ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Denkverbot Empty Denkverbot

Post by Guest Wed 10 Jun - 12:51

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:Nego, citavo ovo vrijeme suzdrzavam se od komentiranja dogadjaja u AmericaFirst. Citam i slusam kako se pljuje po antifa... S pozicije klasicne ljevicarke, cak one militantnijeg tipa, reci cu da je antifa uspjesan brend koji koristi kapital-fasizmu. To znaci da je obican trzisni proizvod koji pogoduje dojmu slobode, moralne nadmoci, ali bez ikakve sustinske izmjene, bez saistematske akcije protiv klasnog drustva.

U kapitalistickom sistemu koji svaki pokusaj prevrata uspjesno kooptira, vidimo i putem ovog pokreta (Black lives matter) industriju koja drzi mase pod kontrolom, vidimo medije kao indoktrinatore, vidimo akcije koje osnazuju sam sistem.

Bah.
ništa od toga nije antifa, to se samo proglašava antifom. antifa je baba roga i svemu što odudara se daje takav pridjev. desničari su glupi i ne znaju razliku a po ovom forumu vidimo kako ih je lako preplašiti, evo ovdje usred hrvatske traže pravo na oružje. antifa je black bloc, sve ovo drugo mirni prosvjedi i pizdarije to je samo igra kao i agent provocateur.
evo vidiš kica on ne vidi razliku.


Pa vidim, da. :D Danima tu uzdise kao da mu je netko slomio noktic, cak sam ga i htjela utjesiti da je sve to obicna igra za raju, opsjena, nista se tu nece promijeniti. Ali nebitno je, zapravo. Neka uzdise i drami poput ostalih. Neka misli da se nesto epohalno dogadja.
godinama se svršavalo kad je policija nekog udarala, proglašavali su se ratovi u ime kapitala, rat protiv droge, protiv terorizma, protiv kurca palca a sad se cijeli svijet čudi zašto policija izgleda kao vojska, sve koji su upozoravali na to bili su ljevičari, antidomoljubi :D ali sada nema skretanja pozornosti, nema nba lige nema nogometa, nema filmova i serija, nema drugih zanimacija da će ljudi zaboravit drugi dan, ostaje im realnost, u stvorenoj realnosti je greška, uvijek je bila i uvijek će bit'...ljudi koji nemaju što izgubiti tuku se za par cipela.
kakve antife kurci palci.


A zapravo ih se koristi kao topovsko meso, kao nacin kako ljude jos malo razjediniti, nahuskati ih jos malo na jedne protiv drugih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 10 Jun - 13:10


sama si napisala za sebe da si militantni ljevicar

slicno gnjecu, sami se opisete i onda je uvreda kad se to koristi

mutanti jer se zapravo ljevicarstvo najvise izvija i regenerira prema situaciji, slicno kapitalizmu
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 10 Jun - 13:31


pitam se tko razjedinjuje ljude u ovo moderno vrijeme, a odgovor najvise lezi bas u ljevicarskoj rodnoj ideologiji brojnih spolnorodnih identiteta i naglasavanja krvnog podrijetla i povijesnih sjena..

cesto se zapravo ljevicarstvo bavi uglavnom tim dijelom kuhanja drustva, uz naravno silna opravdanja

no kad se pogleda ta povijest, Velila Britanija je bila dugo najjaca industrijska sila na temelju svojih radnika i svog ugljena, ne na temeljima robova..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 10 Jun - 15:27

violator wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:Nedavno sam spominjala Johna Titora pa cu ostaviti info o njemu... :) Uglavnom sam se lijepo zabavila te 2007. citajuci njegovu prepisku s ostalim chaterima. Stranice koje sam proucavala vise ne postoje ali, da postoje, bilo bi zgodno iznova ih proci.


Gnjec, sto je s tim IBMovcima 5100 koji se spominju?



-----

(No one likes you in the future.)






http://www.novi-svjetski-poredak.com/2014/08/31/john-titor-prorocanstvo-covjeka-iz-buducnosti/

uh-oh...this is a looong story. već par sati razmišljam kako tu priču sažeti u nekoliko rečenica  ali nemoguće jer je previše razgranata.

internet je twilight zone. ja sam pratio te forume onda bilo je svakakvih čudaka ali bi ih  forumaši brzo podvrgli BS (bullshit) detektoru kako je napisao jedan forumaš ispod budem stavio linkove: "Ho hum…ANOTHER time travler. Well, time to run him thru the BS o'meter."

ali ovaj timetraveler_0 je bio uvjerljiv u pizdu materinu ja sam bio sejvao sve što je postao slike, manual, sheme zanimalo me odakle iz koje se pizde materine ovaj materijalizirao. uglavnom da skratim priču i detalje tu je par linkova

inače je taj stroj vremeplov patentiran i isti je kao na nacrtima koje je postao John Titor. stavit ću link na patent.

priča je zanimljiva ali nema happy end.

John Titor Full Transcript

Original John Titor Posts (Post2Post Art Bell Forum) -- Part 1

https://www.roadtoroota.com/public/John_Titor_Full_Transcript.cfm

The IBM 5100

https://computermystery.wordpress.com/2017/01/24/ibm-5100-computer/

Method of gravity distortion and time displacement

https://patents.google.com/patent/US20060073976?oq=Time+Machine

onda se našao još jedan freak koji je popizdio što je oval lik prije (možebitni nezna se je li John Titor) patentirao tu mašinu i patentirao ovo:

Method of space compression time dilation machine

https://patents.google.com/patent/WO2013088425A2/en?oq=Wasfi+Alshdaifat+Time+Machine


ovaj prvi koji je patentirao vremeplov sa istim titorovim nacrtima završio je u zatvoru zbog višestrukog silovanja.

da li je on John Titor to nitko nezna.

The Time Machine Chronicles: Where Nuts and Pencil-necks Collide

https://mysteriousuniverse.org/2013/07/the-time-machine-chronicles-where-nuts-and-pencil-necks-collide/




To sam i ja napravila. Sacuvala svaku prepisku, fotografiju na koju sam mogla naici. A onda mi se pokvario komp...Dobro su ga resetali, a on je strpljivo odgovarao..


Danas cu ovo malo pregledati pa se javim.  Hvala. :)

no problem, imamo wayback machine pa se možemo vratiti u prošlost samo treba znati točno vrijeme i adresu.

neznam dali se sa andijem može u prošlost treba probati. čini mi se da može.

here you go:

http://web.archive.org/web/20110903113712/http://communities.anomalies.net/forum/ubbthreads.php/ubb/postlist/Board/9/page/1

http://web.archive.org/web/20110714184714/http://communities.anomalies.net/forum/ubbthreads.php/ubb/showflat/Number/243337#Post243337

http://web.archive.org/web/20031008173956/http:/communities.anomalies.net/cgi-bin/bbs/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=9&t=000024

-----

ovaj forum ispod radi i u sadašnjosti sigurno će ti biti zanimljiv:

https://paranormalis.com


primijetio sam da se John Titor pojavio nekako u isto vrijeme kada i film K-PAX tj. prot. neznam da li je još netko primijetio tu slučajnost...

maybe is a hoax, but still...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 10 Jun - 16:05

kic wrote:
sama si napisala za sebe da si militantni ljevicar

slicno gnjecu, sami se opisete i onda je uvreda kad se to koristi

mutanti jer se zapravo ljevicarstvo najvise izvija i regenerira prema situaciji, slicno kapitalizmu

ma ja ne razumijem šta ti hoćeš sa tvojom amerofilskom retorikom prouči malo povijest prije. ne kužim tvoju i abenovu fobiju čini mi se da ste samo korisne budale.



When white supremacists overthrew a government

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 10 Jun - 16:14



The massacre of Tulsa's "Black Wall Street"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 10 Jun - 16:20



Human Zoos: America's Forgotten History of Scientific Racism
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 10 Jun - 16:48

Gnječ wrote:
kic wrote:
sama si napisala za sebe da si militantni ljevicar

slicno gnjecu, sami se opisete i onda je uvreda kad se to koristi

mutanti jer se zapravo ljevicarstvo najvise izvija i regenerira prema situaciji, slicno kapitalizmu

ma ja ne razumijem šta ti hoćeš sa tvojom amerofilskom retorikom prouči malo povijest prije. ne kužim tvoju i abenovu fobiju čini mi se da ste samo korisne budale.



When white supremacists overthrew a government


budale, veliš.
biće ti to stvarno i misliš, kad pokušavaš progurati ovakove stvori, valjda misleći da malo tragične povijesti imo otupiti oštricu današnje analize.
je, merikunci su gazili crnce. jesu. jo ne zun nikoga ki je reko da nisu. ne zun nikoga ni ki bi se složi da danas bude ko prije.

ov video je 95 posto sačinjen od povijesnih činjenic, ali is nijednon izrečenon činjenicon u zaključku. kažu oni, eto viditi ča se dogođalo unda, a isto se dogoođo i danas.
really? subliminalna agresija? n te zemljo.

dakle, iz tvoje perspektive jo možda i jes budala, ali ne tolika da ne zahtjevan objašnjenje di je oto i danas isto ko i unda. di, moromo znati, jer inačr ne moremo ispraviti nišće.

u slučaju da se neko ne zaleti is idejon da su današnji crnci u podređenon položaju jer su in pretke šikanirali, pa da bi tribali dobiti reparacije, omoh ću spomenuti očekivanja hrvatov reparacije od turkov, srbov, mongolov. očekivanja kmetov prema plemićima i sl.

libertarijunci su prvi za podržati sustav obeštećenja, kad s tako nešto more napraviti. ali staviti crnce u nadređen položaj zbog povijesti prestavljo potpuno istu nepravdu ko i onu ka se pokušava ispraviti.

ne, crnci loše ne prolazu u meriki jer traje white constitition, nego jer su crnci. iq in je niži, kultura on j prostačka i kriminalna, socijalna zaštita in incentiviziro loše navike i nisu dobri očevi.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 10 Jun - 16:57

kic wrote:
pitam se tko razjedinjuje ljude u ovo moderno vrijeme, a odgovor najvise lezi bas u ljevicarskoj rodnoj ideologiji brojnih spolnorodnih identiteta i naglasavanja krvnog podrijetla i povijesnih sjena..

cesto se zapravo ljevicarstvo bavi uglavnom tim dijelom kuhanja drustva, uz naravno silna opravdanja

no kad se pogleda ta povijest, Velila Britanija je bila dugo najjaca industrijska sila na temelju svojih radnika i svog ugljena, ne na temeljima robova..
isusati No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 10 Jun - 17:06

aben wrote: omoh ću spomenuti očekivanja hrvatov reparacije od turkov, srbov, mongolov. očekivanja kmetov prema plemićima i sl.

austrijanaca i mađara! glupane glupi da najosnovniju povijest ne znaš...kakve jebene veze imaju hrvati sa turcima, srbima i mongolima? glupane!
koja hrpa nadrobljenog sranja nema smisla ni citirat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 10 Jun - 17:08

aben wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
sama si napisala za sebe da si militantni ljevicar

slicno gnjecu, sami se opisete i onda je uvreda kad se to koristi

mutanti jer se zapravo ljevicarstvo najvise izvija i regenerira prema situaciji, slicno kapitalizmu

ma ja ne razumijem šta ti hoćeš sa tvojom amerofilskom retorikom prouči malo povijest prije. ne kužim tvoju i abenovu fobiju čini mi se da ste samo korisne budale.



When white supremacists overthrew a government


budale, veliš.
biće ti to stvarno i misliš, kad pokušavaš progurati ovakove stvori, valjda misleći da malo tragične povijesti imo otupiti oštricu današnje analize.
je, merikunci su gazili crnce. jesu. jo ne zun nikoga ki je reko da nisu. ne zun nikoga ni ki bi se složi da danas bude ko prije.

ov video je 95 posto sačinjen od povijesnih činjenic, ali is nijednon izrečenon činjenicon u zaključku. kažu oni, eto viditi ča se dogođalo unda, a isto se dogoođo i danas.
really? subliminalna agresija? n te zemljo.

dakle, iz tvoje perspektive jo možda i jes budala, ali ne tolika da ne zahtjevan objašnjenje di je oto i danas isto ko i unda. di, moromo znati, jer inačr ne moremo ispraviti nišće.

u slučaju da se neko ne zaleti is idejon da su današnji crnci u podređenon položaju jer su in pretke šikanirali, pa da bi tribali dobiti reparacije, omoh ću spomenuti očekivanja hrvatov reparacije od turkov, srbov, mongolov. očekivanja kmetov prema plemićima i sl.

libertarijunci su prvi za podržati sustav obeštećenja, kad s tako nešto more napraviti. ali staviti crnce u nadređen položaj zbog povijesti prestavljo potpuno istu nepravdu ko i onu ka se pokušava ispraviti.

ne, crnci loše ne prolazu u meriki jer traje white constitition, nego jer su crnci. iq in je niži, kultura on j prostačka i kriminalna, socijalna zaštita in incentiviziro loše navike i nisu dobri očevi.

a crnkinje sigurno nisu dobre majke, ni bake a crnci nisu ni dobri nonići...

nisam pogriješio ti si ipak korisna budala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 10 Jun - 17:16



Colorado Experience: KKK
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 10 Jun - 17:20

zakai ideš tak daleko u povijest gnječ? imaju i ameri djecu svojih ustaša.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 10 Jun - 17:38

ebenica wrote:
aben wrote: omoh ću spomenuti očekivanja hrvatov reparacije od turkov, srbov, mongolov. očekivanja kmetov prema plemićima i sl.

austrijanaca i mađara! glupane glupi da najosnovniju povijest ne znaš...kakve jebene veze imaju hrvati sa turcima, srbima i mongolima? glupane!
koja hrpa nadrobljenog sranja nema smisla ni citirat.

mislin, ljevičari ko da su se dogovorili kako će svi isto turpijati po nebitnomu. prečitoš nešto, rečeš da je sranje, i poso ti je gotov:)


pa kakove veze imo od koga bi hrvati iskali reparacije? poanta je ispravljati povijesne nepravde na temelju identiteta grupe.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 10 Jun - 17:41

ebenica wrote:zakai ideš tak daleko u povijest gnječ? imaju i ameri djecu svojih ustaša.


htio sam stavit i ovo nekim redosljedom zbog ove abenove lamentacije na moj post:

citiram:

"budale, veliš.
biće ti to stvarno i misliš, kad pokušavaš progurati ovakove stvori, valjda misleći da malo tragične povijesti imo otupiti oštricu današnje analize.
je, merikunci su gazili crnce. jesu. jo ne zun nikoga ki je reko da nisu. ne zun nikoga ni ki bi se složi da danas bude ko prije.

ov video je 95 posto sačinjen od povijesnih činjenic, ali is nijednon izrečenon činjenicon u zaključku. kažu oni, eto viditi ča se dogođalo unda, a isto se dogoođo i danas.
really? subliminalna agresija? n te zemljo."
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 10 Jun - 17:41

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
sama si napisala za sebe da si militantni ljevicar

slicno gnjecu, sami se opisete i onda je uvreda kad se to koristi

mutanti jer se zapravo ljevicarstvo najvise izvija i regenerira prema situaciji, slicno kapitalizmu

ma ja ne razumijem šta ti hoćeš sa tvojom amerofilskom retorikom prouči malo povijest prije. ne kužim tvoju i abenovu fobiju čini mi se da ste samo korisne budale.



When white supremacists overthrew a government


budale, veliš.
biće ti to stvarno i misliš, kad pokušavaš progurati ovakove stvori, valjda misleći da malo tragične povijesti imo otupiti oštricu današnje analize.
je, merikunci su gazili crnce. jesu. jo ne zun nikoga ki je reko da nisu. ne zun nikoga ni ki bi se složi da danas bude ko prije.

ov video je 95 posto sačinjen od povijesnih činjenic, ali is nijednon izrečenon činjenicon u zaključku. kažu oni, eto viditi ča se dogođalo unda, a isto se dogoođo i danas.
really? subliminalna agresija? n te zemljo.

dakle, iz tvoje perspektive jo možda i jes budala, ali ne tolika da ne zahtjevan objašnjenje di je oto i danas isto ko i unda. di, moromo znati, jer inačr ne moremo ispraviti nišće.

u slučaju da se neko ne zaleti is idejon da su današnji crnci u podređenon položaju jer su in pretke šikanirali, pa da bi tribali dobiti reparacije, omoh ću spomenuti očekivanja hrvatov reparacije od turkov, srbov, mongolov. očekivanja kmetov prema plemićima i sl.

libertarijunci su prvi za podržati sustav obeštećenja, kad s tako nešto more napraviti. ali staviti crnce u nadređen položaj zbog povijesti prestavljo potpuno istu nepravdu ko i onu ka se pokušava ispraviti.

ne, crnci loše ne prolazu u meriki jer traje white constitition, nego jer su crnci. iq in je niži, kultura on j prostačka i kriminalna, socijalna zaštita in incentiviziro loše navike i nisu dobri očevi.

a crnkinje sigurno nisu dobre majke, ni bake a crnci nisu ni dobri nonići...

nisam pogriješio ti si ipak korisna budala.

evo, jepeta isto.
pa zoč se ne referiroš na bitno?
zoč ne rečeš ča je to ča danas smeto crnce? zoč me pitoš o crnin materami? jo ne zun za statistike o njima, ali znun za one o ocima. je se ne složeš is mojin objašnjenjen zoč je danas crncima teško? zoč to unda ne napišeš, uz objašnjenje ča je istina ako ne nabrojano?


_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 10 Jun - 17:44

aben wrote:


pa kakove veze imo od koga bi hrvati iskali reparacije? poanta je ispravljati povijesne nepravde na temelju identiteta grupe.
pa kako nema veze? znači da nema veze ništa kai ti napišeš. jesi ti glup ili kaj?

aben wrote:prečitoš nešto, rečeš da je sranje, i poso ti je gotov:)
da. najbolje da ulažem trud u nešto kai je sranje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 10 Jun - 17:47

ebenica wrote:
aben wrote:


pa kakove veze imo od koga bi hrvati iskali reparacije? poanta je ispravljati povijesne nepravde na temelju identiteta grupe.
pa kako nema veze? znači da nema veze ništa kai ti napišeš. jesi ti glup ili kaj?

aben wrote:prečitoš nešto, rečeš da je sranje, i poso ti je gotov:)
da. najbolje da ulažem trud u nešto kai je sranje.

pa kako imo veze? zoč je bitno napisati jel bi iskali od turkov ili od mađarov?

poanta je iskonje reparacija na temelju identiteta grupe zbog nečega ča se dogodilo prije sto godin.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 10 Jun - 17:47

Gnječ wrote:
htio sam stavit i ovo nekim redosljedom zbog ove abenove lamentacije na moj post:

gubiš vrijeme, dum u glavu i doviđenja, nek se vrpolji dalje sam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 10 Jun - 17:49

aben wrote:

pa kako imo veze? zoč je bitno napisati jel bi iskali od turkov ili od mađarov?

radi kredibiliteta svega ostalog kai kasnije kažeš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum