ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ravna crta?Vidjet ćemo

Page 30 of 41 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Next

Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by AssadNaPodmornici 7/4/2020, 23:05

međutim već nakon prve godine, šta može bankar sa 10  poma?
može ih skladištiti i skupljati.
pa drugu godinu.
međutim treću godinu odluči da mu trebaju krumpiri. ode kod tvoga susjeda koji uzgaja krumpire i uzme dio poma što si mu vratio i zamjeni recimo 10poma za 10krumpira. napravi ponfrit , a tvoj susjed pojede 5 poma a 5 stavi sa strane jer želi nekoga sa njima platiti da mu okopa vrtal


a ti dođeš u petu godinu i fali ti 5 poma.. i kaže tebi susjed.. aj mi okopaj vrtal i dobijaš 5 poma.. ti mu otkopaš vrtal i dobiješ tih 5poma što je ovaj dobio od bankara kada je mjenja te pome za krumpire.

i uredno zatvoriš svoj dug i vratiš banci 105 poma iako si dobio 100.

AssadNaPodmornici

Posts : 21045
2018-06-14


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 7/4/2020, 23:07

irudati,Erha dobro i stoji josh.. No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 7/4/2020, 23:08

T. wrote:Čoviče nema ih nego 100, kontaš poantu?
u stvari ih nema 100 nego ih ima 300 ako je to napravilo nas troje, ti si nešto odradio meni i ja sam ti platio, ti ih onda imaš 130 aimo reć jer sam ti ja platio 30, meni da bi vratio fali 35 i treća osoba mi plati za nešto 40, ja vratim i ostane mi 5, ti kad vratiš ostane ti 25 a onaj zadnji je sjeban, njemu uzmu kuću...na taj način smo stvorili stalež, ti si kao bogat, ja sam srednji sloj a onaj zadnji je debil kojem se svi smijemo jer je ostao bez ičega i njemu govorimo da je lijen i smeće a ja i ti smo sposobni i vrijedni. to je ekonomija. a banka je dobila svoje i sad troši na kurve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by AssadNaPodmornici 7/4/2020, 23:12

T. wrote:
Čoviče nema ih nego 100, kontaš poantu?
evo ti jednostavno objašnjenje kako možeš posuditi 100 poma a vratiti 105 :D

isto ti je sa novcem.

iako je sustav dosta kompleksniji ali eto spustio sam ga na najnižu pizdariju odgovarajući na to sa pomama.

isto ti je i sa novcem.
banka ti posudi pare i hoće glavnicu + kamatu.

čemu banci služi glavnica + kamata? čemu da ona gomila "papir"? pa da bi sa tom lovom vlasnik banke kupio stan, kuću, auto, bazen, rentao jahtu i apartman. a gdje je plaćanje poreza i troškova radnika i sve ostalo.

dakle posudi ti 100 kuna, želi 105 kuna nakon 10godina.

međutim on cijelo vrijeme ima neke realne troškove, mora jesti i piti, i plaćati porez. i tada troši one kune što mu ti vraćaš + kamate. dakle novac vraća u sustav cijelo vrijeme.


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21045
2018-06-14


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by T. 7/4/2020, 23:14

ebenica wrote:
T. wrote:
veber wrote:
T. wrote:
veber wrote:
očito je da je u hrvatskoj jako nisko obrazovanje o temeljima ekonomije.
mjenica je roba kao i paradajz.
paradajz od vrta do stola poskupi 50%
to ti je kamata.

ti kada si posudio nominalnih 100 000€ na 10 godina ti si u stvari od banke u startu posudio 150 000€ i kao takav ga otplaćuješ.
s time da ti je u prvo vrijeme otplata samo kamata, a onda polako ide i glavnice nakon određenog vremena kamata i glavnica se izjednačuju (1 rata) i onda sve više otplaćuješ glavnicu, a sve manje kamatu. zadnja rata ti je i zadnja rata glavnice na kojoj nema kamate.
A jbt. jel ja stvarno pišem kineski pa niko ne konta pitanje?
Ako banka stvara novac (računalno, virtualno, knjigovodstveno, kako god) i pozajmljuje ga kao glavnicu, naravno uz plaćanje kamata...
Odakle dolazi novac kojim se banci plaća kamata?Dakle novac za otplatu glavnice postoji jer ga je banka stvorila i pozajmila mi ga (prebacila na račun)...
Ali novac kojim plaćam kamatu nije stvoren istodobno s glavnicom koju je banka 'stvorila' i pozajmila mi...
Odakle taj novac, jel pada s neba?
jel radiš?
radiš! dereš klijentelu.
stvorio si radom virtualni višak.
ti kao i svi ostali ekonomski nepismeni ljudi ne kužiš da ti nis posudio 100, nego si posudio 150.
zato hrvati deru kartice odlaze u minuse i troše ono što nemaju, a svaki dug dođe na naplatu.

znači nisi posudio sto, već stoipedeset.
Ok, ja vjerojatno jesam nepismen ekonomski...
Ali kad već treba crtati...
Banka je dakle exluzivni uzgajivač rajčica...
Proizvela je 100 rajčica i pozajmila ti ih, prebacila ti ih doma...
Po ugovoru im trebaš vratiti glavnicu (100 rajčica) plus kamatu (5 rajčica)...
100 rajčica imaš, dakle glavnica nije problem za vratiti banci...
Odakle ćeš nabaviti onih 5 rajčica ako ih banka nije nije ni proizvela?
od mene, ja bih ti trebao dati tih 5 koje tebi fale za neku uslugu ili posao koji ti odradiš meni, onda je moi problem kako doći do 10 koji meni fale pa ja izlevatim nekoga i naplatim mu tih deset ali je onda on dužan 15...i dug se gomila i gomila i gomila. jer je jedino dug stvaran, nepromjenjiv i ne ovisi o ničemu.
Fala ku*cu... :tu
Dug raste na temelju bančina 'pritiskanja tipke enter' i ne može se nikad vratit, ako se gleda ukupna populacija...
Jer se nema odakle vratit, nije izdano toliko novca koliko se treba vratit...
Petorica će ga vratit ali dvojica neće...
Jer su ova petorica uzeli iz mase izdanog novca za glavnicu i kamate, a onoj dvojici u toj masi nije ostalo dovoljno za vratiti glavnicu i kamate...
Jer je banka izdala samo masu glavnice...
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 7/4/2020, 23:15

A ne bune se doli sto naplacuju kofi i piffo na obali 2000% vise...no 5 % banci..eeeeee...to ne ide..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 7/4/2020, 23:16

AssadNaPodmornici wrote:
T. wrote:
Čoviče nema ih nego 100, kontaš poantu?
evo ti jednostavno objašnjenje kako možeš posuditi 100 poma a vratiti 105 :D

isto ti je sa novcem.

iako je sustav dosta kompleksniji ali eto spustio sam ga na najnižu pizdariju odgovarajući na to sa pomama.

isto ti je i sa novcem.
banka ti posudi pare i hoće glavnicu + kamatu.

čemu banci služi glavnica + kamata? čemu da ona gomila "papir"? pa da bi sa tom lovom vlasnik banke kupio stan, kuću, auto, bazen, rentao jahtu i apartman. a gdje je plaćanje poreza i troškova radnika i sve ostalo.

dakle posudi ti 100 kuna, želi 105 kuna nakon 10godina.

međutim on cijelo vrijeme ima neke realne troškove, mora jesti i piti, i plaćati porez. i tada troši one kune što mu ti vraćaš + kamate. dakle novac vraća u sustav cijelo vrijeme.


dobro, a od kuda njemu novac da to sve radi? ima drvo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 7/4/2020, 23:17

T. wrote:
ebenica wrote:
T. wrote:
veber wrote:
T. wrote:
A jbt. jel ja stvarno pišem kineski pa niko ne konta pitanje?
Ako banka stvara novac (računalno, virtualno, knjigovodstveno, kako god) i pozajmljuje ga kao glavnicu, naravno uz plaćanje kamata...
Odakle dolazi novac kojim se banci plaća kamata?Dakle novac za otplatu glavnice postoji jer ga je banka stvorila i pozajmila mi ga (prebacila na račun)...
Ali novac kojim plaćam kamatu nije stvoren istodobno s glavnicom koju je banka 'stvorila' i pozajmila mi...
Odakle taj novac, jel pada s neba?
jel radiš?
radiš! dereš klijentelu.
stvorio si radom virtualni višak.
ti kao i svi ostali ekonomski nepismeni ljudi ne kužiš da ti nis posudio 100, nego si posudio 150.
zato hrvati deru kartice odlaze u minuse i troše ono što nemaju, a svaki dug dođe na naplatu.

znači nisi posudio sto, već stoipedeset.
Ok, ja vjerojatno jesam nepismen ekonomski...
Ali kad već treba crtati...
Banka je dakle exluzivni uzgajivač rajčica...
Proizvela je 100 rajčica i pozajmila ti ih, prebacila ti ih doma...
Po ugovoru im trebaš vratiti glavnicu (100 rajčica) plus kamatu (5 rajčica)...
100 rajčica imaš, dakle glavnica nije problem za vratiti banci...
Odakle ćeš nabaviti onih 5 rajčica ako ih banka nije nije ni proizvela?
od mene, ja bih ti trebao dati tih 5 koje tebi fale za neku uslugu ili posao koji ti odradiš meni, onda je moi problem kako doći do 10 koji meni fale pa ja izlevatim nekoga i naplatim mu tih deset ali je onda on dužan 15...i dug se gomila i gomila i gomila. jer je jedino dug stvaran, nepromjenjiv i ne ovisi o ničemu.
Fala ku*cu... :tu
Dug raste na temelju bančina 'pritiskanja tipke enter' i ne može se nikad vratit, ako se gleda ukupna populacija...
Jer se nema odakle vratit, nije izdano toliko novca koliko se treba vratit...
Petorica će ga vratit ali dvojica neće...
Jer su ova petorica uzeli iz mase izdanog novca za glavnicu i kamate, a onoj dvojici u toj masi nije ostalo dovoljno za vratiti glavnicu i kamate...
Jer je banka izdala samo masu glavnice...
i to je ekonomija, stvorili smo umjetno bogate i siromašne. i onda to nazovemo znanost i izmislimo fakultet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 7/4/2020, 23:18

financijski inzenjering u novoj RH pocetkom devedesetih... :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 7/4/2020, 23:19

pametni od ..manje pametnih profitiraju..netko ulaze um,netko svoju fizicku snagu..najvise profitira onaj,ojki je sposoban sto vise teladi upregnuti za svoje interese..isina gruba,ali...istina.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Leviathan2 7/4/2020, 23:19

Legendovich wrote:
Leviathan2 wrote:
Legendovich wrote:dakle,Čamugice su oponasale konpijutere..pa hebe lud zbunjenog... lol! lol! lol!
pa vjerojatno ih je bilo par al to je sad u americi velika stvar ko da ih je bilo hiljadu
 
inace, zasto rusi nisu isli na mjesec, jel znas
neam pojma..i ono sa orbitom je za to vrijeme bila prejebeno slozena i teskoizvodiva stvar...mozda jer nisu prodavali mooda pod boobrege masama,kao Orwel Wels..??? lol! lol! lol!
razlog je jednostavan, na nekih 400 km od zemlje se nalazi plast zemljinog elektromagnetnog polja koji sprjecava radijaciju da dolazi na zemlju i nisu zeljeli riskirat zivote ljudi i slati ih van
na pitanje zasto i oni nisu poslali ni jednu posadu na mjesec a bili su uvijek jaci u svemirskoj tehnologiji od amera, glavna njuska za kosmos je odgovorio da sumnja da bi se vratili zivi
inace zanimljiva stvar je da ruski kosmicki strucnjaci nisu nikad javno komentirali americki polet na mjesec :D

_________________
Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by AssadNaPodmornici 7/4/2020, 23:20

imate doslovno bilance banaka koje su doslovno mislim čak i javne.

vidite koliki su zaradile, kolike su troškove imale.

evo otiša sam na otp(nekada splitska ) banku i gle na
https://www.otpbanka.hr/sites/default/files/dokumenti/godisnja-izvjesca/otp_gi_2017-hr-final-n.pdf

72 stranici imate bilancu.

vidite kako su
A. Ukupna imovina 19.678.937
D. Ukupno obveze i kapital 19.678.937

jebeno jednaki.
to je ono kada govorim da je novac knjigovodstvena stavka, da se računovodstveno poništavaju.

najjača stvar podaci su vam doslovno javni.
evo javna vam je bilanca banaka, sve je jebeno transparentno, dugovi država su javni zna se za svaku ozbiljniju državu kome je dužna, i trudio sam vam se objasniti najjednostavnije kako sam moga...


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21045
2018-06-14


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by AssadNaPodmornici 7/4/2020, 23:21

ebenica wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
T. wrote:
Čoviče nema ih nego 100, kontaš poantu?
evo ti jednostavno objašnjenje kako možeš posuditi 100 poma a vratiti 105 :D

isto ti je sa novcem.

iako je sustav dosta kompleksniji ali eto spustio sam ga na najnižu pizdariju odgovarajući na to sa pomama.

isto ti je i sa novcem.
banka ti posudi pare i hoće glavnicu + kamatu.

čemu banci služi glavnica + kamata? čemu da ona gomila "papir"? pa da bi sa tom lovom vlasnik banke kupio stan, kuću, auto, bazen, rentao jahtu i apartman. a gdje je plaćanje poreza i troškova radnika i sve ostalo.

dakle posudi ti 100 kuna, želi 105 kuna nakon 10godina.

međutim on cijelo vrijeme ima neke realne troškove, mora jesti i piti, i plaćati porez. i tada troši one kune što mu ti vraćaš + kamate. dakle novac vraća u sustav cijelo vrijeme.


dobro, a od kuda njemu novac da to sve radi? ima drvo?

odakle novac ?
šta rade centralne banke ECB, HNB, FED? posuđuju im pare doslovno. kada čitaš u medijima, QE; printanje para, stvaranje likvidnosti - to ti je centralna banka koja posuđuje novac ovim bankama , a one šibaju dalje.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21045
2018-06-14


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by T. 7/4/2020, 23:22

Legendovich wrote:financijski inzenjering u novoj RH pocetkom devedesetih... :rasta :rasta :rasta
To je prika globalna shema...
Banka je uvik na dobitku...
A ako slučajno i propadne, država je sanira...
Novcem istih onih ljudi koje je banka ranije raskućila...
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 7/4/2020, 23:23

Leviathan2 wrote:
Legendovich wrote:
Leviathan2 wrote:
Legendovich wrote:dakle,Čamugice su oponasale konpijutere..pa hebe lud zbunjenog... lol! lol! lol!
pa vjerojatno ih je bilo par al to je sad u americi velika stvar ko da ih je bilo hiljadu
 
inace, zasto rusi nisu isli na mjesec, jel znas
neam pojma..i ono sa orbitom je za to vrijeme bila prejebeno slozena i teskoizvodiva stvar...mozda jer nisu prodavali mooda pod boobrege masama,kao Orwel Wels..??? lol! lol! lol!
razlog je jednostavan, na nekih 400 km od zemlje se nalazi plast zemljinog elektromagnetnog polja koji sprjecava radijaciju da dolazi na zemlju i nisu zeljeli riskirat zivote ljudi i slati ih van
na pitanje zasto i oni nisu poslali ni jednu posadu na mjesec a bili su uvijek jaci u svemirskoj tehnologiji od amera, glavna njuska za kosmos je odgovorio da sumnja da bi se vratili zivi
inace zanimljiva stvar je da ruski kosmicki strucnjaci nisu nikad javno komentirali americki polet na mjesec :D
Evo dripci kazu da jesu..ali njima vjerovati..kakogod,gama zracenje probija SVE,a pogubno je za zive organizme..i sad,u onome sto su nam prezentirali,a izgledalo je kao limenka graska,dobro pofutrana tkaninom i filcom,sa rudimentarnim sustavima za prezivlavanje da izdrzi uvjete,za koje u novije doba nem niti pokusaja??ono,sa zivim bicima???
govorio sam ja o gama zracenju,ali amerofili odrasli na holivudskim spektaklima,vise vole promisljati u tom smjeru..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by AssadNaPodmornici 7/4/2020, 23:24

T. wrote:
Legendovich wrote:financijski inzenjering u novoj RH pocetkom devedesetih... :rasta :rasta :rasta
To je prika globalna shema...
Banka je uvik na dobitku...
A ako slučajno i propadne, država je sanira...
Novcem istih onih ljudi koje je banka ranije raskućila...

pa vidiš da i banke mogu propasti..

inače dosta ekonomista nisu fanovi saniranja banaka, imaš cijele rasprave oko toga.. neki su fanovi, jer to nam uljeva povjerenje u bankarski sustav, a drugi nisu, smatraju da treba bankarski sustav skroz de-regulirati ..

inače RH bankarski sustav je reguliran sa pazi ovo -- 3000 stranica regulacija.

jebenih 3000 stranica. većina ljudi u životu nije 3000 stranica sve skupa bilo-čega pročitala.
a samo poslovanje banka u RH je regulirano sa 3000 stranica.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21045
2018-06-14


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 7/4/2020, 23:24

AssadNaPodmornici wrote:- to ti je centralna banka koja posuđuje novac ovim bankama , a one šibaju dalje.
čekaj stani malo, pa gdje je pokriče za to? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by T. 7/4/2020, 23:25

Leviathan2 wrote:
Legendovich wrote:
Leviathan2 wrote:
Legendovich wrote:dakle,Čamugice su oponasale konpijutere..pa hebe lud zbunjenog... lol! lol! lol!
pa vjerojatno ih je bilo par al to je sad u americi velika stvar ko da ih je bilo hiljadu
 
inace, zasto rusi nisu isli na mjesec, jel znas
neam pojma..i ono sa orbitom je za to vrijeme bila prejebeno slozena i teskoizvodiva stvar...mozda jer nisu prodavali mooda pod boobrege masama,kao Orwel Wels..??? lol! lol! lol!
razlog je jednostavan, na nekih 400 km od zemlje se nalazi plast zemljinog elektromagnetnog polja koji sprjecava radijaciju da dolazi na zemlju i nisu zeljeli riskirat zivote ljudi i slati ih van
na pitanje zasto i oni nisu poslali ni jednu posadu na mjesec a bili su uvijek jaci u svemirskoj tehnologiji od amera, glavna njuska za kosmos je odgovorio da sumnja da bi se vratili zivi
inace zanimljiva stvar je da ruski kosmicki strucnjaci nisu nikad javno komentirali americki polet na mjesec :D
Poslali su zato kuyu pa znamo u kakvom se agregatnom stanju vratila na zemlju...
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Guest 7/4/2020, 23:26

T. wrote:
Legendovich wrote:financijski inzenjering u novoj RH pocetkom devedesetih... :rasta :rasta :rasta
To je prika globalna shema...
Banka je uvik na dobitku...
A ako slučajno i propadne, država je sanira...
Novcem istih onih ljudi koje je banka ranije raskućila...
pa rekoh ja..ujednostavno,banke su Bukiji i Kladionicari u velikom..sustavi koji barataju vrijednosnim papirima i valutom,mjesta gdje se to obavlja...jer negdje se to mora obavljati..isto kao i burze robe,finncija i tehnicke burze..negdje mora..
cuj ,Citaj malim slovim sve doli,ako ti nije jasno ,nek ti netko nezavisni pojasni i nesh uletiti u nesto za sto nisi sposoban servisirati..

ja vodje imam 3 kredita i sADA u ovim trenucima ih uredno servisiram,iako mogu koristiti mehanizam zaledjivanja,a i krediti su mi osigurani...tak oda...sve je do dobre organizacije.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by AssadNaPodmornici 7/4/2020, 23:28

evo gledam bilancu ono link od OTP banke iz 2017 godine.. jbt nisam se bavio ovim stvarima još sa faksa.. zahrđa sam.. bio je jedan forumaš što je bio vrhunski računovođa shaferhound tako nešto imao je sliku pasa.. šteta što njega nema da vam pojasni ove pojmove..

https://www.otpbanka.hr/sites/default/files/dokumenti/godisnja-izvjesca/otp_gi_2017-hr-final-n.pdf

vidite - -depoziti su stavljevni pod jebene obveze i teški su 13 milijardi kuna (iznosi su u tisćama)



2. Depoziti 13.162.031

zanimljivo imovina su izdani krediti(to je kada ono govorim da je banka dužna štediši i plaća mu kamate)

Krediti ostalim komitentima 10.736.338


krediti su zanimljivo teški 10.7 milijardi kuna



...
već nisam specijaliziran za računvodstvo, ali eto i to sam vam objasnio :D izgubio sam 3 ure vremena..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21045
2018-06-14


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by RayMabus 7/4/2020, 23:29

Drama u Splitu

https://slobodnadalmacija.hr/split/deset-sticenika-splitskog-doma-za-starije-i-nemocne-pozitivno-na-koronavirus-ravnatelj-kbc-a-pojasnio-kakva-je-procedura-u-ovom-slucaju-1014781
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ravna crta?Vidjet ćemo - Page 30 Empty Re: Ravna crta?Vidjet ćemo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 41 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum