ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona'

Go down

Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona' Empty Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona'

Post by vuksadinare Thu 27 Feb - 9:16

http://www.vecernji.hr/vijesti/incident-u-rijeci-djeca-tvrdim-predmetima-gadala-turiste-vicuci-korona-korona-1382004
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona' Empty Re: Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona'

Post by vuksadinare Thu 27 Feb - 9:17

kako to?...odojko ce nam dobiti kap...'grad europske uljudbe i kulture'...gdje djeca kamenuju i lincuju turiste druge rase..pogrdno ih vrijeđajuci... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona' Empty Re: Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona'

Post by vuksadinare Thu 27 Feb - 9:19

stara poslovica kaze kad se puno hvastaš desiti se suprotno..ili ko pod drugim jamu kopa sam u nju upada..pa di drugove iz kine napast lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona' Empty Re: Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona'

Post by omni Thu 27 Feb - 9:30

Uzasno je sve to, uz put mozda su ljudi iz Koreje ili Japana. Sto ti je balkanski mentalitet.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona' Empty Re: Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona'

Post by Sora Thu 27 Feb - 17:58

Mrznja dragi moji 
U lijepoj nasoj ima dom 

Mi ustvari imsmo pandemiju mrznje 
Prema svemu sto je nehrvatsko 
Jbt 
Kazu i gripa ce kpd nas crknuti od nase mrznje

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona' Empty Re: Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona'

Post by jastreb Thu 27 Feb - 19:11

Tako su Srbi 90.gadjali prolaznike kod Zadra ribama i vikali Petka,Petka.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona' Empty Re: Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona'

Post by mutava baštarda Thu 27 Feb - 19:37

vuksadinare wrote:http://www.vecernji.hr/vijesti/incident-u-rijeci-djeca-tvrdim-predmetima-gadala-turiste-vicuci-korona-korona-1382004
Rijeka.... evropska prijestolnica kulture...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona' Empty Re: Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona'

Post by T. Thu 27 Feb - 19:40

mutava baštarda wrote:
vuksadinare wrote:http://www.vecernji.hr/vijesti/incident-u-rijeci-djeca-tvrdim-predmetima-gadala-turiste-vicuci-korona-korona-1382004
Rijeka.... evropska prijestolnica kulture...
Umjetnički performans... :tu
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona' Empty Re: Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona'

Post by immortal Thu 27 Feb - 23:14

vuksadinare wrote:kako to?...odojko ce nam dobiti kap...'grad europske uljudbe i kulture'...gdje djeca kamenuju i lincuju turiste druge rase..pogrdno ih vrijeđajuci... Basketball
koji će ljevičar sad podnijeti prijavu
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona' Empty Re: Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona'

Post by immortal Thu 27 Feb - 23:21

jastreb wrote:Tako su Srbi 90.gadjali prolaznike kod Zadra ribama i vikali Petka,Petka.
a naši mladi 91 bacali kamenje na autocesti na aute registracija bg i slično :lightp 
jedan se htio skriti iza mene s lijeve strane, ja naglo prikočila   :bicikl:
a i dečki super precizno gađali
šta ja tu mogu
nisam ja rat izmislila
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona' Empty Re: Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona'

Post by Serbinho-3 Fri 28 Feb - 6:15

mortal wrote:
jastreb wrote:Tako su Srbi 90.gadjali prolaznike kod Zadra ribama i vikali Petka,Petka.
a naši mladi 91 bacali kamenje na autocesti na aute registracija bg i slično :lightp 
jedan se htio skriti iza mene s lijeve strane, ja naglo prikočila   :bicikl:
a i dečki super precizno gađali
šta ja tu mogu
nisam ja rat izmislila

Kasnije im vratili u NS sa kamatom :cleanteeth
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona' Empty Re: Incident u Rijeci:Djeca tvrdim predmetima gađala turiste vičući 'korona,korona'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum