ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by Guest 23/6/2020, 17:39

sitting_bull wrote:"anemični kreten je izjavio kako zna da u SDP-u žele da predsjednik te stranke Davor Bernardić izbjegne predizborno sučeljavanje te da bi ga se valjda željeli riješiti samoizolacijom, "ali taj film neće gledati".

sad smo dobili i vidovitog kretena, ili stranačka hdz udba prisluškuje sdp, ili kreten jednostavno izmišlja kako bi sam sebi dignuo rep.

Ti bi prvi trebal prestati srati ovdje.

Prvo, niti tvoj debilček Bernardić se ne ponaša puno bolje nego Kenwood Kenon kaj se tiče korone.

I drugo, kako si i ti debilček s članskom iskaznicom esdepeja mislim da bi trebal birati riječi o svojem budućem možebitnom koalicijskom partneru - hadezeju.

Guest
Guest


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by Maggie19 23/6/2020, 17:55

Speare Shaker wrote:
Maggie19 wrote:
marcellus wrote:ili laže fotka ili laže Kenwood Kenon kad kaže da nije bilo bliskog kontakta
Dirao ga po majici.
Nisu se ljubili. I ima ono pravilo 10 minuta.
Treba barem pokusati ostati realan donekle.
Da se tako virus siri, svi bismo oboljeli do sad.

Kod kapljičnih infekcija se bolest širi ne kontaktom ruka-majica nego razmjenom tjelesnih tekućina, preko kontakta oko-nos-usta odnosno preko sluznice.
Dakle, moguće je da se zarazio, ali isto tako da i nije. To treba utvrditi testom, a druga je priča što će vjerojatno svaki test pokazati da je negativan, a mi ćemo i dalje s pravom sumnjati u istinitost tih testova.
Navodno je negativan.
A, politicarima ne vjerujem. Ni jednom.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by Guest 23/6/2020, 18:01

Maggie19 wrote:
Speare Shaker wrote:
Maggie19 wrote:
marcellus wrote:ili laže fotka ili laže Kenwood Kenon kad kaže da nije bilo bliskog kontakta
Dirao ga po majici.
Nisu se ljubili. I ima ono pravilo 10 minuta.
Treba barem pokusati ostati realan donekle.
Da se tako virus siri, svi bismo oboljeli do sad.

Kod kapljičnih infekcija se bolest širi ne kontaktom ruka-majica nego razmjenom tjelesnih tekućina, preko kontakta oko-nos-usta odnosno preko sluznice.
Dakle, moguće je da se zarazio, ali isto tako da i nije. To treba utvrditi testom, a druga je priča što će vjerojatno svaki test pokazati da je negativan, a mi ćemo i dalje s pravom sumnjati u istinitost tih testova.
Navodno je negativan.
A, politicarima ne vjerujem. Ni jednom.

Da, navodno je test pokazao da je negativan.
Ni ja i to niti jednom. Ali nisam siguran da netko iz medicinske ekipe koja ga je testirala ne bi propjevao o tome da je test pokazao drugačiji rezultat, jer je ipak riječ o senzaciji koju bi mnogi mediji platitli suhim zlatom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by sitting_bull 23/6/2020, 18:02

Sovak wrote:
sitting_bull wrote:"anemični kreten je izjavio kako zna da u SDP-u žele da predsjednik te stranke Davor Bernardić izbjegne predizborno sučeljavanje te da bi ga se valjda željeli riješiti samoizolacijom, "ali taj film neće gledati".

sad smo dobili i vidovitog kretena, ili stranačka hdz udba prisluškuje sdp, ili kreten jednostavno izmišlja kako bi sam sebi dignuo rep.

Ti bi prvi trebal prestati srati ovdje.

Prvo, niti tvoj debilček Bernardić se ne ponaša puno bolje nego Kenwood Kenon kaj se tiče korone.

I drugo, kako si i ti debilček s članskom iskaznicom esdepeja mislim da bi trebal birati riječi o svojem budućem možebitnom koalicijskom partneru - hadezeju.
moja sranja i bernardićeva sranja ne odražavaju se na stanje u hrvatskoj.

anemični kreten izravno svojim kretenizmom, svojom napuhanom samovoljom i bahatošću vodi hrvatsku u ambis.
blefer je sam određivao parametre za izbore, sam je izigravanjem ustava i zakona oformio stranački stožer koji je skupa s anemičnim kretenom doveo zemlju gdje je sada.
sada bi trebalo zažmiriti na kretenove promašaje, nesposobnost i egomaniju zbog koje su rezultati kontra korone gotovo poništeni?
i sve to zato jer je kreten umislio kako bi brzi izbori bili dobri za njega i hdz.

debilno je od tebe ponašati se kao anemični kreten i optuživati mene za debilizam, pogotovo pojačan izmišljenom argumentacijom o članskoj iskaznici sdp-a. Meni ne treba ni otac domovine ni ćaća ni bahati kreten ni davor bernardić kako bih formirao svoj stav, a pogotovo mi ne treba nikakva članska iskaznica.
osobno imam rješenje za svoju budućnost i samo je pitanje odabira, ovisno o uvjetima i okolnostima, što ću izabrati.
sigurno je jedino kako bi, ostane li anemični kreten na vlasti, bilo puno lakše odlučiti se napustiti hrvatsku jer dražava koju vode kreten i šatoraši nema budućnosti.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by michaellcmacha 23/6/2020, 18:23

sitting_bull wrote:
Speare Shaker wrote:
sitting_bull wrote:
ako građani imaju imalo pameti i osobnog dostojanstva anemični kreten će njihovom voljom u izolaciji završiti 06.07.2020.

Klasa optimist, a?
A što ako nemaju?
mogućnost izbora imaju. mogu izabrati i anemičnog kretena.
a onda: tko ostane u rh neka pati, sam si je kriv.
što je tebe spašvalo ove 4 godine... da nisi ti možda bio Berin tajnik do neki dan...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by darth_vader 23/6/2020, 18:25

Nismo nikad odvratnije biće imali kao predstavnika vlasti, a konkurencija je ohoho jebena...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by vili40 23/6/2020, 18:26

hahahah...ovo je sve zanimljivije :D

Kenwood Kenon napao novinara
Ustvrdio da nije zabrinut te kako se radilo o "pristojnoj distanci".
"Nisam zabrinut, to je bio kratki susret od tri minute, to nije bio blizak susret. Već sam se tri puta testirao od pojave korone i negativan sam", rekao je Kenwood Kenon.
Na kritike oporbe rekao je kako je riječ o mišljenju "nadriliječnika".
Na opasku novinara kako je prema citatu HZJZ-a ostvario kontakt jer je Đokovića dodirnuo po ramenu, Kenwood Kenon je rekao kako nije bilo riječi o fizičkom kontaktu kojim bi se uspostavio rizik od zaraze. 
Novinar N1 televizije Hrvoje Krešić pročitao je dio dokumenta HZJZ-a u kojem se fizički kontakt navodi kao razlog za samoizolaciju. 
Kenwood Kenon je rekao da nije bilo fizičkog kontakta, na što ga je novinar pitao je li dodirnuo Đokovića. 

Evo kako je tekao razgovor.
"Da jesam, za rame. Ovako smo se...", rekao je i pokazao kako se i šakom. Ako ima nekoga tko se više dezinficira od mene... 
"Ovo nije fizički kontakt kojim se prenosi zaraza",
Novinar je uzvratio da dodirivanje jest fizički kontakt prema definiciji HZJZ-a.
Kenwood Kenon je onda napao novinara.
"Ja znam da volite agitirate za ekipu koju biste vi voljeli vidjeti na vlasti. Ja vas razumijem", rekao je Kenwood Kenon na što je Krešić konstatirao da ga je premijer kao novinara napao jer postavlja pitanja. 
"Jeste li ga dodirnuli?", pitao ne novinar. 
"Samo sam ovo napravio", rekao je Kenwood Kenon i ponovno demonstrirao pokret rukom. 
"Dodirnuli ste ga", uzvratio je novinar. 
"Za rame jesam", kazao je Kenwood Kenon.
"I šakom o šaku", replicirao je novinar.
"Čak mislim da to i nije bio slučaj. Samo smo se s pristojne distance pozdravili. Odgovorio sam vam na pitanje", rekao je Kenwood Kenon koji nije bio raspoložen dalje odgovarati o tome kakav je točno kontakt bio između njega i Đokovića. 
vili40
vili40

Male
Posts : 10717
2015-08-02


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by vili40 23/6/2020, 18:32

siguran sam da mu nije lako
Merkel je sama otišla u samoizolaciju, a Kenwood Kenon odbija
Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Ec2bda35-8227-4205-8317-c559b26d90e9
vili40
vili40

Male
Posts : 10717
2015-08-02


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by vili40 23/6/2020, 18:33

Bugarski premijer bit će kažnjen, nije nosio masku dok je bio u crkvi
Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 B27389cc-930e-45c9-b2c0-ca29b7b7696d
vili40
vili40

Male
Posts : 10717
2015-08-02


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by Eroo 23/6/2020, 18:35

sitting_bull wrote:
Sovak wrote:
sitting_bull wrote:"anemični kreten je izjavio kako zna da u SDP-u žele da predsjednik te stranke Davor Bernardić izbjegne predizborno sučeljavanje te da bi ga se valjda željeli riješiti samoizolacijom, "ali taj film neće gledati".

sad smo dobili i vidovitog kretena, ili stranačka hdz udba prisluškuje sdp, ili kreten jednostavno izmišlja kako bi sam sebi dignuo rep.

Ti bi prvi trebal prestati srati ovdje.

Prvo, niti tvoj debilček Bernardić se ne ponaša puno bolje nego Kenwood Kenon kaj se tiče korone.

I drugo, kako si i ti debilček s članskom iskaznicom esdepeja mislim da bi trebal birati riječi o svojem budućem možebitnom koalicijskom partneru - hadezeju.
moja sranja i bernardićeva sranja ne odražavaju se na stanje u hrvatskoj.

anemični kreten izravno svojim kretenizmom, svojom napuhanom samovoljom i bahatošću vodi hrvatsku u ambis.
blefer je sam određivao parametre za izbore, sam je izigravanjem ustava i zakona oformio stranački stožer koji je skupa s anemičnim kretenom doveo zemlju gdje je sada.
sada bi trebalo zažmiriti na kretenove promašaje, nesposobnost i egomaniju zbog koje su rezultati kontra korone gotovo poništeni?
i sve to zato jer je kreten umislio kako bi brzi izbori bili dobri za njega i hdz.

debilno je od tebe ponašati se kao anemični kreten i optuživati mene za debilizam, pogotovo pojačan izmišljenom argumentacijom o članskoj iskaznici sdp-a. Meni ne treba ni otac domovine ni ćaća ni bahati kreten ni davor bernardić kako bih formirao svoj stav, a pogotovo mi ne treba nikakva članska iskaznica.
osobno imam rješenje za svoju budućnost i samo je pitanje odabira, ovisno o uvjetima i okolnostima, što ću izabrati.
sigurno je jedino kako bi, ostane li anemični kreten na vlasti, bilo puno lakše odlučiti se napustiti hrvatsku jer dražava koju vode kreten i šatoraši nema budućnosti.

Šta hoćeš, da ga otvori Gajdaš, djevojačko Dončić? Hahaha, samo kad se sjetim njegove varijante kroz BiH, za samo 7 mio eura. :^0

Eroo
Eroo

Posts : 74409
2016-07-22


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by dijagram 23/6/2020, 18:37

Anemija na apar... ovaj, 
Anemija na respiratoru
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by vili40 23/6/2020, 18:42

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 027f5ec26f330f9e6494788906410aef-1600x1000
vili40
vili40

Male
Posts : 10717
2015-08-02


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by Leviathan2 23/6/2020, 18:48

Doslovno je dirao Đokovića


hm, 
sram ga bilo :D

_________________
Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by darth_vader 23/6/2020, 18:57

Meni je interesantnija izjava dr. Medića gdje obznanjuje kako su se tenisači igrali i družili s petogodišnjim dječakom... No
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by Maggie19 23/6/2020, 19:07

Leviathan2 wrote:

Doslovno je dirao Đokovića


hm, 
sram ga bilo :D
;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by debotoijusto 23/6/2020, 19:08

jasambrend wrote:Meni je interesantnija izjava dr. Medića gdje obznanjuje kako su se tenisači igrali i družili s petogodišnjim dječakom... No
dakle vako , imamo koronu imamo plenkovica koji se dira a rekao da nije zatim imamo tenisace koji jasidu jedni druge a unda imamo slatkog djecacica...stupac A  crkveni velikodostojnik , konacno rjesenje

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 2Q==
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by debotoijusto 23/6/2020, 19:15

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 9c4cff98-6774-4104-b54f-82ff2c8a88dc

djokovic ovod pari psihopat

Neki od najčešćih simptoma psihopata su:

nevjerojatan šarm i inteligencija,
manipuliranje tuđim emocijama,
imitiranje tuđih emocija,
laskanje i davanje komplimenata,
upadanje u rizične situacije,
nerealno samopouzdanje,
problemi s koncentracijom,
manjak prave brige za druge,
brze promjene raspoloženja,
ravnodušnost i hladnoća,
proračunatost i nezainteresiranost,
manjak samokontrole,
nedostatak empatije,
nedostatak krivnje ili kajanja.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by debotoijusto 23/6/2020, 19:17

Sada evo Plenkovića, zuji državom, odbija izolaciju, a nigdje Beroša, Božinovića i ostalih stožeraša da ga pošalju doma. I to bi trebalo zabrinuti sve koji još uvijek misle da za RH ima šanse. Nije problem što je premijer bahat, to nekako ide uz njegovu funkciju, ni što svoju volju smatra vrhovnim zakonom. Belaj je što nema mehanizama koji će ga uvjeriti da nije u pravu.
Ili, drugim riječima: činjenica da će vas Kenwood Kenon narednih dana, oči u oči, nagovarati da glasate za njega dobar je razlog da to ne učinite. Iz zdravstvenih razloga.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/nitko-se-u-tragikomicnoj-hrvatskoj-ne-bi-usudio-raditi-ovo-sto-radi-plenkovic/2192579.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by debotoijusto 23/6/2020, 19:21

top lista poznatosti HR u svijetu
1. tito 78%

2. suker 56%

3.djokovic 46% i raste...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by sitting_bull 23/6/2020, 19:33

michaellcmacha wrote:
sitting_bull wrote:
Speare Shaker wrote:
sitting_bull wrote:
ako građani imaju imalo pameti i osobnog dostojanstva anemični kreten će njihovom voljom u izolaciji završiti 06.07.2020.

Klasa optimist, a?
A što ako nemaju?
mogućnost izbora imaju. mogu izabrati i anemičnog kretena.
a onda: tko ostane u rh neka pati, sam si je kriv.
što je tebe spašvalo ove 4 godine... da nisi ti možda bio Berin tajnik do neki dan...
posao  za austrijsku firmu.

jebali te i bero i njegov tajnik.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by sitting_bull 23/6/2020, 19:37

udba efendija eroo, iako je u naravi vasin čovjek, uključio se u podilaženje anemičnom kretenu.

panika, drugarice i drugovi, panika u hdzeju.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića - Page 2 Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum