ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 16 Jun - 8:18

venus wrote:
metilda wrote:


točno sam znala kako ćeš reagirati, ti ili tko od vas.. i to sam rekla jednoj osobi s kojom pratim događanja na temi...i ne, to nije speare
toliko ste predvidljivi, bolesni i ustrašeni da prema vama mogu osjećati samo samilost.. :)
ali, zar ti podrazumijevaš šutnju među prijateljima kad netko kaže da ne voli ćakule.. :)
s prijateljima se može i opušteno razgovarati o svakodnevnim stvarima.. i to su trenuci koji me opuštaju i koje volim..
nevjerojatno je zapravo, dolazi mi polako dok tipkam, koliko se vi bojite mojih upisa i koliko me slijedite po temama...
zbog vašeg duševnog mira trebala bih otići s foruma.. :D
tada bi se i onako poklali međusobno. ne odmah, još biste dugo razvlačili moj nick po temama, ali kad biste se ispuhali ostali biste mete jedno drugome.. kako je to već i bilo počelo onomad.. :)

Ajmo rezime kraćeg proteklog razdoblja.
Ćirila si iz grmlja i prozvala svih kako se ponašamo prema tvojoj zaljubljenoj vrtlarici, tvom zlatnom srcu. 
Jahala si danima po denku i maltretirala svih, hvatajući se za svaku napisanu riječ koja bi ti pasala da se iživljavaš.
Onda si rekla baj-baj neće te biti 6 mjeseci da bi se vratila nije prošlo ni 5 dana, sjela si vuku na temu i sad se iživljavaš na njemu da mu dokažeš što zapravo? I još pobjedonosne deluzije kako si ti frajerica koja uzrujava "zli čopor" koji te slijedi.
Ovo je forum, normalno da čitamo jedni druge, naravno da gledamo što radiš jer si nekongruentna, sama sebi upadaš u usta.
Koji dio tebi zapravo nije jasan? Ženo, shvati da je ovo forum i da ti nisi doktorica religijskih znanosti.

dobro, hajmo rezimirati...
rekla sam već da čitam forum iako nisam pisala jedno vrijeme.. smije se čitati zar ne?
vidjela sam da se iživljavate na mativki i morala sam reagirati jer ne podnosim čoporativan napad na jednu osobu.. koja doista nikada nigdje nije napala
onda ste svoj bijes okrenuli prema meni i to i dalje traje..
zahtijevate od mene da ostanem šuteći na uvrede.. koje i dalje traju.. ali vi ne želite ušutjeti i razvlačite ovdje moje upise po drugim temama..
moje "deluzije" imaju uporište u vašim upisima... ali razumljivo je da vi ne vidite obrazac svog ponašanja.. jer da vidite ne biste se tako ponašali..
ja nikad ne upadam sama sebi u usta za razliku od vas.. što sam ti pokazala i na tvom zlobnom komentaru o mom chit-chatu
koji tebi zapravo dio nije jasan? da je ovo forum i da mogu pisati i na redovoj temi? i da mogu komentirati nebuloze koje stavlja?
nisam doktorica religijskih znanosti ali koje vi kvalifikacije imate da određujete tko, gdje i o čemu smije pisati? upala si sad sama sebi u usta - za mativku si tražila ban a gnječ ga je tražio za mene zbog pisanja na redovoj temi..
što je forum postao vaša vlastita prćija?

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Tue 16 Jun - 8:37

Moram reagirati na ovo.
Ne slažem se s niti jednom napisanom riječi. Znam da ću vam ovim dati argumente da se nastavite baviti drugima tj. vrijeđati, ismijavati, konstruirati priče kako bi imali tema.
Kako je sve počelo i zašto?
Bila sam na ovoj temi gotovo od početka jer se nigdje nisam osjećala dobro kao ovdje. A razlog tome je, mirnoća. Nema puno ljudi, koncentriran si na sugovornika, imaš osjećaj da bez zadrške možeš pisati o čemu god želiš, a nećeš biti osuđivan, ismijavan.
Dogodilo se to da su oba nicka na ovoj temi muškarci, ali to je najmanje bitno tj. spol u ovom svijetu. Barem ih ja nisam doživljavala na takav način već meni ravne. Razmjena misli je bila najbitnija. Kada ti netko ukaže i na druge postavke
Radovala sam se svakoj osobi koja se priključila i prva poželjela dobrodošlicu sve dok nisam vidjela što sa sobom nose. Preveliki ego koji se u svojoj obrani služi svime i svačime. Osoba sam kojoj određeni načini komunikacije ne odgovaraju. Komunikacija, a ne stavovi.
U želji da se mene, ne znam što...iskonstruirala se neka zaljubljenost kako bi se mene diskreditiralo. To nema veze s zdravom pameću. Pročitajte postove, ne postoji osoba kojoj nisam uputila lijepu riječ, pohvalila. Naravno, kada sam to i pomislila jer nisam od onih kojima je teško prevaliti pohvalu preko usta.
Ti si Venus, neki dan dobro napisala u čemu je kod mene stvar. Rob sam navika, ne volim promjene, tj. teže se na njih privikavam. Sve to nije razlog za iznošenje različitih konstrukcija i teza koje uključuju druge osobe.
S Metildom imam dugogodišnje prijateljstvo s starog foruma kada smo se zezale 3M. Sreća pa su tada bile žene i nitko nije mogao pisati o zaljubljenosti. No tada nikoga od vas nisam poznavala, a poznavajući načine pisanja, ne bi me čudilo s obzirom na moju povezanost s njima,  na što bi sve bili spremni.
Promatrajući vas, imam osjećaj kao da gledam skupinu zlostavljača u školi koja stoji na školskom hodniku i bira žrtvu kako bi si ispunili dan.

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 16 Jun - 8:53

mativka wrote:Moram reagirati na ovo.
Ne slažem se s niti jednom napisanom riječi. Znam da ću vam ovim dati argumente da se nastavite baviti drugima tj. vrijeđati, ismijavati, konstruirati priče kako bi imali tema.
Kako je sve počelo i zašto?
Bila sam na ovoj temi gotovo od početka jer se nigdje nisam osjećala dobro kao ovdje. A razlog tome je, mirnoća. Nema puno ljudi, koncentriran si na sugovornika, imaš osjećaj da bez zadrške možeš pisati o čemu god želiš, a nećeš biti osuđivan, ismijavan.
Dogodilo se to da su oba nicka na ovoj temi muškarci, ali to je najmanje bitno tj. spol u ovom svijetu. Barem ih ja nisam doživljavala na takav način već meni ravne. Razmjena misli je bila najbitnija. Kada ti netko ukaže i na druge postavke
Radovala sam se svakoj osobi koja se priključila i prva poželjela dobrodošlicu sve dok nisam vidjela što sa sobom nose. Preveliki ego koji se u svojoj obrani služi svime i svačime. Osoba sam kojoj određeni načini komunikacije ne odgovaraju. Komunikacija, a ne stavovi.
U želji da se mene, ne znam što...iskonstruirala se neka zaljubljenost kako bi se mene diskreditiralo. To nema veze s zdravom pameću. Pročitajte postove, ne postoji osoba kojoj nisam uputila lijepu riječ, pohvalila. Naravno, kada sam to i pomislila jer nisam od onih kojima je teško prevaliti pohvalu preko usta.
Ti si Venus, neki dan dobro napisala u čemu je kod mene stvar. Rob sam navika, ne volim promjene, tj. teže se na njih privikavam. Sve to nije razlog za iznošenje različitih konstrukcija i teza koje uključuju druge osobe.
S Metildom imam dugogodišnje prijateljstvo s starog foruma kada smo se zezale 3M. Sreća pa su tada bile žene i nitko nije mogao pisati o zaljubljenosti. No tada nikoga od vas nisam poznavala, a poznavajući načine pisanja, ne bi me čudilo s obzirom na moju povezanost s njima,  na što bi sve bili spremni.
Promatrajući vas, imam osjećaj kao da gledam skupinu zlostavljača u školi koja stoji na školskom hodniku i bira žrtvu kako bi si ispunili dan.

lijepo, razumno i pomirljivo napisano :x
meni je užasno žao što sam te u jednom trenutku progonila zbog tvoje pomirljivosti prema dijametralno suprotnim stavovima :shy
ali veličina čovjekova vidi se u praštanju.. ti si velik čovjek.. čast mi je biti tvoja prijateljica :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 16 Jun - 8:53

mativka wrote:Moram reagirati na ovo.
Ne slažem se s niti jednom napisanom riječi. Znam da ću vam ovim dati argumente da se nastavite baviti drugima tj. vrijeđati, ismijavati, konstruirati priče kako bi imali tema.
Kako je sve počelo i zašto?
Bila sam na ovoj temi gotovo od početka jer se nigdje nisam osjećala dobro kao ovdje. A razlog tome je, mirnoća. Nema puno ljudi, koncentriran si na sugovornika, imaš osjećaj da bez zadrške možeš pisati o čemu god želiš, a nećeš biti osuđivan, ismijavan.
Dogodilo se to da su oba nicka na ovoj temi muškarci, ali to je najmanje bitno tj. spol u ovom svijetu. Barem ih ja nisam doživljavala na takav način već meni ravne. Razmjena misli je bila najbitnija. Kada ti netko ukaže i na druge postavke
Radovala sam se svakoj osobi koja se priključila i prva poželjela dobrodošlicu sve dok nisam vidjela što sa sobom nose. Preveliki ego koji se u svojoj obrani služi svime i svačime. Osoba sam kojoj određeni načini komunikacije ne odgovaraju. Komunikacija, a ne stavovi.
U želji da se mene, ne znam što...iskonstruirala se neka zaljubljenost kako bi se mene diskreditiralo. To nema veze s zdravom pameću. Pročitajte postove, ne postoji osoba kojoj nisam uputila lijepu riječ, pohvalila. Naravno, kada sam to i pomislila jer nisam od onih kojima je teško prevaliti pohvalu preko usta.
Ti si Venus, neki dan dobro napisala u čemu je kod mene stvar. Rob sam navika, ne volim promjene, tj. teže se na njih privikavam. Sve to nije razlog za iznošenje različitih konstrukcija i teza koje uključuju druge osobe.
S Metildom imam dugogodišnje prijateljstvo s starog foruma kada smo se zezale 3M. Sreća pa su tada bile žene i nitko nije mogao pisati o zaljubljenosti. No tada nikoga od vas nisam poznavala, a poznavajući načine pisanja, ne bi me čudilo s obzirom na moju povezanost s njima,  na što bi sve bili spremni.
Promatrajući vas, imam osjećaj kao da gledam skupinu zlostavljača u školi koja stoji na školskom hodniku i bira žrtvu kako bi si ispunili dan.

And the Queen of Flowers flower has come to love the Commonwealth! cheers

Mirnoća je opravdanje jer da si mirna ne bi onako perfidno napala Violator da šalje muškarcima privatne poruke na ovom forumu.
To je tvoja maska koju ti ne želiš vidjeti. Kad je gusto onda pobjegneš, ne suočiš se i prakticiraš pasivnu agresiju i stavljaš sebe u ulogu žrtve. Cvjetiću, ti si žrtva ako samoj sebi dodijeliš ulogu, a "mi" smo čopor ako nam ti i tvoja forumska majka dodijelite tu ulogu.
Pametni ljudi znaju da sami biramo uloge u kojima ćemo boraviti i biramo kazalište u kojem ćemo igrati.

Eto, postavila si pitanja i dobila si odgovor. Sad mogu samo pretpostaviti kako opet s odgovorima koja dobivaš nećeš biti zadovoljna, a mogu se nadati da ćeš razmisliti o njima.

Ajd zdravo, odoh zarađivati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 16 Jun - 9:00

venus wrote:
mativka wrote:Moram reagirati na ovo.
Ne slažem se s niti jednom napisanom riječi. Znam da ću vam ovim dati argumente da se nastavite baviti drugima tj. vrijeđati, ismijavati, konstruirati priče kako bi imali tema.
Kako je sve počelo i zašto?
Bila sam na ovoj temi gotovo od početka jer se nigdje nisam osjećala dobro kao ovdje. A razlog tome je, mirnoća. Nema puno ljudi, koncentriran si na sugovornika, imaš osjećaj da bez zadrške možeš pisati o čemu god želiš, a nećeš biti osuđivan, ismijavan.
Dogodilo se to da su oba nicka na ovoj temi muškarci, ali to je najmanje bitno tj. spol u ovom svijetu. Barem ih ja nisam doživljavala na takav način već meni ravne. Razmjena misli je bila najbitnija. Kada ti netko ukaže i na druge postavke
Radovala sam se svakoj osobi koja se priključila i prva poželjela dobrodošlicu sve dok nisam vidjela što sa sobom nose. Preveliki ego koji se u svojoj obrani služi svime i svačime. Osoba sam kojoj određeni načini komunikacije ne odgovaraju. Komunikacija, a ne stavovi.
U želji da se mene, ne znam što...iskonstruirala se neka zaljubljenost kako bi se mene diskreditiralo. To nema veze s zdravom pameću. Pročitajte postove, ne postoji osoba kojoj nisam uputila lijepu riječ, pohvalila. Naravno, kada sam to i pomislila jer nisam od onih kojima je teško prevaliti pohvalu preko usta.
Ti si Venus, neki dan dobro napisala u čemu je kod mene stvar. Rob sam navika, ne volim promjene, tj. teže se na njih privikavam. Sve to nije razlog za iznošenje različitih konstrukcija i teza koje uključuju druge osobe.
S Metildom imam dugogodišnje prijateljstvo s starog foruma kada smo se zezale 3M. Sreća pa su tada bile žene i nitko nije mogao pisati o zaljubljenosti. No tada nikoga od vas nisam poznavala, a poznavajući načine pisanja, ne bi me čudilo s obzirom na moju povezanost s njima,  na što bi sve bili spremni.
Promatrajući vas, imam osjećaj kao da gledam skupinu zlostavljača u školi koja stoji na školskom hodniku i bira žrtvu kako bi si ispunili dan.

And the Queen of Flowers flower has come to love the Commonwealth! cheers

Mirnoća je opravdanje jer da si mirna ne bi onako perfidno napala Violator da šalje muškarcima privatne poruke na ovom forumu.
To je tvoja maska koju ti ne želiš vidjeti. Kad je gusto onda pobjegneš, ne suočiš se i prakticiraš pasivnu agresiju i stavljaš sebe u ulogu žrtve. Cvjetiću, ti si žrtva ako samoj sebi dodijeliš ulogu, a "mi" smo čopor ako nam ti i tvoja forumska majka dodijelite tu ulogu.
Pametni ljudi znaju da sami biramo uloge u kojima ćemo boraviti i biramo kazalište u kojem ćemo igrati.

Eto, postavila si pitanja i dobila si odgovor. Sad mogu samo pretpostaviti kako opet s odgovorima koja dobivaš nećeš biti zadovoljna, a mogu se nadati da ćeš razmisliti o njima.

Ajd zdravo, odoh zarađivati.

znači ovo je glumište u kojem postoje dvije kazališne skupine? :^0
jedna koja "dodjeljuje" uloge i jedna koja ih igra?
a ovo o biranju uloga razotkriva opet svu plošnost socijalističkog razmišljanja .. predviđa neiskrenost na svakom području ljudskog djelovanja pa i na forumu.. mene je naravno moja iskrenost uvijek dovodila u neugodne situacije i izazivala čoporativne napade.. ali to sam samo ja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 16 Jun - 9:03

Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:

sjajni su, šteta što je loša kvaliteta zvuka..

dodaj subwoofer kako ti je stručnjak šejker savjetovao pa će se kvaliteta zvuka poboljšati pa ćeš čuti i kako im kruli u želudcu i crijevima.

Dva subwoofera, molit ću lijepo. Po jedan za svaki kanal.

kaže da ima slušalice subwoofer si može utaknut u prkno jedino.

Pa subwooferi su u igri samo kada imaš neke temeljne zvučnike. Naročito ako je riječ o bookshelfima, jer floorstanderi uobičajeno imaju dublji i masivniji bas, makar to ovisi o puno faktora, uključujući i o pozicioniranju zvučnika u prostoriji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 16 Jun - 9:12

Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:
Speare Shaker wrote:
Gnječ wrote:

ja se nadam i navijam da ti dobiješ tu običnu SARS CoV2 gripicu tj. prehladicu. stvarno bi volio da taj virusić pokupiš i da te vrag uzme.

Da me vrag uzme?  :D
Jebote, pa ti se stvarno usro' ko' grlica!   :D
Budi ti bez brige ne samo za mene nego niti za sebe.  :P
Ne bi se ni meni ni tebi ništa dogodilo da se zarazimo.  :)
Ako već i nismo pa onda preboljeli infekciju na asimptomatski način.  :P

ja navijam da te vrag uzme sa ili bez covid-19. ma štagod da ti se desi samo krepaj više si dokurčio. uzmi sa sobom u pakao i metildu pa si tamo šaljite p.p. i serite po fejsbuku.

Samo ti navijaj. :) U nadi je spas.  :P
Metilda i ja se nemamo razloga dopisivati preko pp-a i to još na ovakvom forumu.
I ako te baš zanima, nemam fb profil.  :)

nemoj mene jebat imali smo prije dosta godina brutalnu svađu i na kraju si priznao da se na p.p. dopisuješ sa metildom. i metilda je to priznala sa: pa šta? i sad ti meni opet lažeš da se ne dopisujete na p.p. kurvin sine svrbski.

Jebote, koju ti memoriju imaš.  :)
I pratiš me ko' udba, je li moguće da me se toliko bojiš!  :P :D
Pogledaj gore boldano. Dopisivati u smislu sadašnjeg vremena i to u kontinuitetu. Nisam rekao da se nikada preko pp nisam dopisivao s metildom ili s bilo kim drugim.
A s kim sam se dopisivao, to nije pesja briga.
Dakle, već se jako dugo ne dopisujem preko pp-a ni sa kim, najmanje godinu dana, ako ne i osjetno dulje što se više točno i ne sjećam jer sam odavno izbrisao sve foldere sa takvim sadržajima.
Imali smo brutalnu svađu? Dajme najme, pa ne svađam se ja sa ljudima koji me se panično bolje.  :D Samo pokušavam umanjiti tvoj strah jer sam zabrinut da te ne bi herc strefio.  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 16 Jun - 9:24

mativka wrote: bez zadrške možeš pisati o čemu god želiš, a nećeš biti osuđivan, ismijavan.
.
a kad si ti u životu digla glas za bilo kaj da bi to mogla prepoznati?
prije nego sam napsiao prvu riječ na temi gnječu se pisalo da je glup i radi u skladištu, jel se kod tebe javio poriv za reakciju? nisu ti smetali čopori tebe kica i abena?
pa naravno da nisu, vama pravednima se javi poriv za rekaciju kad vas se razgoliti, kad vam se pokaže sva ružnoća vaših misli, kad je usmjereno na vas same, ta sebičnost, uvrijeđenost, odjednom vam se javi osjećaj kako izgledaju klinci u školskom hodniku po kojem se vama neda proć'. ili kao kic stavite na ignore kao da će to nekoga spiječit da pljune na svako vaše smeće koje bez ikakve zadrške ovdje napišete, da vam se pokaže tko ste i kaj ste. tome služi odvratna komunikacija da se vidite u špiglu i kako to zvuči kad vas se čita.
glumataj žrtvu negdje drugdje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 16 Jun - 9:28

metilda wrote:. mene je naravno moja iskrenost uvijek dovodila u neugodne situacije i izazivala čoporativne napade.. ali to sam samo ja
daj se odi negdje bori za pravo na život, ti i muškarci u haljinama, kad završite nađete neku novu borbu guze malkih dječačića, nije latinski slučajna poveznica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 16 Jun - 9:28

mativka wrote:Još da razjasnim misli u vezi pp.
Nisam mogla čitati njene napade na Kica.
Nisam do kraja bila jasna ali u nekim od tih napada iznijela je neke stvari o kojima, barem ja nisam vidjela da je pisao javno.
Saznavala sam o Kicu stvari preko njenih uvreda upućenih njemu. Prva misao mi je bila da je to jedan od načina kojem se nekome približiš pa onda udariš.
Ono što me kod njega fasciniralo je činjenica da je osoba od povjerenja i koja ne bi iskoristila ikakvo saznanje o nekome u želji da bude nadmoćniji u argumentiranju.


:^0


Moze link?


Inace, simpa mi je citati tvoja pojasnjenja. Da te mogu usporediti s nekim filmom zvala bih te Plavi barsun.


Plavo nebo, bijela ogradica, crvene ruze... A kad tamo u zelenoj travici... :)


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 16 Jun - 9:37

ebenica wrote:
metilda wrote:. mene je naravno moja iskrenost uvijek dovodila u neugodne situacije i izazivala čoporativne napade.. ali to sam samo ja
daj se odi negdje bori za pravo na život, ti i muškarci u haljinama, kad završite nađete neku novu borbu guze malkih dječačića, nije latinski slučajna poveznica.

pa borim se jednako i kao protiv pedofilije..
čemu ovo tvoje umirivanje savjesti, koja vrišti u tebi i svima vama koji podržavate pravo na umorstvo, pozivanjem na pedofiliju u crkvenim redovima? hocemo sad o toj temi? da potisnemo temu o pobacaju?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Tue 16 Jun - 9:40

Noor wrote:
violator wrote:
Noor wrote:
violator wrote:
Ra wrote:
Pa dobro došao.  cheers

Super što si više zajebantski. Svi su nekako postali (pre)ozbiljni. Ostarila banda, stisli životni problemi.  :rasta

Super, drago mi je da je ok. Ako ga kojim slučajem još nekad budeš čuo, reci da mu jedna prapovijesna forumašica šalje ovu pjesmicu. Onako, usput.   :D
https://www.youtube.com/watch?v=D3n0Gq4-6_g


A to je Heretic iz Birtije? Mislim da ga se sjecam! :)


Hi, Heretic. :) Ja sam nekako vise solirala. Pisala sam nesto na muzickom pdf-u o bluesu.. Malo se toga sjecam iz tog razdoblja, osim naslovnica na kojima nas je sve netko uglavljivao s vremena na vrijeme. :)


Ra, a i ti si ondje bila?  Oprosti, stvarno se ne sjecam. Uzasic. : ))
Violator, ja te se izuzetno dobro sjecam s Birtije, postove si pisala u Georgia fontu, puno si pisala sa Slobodnom, do jednog trenutka :)
Bio je california_men, maaacak, Eri, Ery, bg_girl, Frida, Viola, Witch, itd :)
Ima tome...da

Da Georgia font! : D Zar sam toliku paznju posvecivala detaljima? Sad kad si to spomenula, sjetih se da me je bas Slo i pozvala ondje. :) Na samom pocetku nisam znala nikoga ondje, osim nje, da... Na chat topicu "upoznala" sam prvi put i Popa koji mi je odmah rekao da ne trolam njegov chat (jer sam isprobavala opcije u panelu i postavljala neku poeziju). :D Nisam mogla vjerovati.


Od nabrojanih, sjecam se avatara gdjice Witch i ca_manovog Waitsa. Dobro, on je kasnije zalazio na SoFi. Znao je imati dobre teme. Da, i tebe se sjecam, tocnije Popinja koji te tlaci za neki avatar. :^0


I jasno, Gazde. Bio je duhovit.
haha, da...za avatar u "ljubičastom kostimiću", sad si me i na to sjetila jocolor
radilo se o jednoj fotki gdje sam u lila tunici, malo mu je sjecanje bilo mutno, pa je upamtio "kostimić" :))

je, Iznogudu smo se nasmijali, a i Erijevom grintanju zbog snijega i grtalica :)


A Pop. Ne staje. :D


Koliko je dugo Birtija bila otvorena? Znam da je, zapravo, dosta ljudi navracalo s Kultnih, ali ne sjecam se njihovog pisanja ili svojeg. Samo nekih detalja koji mi izmicu iz cjeline price, kao ta tema o bluesu.


Eri i snijeg. Nazalost, ne, nista ne zvoni. :)




-------

https://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.php?t=41104
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum