ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona gadno napada i srednjovječne

Page 3 of 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by vuksadinare Fri 13 Mar - 9:58

...zokija boli kurac...dobio je sto je dobio i sad moze na spavanac...

vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by veber Fri 13 Mar - 10:01

vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:gdje nam je nestao predsjednik zoki?..zar n ne bi trebao biti moralna vertikala i javiti si da da koju rijec nade,utjehe,poruke..vidim da su se manje vise javili svi predsjednici i premijeri u drugi drzavama a ovaj zackomio..sve sto je napravio ovih dana maknuo je biste...a o koroni ni rijeci
a, kaj bi trebao? recitirati poeziju?
nakon onog kamenjarca skupljača nekretnina, napokon imamo odgovornog i stručnog ministra zdravstva.
čovjek je napravio sve unutar svojih ovlasti.
pa ok je ministar...no predsjednik se mora oglasiti...ako se oglasio predsjednik italije koji isto nema nekih ovlasti,predsjednik austrije,srbije,troclano predsjednistvo u bh-a.predsjednik slovenije,hrpa premijera i presjendika..onda sto ne bi i zoki...moze rece rijeci utjehe,ohrabrenja zar stalno ne govorimo d apredsjednik mora biti moralna vertikala
i da se javi, kaj onda?
onda bi hađiefendije kao ti, epi, ero popljuvali jer se pojavio i nešto rekao.
ero je trenutno u transferu pa čekamo da počne hvaliti predsjednika.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by vuksadinare Fri 13 Mar - 10:03

veber wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:
vuksadinare wrote:gdje nam je nestao predsjednik zoki?..zar n ne bi trebao biti moralna vertikala i javiti si da da koju rijec nade,utjehe,poruke..vidim da su se manje vise javili svi predsjednici i premijeri u drugi drzavama a ovaj zackomio..sve sto je napravio ovih dana maknuo je biste...a o koroni ni rijeci
a, kaj bi trebao? recitirati poeziju?
nakon onog kamenjarca skupljača nekretnina, napokon imamo odgovornog i stručnog ministra zdravstva.
čovjek je napravio sve unutar svojih ovlasti.
pa ok je ministar...no predsjednik se mora oglasiti...ako se oglasio predsjednik italije koji isto nema nekih ovlasti,predsjednik austrije,srbije,troclano predsjednistvo u bh-a.predsjednik slovenije,hrpa premijera i presjendika..onda sto ne bi i zoki...moze rece rijeci utjehe,ohrabrenja zar stalno ne govorimo d apredsjednik mora biti moralna vertikala
i da se javi, kaj onda?
onda bi hađiefendije kao ti, epi, ero popljuvali jer se pojavio i nešto rekao.
ero je trenutno u transferu pa čekamo da počne hvaliti predsjednika.
pa ako ga je frka zbog nas sto cemo reci e onda ga jebi...nije za taj poso..nego za staracki dom...i trumpa pljuju nemilo pa se javlja...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by Hektorović Fri 13 Mar - 10:06

kaya wrote:
vuksadinare wrote:kod janeza eksaliralo...bice svasta......
I u hrvatskoj će eskalirati, pa onda dalje.
Cijela europa je pokazala da je potpuno nesposobna zaustaviti zarazu, imaju sreću da im nije došlo još nešto smrtonosnije. Uostalom ni emigrante ne mogu zaustaviti par godina. Tu je dokazano da samo stroge mjere pale kao u kini a njima danima prolaze, izlaze i odlaze ljudi preko granica i iz kućnih karantena. Tako je jučer zaraženi sroljo s kćerkom isto zaraženom došao u dječju bolnicu na vađenje krvi i nikom nije rekao da su zaraženi. Sad kad za 10 klekne bolnica i doktori tko će ih liječiti. Ja bi ga zatvorila sad na 12 godina. A i ovi s rakijom, lukom za slobodan protok zaraženih   mi već lagano idu na jetra...
Nije tu nitko u panici pa da male debile treba upozoravati da peru ruke i da se radi o gripici nego vide ljudi da eu vlade nisu sposobne zaustaviti ništa pa kupe valjda 5  kila brašna i ulja i misle jebite si mater, neće biti ni hrane a koronu ću i tako dobiti...

EU černobil


Ovaj Beroš i ova Markotićka povlače ziheraške poteze kakve su povlačili i Talijani. Čak odbijaju i škole zatvoriti i pričaju uvjereno kako nema lokalnih transmisija.


Za 20 dana bit će kaos.

Plenky ne da gubi izbore, nego...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by Hektorović Fri 13 Mar - 10:08

kaya wrote:Gle, poznato je da neki ljudi, zaraženi, žele zaraziti druge. Pošto je to gnjusno kazneno djelo kazna je takva, ali ne sprovodi se. Ja bi ih ubila hebeš mi sve.
Moja mama je u jugi radila u zaraznoj neko vrijeme, tbc bolesnici od tuberkuloze su im bježali vani i pljuvali, pili kave po lokalima da zaraze druge. Znači zna se da su skloni tome. Pa ja im daskama zakucala stan. Pa zato su kinezi ulazili u stanove i na silu provjeravali jesu zaraženi, otvaraj i toplomjer i probaj izaći vani ako jesi.
A tu im daju na volju da se šetaju. Zato su u pandemiji uostalom..

Kina danas ima 15 novih slučajeva

Za 2-3 dana Hrvatska će dnevno imati više novih slučajeva od Kine.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by vuksadinare Fri 13 Mar - 10:09

Hektorović wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:kod janeza eksaliralo...bice svasta......
I u hrvatskoj će eskalirati, pa onda dalje.
Cijela europa je pokazala da je potpuno nesposobna zaustaviti zarazu, imaju sreću da im nije došlo još nešto smrtonosnije. Uostalom ni emigrante ne mogu zaustaviti par godina. Tu je dokazano da samo stroge mjere pale kao u kini a njima danima prolaze, izlaze i odlaze ljudi preko granica i iz kućnih karantena. Tako je jučer zaraženi sroljo s kćerkom isto zaraženom došao u dječju bolnicu na vađenje krvi i nikom nije rekao da su zaraženi. Sad kad za 10 klekne bolnica i doktori tko će ih liječiti. Ja bi ga zatvorila sad na 12 godina. A i ovi s rakijom, lukom za slobodan protok zaraženih   mi već lagano idu na jetra...
Nije tu nitko u panici pa da male debile treba upozoravati da peru ruke i da se radi o gripici nego vide ljudi da eu vlade nisu sposobne zaustaviti ništa pa kupe valjda 5  kila brašna i ulja i misle jebite si mater, neće biti ni hrane a koronu ću i tako dobiti...

EU černobil


Ovaj Beroš i ova Markotićka povlače ziheraške poteze kakve su povlačili i Talijani. Čak odbijaju i škole zatvoriti i pričaju uvjereno kako nema lokalnih transmisija.


Za 20 dana bit će kaos.

Plenky ne da gubi izbore, nego...
opet dezinformacije...škole se sistemski zatvaraju po hrvatskoj..dnas istarska zupanija od ponedjeljka primorsko goranska ide se po redu gdje je situacija najteza....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by vuksadinare Fri 13 Mar - 10:11

Hektorović wrote:
kaya wrote:Gle, poznato je da neki ljudi, zaraženi, žele zaraziti druge. Pošto je to gnjusno kazneno djelo kazna je takva, ali ne sprovodi se. Ja bi ih ubila hebeš mi sve.
Moja mama je u jugi radila u zaraznoj neko vrijeme, tbc bolesnici od tuberkuloze su im bježali vani i pljuvali, pili kave po lokalima da zaraze druge. Znači zna se da su skloni tome. Pa ja im daskama zakucala stan. Pa zato su kinezi ulazili u stanove i na silu provjeravali jesu zaraženi, otvaraj i toplomjer i probaj izaći vani ako jesi.
A tu im daju na volju da se šetaju. Zato su u pandemiji uostalom..

Kina danas ima 15 novih slučajeva

Za 2-3 dana Hrvatska će dnevno imati više novih slučajeva od Kine.
i?...u sloveniji imas pedeset po danu...da ne govorim o drugima...kin ima 100 000 oboljelih hrvatska za sada 31...italija 15 000....i preko 1000 mrtvih..mi imamo dva ozdravljena pacijenta a talijani tek jednog
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by Hektorović Fri 13 Mar - 10:11

vuksadinare wrote:opet dezinformacije...škole se sistemski zatvaraju po hrvatskoj..dnas istarska zupanija od ponedjeljka primorsko goranska ide se po redu gdje je situacija najteza....

Ziheraški

Trebalo je čim je Italija pukla.

Onda se moglo znati


BiH je več 2 dana sa zatvorenim školama


Nije to sistemski, nego ziheraški. Ne čekaš nego pucaš prevenciju.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by vuksadinare Fri 13 Mar - 10:12

....mogli su i nasi lagat kao crnogorci i reci da nemamo nijednog ili turci samo jednog i praviti se toša
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by Hektorović Fri 13 Mar - 10:12

vuksadinare wrote:i?...u sloveniji imas pedeset po danu...da ne govorim o drugima...kin ima 100 000 oboljelih hrvatska za sada 31...italija 15 000....i preko 1000 mrtvih..mi imamo dva ozdravljena pacijenta a talijani tek jednog

Par capita ćemo za 7 dana imati više od Kine.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by Noor Fri 13 Mar - 10:12

kaya wrote:Rijetko koje kd mi je odvratnije od namjernog širenja zaraznih bolesti. I zakonodavcu pa je valjda zato kazna do 11 godina mislim . I jasno mi je da su takve u dubrovačkoj republici ubili odmah. Baš odvratno djelo...
je, nešto odvratno...a tu spada i svjesno širenje spolnih bolesti, koje se nažalost kažnjava zatvorom samo do jedne godine, a i namjerno prenošenje zarazne bolesti je puno preblago

Prenošenje zarazne bolesti

Članak 238.

(1) Tko ne postupi po propisima ili naredbama kojima nadležno državno tijelo naređuje preglede, dezinfekciju, odvajanje bolesnika ili drugu mjeru za suzbijanje ili sprječavanje zarazne bolesti, pa zbog toga dođe do opasnosti od širenja zarazne bolesti, kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do jedne godine.

(2) Kaznom iz stavka 1. ovoga članka kaznit će se tko ne postupi po propisima ili naredbama kojima nadležno državno tijelo određuje mjere za suzbijanje ili sprječavanje zaraznih bolesti životinja od kojih mogu oboljeti i ljudi, pa zbog toga dođe do opasnosti od prenošenja zarazne bolesti na ljude.

(3) Ako je kazneno djelo iz stavka 1. i 2. ovoga članka počinjeno iz nehaja, počinitelj će se kazniti novčanom kaznom do stopedeset dnevnih dohodaka ili kaznom zatvora do šest mjeseci.


Prenošenje spolne bolesti


Članak 239.

(1) Tko znajući da je zaražen spolnom bolešću, spolnim odnošajem, s njim izjednačenom spolnom radnjom ili na drugi način drugoga spolno zarazi, ako time nije počinjeno kazneno djelo teške tjelesne ozljede,
kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do jedne godine.


Teška kaznena djela protiv zdravlja ljudi

Članak 249.

(1) Ako je kaznenim djelom iz članka 238. stavka 1. i 2., članka 240. stavka 1. i 2., članka 241. stavka 1. i 2., članka 242. stavka 1. i 3., članka 243., članka 244. stavka 1. i 2., članka 246. stavka 1., članka 247. stavka 1. i članka 248. stavka 1. ovoga Zakona prouzročena teška tjelesna ozljeda neke osobe ili joj je zdravlje teško narušeno ili postojeća bolest znatno pogoršana, počinitelj će se kazniti kaznom zatvora od jedne do osam godina.

(2) Ako je kaznenim djelima navedenim u stavku 1. ovoga članka prouzročena smrt jedne ili više osoba, počinitelj će se kazniti kaznom zatvora od tri do deset godina.

(3) Ako je kaznenim djelom iz članka 238. stavka 3., članka 240. stavka 3., članka 245. stavka 2., članka 246. stavka 2., članka 247. stavka 2. i članka 248. stavka 2. ovoga Zakona prouzročena teška tjelesna ozljeda neke osobe, ili joj je zdravlje teško narušeno, ili postojeća bolest znatno pogoršana, počinitelj će se kazniti kaznom zatvora od šest mjeseci do pet godina.

(4) Ako je kaznenim djelima navedenim u stavku 3. ovoga članka prouzročena smrt jedne li više osoba, počinitelj će se kazniti kaznom zatvora od jedne do osam godina.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by vuksadinare Fri 13 Mar - 10:12

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:opet dezinformacije...škole se sistemski zatvaraju po hrvatskoj..dnas istarska zupanija od ponedjeljka primorsko goranska ide se po redu gdje je situacija najteza....

Ziheraški

Trebalo je čim je Italija pukla.

Onda se moglo znati


BiH je več 2 dana sa zatvorenim školama


Nije to sistemski, nego ziheraški. Ne čekaš nego pucaš prevenciju.
škole zatvoriš a sve druo otvorene..ajd majke ti mile..pa nisu škole izvor zaraze
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by vuksadinare Fri 13 Mar - 10:13

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:i?...u sloveniji imas pedeset po danu...da ne govorim o drugima...kin ima 100 000 oboljelih hrvatska za sada 31...italija 15 000....i preko 1000 mrtvih..mi imamo dva ozdravljena pacijenta a talijani tek jednog

Par capita ćemo za 7 dana imati više od Kine.
ne jebi mačku mater cujes li me..mogla bi ti daljanska šljaga doletjeti zbog sirenja defetizma
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by Hektorović Fri 13 Mar - 10:13

"Da su ti ljudi negdje među nama, već bi se razbolijevali. Broj takvih nije značajan u ovom trenutku", rekao je Beroš na pitanje zašto se tako malo ljudi testira.




Svima koji su jučer bili u kontaktu sa zaraženim koji je doveo sina u Klaićevu propisane su epidemiološke mjere

Dakle nisu niti testirali nego opet tupe samoizolacije, kojih se ovi ne pridržavaju
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by Hektorović Fri 13 Mar - 10:14

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:škole zatvoriš a sve druo otvorene..ajd majke ti mile..pa nisu škole izvor zaraze

Jesu transmisije

To govore svjetski znanstvenici

Ne ovi domači partijski kadrovi u zdravstvu
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by vuksadinare Fri 13 Mar - 10:16

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:škole zatvoriš a sve druo otvorene..ajd majke ti mile..pa nisu škole izvor zaraze

Jesu transmisije

To govore svjetski znanstvenici

Ne ovi domači partijski kadrovi u zdravstvu
...daj odjebi s apolitizarenjem vise...bog te jebo defetisticku....pun kurac mi je vise takvih...sve bi vas pred zid postrojio pa da si mi najrođeniji..i trebalo je tako napraviti jso davno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by Hektorović Fri 13 Mar - 10:17

vuksadinare wrote:ne jebi mačku mater cujes li me..mogla bi ti daljanska šljaga doletjeti zbog sirenja defetizma


nije defetizam nego sprječavanje katastrofe...


Političkom vrhu su do prije 3 dana glavne kalkulacije bile ekonomske i vanjsko poltiičke... da se nebi slučajno krenulo u recesiju, uvrijedilo nekoga i tako
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by Hektorović Fri 13 Mar - 10:18

vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:Ne ovi domači partijski kadrovi u zdravstvu
...daj odjebi s apolitizarenjem vise...bog te jebo defetisticku....pun kurac mi je vise takvih...sve bi vas pred zid postrojio pa da si mi najrođeniji..i trebalo je tako napraviti jso davno

Vuče ne soli pamet obrazovanijima od tebe

Ja pokušavam van ovog foruma utjecati na neke odluke, i vidim da prevladava ziheraštvo


Ne kuže što nas čeka ako se ne poduzme akcija...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by Hektorović Fri 13 Mar - 10:19

Vuče, Hoćeš u 100 kuna da ću biti u pravu :) ?
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by vuksadinare Fri 13 Mar - 10:19

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:
Hektorović wrote:Ne ovi domači partijski kadrovi u zdravstvu
...daj odjebi s apolitizarenjem vise...bog te jebo defetisticku....pun kurac mi je vise takvih...sve bi vas pred zid postrojio pa da si mi najrođeniji..i trebalo je tako napraviti jso davno

Vuče ne soli pamet obrazovanijima od tebe

Ja pokušavam van ovog foruma utjecati na neke odluke, i vidim da prevladava ziheraštvo


Ne kuže što nas čeka ako se ne poduzme akcija...
ako ti nista ovdje ne valja..vrati se u bugojno tamo ces biti siguran Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by vuksadinare Fri 13 Mar - 10:20

Hektorović wrote:Vuče, Hoćeš u 100 kuna da ću biti u pravu :) ?
nece biti kao u italiji,kini...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Korona gadno napada i srednjovječne  - Page 3 Empty Re: Korona gadno napada i srednjovječne

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum