ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Empty Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by vuksadinare Mon 24 Feb - 17:21

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2159332
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by kaya Mon 24 Feb - 17:50

Zapravo budu, koliko god ti to bilo smiješno. Bilo ih je uvijek biti će ih ubuduće. I dobiti će sve veća prava. Kotač povijesti ne ide unatrag. Možete vi paliti krnje, gristi gume na biciklima, drečati, padati u nesvijest, šetati s markićkom. Isto vam...
A od ovog njihovog cvileža kako su ih zapalili i malog stazića i kaznenih prijava dobiti ću isto proljev..ne bi da su prave zapalili...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by aben Mon 24 Feb - 18:08

kaya wrote: Kotač povijesti ne ide unatrag.

a antika->srednji vijek?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by Guest Mon 24 Feb - 19:19

kaya wrote:Zapravo budu, koliko god ti to bilo smiješno. Bilo ih je uvijek biti će ih ubuduće. I dobiti će sve veća prava. Kotač povijesti ne ide unatrag. Možete vi paliti krnje, gristi gume na biciklima, drečati, padati u nesvijest, šetati s markićkom. Isto vam...
A od ovog njihovog cvileža kako su ih zapalili i malog stazića i kaznenih prijava dobiti ću isto proljev..ne bi da su prave zapalili...

Tko ih jebe. Pusta se treba uzgati. 

Komu pravo, komu krivo ... vazda je tako bilo i bit ce.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by jastreb Mon 24 Feb - 19:37

kaya wrote:Zapravo budu, koliko god ti to bilo smiješno. Bilo ih je uvijek biti će ih ubuduće. I dobiti će sve veća prava. Kotač povijesti ne ide unatrag. Možete vi paliti krnje, gristi gume na biciklima, drečati, padati u nesvijest, šetati s markićkom. Isto vam...
A od ovog njihovog cvileža kako su ih zapalili i malog stazića i kaznenih prijava dobiti ću isto proljev..ne bi da su prave zapalili...
Ovom tvom "članku" nemam što dodati,a niti što oduzeti.

O tome pišem već godinama. U stvari nešto bih nadodao.

Jedina dva ozbiljna pokreta u svijetu koji samo idu naprijed su LGTB i islamistički.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior Mon 24 Feb - 19:53

Sviđa mi se · Odgovor · 3 · 53 min
Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' 1402926_10150004552801901_469209496895221757_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=dbb9e7&_nc_ohc=WT8hZaY-rJcAX9Wi7QQ&_nc_ht=scontent.fzag3-1

Maja Moskovich
Vidim da su najviše nabrijani protiv homoseksualaca ljudi iz krajeva u kojima su kao dječaci puno vremena provodili nasamo s fratrima



 Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' 1f606
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior Mon 24 Feb - 19:56

vuksadinare wrote:https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2159332
Pa, svakako će homići ostati, i njihova LGBTQ djeca ako iza njih bude stajala Država  :cleanteeth
Pa onda dragi heterići, vama najveći neprijatelj nisu pederi nego - Država.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior Mon 24 Feb - 20:25

Ima i dobrih gayeva, recimo Dražen Ilinčić, HTV-ov voditelj emisije Pola ure kulture je sasvim ok i simpatičan lik.
Nego, ako se za paljenje lutki podnose kaznene prijave, što očekujete od Države kojom vladaju političari masoni, a pravosudne institucije okupirale, ako već ne masoni, a onda žene? Sloboda govora nikad nije bila ugroženija nego danas. I ne samo govora, Država voli i hoće propisivati osjećaje pa je tako u Kazneni zakon unijela tzv. zločin iz mržnje. Bilo bi dobro, kad bi kao protuteža, postojao zločin iz ljubavi  jer ja baš neću voljeti, nego ću mrziti, meni je baš mržnja super. Ako nekome urežeš nožem kukasti križ na čelo, to možda i činiš iz mržnje prema njemu, ali i iz ljubavi prema kukastom križu, pa onda ne može se reći da se radi o zločinu iz mržnje nego i o zločinu iz ljubavi prema "pogrešnim" vrijednostima, simbolima, stvarima, itd. Uostalom, tko ima pravo propisivati što je to ispravna a što pogrešna vrijednost, i zašto Država kažnjava ljubav prema nacističkim simbolima? Pa neće se valjda ljubavi gledati u zube?
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior Mon 24 Feb - 20:29

melkior wrote:Ima i dobrih gayeva, recimo Dražen Ilinčić, HTV-ov voditelj emisije Pola ure kulture je sasvim ok i simpatičan lik.
Nego, ako se za paljenje lutki podnose kaznene prijave, što očekujete od Države kojom vladaju političari masoni, a pravosudne institucije okupirale, ako već ne masoni, a onda žene? Sloboda govora nikad nije bila ugroženija nego danas. I ne samo govora, Država voli i hoće propisivati osjećaje pa je tako u Kazneni zakon unijela tzv. zločin iz mržnje. Bilo bi dobro, kad bi kao protuteža, postojao zločin iz ljubavi  jer ja baš neću voljeti, nego ću mrziti, meni je baš mržnja super. Ako nekome urežeš nožem kukasti križ na čelo, to možda i činiš iz mržnje prema njemu, ali i iz ljubavi prema kukastom križu, pa onda ne može se reći da se radi o zločinu iz mržnje nego i o zločinu iz ljubavi prema "pogrešnim" vrijednostima, simbolima, stvarima, itd. Uostalom, tko ima pravo propisivati što je to ispravna a što pogrešna vrijednost, i zašto Država kažnjava ljubav prema nacističkim simbolima? Pa neće se valjda ljubavi gledati u zube?
Ljubav je ljubav, pa makar i perverzna, ako dva pedera imaju pravo voljeti LGBTQ djecu, onda i roditelji LGBTQ djece imaju pravo voljeti mržnju. Osim toga, kršćanstvo kaže da treba ljubiti svoje neprijatelje, a meni je najveći neprijatelj ne ljudi, nego mržnja. I zato, ako se želim spasiti, moram ljubiti mržnju. Tko smije propisati da j nečija ljubav prava a nečija kriva?
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior Mon 24 Feb - 20:30

Ljubav je ljubav, pa makar i prema mržnji  :starac
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior Mon 24 Feb - 20:39

Tako ti je mala moja kad moralni zakon počiva na ljubavi i mržnji, a ne na - univerzalnim principima razuma. Država u pravu, umjesto da se drži razuma, na mala vrata podvaljuje religijske ideale iako Ustav propisuje sekularnost. Jer ako Država propisuje zločin iz mržnje, to je isto kao da ga je propisao moj seoski župnik. Pazi ti budale, nisu oni propisali zločin iz strasti, ne, oni su propisali zločin iz mržnje. Umjesto iz strasti, propisali su ubojstvo iz niske pobude, kao da na Zemlji lebde anđeli a ne ljudi, što je nonsens, jer da su anđeli, onda ne bi bili na Zemlji.  Znači, Kazneni zakon odnosno Država od nas, poreznih obveznika traži da budemo anđeli a ne ljudi. I sad nek netko kaže da RH nije vjerska država  :aw A što ako meni vjera zabranjuje ljubav?
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior Mon 24 Feb - 20:44

Moje pravo je, ako ja hoću, da gmižem i mrzim, i sikćem, palucam račvastim jezikom. Jer ako može Nenad Stazić, zašto ne bih mogao i ja?
Pa i masoni su ljudi, pa jesu, ali su to isto tako i nacisti. Mi iz ljubavi urezujemo nožem kukasti križ na čelu naših neprijatelja :rain
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior Mon 24 Feb - 20:50

Kad nestane fratara, nestat će i pedera, a ostati samo gole ženske, i nemoral i razvrat u svakom uglu, ko u Edenskom vrtu 

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Why-adam-eve-were-cast-out-eden

Fratri, masoni , pederi, ženska emancipacija  i religija su pojave koje su upropastile čovjeka i izbacile ga iz primordijalne nevine bezbožnosti/grešnosti Edenskog vrta.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior Mon 24 Feb - 20:56

Ne postoje niske pobude, postoje samo strasti koje Država/religija/pederi/fratri hoće proglasiti nemoralnim odnosno niskim kako bi mogli ljude reketariti i naplaćivati porez na grešnost jer su nevinost odavno zabranili i učinili nemogućom

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Z
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior Mon 24 Feb - 21:06

melkior wrote:Kad nestane fratara, nestat će i pedera, a ostati samo gole ženske, i nemoral i razvrat u svakom uglu, ko u Edenskom vrtu 

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Why-adam-eve-were-cast-out-eden

Fratri, masoni , pederi, ženska emancipacija  i religija su pojave koje su upropastile čovjeka i izbacile ga iz primordijalne nevine bezbožnosti/grešnosti Edenskog vrta.
I grešnost može biti nevina jer ona ovisi isključivo o svijesti o grijehu. Što imaš manje svijesti o grijehu, to si bliži Bogu. Moj seoski župnik kaže da sveci nisu ljudi bez grijeha već ljudi koji su za razliku od drugih, svjesniji vlastitog grijeha. Ako je to točno, onda su sveci ugroženiji od Pakla nego obični grešnici jer od onog koji ne zna, manja će se odgovornost tražiti nego od onog koji zna. Osim toga, sveci su, za razliku od običnih grešnika, stalno u kušnji. Pa evo, Padre Pio pa onda Nikola Tavelić su bili mistici koji su bili jako svjesni svoje grešnosti. Religija je duhovno kamatarenje dok god je žrtva živa.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior Mon 24 Feb - 21:09

Ako nema svijesti o grijehu, onda nema ni grijeha. Samo bezbožna jebačina tko s kim stigne i tko koga dohvati gdje i kada stigne  :}
Pa i ubojstvo iz osvete je slađe nego iz niskih pobuda lol!
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior Mon 24 Feb - 21:14

melkior wrote:Ako nema svijesti o grijehu, onda nema ni grijeha. Samo bezbožna jebačina tko s kim stigne i tko koga dohvati gdje i kada stigne  :}
Pa i ubojstvo iz osvete je slađe nego iz niskih pobuda lol!
Uostalom, otkud Državi pravo da osvetu proglašava niskom pobudom!? Jel se to opet Crkva i fratri ukazali pri pisanju Kaznenog zakona?  Znači, nama Kazneni zakon propisuju pederi koji su institucionalizirali monopol na pederluk kroz stoljeća!? Pa čak i kad pederi prozivaju heteriće zbog mržnje, to pozivaju služeći se, pazi sad, istom kršćanskom terminologijom i moralnom dijalektikom jer je navodno, zabranjeno mrziti? Da stvar bude još gora, zabranjeno činiti zločin iz mržnje? Pa tko će mi to zabraniti!?
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior Mon 24 Feb - 21:15

melkior wrote:
melkior wrote:Ako nema svijesti o grijehu, onda nema ni grijeha. Samo bezbožna jebačina tko s kim stigne i tko koga dohvati gdje i kada stigne  :}
Pa i ubojstvo iz osvete je slađe nego iz niskih pobuda lol!
Uostalom, otkud Državi pravo da osvetu proglašava niskom pobudom!? Jel se to opet Crkva i fratri ukazali pri pisanju Kaznenog zakona?  Znači, nama Kazneni zakon propisuju pederi koji su institucionalizirali monopol na pederluk kroz stoljeća!? Pa čak i kad pederi prozivaju heteriće zbog mržnje, to pozivaju služeći se, pazi sad, istom kršćanskom terminologijom i moralnom dijalektikom jer je navodno, zabranjeno mrziti? Da stvar bude još gora, zabranjeno činiti zločin iz mržnje? Pa tko će mi to zabraniti!?
Jesu li pederi Isus ili je i Isus peder, pa da stvari konačno izvedemo na čistac što je pravo,  što krivo, što je dobro, a što zlo?
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by melkior Mon 24 Feb - 21:20

melkior wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:Ako nema svijesti o grijehu, onda nema ni grijeha. Samo bezbožna jebačina tko s kim stigne i tko koga dohvati gdje i kada stigne  :}
Pa i ubojstvo iz osvete je slađe nego iz niskih pobuda lol!
Uostalom, otkud Državi pravo da osvetu proglašava niskom pobudom!? Jel se to opet Crkva i fratri ukazali pri pisanju Kaznenog zakona?  Znači, nama Kazneni zakon propisuju pederi koji su institucionalizirali monopol na pederluk kroz stoljeća!? Pa čak i kad pederi prozivaju heteriće zbog mržnje, to pozivaju služeći se, pazi sad, istom kršćanskom terminologijom i moralnom dijalektikom jer je navodno, zabranjeno mrziti? Da stvar bude još gora, zabranjeno činiti zločin iz mržnje? Pa tko će mi to zabraniti!?
Jesu li pederi Isus ili je i Isus peder, pa da stvari konačno izvedemo na čistac što je pravo,  što krivo, što je dobro, a što zlo?
Tko tebe udari po jednom obrazu, okreni mu i drugi, oprosti svome neprijatelju, pa to može samo pederčina izjaviti, čitava zapadna civilizacija u posljednjih 2000 godina se temelji na pederskoj ideologiji i agendi kojom se siluje zdravi razum i pravo na dobru, zdravu i psihološki iscjeljujuću osvetu? Jer nisu htjeli izreći pravu istinu, jer eliti to nije odgovaralo već se polako, podmuklo išlo na višestoljetnu feminizaciju muškog spola kako bi zabranili uživanje u onome što je oduvijek bio privilegij jakih: da jebu žene i kolju neprijatelje bez ograničenja.
avatar
melkior

Posts : 17115
2015-08-09


Back to top Go down

Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu' Empty Re: Duhacekova 'misao':Mi homici cemo opstati a vi homofobi,nazadnjaci,desnicari ce te izumrijeti i mi cemo vam se onda smijati na grobu'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum