ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbori za Sabor 2020.

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Go down

Glasam za:

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_lcap29%Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_rcap 29% 
[ 10 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_lcap9%Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_lcap6%Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_lcap9%Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_lcap34%Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_rcap 34% 
[ 12 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_lcap9%Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_lcap0%Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_lcap6%Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
 
Total Votes : 35
 
 
Poll closed

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by vuksadinare Sun 5 Jul - 20:35

inace ak se plenki odluci na koaliranje sa pupovcem a ne DP...kolega tre i jos neki ne bi bilo uredu da onda se bunite protiv plenkija i napadate pupovca...

vuksadinare

Posts : 99209
2015-09-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by IL Risorto Sun 5 Jul - 20:35

Samo čekam dan kada će Plenkovic smirenim tonom reći,,molim tajnicu da pripremi razriješenje ministara Domovinskog Pokreta'' lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Guest Sun 5 Jul - 20:35

AssadNaPodmornici wrote:isusami počinjem se osjećati kao američki republikanac ...

Bome .... tak' se osjećam jaaaaaaaaaako dugo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by AssadNaPodmornici Sun 5 Jul - 20:36

n_razbojnik wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
n_razbojnik wrote:Rada ide na 10 mandata
isusami počinjem se osjećati kao američki repuiblikanac kada vidi one radikalne boljševike.  ovi HDZov lopovluk i kvazi lopovsko domoljublje,  i SDPov kvazi antifašizamn, to je 0 % šteta prema ovima.

ovo je najgora skupina boljševika, Greta fanatika, BLM prosvjednika, i Antife.  ovo je ona ideološki ista , ali ista ekipa koja ruši spomenike u Americi i poziva na revoluciju.
Dode mi da odem u drugstor i kupim AR15
budi li ovi jačali ja ću isusami gomilati oružje , jer vidim šta se dešava u Americi. i tamo su krenuli korak po jebeni korak. prvo u najvećim i najbogatijim gradovima, pa se šire u drugim gradovima.

ja još napisao, da će kod nas doći ta američka marksistička revolucija, i da će ovakvi dobiti 2-3 mandata, i jačati svake izbore, lokalne i druge.. i imati 8-9, pa onda 20- pa će formirati vlast.

a ovi odmah na 8-9
i najjača su frakcija u Zagrebu

tako su se i u Americi sprdali sa ovim njihovim marksistima i još i danas se neki sprdaju a ovi preuzumaju državu

računajte da će se demografija Hrvatske izmjeniti, hrvati će se smanjivati i iseljavati, -- -dolazit će imigranti (za koje hrpa vas daje podršku) koji će glasovati za ovakve, a ovi stariji što su glasovali za HDZ/SDP će umrijeti, mlađe generacije će se odgajati na filozofskom i drugim fakultetima i medijima koje će ove držati. dobijemo mi USA revoluciju u roku 10-20godina, dok se okreneš

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21058
2018-06-14


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by AssadNaPodmornici Sun 5 Jul - 20:37


a pogledajte sada kada ovi postanu još moćniji

koliko će biti lobiranja za imigraciju i trpačinu, koliko će ekipa zahtjevati nadzor nad policijom gdje naši više neće moći kontrolirati granice, i koliko će ovi koristiti svoj utjecaj da još više ojačaju propagandu u medijima i školama, to se širi kao kuga .

zato govorim da su izbori u Americi jebeno važniji nego izbori ovdje.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21058
2018-06-14


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by epikur37 Sun 5 Jul - 20:38

vuksadinare wrote:inace ak se plenki odluci na koaliranje sa pupovcem a ne DP...kolega tre i jos neki ne bi bilo uredu da onda se bunite protiv plenkija i napadate pupovca...


vucko....skoro premijer :p


epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by n_razbojnik Sun 5 Jul - 20:39

AssadNaPodmornici wrote:
n_razbojnik wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
n_razbojnik wrote:Rada ide na 10 mandata
isusami počinjem se osjećati kao američki repuiblikanac kada vidi one radikalne boljševike.  ovi HDZov lopovluk i kvazi lopovsko domoljublje,  i SDPov kvazi antifašizamn, to je 0 % šteta prema ovima.

ovo je najgora skupina boljševika, Greta fanatika, BLM prosvjednika, i Antife.  ovo je ona ideološki ista , ali ista ekipa koja ruši spomenike u Americi i poziva na revoluciju.
Dode mi da odem u drugstor i kupim AR15
budi li ovi jačali ja ću isusami gomilati oružje , jer vidim šta se dešava u Americi. i tamo su krenuli korak po jebeni korak. prvo u najvećim i najbogatijim gradovima, pa se šire u drugim gradovima.

ja još napisao, da će kod nas doći ta američka marksistička revolucija, i da će ovakvi dobiti 2-3 mandata, i jačati svake izbore, lokalne i druge.. i imati 8-9,  pa onda 20- pa će formirati vlast.

a ovi odmah na 8-9
i najjača su frakcija u Zagrebu

tako su se i u Americi sprdali sa ovim njihovim marksistima i još i danas se neki sprdaju a ovi preuzumaju državu

računajte da će se demografija Hrvatske izmjeniti, hrvati će se smanjivati i iseljavati,  -- -dolazit će imigranti (za koje hrpa vas daje podršku) koji će glasovati za ovakve, a ovi stariji što su glasovali za HDZ/SDP će umrijeti, mlađe generacije će se odgajati na filozofskom i drugim fakultetima i medijima koje će ove držati. dobijemo mi USA revoluciju u roku 10-20godina, dok se okreneš
Ma kulturni marksizam smo vec imali, nemogu ovdje preslikivati americki scenarij na nase prilike...ovo je pogodno tlo za ovakve retardirane ideje i tu cak nemoraju ni na silu djelovati

Tu hvala partijskoj vojsci hadezea, onu su logisticki jaci od citavog blma i Antife

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by AssadNaPodmornici Sun 5 Jul - 20:40

a Plenki je razvalio ove desničare. Sada ćete vidjeti koliko Škoro ima prodanih duša.. 3 mandata iz BiH, i eto ih na 65.. 8 manjina eto ih na 72.. i doslovno će pokupiti par ovih škorinih domoljuba i imaju većinu.

tako ti je to kada gradiš pokret sa jebivjertrima i bivšim HDZovcima, ti bi prodali svoju mater za utjecaj i poziciju, tako će i Škorini biti progutani idućih par tjedana..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21058
2018-06-14


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by n_razbojnik Sun 5 Jul - 20:41

AssadNaPodmornici wrote:

koliko će biti lobiranja za imigraciju i trpačinu, koliko će ekipa zahtjevati nadzor nad policijom gdje naši više neće moći kontrolirati granice, i koliko će ovi koristiti svoj utjecaj da još više ojačaju propagandu u medijima i školama, to se širi kao kuga .
Upravo...te anti ljudske agende biti ce sad i puna sabornica i mediji...majke mi oblio sam se sinoc al tek sad mi je muka

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by dijagram Sun 5 Jul - 20:41

AssadNaPodmornici wrote:bog te hebo onaj retard glavašević, tomašević, peovićka, rada borić , bog te hebo najgori šljam od ljudi 8 mandata. isusami pali helikopter

inače kako sam i rekao , ta američka kulturna revolucija dolazi kod nas.  to je ta ekipa koja je  klečala protiv rasizma u americi, i ekipa koja se zalaže za trpačinu.

iduće izbore će oni izgurati SDP , a onda isusami***
Sto se cudis, to ti je centar zagreba
Sdp ispusio prelilo se ovima.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by IL Risorto Sun 5 Jul - 20:41

AssadNaPodmornici wrote:
a pogledajte sada kada ovi postanu još moćniji

koliko će biti lobiranja za imigraciju i trpačinu, koliko će ekipa zahtjevati nadzor nad policijom gdje naši više neće moći kontrolirati granice, i koliko će ovi koristiti svoj utjecaj da još više ojačaju propagandu u medijima i školama, to se širi kao kuga .

zato govorim da su izbori u Americi jebeno važniji nego izbori ovdje.
Ovo nikako nije dobro za SDP,jer bez IDS i ostalih trabanata,njihov rezultat je još porazniji.
HDZ zna kako apsorbirat ove s desna,ali ovo s Možemo i Pametno nikako ne može ići u korist SDP-a i Glasa-a,jer ljevo liberalni su ipak inteligentniji,sad kad jednom uđu u sabor,mogu se profilirat i eventualno s vremenom nadjačat SDP.


Evo što sam koju stranicu ranije napisao,pa da ne ponavljam.Ali moraš priznat da su ovi inteligentniji i lakše će otet SDP-u glasače,nego što će to Škoro uspjet HDZ-u.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by AssadNaPodmornici Sun 5 Jul - 20:42

n_razbojnik wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
n_razbojnik wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
n_razbojnik wrote:Rada ide na 10 mandata
isusami počinjem se osjećati kao američki repuiblikanac kada vidi one radikalne boljševike.  ovi HDZov lopovluk i kvazi lopovsko domoljublje,  i SDPov kvazi antifašizamn, to je 0 % šteta prema ovima.

ovo je najgora skupina boljševika, Greta fanatika, BLM prosvjednika, i Antife.  ovo je ona ideološki ista , ali ista ekipa koja ruši spomenike u Americi i poziva na revoluciju.
Dode mi da odem u drugstor i kupim AR15
budi li ovi jačali ja ću isusami gomilati oružje , jer vidim šta se dešava u Americi. i tamo su krenuli korak po jebeni korak. prvo u najvećim i najbogatijim gradovima, pa se šire u drugim gradovima.

ja još napisao, da će kod nas doći ta američka marksistička revolucija, i da će ovakvi dobiti 2-3 mandata, i jačati svake izbore, lokalne i druge.. i imati 8-9,  pa onda 20- pa će formirati vlast.

a ovi odmah na 8-9
i najjača su frakcija u Zagrebu

tako su se i u Americi sprdali sa ovim njihovim marksistima i još i danas se neki sprdaju a ovi preuzumaju državu

računajte da će se demografija Hrvatske izmjeniti, hrvati će se smanjivati i iseljavati,  -- -dolazit će imigranti (za koje hrpa vas daje podršku) koji će glasovati za ovakve, a ovi stariji što su glasovali za HDZ/SDP će umrijeti, mlađe generacije će se odgajati na filozofskom i drugim fakultetima i medijima koje će ove držati. dobijemo mi USA revoluciju u roku 10-20godina, dok se okreneš
Ma kulturni marksizam smo vec imali, nemogu ovdje preslikivati americki scenarij na nase prilike...ovo je pogodno tlo za ovakve retardirane ideje i tu cak nemoraju ni na silu djelovati

Tu hvala partijskoj vojsci hadezea, onu su logisticki jaci od citavog blma i Antife

HDZ ih pušta i tolerira radi "mira u kući".. tako i jebeni republikanci im davali malo po malo, i normalni demokrati a okreneš se sada su ti vlast a država na rubu rata.

alo ljudi ovi su najjača stranka u Zagrebu

Zagreb kao mega uhljeb centralizirani grad ima doslovno 50% hrvatskog BDPa, i 1/3 RH populacije..

nakon toga po par mandata će dobijati u Rijeci, Splitu, Osijeku, i onda se možeš jebati sa državom i nacijom.


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21058
2018-06-14


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by vuksadinare Sun 5 Jul - 20:42

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:inace ak se plenki odluci na koaliranje sa pupovcem a ne DP...kolega tre i jos neki ne bi bilo uredu da onda se bunite protiv plenkija i napadate pupovca...


vucko....skoro premijer :pajde jebem ti mater cetnicku provokatorsku


vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99209
2015-09-08


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by n_razbojnik Sun 5 Jul - 20:43

Kapović budući gradonačelnik ZGa

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by AssadNaPodmornici Sun 5 Jul - 20:44

n_razbojnik wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

koliko će biti lobiranja za imigraciju i trpačinu, koliko će ekipa zahtjevati nadzor nad policijom gdje naši više neće moći kontrolirati granice, i koliko će ovi koristiti svoj utjecaj da još više ojačaju propagandu u medijima i školama, to se širi kao kuga .
Upravo...te anti ljudske agende biti ce sad i puna sabornica i mediji...majke mi oblio sam se sinoc al tek sad mi je muka
gle realno naši dobro "discipliniraju" one talibane, a čak i budale i SDPa ih nevole..

a sada kada budu ovi u nadzornim tijelima za policiju, pa ono

pa će lobirati preko političkih utjecaja da dobijaju papire, socijalu, pa će ovi glasovati za ove.. to se desilo u svim zapadnim zemljama
i da HDZ im je bio logistički centar na neki način

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21058
2018-06-14


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by mentalitet Sun 5 Jul - 20:44

Da zivite jos tisucu godina ne mozete pobjeci od mene .. Tako vam je pao grah..jebi ga..kaj se tu moze??!!
Zasluzili ste ono sto ste dobili i to sve zbog mene..Uzivajte u daljem propadanju.ruka ruku mijea dvije obadvije..ja tebi kurac u dupe a ti meni lovu..tak to ide u Cro.. e da..i tko se nije snasao sram ga bilo jer je nesposoban...

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by michaellcmacha Sun 5 Jul - 20:45

vuksadinare wrote:inace ak se plenki odluci na koaliranje sa pupovcem a ne DP...kolega tre i jos neki ne bi bilo uredu da onda se bunite protiv plenkija i napadate pupovca...
ja se nadam da bi hdz mogao stati na loptu, ne gledati samo golu vlast i vi za vi toga pozvati i most i domovinski pokret i vidjeti da li se može složiti velika hrvatska koalicija koja će konačno iz političkog diskursa eliminirati štetnika milorada puovca ili još bolje kad se njih troje dogovore da pozovu i milorada da malo glumi fikus u vlasti... ali bez da mu se daju benefiti... mamu jebo svoju lopovsko-četničku

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by AssadNaPodmornici Sun 5 Jul - 20:45

n_razbojnik wrote:Kapović budući gradonačelnik ZGa
kako zdravi amerikanci govore da doslovno treba odvojiti kaliforniju i new york i washington u zasebnu državu dok nisu zatrovali sve..

tako i mi, trba zagreb ograditi žicom i odvojiti se od njih..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21058
2018-06-14


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Hektorović Sun 5 Jul - 20:46

AssadNaPodmornici wrote:a Plenki je razvalio ove desničare. Sada ćete vidjeti koliko Škoro ima prodanih duša.. 3 mandata iz BiH, i eto ih na 65.. 8 manjina eto ih na 72..  i doslovno će pokupiti par ovih škorinih domoljuba i imaju većinu.

tako ti je to kada gradiš pokret sa jebivjertrima i bivšim HDZovcima, ti bi prodali svoju mater za utjecaj i poziciju, tako će i Škorini biti progutani idućih par tjedana..

Umjesto skupe koalicije sad je jeftina koalicija izvjesna
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by n_razbojnik Sun 5 Jul - 20:46

AssadNaPodmornici wrote:
n_razbojnik wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

koliko će biti lobiranja za imigraciju i trpačinu, koliko će ekipa zahtjevati nadzor nad policijom gdje naši više neće moći kontrolirati granice, i koliko će ovi koristiti svoj utjecaj da još više ojačaju propagandu u medijima i školama, to se širi kao kuga .
Upravo...te anti ljudske agende biti ce sad i puna sabornica i mediji...majke mi oblio sam se sinoc al tek sad mi je muka
gle realno naši dobro "discipliniraju" one talibane, a čak i budale i SDPa ih nevole..

a sada kada budu ovi u nadzornim tijelima za policiju, pa ono

pa će lobirati preko političkih utjecaja da dobijaju papire, socijalu, pa će ovi glasovati za ove.. to se desilo u svim zapadnim zemljama
i da HDZ im je bio logistički centar na neki način
Crveno zeleni val jaše u čitavoj Europi, moralo je i ovdje zapljuskati, al ja još nevjerujem kako su pokorili Zagreb

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Hektorović Sun 5 Jul - 20:47

AssadNaPodmornici wrote:
n_razbojnik wrote:Kapović budući gradonačelnik ZGa
kako zdravi amerikanci govore da doslovno treba odvojiti kaliforniju i new york i washington u zasebnu državu dok nisu zatrovali sve..

tako i mi, trba zagreb ograditi žicom i odvojiti se od njih..

Koliko ja već pišem kao se treba decentralizirati sve iz ZG

No evo ZG zbilja ideološki prati zapad i postaje centar nove woke ljevice.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Izbori za Sabor 2020. - Page 33 Empty Re: Izbori za Sabor 2020.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum