih uz koronu... onaj bradati šupčić što je bio uz gradonačelnicu na kontraprosvjedu nije smio ni pogled podići... a baš sam mu po kolegi neki dan poručio da ću mu se mame najebati mladokomunjarske... tak da oni ne budu nikog naganjali a pogotovo ne mene...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by AssadNaPodmornici 5/7/2020, 10:14

michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
michaellcmacha wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Ante Pranić, Stranka sa Imenom i Prezimenom u koaliciji sa Pametno i Fokus, svaka čast momku šta je napravio od Vrgorca. Prvo su makli na sve muke HDZ sa vlasti, a onda je ukinio ta lažna prebivališta pa ekipa iz Bosne nije mogla dovoditi lopove nazad na vlast u Vrgorcu ,a onda je nakon toga poprlično sredio mjesto - koliko mu je u mogućnosti(RH je poprilično centralizirana država sa jedne strane a sa druge razbijena na milijune disfunkcionalnih opčina i selendri). otpustio je hrpu uhljeba,(tipa vrtić je imao više tajnica nego teta, tipa imali su jednog HSPovca iz Bosne koji nikada nije došao na radno mjesto i takve stvari, sve je to bilo u slobodnoj) , sredio troškove, svima srezao plaće, on kao gradonačelnik je radio na minimalcu neko vrijeme dok nisu vratili dugove, a sada višak kapitala ulažu u sređivanje infrastrukture, poticanja stanogradnje, potpore poduzetnicima, smanjuju namete.. 

eto moja motivacija za glasovanje, za koga sam glasa
to o čemu ti pričaš rade još od socijaizma na ovamo svi odreda... kod mene ikača ima pun autobus fiktivno zaposlenih na bazenu i u vodovodu... znači 60 ljudi koje nitko ne pozna i koje nikad nitko nije vidio na poslu... jedini tko ih pozna je pravnica koja im je sređivala papire kod zapošljavanja a i to po viđenju...
kod vas to rade SDPovci uz pomoć Srpskih glasova, u Dalmaciji to radi HDZ uz pomoć autobusa (ovi određuju vlast u imotskom, vrgorcu, metkoviću, baškoj vodi, makarskoj itd i naravno lokalnih prodanih duša. 
Onaj blaženko boban, , na vlasti u dalmaciji, nešto sere po fejsu kako će uvesti navodnjavanje po dalmaciji i slična sranja, lik je uhljebio cijelu jebenu rodbinu po svim državnim i županijskim firmama na sama rukovodeća mjeseta. zanimljivo nitko od njih ne radi u privatnom sektoru, bilo kao neki inžinjer u tvornici ili ITovac u tvrtki, ili u kancelariji neke turističke agencije, ili kao neki meštar koji postaviti cijevi za neku instalaciju ili popraviti auto.. svi odreda rukovodeća mjesta u kancelarijama državnih firmi..

Pranić je borac protiv takvih sustava, i zato za njega
kod mene je za PAMETNO lik koji se prek veze zaposlio u rafineriji, nije mu se dalo raditi, iako kurcom ni inače nije micao, pa se uhvatio sindikatam sad je dobio otkaz i kud će što će, u sdp ga nisu primili pa se prištekao daliji sve ne bi li ušao u sabor da može kredite plaćati... a baš se istresao, za stan u zagrebu, apartman na pagu, vidim i novi auto vozi... uplatio je faks neki privatni... jbg košta to... ah da ti tvoji su pošteni... al u kurcu...
gle nisi me shvatio nema ovdje "mojih". vi ste se podjelili u neke tabore, tako se SDP/HDZ  krve "naši i vaši" kao da je to borba između dva suprotna ideološka i ostala tabora.. za veliku većinu nas ostalih Hrvata nema nikakve razlike između HDZa i SDPa. 

Ja sam izabra manje zlo, ANte Pranić nije nikakvo zlo, lik je zakon lik, kao i Huić, ali je eto sranje što su u koaliciji sa Pametno, koje mi se u dosta stvari nesviđa. 
prije toga sam zna glasovati za ŽZ,MOST, Ružu,   pa sama za onoga redikula Juričana(svijestan sam da je iza njega dosta redikula ), naravno drugi krug sam poništio listić itd. 
DA u RH ima neka stranka tipa Republikanska Stranka u USA, sa leaderom tipa Trump, ili netko tipa Ted Cruz, Rand Paul, i takva ekipa , i koji onda imaju prave kritičare tipa Tucker Carlsona(a naši mediji ili mrze HDZ/SDP ili im ližu šupak) onda bi ja bio član takve opcije. u RH jednostavno izađem i izaberem za taj trenutak neko manje zlo, za koje se nadam da će pomrsiti račune HDZ/SDPu , kao što ih je MOST prije par godina odlično guzio. Vlada sa Oreškvićem da je potrajala do dana današnjeg, mi bi bila totalno bolja država sada

nema tu "mojih", većina nas Hrvata nismo fanatici nekih HDZ/SDP opcija , za nas nema razlike između ovih
to što vama u Sisku rade antifašisti uz pomoć Srba,  to recimo u Dalmaciji i Slavoniji rade domoljubi , često uz pomoć glasova iz Bosne.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21061
2018-06-14


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by michaellcmacha 5/7/2020, 10:16

kaya wrote:
Sora wrote:i to je riješenje?
žicanje
Ne možeš ništa drugo. Samo daj lovu da spašavaš. Trenutno.
eto upravo po rezonu ove glupače, moš skopčat u kojem bi nas smjeru restart padavičari otpeljali...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by marcellus 5/7/2020, 10:16

inače jučer sam čitao djeci andersenove bajke za laku noć, baš jednu gdje vještica zajebe vojnika obećavajući mu bogatstvo, nevjerojatno neke stvari podsjećaju na obećanja iz kampanje

_________________
Izbori za Sabor 2020. - Page 17 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by debotoijusto 5/7/2020, 10:19

michaellcmacha wrote:
Sora wrote:
michaellcmacha wrote:
Sora wrote:i to je riješenje?
žicanje
ne riješenje je da ovi tvoji podijele to što još ima između sebe, a ostale da puste niz vodu....

tvoji i moji ha?
A kad te moji budu naganjali po sisku , KAD DOBIJU VEĆINU ..BUŠ KMEČAL ko pajcek


tUOSTALOM, To su TVOJI IZMISLILI -TE PODJELE
ne bi nikad bili na vlasti ti odurni lažovi lopovi hdzenjare
ja sam jutros bio na izbornom mjestu... šupci iz sdp-a u odboru, su bili ko bubice kad sam ih malo postrojavao zbog nepridržavanja naputaka i mjera vezanih uz koronu... onaj bradati šupčić što je bio uz gradonačelnicu na kontraprosvjedu nije smio ni pogled podići... a baš sam mu po kolegi neki dan poručio da ću mu se mame najebati mladokomunjarske... tak da oni ne budu nikog naganjali a pogotovo ne mene...

kako je doslo do toga da tvoje biracko mjesto do prije 10-ak godina dobivalo 104% "za nase" a sad komunjare igru vode ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 17 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum