ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pogledajte Žinićev govor nakon pobjede 2017.: ‘Kenwood Kenon mi je rekao to još nije vidio od Tuđmana‘

Go down

Pogledajte Žinićev govor nakon pobjede 2017.: ‘Kenwood Kenon mi je rekao to još nije vidio od Tuđmana‘ Empty Pogledajte Žinićev govor nakon pobjede 2017.: ‘Kenwood Kenon mi je rekao to još nije vidio od Tuđmana‘

Post by debotoijusto 1/21/2021, 22:30

- Ovaj puta ću malo tiše govoriti. Niste tako navikli jer Ivo Žinić se nikada nije štedio. Sto pet puta sam govorio u ovoj kampanji. Nije to puno. I danas dolazim s Predsjedništva i Nacionalnog vijeća HDZ-a gdje je naš predsjednik Kenwood Kenon rekao 'Nisam vidio takav govor još od Franje Tuđmana', rekao je Žinić, govoreći o svom predizbornom govoru u Petrinji. Nastavio je hvaliti svoj tim, no još više, samog sebe. 
- Sve što radim, radim iz srca. Ovdje je samo dio ljudi koji su bili sa mnom u kampanji. Dobili smo puno više glasova od protukandidata. U mom timu ima profesionalaca, velikih umova i stratega, ali su slušali Ivu Žinića. U presudnim trenucima znali smo presuditi na koji način treba raditi. U ovih mjesec dana nije bilo niti jedne proturječnosti. Funkcionirali smo kao švicarski sat. Mogli smo možda i u prvom krugu pobijediti da nije bilo određenih proturječnosti. Ja nikada nisam govorio o negativnostima. Smatram da imam jednu vrlinu koju rijetko tko ima. Sad ću se sam pohvaliti. Nastojim sve rješavati na pozitivan i dobar način pa mi često kažu: Župane, ti si predobar. Nisam ja predobar, ja sam upravo onakav kakav trebam biti. Treba biti čovjek. Nije jednostavno na takav način funkcionirati. To je muka, trpljenje. Puno puta treba pretrpjeti, progutati knedle...', nastavio je Žinić nakon pobjede 2017. godine. 


- Osmog svibnja je rođen naš blaženi kardinal Alojzije Stepinac. Prvi objekt koji smo izgradili kad smo se vratili ovdje u Marinbrod bila je kapelica Stepincu. Jer Stepinac je oličenje našeg anroda, čovjek koji je trpio za katoličku vjeru i hrvatski narod, a i ovaj narod je to propatio. Htio sam simbolički pokazati na koji način živim. Ja volim županiju i Marinbrod, ali iznad svega volim Hrvatsku. I to je ono na čemu gradim i politički program... Želim ugraditi ono domoljublje kao što su imali naši branitelji i ratnici', govorio je Žinić.
Istaknuo je da je već tijekom kampanje, dok je hodao po tržnicama, znao da pobjeđuje.
- Gdje god smo došli, od 100 ljudi, njih 98 je reklo da će za nas glasati jer smo dobri. Neću nikoga iznevjeriti. Možda se nekome čini da bi trebalo povući neke poteze u nekom trenutku. Nije to baš tako. Tu je mudrost vođenja politike', rekao je Žinić i dodao da je njegova pobjeda jedna od najvećih u hrvatskim županijama. 
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Pogledajte Žinićev govor nakon pobjede 2017.: ‘Kenwood Kenon mi je rekao to još nije vidio od Tuđmana‘ Empty Re: Pogledajte Žinićev govor nakon pobjede 2017.: ‘Kenwood Kenon mi je rekao to još nije vidio od Tuđmana‘

Post by debotoijusto 1/21/2021, 22:31

Podsjetimo, afera je izbila nakon što je otkriveno da župan sisačko-moslavački s obitelji živi u kući u Glini koju mu je darovala država, a za koju ne plaća stanarinu, a istovremeno Žinić u vlasništvu ima još četiri nekretnine. Žinić je prešutio i da je podnio zahtjev za otkup stana na Borovju. To su informaciju prešutjeli i u Ministarstvu branitelja, iz kojeg ovih dana u komunikaciji s novinarima ističu samo činjenicu da su 2013. (u vrijeme dok je na čelu Ministarstva bio SDP-ovac Fred Matić) protiv Žinića pokrenuli sudski postupak za deložaciju. On je tražio zastoj postupka deložacije. 

https://www.jutarnji.hr/video/news/pogledajte-zinicev-govor-nakon-pobjede-2017-plenkovic-mi-je-rekao-to-jos-nije-vidio-od-tudmana-15044663



debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Pogledajte Žinićev govor nakon pobjede 2017.: ‘Kenwood Kenon mi je rekao to još nije vidio od Tuđmana‘ Empty Re: Pogledajte Žinićev govor nakon pobjede 2017.: ‘Kenwood Kenon mi je rekao to još nije vidio od Tuđmana‘

Post by debotoijusto 1/21/2021, 22:36

Sad ću se sam pohvaliti. Nastojim sve rješavati na pozitivan i dobar način pa mi često kažu: Župane, ti si predobar. Nisam ja predobar, ja sam upravo onakav kakav trebam biti. Treba biti čovjek.

Pogledajte Žinićev govor nakon pobjede 2017.: ‘Kenwood Kenon mi je rekao to još nije vidio od Tuđmana‘ 9k=


Prvi objekt koji smo izgradili kad smo se vratili ovdje u Marinbrod bila je kapelica Stepincu.

Pogledajte Žinićev govor nakon pobjede 2017.: ‘Kenwood Kenon mi je rekao to još nije vidio od Tuđmana‘ 541788
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Pogledajte Žinićev govor nakon pobjede 2017.: ‘Kenwood Kenon mi je rekao to još nije vidio od Tuđmana‘ Empty Re: Pogledajte Žinićev govor nakon pobjede 2017.: ‘Kenwood Kenon mi je rekao to još nije vidio od Tuđmana‘

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum