ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 4 Apr - 1:18

nenad bakić je samo primjeran kapitalista kojem su kad je bio mlađi sportaši jebali simpatije k'o i američkim šmokljanima i to je redovita tematika filmova na koje se aben pali. šmokljanima naravno ne odgovara jednakopravnost jer bi im opet drugi, prirodno poželjniji, jebali simpatije a oni sami bi iebali svoju šaku do smrti....tome služi akumulacija kapitala, da bi šmokljani imali kai iebat. cijeli svijet se vrti oko pičke, uvijek se ie, uvijek su budale radi pički započinjali ratove a kapitalisti radi iste ubijaju države u siromaštvu...čudan svijet.

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sat 4 Apr - 2:56


bakić je filantrop i neshvaćeni prosvjetitelj ovog vremena
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sat 4 Apr - 8:57

ebenica wrote:
Youngblood wrote:
Denkverbot - Page 50 Screen53
jesi ti retardiran ili nešto? koja je poanta stvaljanja ovakvih gluposti? "manipulaciju riječima" objašnjava debil koji ima titulu napisanu na engleskom kako bi on osobno izgledao važniji :^0 :^0 :^0
postavit ću pitanje ponovo? kad ti i aben stavljate ovakve nakupine idiotizma ovdje jesu to neke vrste provokacija zdravog razuma? jel ijedan od vas dvojice uzme vremena 5 minuta i razmisli o tome kaj jebeno piše ili ste k'o češke sobarice, odmah se navlažite i brže bolje dođete stavit ovdje neko sranje koje vama djeluje uber iebeno fenomenalno nadasve superaltivno. 
debilčina smrdljiva ne bi uopće trebala braniti riječ "privatnik" niti se pitati koji je ekvivalent na stranim jezicima da hrvatski "privatnici" nisu sami krivi za stigmu koja ih prati, nije kriva riječ, nije kriva barica ni marica s krivim kurcem nego su si krivi sami a to bi ovaj chairman kužio da onoga s bmw-om ne stavlja u navodnike. i 'ko mu iebe mater u chairmanovska usta smrdljiva pokvarena njemu i debilima koje ide branit u njihovim bmw-ima.
a, kako su somi krivi?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sat 4 Apr - 9:08

ebenica wrote:nenad bakić je samo primjeran kapitalista kojem su kad je bio mlađi sportaši jebali simpatije k'o i američkim šmokljanima i to je redovita tematika filmova na koje se aben pali. šmokljanima naravno ne odgovara jednakopravnost jer bi im opet drugi, prirodno poželjniji, jebali simpatije a oni sami bi iebali svoju šaku do smrti....tome služi akumulacija kapitala, da bi šmokljani imali kai iebat. cijeli svijet se vrti oko pičke, uvijek se ie, uvijek su budale radi pički započinjali ratove a kapitalisti radi iste ubijaju države u siromaštvu...čudan svijet.
misliš, radi zgodnih?
jer, na svakog šmokljana dolazi otprilike 1 šmokljanka.


pizda je dobar motiv, ali samo u ranoj mladosti.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 4 Apr - 9:31

aben wrote:misliš, radi zgodnih?
ne, ne mislim. samo sjedim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Sat 4 Apr - 9:39

Ra wrote:
Ježušmarija.  :facepalm
:rofl
Razmisli,
zna raditi, hoće raditi, ima raznog alata. Ti kao susjeda u problemu bi uvijek mogla viknuti: susjed, imam problem!
Biste li mi došli pomoći?! :))))

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Sat 4 Apr - 9:41

Ra wrote:
mativka wrote:
Ra wrote:
mativka wrote:
Ra wrote:
Nije jasno kako si uspjela zamijeniti mjesta s psihijatrom. Kauč-stolica. Krivi raspored do kraja. Neprirodne pozicije  B-)
Ma jel smatraš da mi je netko oteo kauč? :)
Ne. Netko ti je oteo stolicu i podvalio kauč umjesto nje.
Tko mi je podmjestio?
Nisam više sigurna da nisi na pravom mjestu nakon one izjave o susjedima.  :D
:rofl :rofl :rofl

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sat 4 Apr - 9:42

da bi smanji maštarije, i bolje iskoristi vrime, danas ću pojti orati is slušalicami.
našo sun dobar desetodijelni podkast o hladnom ratu, čista uživancija

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Sat 4 Apr - 9:50

aben wrote:da bi smanji maštarije, i bolje iskoristi vrime, danas ću pojti orati is slušalicami.
našo sun dobar desetodijelni podkast o hladnom ratu, čista uživancija
Šta ćeš tamo saditi?
Za rajčice i ostalu rasadu moram sačekati toplije vrijeme. Jutro prije dva dana bilo je -5.
Meni slušalice ne trebaju, imam susjede:)

I zašto baš o hladnom ratu?

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sat 4 Apr - 11:05

mativka wrote:
aben wrote:da bi smanji maštarije, i bolje iskoristi vrime, danas ću pojti orati is slušalicami.
našo sun dobar desetodijelni podkast o hladnom ratu, čista uživancija
Šta ćeš tamo saditi?
Za rajčice i ostalu rasadu moram sačekati toplije vrijeme. Jutro prije dva dana bilo je -5.
Meni slušalice ne trebaju, imam susjede:)



I zašto baš o hladnom ratu?

ne, to izoren i unda prenosin zemlju u vrtal, za sadnice. ako ih uopce bude ove godine..niko još nišće ne govori oće li naručiti...

pa ako imoš suside, unda ti pogotovo tribaju:)

a, dobro je ponoviti o poznatomu...


_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 4 Apr - 17:38

mativka wrote:
Ra wrote:
Ježušmarija.  :facepalm
:rofl
Razmisli,
zna raditi, hoće raditi, ima raznog alata. Ti kao susjeda u problemu bi uvijek mogla viknuti: susjed, imam problem!
Biste li mi došli pomoći?! :))))
Bolje da ne razmišljam jer ću se zapitati zašto ti ne razmisliš o svojoj želji.  :P :D
Htjeti i znati nije isto.
Ne znam što to zna raditi, ali kao krovopokrivač je prilično klimav. Čitam tamo na VIPu da dobro kubicira. B-)  
Imati alat ne znači imati i volju posuditi ga susjedima. Poznajući količinu empatije koju je u stanju skupiti i kad je u najboljem raspoloženju, ne bi mi palo na pamet očekivati njegovu pomoć. Prije bih zvala crnog vraga nego njega. Na ovog drugog mogu sigurno računati   :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Sat 4 Apr - 18:26

Ra wrote:
mativka wrote:
Ra wrote:
Ježušmarija.  :facepalm
:rofl
Razmisli,
zna raditi, hoće raditi, ima raznog alata. Ti kao susjeda u problemu bi uvijek mogla viknuti: susjed, imam problem!
Biste li mi došli pomoći?! :))))
Bolje da ne razmišljam jer ću se zapitati zašto ti ne razmisliš o svojoj želji.  :P :D
Htjeti i znati nije isto.
Ne znam što to zna raditi, ali kao krovopokrivač je prilično klimav. Čitam tamo na VIPu da dobro kubicira. B-)  
Imati alat ne znači imati i volju posuditi ga susjedima. Poznajući količinu empatije koju je u stanju skupiti i kad je u najboljem raspoloženju, ne bi mi palo na pamet očekivati njegovu pomoć. Prije bih zvala crnog vraga nego njega. Na ovog drugog mogu sigurno računati   :rasta
:rofl
Nikako mi nije jasno zašto imate takvo mišljenje o njemu.
Ja baš naprotiv,
jedna je od rijetkih osoba u koje imam povjerenje.

Sviđa mi se kod njega što je i intelektualan i fizički tip. A u svemu je bitna volja i trud, bez obzira na rezultat određenog rada :)


-------

https://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.php?t=39962

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 50 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum