ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/4/2020, 10:01

Ra wrote:
violator wrote:Vas ste dvojica nevjerojatno dosadni stvorovi. Jedan bez trunke humora, drugi bez zivotne radosti, raspravljaju o gresnosti. :tu

Moram se nasmijati na ovu bizarnost.  





:^0

Meni su oni baš fora. Jedan drugog uopće ne kuže, a mogu pričati satima. Čudo jedno.

Meni samo idu na zivce. Aben, kojeg napaljuju samo beskonacna teoretiziranja i Kic, pardon Eru Iluvatar (a majke ti mile) koji je doslovno utrosio godine zivota ni u sto. I kad prodje ova nasa izolacija, opet ce sliniti ovdje i pametovati umjesto da mu netko lupi prijateljski nogu u dupe i veli: idi skupljaj socijalne vjestine, druuuzi se s ljudima koje mozes ustipnuti.

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 3/4/2020, 10:29

violator wrote:
Ra wrote:
violator wrote:Vas ste dvojica nevjerojatno dosadni stvorovi. Jedan bez trunke humora, drugi bez zivotne radosti, raspravljaju o gresnosti. :tu

Moram se nasmijati na ovu bizarnost.  





:^0

Meni su oni baš fora. Jedan drugog uopće ne kuže, a mogu pričati satima. Čudo jedno.

Meni samo idu na zivce. Aben, kojeg napaljuju samo beskonacna teoretiziranja i Kic, pardon Eru Iluvatar (a majke ti mile) koji je doslovno utrosio godine zivota ni u sto. I kad prodje ova nasa izolacija, opet ce sliniti ovdje i pametovati umjesto da mu netko lupi prijateljski nogu u dupe i veli: idi skupljaj socijalne vjestine, druuuzi se s ljudima koje mozes ustipnuti.
nis sigur ča meni vode mećeš na teret, 
ali ovo za kicinja je dvojbeno.

robin wiliams je slično prigovori mattu demonu na kupici u parku, ka mu je reko da mu fali iskustva. to je često zloupotrebljeni argumenat, di manje inteligentni ljudi predbocu naoko validan prigovor pametnijen osebe, jer je za pretpostaviti da su pametni ulogali svoje vrime u knjige, dok su ostali stjecali iskustvo po krčmami. 
ono ča se tote previđo je da da je čitanje također iskustvo, i to ne iskustvo jednoga čovika u krčmi, nego iskustvo golemoga broja ljudi. jedna ura krčme ti doje jednu uru iskustva, dok jedna ura čitanja doje sto uri iskustva. to je jedno, a drugo je da je ura vrimena iskustva u krčmi apsolutno precijenjeno iskustvo, its a waste of time.

ka vidin iskusnoga čovika- moremo zamisliti nekoga storoga noštroma, ki je vidi svita, koga su šibali svi vitri iz svih smjerova, ki je misecima bi na bonaci i misecima na velikin maretami, i doli s mornorima, i gori s oficirima, i s kurbami, i policijotima, i lupežima, čigova svaka bora imo materijola za jedun avanturistički film- jo vidin fucking waste of time. 
ki oće go for it, ali da je to condicio sine kva non, ni ni blizu.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/4/2020, 10:33

aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:
pa van kršćanstva nemo puno smisla.
treba te ubit i duboko zakopat, nek te nađu za 1000 godina k'o faraonske grobnice i iebu ti po kostima.
nemaš druge svrhe.

ok, pa reci, kako grijeh imo smisla van krscanstva?
grijeh je samo jedna u nizu riječi za loše. ne treba ti religija da ti da zapovijed da ne ubiješ mater i oca na spavanju, vidiš odmah dvije zapovijedi u jednoj jednostavnoj rečenici; poštuj oca i mater i nemoj nikoga ubit. ti mater te zapovijedi su ko da si ih ti pisao, jebena sranja a sve stane u jednu rečenicu; nemoj nikome radit' ono kai ne želiš da se radi tebi. i amen.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/4/2020, 10:35

aben wrote:

robin wiliams je slično prigovori mattu demonu na kupici u parku, ka mu je reko da mu fali iskustva.
ti si svjestan da je to film i da je to patetika? kao i većina u obiteljskim bljuv holivudskim filmovima, pametan si i uspjet ćeš u americi? američki san je u stvari noćna mora.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 3/4/2020, 10:48

ebenica wrote:
aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:
pa van kršćanstva nemo puno smisla.
treba te ubit i duboko zakopat, nek te nađu za 1000 godina k'o faraonske grobnice i iebu ti po kostima.
nemaš druge svrhe.

ok, pa reci, kako grijeh imo smisla van krscanstva?
grijeh je samo jedna u nizu riječi za loše. ne treba ti religija da ti da zapovijed da ne ubiješ mater i oca na spavanju, vidiš odmah dvije zapovijedi u jednoj jednostavnoj rečenici; poštuj oca i mater i nemoj nikoga ubit. ti mater te zapovijedi su ko da si ih ti pisao, jebena sranja a sve stane u jednu rečenicu; nemoj nikome radit' ono kai ne želiš da se radi tebi. i amen.


jebiga, ako ćeš redefinirati riči kako oćeš, teško se biloča more reći o biločemu. da si bar reko da je šire od kršćanstva, a uže od religije, neko tako...


a tvoja maksima imo veliku manu; ljudi imaju rozličiti prag onoga ča si dopušćaju. tako da bi pristajanje uz tu devizu prouzročilo stvaranje zla.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 3/4/2020, 10:50

ebenica wrote:
aben wrote:

robin wiliams je slično prigovori mattu demonu na kupici u parku, ka mu je reko da mu fali iskustva.
ti si svjestan da je to film i da je to patetika? kao i većina u obiteljskim bljuv holivudskim filmovima, pametan si i uspjet ćeš u americi? američki san je u stvari noćna mora.


ne razumin kakove veze imo ča je ideja iznesena u tin filmu iznesena na filmu?


ča oćeš reći, da je saudade patetikom zasula kica?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/4/2020, 11:04

aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:

robin wiliams je slično prigovori mattu demonu na kupici u parku, ka mu je reko da mu fali iskustva.
ti si svjestan da je to film i da je to patetika? kao i većina u obiteljskim bljuv holivudskim filmovima, pametan si i uspjet ćeš u americi? američki san je u stvari noćna mora.


ne razumin kakove veze imo ča je ideja iznesena u tin filmu iznesena na filmu?


ča oćeš reći, da je saudade patetikom zasula kica?
ne, hoću reć' da si ti slijep a violator ti objašnjava kako izgleda plava boja a ti svoj hendikep opravdavaš činjenicom da je isti argument iznesen u nekom filmu pa samim time ti znaš kako izgleda plava. poanta je da si ti zarobljenik svojih misli i zato se konstantno pozivaš na druge luđake koji su mislili isto kako bi ono što ti misliš imalo nečiju podršku pa makar i mrtvih pjesnika mrtvih 200 i nešto godina. svi kojima su misli sputane u jedan mali sobičak ograđen zidovima ne znaju drugačije nego citirati umrle.
violator ti u stvari 'oće reć' da udahneš slobodu života a ne taj zatvor knjiga koje te definiraju.
zamisli delfine kako se iebu, zamisli ljubičaste ljude, zamisli tronogog psa kako diže nogu dok piša po drvetu. živi iebote.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/4/2020, 11:05

aben wrote:


a tvoja maksima imo veliku manu
ja nemam mana, ja sam savršen, rađen sam na božju sliku. budalo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 3/4/2020, 11:05

ebenica wrote:
aben wrote:


a tvoja maksima imo veliku manu
ja nemam mana, ja sam savršen, rađen sam na božju sliku. budalo.
 nis reko da ti imoš mana, nego tvoja maksima

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/4/2020, 11:09

aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:


a tvoja maksima imo veliku manu
ja nemam mana, ja sam savršen, rađen sam na božju sliku. budalo.
 nis reko da ti imoš mana, nego tvoja maksima
glup si. ja nisam apostol, ja sam apsolut.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 3/4/2020, 11:10

ebenica wrote:
aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:

robin wiliams je slično prigovori mattu demonu na kupici u parku, ka mu je reko da mu fali iskustva.
ti si svjestan da je to film i da je to patetika? kao i većina u obiteljskim bljuv holivudskim filmovima, pametan si i uspjet ćeš u americi? američki san je u stvari noćna mora.


ne razumin kakove veze imo ča je ideja iznesena u tin filmu iznesena na filmu?


ča oćeš reći, da je saudade patetikom zasula kica?
ne, hoću reć' da si ti slijep a violator ti objašnjava kako izgleda plava boja a ti svoj hendikep opravdavaš činjenicom da je isti argument iznesen u nekom filmu pa samim time ti znaš kako izgleda plava. poanta je da si ti zarobljenik svojih misli i zato se konstantno pozivaš na druge luđake koji su mislili isto kako bi ono što ti misliš imalo nečiju podršku pa makar i mrtvih pjesnika mrtvih 200 i nešto godina. svi kojima su misli sputane u jedan mali sobičak ograđen zidovima ne znaju drugačije nego citirati umrle.
violator ti u stvari 'oće reć' da udahneš slobodu života a ne taj zatvor knjiga koje te definiraju.
zamisli delfine kako se iebu, zamisli ljubičaste ljude, zamisli tronogog psa kako diže nogu dok piša po drvetu. živi iebote.
saudade nišće ne objašnjava, ona je samo konstatirala.

jo kicinjov "hendinkep" ne opravdavan scenom iz filma, nego reiteriran saudadeinu konstataciju.


čitan, dakle živin.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 3/4/2020, 11:11


zapravo, viola mi govori da se u vrijeme zaražavanja i tzv social distanciranja, nađem i družim s ljudima

želi mi smrt :O
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 3/4/2020, 11:11


šala-mala, maknit ću nick, znam da je to main reason.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/4/2020, 11:12

aben wrote:

čitan, dakle živin.
probaj mislit pa ćeš postojat'.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 3/4/2020, 11:14

Youngblood wrote:
zapravo, viola mi govori da se u vrijeme zaražavanja i tzv social distanciranja, nađem i družim s ljudima

želi mi smrt :O


e, a ebenica je okrenu ploču, više ne želi da umrem, sa želi da živin, iebote.

ali, koliko ti godin imoš da tepoš sebi da si mlod?
da si imo 15 godin ka smo počeli tipkati, sa već više ne bi bi mlod

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/4/2020, 11:16

aben wrote:

e, a ebenica je okrenu ploču, više ne želi da umrem, sa želi da živin, iebote.
i dalje mislim da si virus koji treba umrijet. nema više will huntinga, nema više bostona, bio bi red da ti i kapitalistički paraziti poput tebe odumru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 3/4/2020, 11:16

aben wrote:
Youngblood wrote:
zapravo, viola mi govori da se u vrijeme zaražavanja i tzv social distanciranja, nađem i družim s ljudima

želi mi smrt :O


e, a ebenica je okrenu ploču, više ne želi da umrem, sa želi da živin, iebote.

ali, koliko ti godin imoš da tepoš sebi da si mlod?
da si imo 15 godin ka smo počeli tipkati, sa već više ne bi bi mlod

nick je po jednoj pjesmi!

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 3/4/2020, 11:17

ebenica wrote:
aben wrote:

e, a ebenica je okrenu ploču, više ne želi da umrem, sa želi da živin, iebote.
i dalje mislim da si virus koji treba umrijet. nema više will huntinga, nema više bostona, bio bi red da ti i kapitalistički paraziti poput tebe odumru.


uglovnomu, neka živin, neka umren, samo da ne čitan, da buden ko i ti?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 3/4/2020, 11:20

Youngblood wrote:
aben wrote:
Youngblood wrote:
zapravo, viola mi govori da se u vrijeme zaražavanja i tzv social distanciranja, nađem i družim s ljudima

želi mi smrt :O


e, a ebenica je okrenu ploču, više ne želi da umrem, sa želi da živin, iebote.

ali, koliko ti godin imoš da tepoš sebi da si mlod?
da si imo 15 godin ka smo počeli tipkati, sa već više ne bi bi mlod

nick je po jednoj pjesmi!

povločin rečeno, 
i jesi mlod ka ovo moreš slušati :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 3/4/2020, 11:22

aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:

e, a ebenica je okrenu ploču, više ne želi da umrem, sa želi da živin, iebote.
i dalje mislim da si virus koji treba umrijet. nema više will huntinga, nema više bostona, bio bi red da ti i kapitalistički paraziti poput tebe odumru.


uglovnomu, neka živin, neka umren, samo da ne čitan, da buden ko i ti?
uglavnom umri više, trebao si prije dvjesto godina al se nedaš, olinjalo smeće kojem i dalje sline cure kad piše o siromašnima.
ne možeš ti nikad biti poput mene, kako bi mogao? nemamo ništa zajedničko, ti si pizdek, strašljivac, debil, nisi djevac samo zato kai si oženjen, živiš zato kai te država hrani, znanje ti je povučeno sa poleđine knjiga na kojima se knjižara znanje oglašavala. sve u svemu, ti si isprdak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 3/4/2020, 11:24

aben wrote:
Eru Ilúvatar wrote:
aben wrote:
Eru Ilúvatar wrote:
aben wrote:
Eru Ilúvatar wrote:

misliš da je i ta jedna misao o tuđoj ženi kao sjeme, tj ne treba ni tu jednu misao dopustiti?

nis sigur koliko ljudi upravljaju svojin mislima. znun da ne morin suditi po sebi.


upravo dolazin iz online grupe iz firme, di smo temeljito izanalizirali ko bi koga pomrko i zoc.
to su stvori ke jo uvika zeni pokozen da se nasmijemo, jer iza njih nemo ozbiljnosti, to  su kondicionali. tako da je odgovor ne, ne tribo gusiti svaku svoju misao.

ipak, ovi moji kolege bi svi zapravo pomrkali kokegice, da in se pruzi prilika. sve akademski gradjani, a reaktivni na pizdu ko barut na sibicu. njih to privloci, pa si zato ugadjaju mastanjem.

medjutin, pokusaj zamisliti nedjelo za koje osoba smatra da je nedjelo, a za koje  si nastavlja ugadjati misono sa punom ozbiljnoscu. meni to zvuci opasno.

misli su gotovo samorodne da, asocijativne, probuđene vanjskim inputom i miksom svega pomalo..

pokazao si ženi taj chat? znaci ti nisi pisao u tom stilu..

pa i ti profesori ipak znaju da žele nedjelo, zar ne?

mnogi žele nešto tuđe, redistribuciju, sve je to gotovo kao upisano u dna

ovi te svaki dan vješaju ovdje riječima, nije ni to bezazleno onda?
ma je, pa jo to i potencirun; oni su svi bili mutavi dok in jo nis došo:)

ne verujun da znaju da je nedjelo. mislin, znaju na jednoj plitkoj razini. oni siguro nisu osobe koje razmišljaju o grihu, i o sebi ko o grješniku. oni vjerojatno držu da je to potencijalno opasna rabota koja more prouzročiti nešto neugodnosti, ali siguro o tomu ne razmišljaju ko o opasnoj paradigmi.
je, upisono nan je, ali govorin, primjeri kako je to suvišno su svuder oko nos. 
svi intuitivno znomo da je istinita deviza- ne postoji toliko zgodna žena koju nekome ni dodijalo mrkati- pa ipak, ljudi su spremni riskirati ono sigurno i poznato ča imaju, za nesigurno nepoznato. i to je tako za biloča tuje. 


ali oni se samo zajebavaju. međutin, ka se ne bi zajebavali, unda bi bili u problijemu. znoš one histeriče ljevičare ki čiču na yutubu protiv nekih nepravdi? to je otprilike put prema kin bi hodilo takovo ekstremno nesloganje, tj nemogućnost handlanja rozličitosti među ljudima. 
recimo, ka bi takov čovik bi svjesan svoje grješnosti, unda bi na to mogo utjecati; pa dojti na forum i izložiti se rozlikami, te sprječavati svoje nasilne reakcijske misli.

naravno da si ti kolovođa- :facepalm zapravo ih navodiš na grijeh, ne?

kušnja nikad ne dolazi u obliku koji mi želimo, uvijek bude prljava, gruba, iznenadna..  tako da, misli i zamisli dođu, i na neki način im se treba izložiti da bi znali od čega smo sazdani, koliko smo jaki, i u tom svjetlu, ne mogu zamisliti kakav je to sklop u glavi da želiš i pišeš o nečijoj smrti, redovito i s užitkom-


gljedoj, ne postoji obaveza da da mučin u svojoj okolini o svojoj okolini, da nekome slučajno neka škoda ne pade napamet. iskomentiro sun sve kolegice i javno,  pa unda sure as hell to ne ću cenzurirati i u okviru muške grupe. jo sun estet, mene lipota pokriće kako ča to čini i glazba. kad razgovorun o ženskami, to je čisto estetsko, a ne seksualno iskustvo. u okviru muške grupe, rečenica koja opisuje otu senzaciju obično glosi- jebo bi je. neimaginativni, sugestivni ljudi, nemaju koga kriviti osin sebe. žabu u vodu, jel. 
svaki čovik imo svou glovu. more je koristiti, ili more slušati druge, medije, ili ča oće. 


kušnja, definitivno, 
uvika prilazin sebi s pretpostavkon- pazi, pogrišiti ćeš, uvika pogrišiš, ne zun kako ov put, ali oćeš. to je u osnovi prihvaćanje iskonskog griha, univerzalne inadeptnosti. znoš ono kad drugi put piloš dasku, a ona jepeta krotka? nekad is nestrpljenjen očekujen na ki nočin ću sa pogrišiti, jer su ti nočini često toliko raznovrsni, da ne moreš ne nojti zadovoljštinu i u pogrješki.
 

govorin, želiti nečigovu smrt zbog drukčijih stajališta podrazumjevo veliku rupu u osobnosti. zamisli samo koliku štetu si moru načiniti i samo šutnjom koju oko sebe siju.

podsjećaš me na razbojniku_nevjestu ona bi znala napisati: joj kako mi je lijep ovaj boksač! i netko bi joj odgovorio: pa da, želiš životinju u krevetu, a ona bi odgovorila: lol, ne, već se  divim tome što čovjek može postići vježbanjem, trening je uvijek spoj uma i tijela, postiže se sklad koji i rezultira nečim, dok drugi vide samo mišić, ona bi vidjela dublje..

da, postoji to kratko uživanje u pogreški, ali upiranje i nagomilavanje grešaka pokazuje definitivni manjak savjesti..

kako hladno rezoniram, da, star sam od svega pročitanoga-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 47 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum