ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by sitting_bull 23/6/2020, 15:59

https://www.index.hr/vijesti/clanak/plenkovic-je-dirao-zarazenog-djokovica-a-sad-obilazi-hrvatsku-gdje-je-samoizolacija/2192536.aspx

kako je anemični kreten još jednom pokazao da mu hrvatska i njezini građani nisu bitni.

vjerodostojni kardeljev gojenac beskrupulozno jaše dalje u "sigurnu" hrvatsku.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by sitting_bull 23/6/2020, 16:01

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Z
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by sitting_bull 23/6/2020, 16:08

kako stvari stoje anemični kreten će u izolaciju 06.07.2020. godine.

ako se bude preispitivala grupa borg, ina-mol trgovanje naftom i vjetroelektrane možda izolacija bude u remetincu.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by RayMabus 23/6/2020, 16:09

Za njega zakon ne vrijedi. Ako si HDZ onda ne moraš u samoizolaciju.

Kako će letit na ovim izborima , neće znati šta ga je snašlo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by vili40 23/6/2020, 16:37

Kenwood Kenon: Žele me se riješiti samoizolacijom, taj film neće gledati
Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića A5b54317-e415-4575-abc1-a2a58f763afd

:D
vili40
vili40

Male
Posts : 10629
2015-08-02


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by sitting_bull 23/6/2020, 16:47

anemični kreten je upravo sam pljunuo i na svoj stožer i na sve građane rh: ja mogu što ja hoću!

toliko besramnosti i beskrupuloznog ponašanja javno još nije viđeno u nekoj zemlji koja nije sjeverna koreja.


ako građani imaju imalo pameti i osobnog dostojanstva anemični kreten će njihovom voljom u izolaciji završiti 06.07.2020.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by Guest 23/6/2020, 16:49

sitting_bull wrote:
ako građani imaju imalo pameti i osobnog dostojanstva anemični kreten će njihovom voljom u izolaciji završiti 06.07.2020.

Klasa optimist, a?
A što ako nemaju?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by marcellus 23/6/2020, 16:52

ili laže fotka ili laže Kenwood Kenon kad kaže da nije bilo bliskog kontakta

_________________
Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by sitting_bull 23/6/2020, 16:52

"anemični kreten je izjavio kako zna da u SDP-u žele da predsjednik te stranke Davor Bernardić izbjegne predizborno sučeljavanje te da bi ga se valjda željeli riješiti samoizolacijom, "ali taj film neće gledati".

sad smo dobili i vidovitog kretena, ili stranačka hdz udba prisluškuje sdp, ili kreten jednostavno izmišlja kako bi sam sebi dignuo rep.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by sitting_bull 23/6/2020, 16:58

Speare Shaker wrote:
sitting_bull wrote:
ako građani imaju imalo pameti i osobnog dostojanstva anemični kreten će njihovom voljom u izolaciji završiti 06.07.2020.

Klasa optimist, a?
A što ako nemaju?
mogućnost izbora imaju. mogu izabrati i anemičnog kretena.
a onda: tko ostane u rh neka pati, sam si je kriv.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by Guest 23/6/2020, 17:01

sitting_bull wrote:
Speare Shaker wrote:
sitting_bull wrote:
ako građani imaju imalo pameti i osobnog dostojanstva anemični kreten će njihovom voljom u izolaciji završiti 06.07.2020.

Klasa optimist, a?
A što ako nemaju?
mogućnost izbora imaju. mogu izabrati i anemičnog kretena.
a onda: tko ostane u rh neka pati, sam si je kriv.

Naravno. Nitko nam drugi ne može biti kriv zbog loših izbora osim nas samih.
A ti se planiraš odseliti iz Hrvatske kada tako govoriš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by Maggie19 23/6/2020, 17:04

marcellus wrote:ili laže fotka ili laže Kenwood Kenon kad kaže da nije bilo bliskog kontakta
Dirao ga po majici.
Nisu se ljubili. I ima ono pravilo 10 minuta.
Treba barem pokusati ostati realan donekle.
Da se tako virus siri, svi bismo oboljeli do sad.


_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by Guest 23/6/2020, 17:09

Maggie19 wrote:
marcellus wrote:ili laže fotka ili laže Kenwood Kenon kad kaže da nije bilo bliskog kontakta
Dirao ga po majici.
Nisu se ljubili. I ima ono pravilo 10 minuta.
Treba barem pokusati ostati realan donekle.
Da se tako virus siri, svi bismo oboljeli do sad.

Kod kapljičnih infekcija se bolest širi ne kontaktom ruka-majica nego razmjenom tjelesnih tekućina, preko kontakta oko-nos-usta odnosno preko sluznice.
Dakle, moguće je da se zarazio, ali isto tako da i nije. To treba utvrditi testom, a druga je priča što će vjerojatno svaki test pokazati da je negativan, a mi ćemo i dalje s pravom sumnjati u istinitost tih testova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by sitting_bull 23/6/2020, 17:11

Speare Shaker wrote:
sitting_bull wrote:
Speare Shaker wrote:
sitting_bull wrote:
ako građani imaju imalo pameti i osobnog dostojanstva anemični kreten će njihovom voljom u izolaciji završiti 06.07.2020.

Klasa optimist, a?
A što ako nemaju?
mogućnost izbora imaju. mogu izabrati i anemičnog kretena.
a onda: tko ostane u rh neka pati, sam si je kriv.

Naravno. Nitko nam drugi ne može biti kriv zbog loših izbora osim nas samih.
A ti se planiraš odseliti iz Hrvatske kada tako govoriš?
ako ostane hdz+škoro imam alternativu.

nećak koji je imao vrlo uspješnu it firmu je zbog king-ict odselio u nizozemsku i veli da se ne kani nikad vratiti, osim dolaziti u posjete starcima i na ljetovanje. dapače, uzeti će nizozemsko državljanstvo čim stekne uvjete.
to je nama hdz dao da imamo šator državu.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by sitting_bull 23/6/2020, 17:14

covid-19 je mutirao.

mutacija covid-19 u rh se zove: PLENCOVID-20
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by Guest 23/6/2020, 17:17

sitting_bull wrote:
Speare Shaker wrote:
sitting_bull wrote:
Speare Shaker wrote:
sitting_bull wrote:
ako građani imaju imalo pameti i osobnog dostojanstva anemični kreten će njihovom voljom u izolaciji završiti 06.07.2020.

Klasa optimist, a?
A što ako nemaju?
mogućnost izbora imaju. mogu izabrati i anemičnog kretena.
a onda: tko ostane u rh neka pati, sam si je kriv.

Naravno. Nitko nam drugi ne može biti kriv zbog loših izbora osim nas samih.
A ti se planiraš odseliti iz Hrvatske kada tako govoriš?
ako ostane hdz+škoro imam alternativu.

nećak koji je imao vrlo uspješnu it firmu je zbog king-ict odselio u nizozemsku i veli da se ne kani nikad vratiti, osim dolaziti u posjete starcima i na ljetovanje. dapače, uzeti će nizozemsko državljanstvo čim stekne uvjete.
to je nama hdz dao da imamo šator državu.

Pa to je legitimno, a ja bih na tvojem mjestu već bio tamo. Ne jučer nego prekjučer. Mislim, svatko ipak treba gledati prije svega neki svoj osobni interes.
Da nisam u ovim godinama u kojima jesam i ja bih otišao. Prekjučer.
Osim toga, ako ćeš u Hrvatskoj biti samo u slučaju kada je SDP na vlasti, onda ćeš morati pristati da ćeš slijedećih desetljeća više biti vani nego u zemlji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by vili40 23/6/2020, 17:20

Čovjek koji je kažnjen s 8000 kuna jer je u izolaciji vozio gnoj: A što sa Zadrom?
Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića 0643eeae-380b-4bee-8e71-255acf054df6

POVODOM žalbe Dragutina Hanžeka, kojem je viši inspektor Državnog inspektorata 17. ožujka ove godine izdao prekršajni nalog s kaznom od 8000 kuna jer se dan ranije nije pridržavao mjera samoizolacije tako što je vozio gnoj u polje, danas je održano ročište u ivanečkoj stalnoj službi varaždinskog Općinskog suda.
"Nažalost, sudeći po tijeku saslušanja, moja će žalba biti odbijena i još ću morati platiti sudske troškove. Dakle, ispada da sam ugrozio zdravlje time što sam odvozio gnoj u polje, koje je 1500 metara od mog doma u Gredi, i to sam. Baš me zanima hoće li se takvo što dogoditi u Zadru", rekao je Hanžek za Varaždinske vijesti ispred zgrade ivanečkog suda.
Kako  je pojasnio, zatečen je 16. ožujka da dvorištu doma gdje je utovarivao gnoj sa suprugom, trećeg dana samoizolacije u kojoj je bio zbog povratka iz Italije gdje povremeno radi, a dolazak je htio iskoristiti za poslove oko domaćinstva.
"Netko me od susjeda prijavio. Gnoj smo utovarili, onda sam ga sam odvezao traktorom i rasipao pa se vratio doma i ubrzo su došlo inspektori i policija. Priznao sam da sam bio u polju gdje nije bilo nikoga. To, međutim, sudac drži prekršajem", ukazuje Hanžek, koji je u roku od tri dana platio kaznu, tako da je ispala 5.400 kuna.
Došao ga podržati i Sinčić, prozvao je vlast za licemjerje
Budući da je Hanžek peti na listi Živog zida u III. izbornoj jedinici, podršku mu je došao dati i Ivan Vilibor Sinčić.
"Opći je dojam da inspekcije i pravosuđe radi selektivno, velikima i moćnim pojedincima ili subjektima  ide na ruku, što nije slučaj prema ostalima prema kojima se odmah ide s represijom i kaznama. Sjetimo se samo koliko je trebalo da se krene u raspetljavanje slučaja mjenica Agrokora, dok ovdje imamo slučaj da inspektor nije izdao upozorenje, već odmah kaznu. Bilo je i primjera zatvaranja kafića, dok se zatvaralo oči pred velikim stvarima ili događajima. Dakle, dvostruki standardi koje treba konačno ukloniti", rekao je za Varaždinske vijesti Sinčić, kojeg posebno smeta što Hanžek nije prvo upozoren, kako radi ostali svijet, već je odmah kažnjen, i to drakonski te vrlo brzo, dok inspekcija u velikih subjektima, kao što je bio Agrokor,  nema i po dvadeset godina.

Nacionalni stožer i Vlada RH, kako podsjeća, uveli su politiku apsolutnih restrikcija odmah po izbijanju koronakrize.
"Ta je politika doživjela svoj poraz, koji je počeo onog časa kad je rečeno da ljudi u samoizolaciji mogu ići na glasovanje. Dakle, Hanžeka se kažnjava jer je sam išao na svoje polje radi radova, koje je trebala organizirati općina ili grad, ali se bez problema dopušta odlazak na birališta", rekao je Sinčić, naglašavajući da se poraz spomenute politike vidi i na primjeru turnira u Zadru.
Da su vrludanja velika, kako napominje, vidi se i zbog nagađanja o odgodi izbora.
"HDZ postaje svjestan raspoloženja birača pa sad razmatra mogu li se možda i kako odgoditi izbori. Istina, Milanović veli da to bez njega ne može, ali oni su u tvrdoj kohabitaciji", veli Sinčić.
Ocjenjuje da se nacionalni Stožer cijelo vrijeme politizira i koristi u političke svrhe, što ne čudi jer su svi njegovi članovi ujedno članovi HDZ-a.
-To što su uveli višestruke standarde za sebe i druge ljude, što su počeli mijenjati pravila pokazuje da je politika važnija od struke i da je stručni stožer postao politički. Živi zid svojedobno tražio je svojedobno otvaranje tržnica, što se dopustilo tek kasnije.  Nisu se uvijek poštivala pravila, način širenja virusa pa su se prvo dopuštale mise i slično, zbog čega je ta politika doživjela krah. Ako bude sada drugi val, treba dobro razmisliti koje mjere uvoditi i koje represije", zaključio je Sinčić.
vili40
vili40

Male
Posts : 10629
2015-08-02


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by vili40 23/6/2020, 17:29

U samoizolaciji je fotograf koji je slikao Plenkovića i Đokovića
Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića 06081456-0316-414c-90f6-aa21bf423fe2
vili40
vili40

Male
Posts : 10629
2015-08-02


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by sitting_bull 23/6/2020, 17:32

Speare Shaker wrote:
Pa to je legitimno, a ja bih na tvojem mjestu već bio tamo. Ne jučer nego prekjučer. Mislim, svatko ipak treba gledati prije svega neki svoj osobni interes.
Da nisam u ovim godinama u kojima jesam i ja bih otišao. Prekjučer.
Osim toga, ako ćeš u Hrvatskoj biti samo u slučaju kada je SDP na vlasti, onda ćeš morati pristati da ćeš slijedećih desetljeća više biti vani nego u zemlji.
nije sdp bitan, nego poslovno okruženje.
nećak je odselio zbog reketa, a meni se otvorilo više mogućnosti na koje moram odgovoriti do studenog ovisno želim li ostati u europi, ili ići malo dalje.
jedna od mogućnosti je i hrvatska, ali vanjska firma i poslodavac.

ostane li borg i njegovi onda za sve svete na groblje starcima i - zbogom hrvatska!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by Guest 23/6/2020, 17:39

sitting_bull wrote:"anemični kreten je izjavio kako zna da u SDP-u žele da predsjednik te stranke Davor Bernardić izbjegne predizborno sučeljavanje te da bi ga se valjda željeli riješiti samoizolacijom, "ali taj film neće gledati".

sad smo dobili i vidovitog kretena, ili stranačka hdz udba prisluškuje sdp, ili kreten jednostavno izmišlja kako bi sam sebi dignuo rep.

Ti bi prvi trebal prestati srati ovdje.

Prvo, niti tvoj debilček Bernardić se ne ponaša puno bolje nego Kenwood Kenon kaj se tiče korone.

I drugo, kako si i ti debilček s članskom iskaznicom esdepeja mislim da bi trebal birati riječi o svojem budućem možebitnom koalicijskom partneru - hadezeju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića Empty Re: Kako je moguće da Kenwood Kenon i dalje nije u samoizolaciji? Doslovno je dirao Đokovića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum