ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 23/3/2020, 23:47

violator wrote:
kic wrote:
daaaaaaaa!!!



ponekad se sjetim ovog introa iz djetinjstva

Sta na njemackom? :D

pa, da.. gledao sam crtiće na švapskom..

Ich hoffe dir geht es gut.

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 23/3/2020, 23:49

kic wrote:
violator wrote:
kic wrote:
daaaaaaaa!!!



ponekad se sjetim ovog introa iz djetinjstva

Sta na njemackom? :D

pa, da.. gledao sam crtiće na švapskom..

Ich hoffe dir geht es gut.


A brizaaan. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 23/3/2020, 23:51


E.



si pročitala Tinkin status?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 23/3/2020, 23:52

violator wrote:
Ra wrote:
Gnječ wrote:
Ra wrote:Bolje je biti i mutava nego iz čista mira svako malo biti u neobranom grožđu.  ljulja

da je situacija bila obrnuta ti bi meni jebala majku do sudnjeg dana. prema tome...kad su problemi tvoji onda je situacija smrtno ozbiljna i nema zajebancije, kad su problemi gnječovi ko mu jebe mater izjebi ga do besvjesti pa i tako nemamo respekta prema nekom gnječu jel tako? i ne, nemoj misliti da si jedina imam nažalost oko sebe u RL hrpu ljudskih govana koji jedva čekaju da mi napakoste i zajebavaju kako ti kažeš zezaju. ali nedajbože da ja to isto napravim njima kad su u problemima odmah je ignor i silenzio stampa jer njihovi su problemi svetinja i nema zajebancije.
Gnječ, nemam komentara.


:D


A ne bih imala ni ja na ove izljeve.

šteta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/3/2020, 00:03

kic wrote:
E.



si pročitala Tinkin status?


Nisam. Pridavila sam vecinu izvora (dez)informacija. :) O cemu je?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/3/2020, 00:05

Gnječ wrote:
violator wrote:
Ra wrote:
Gnječ wrote:
Ra wrote:Bolje je biti i mutava nego iz čista mira svako malo biti u neobranom grožđu.  ljulja

da je situacija bila obrnuta ti bi meni jebala majku do sudnjeg dana. prema tome...kad su problemi tvoji onda je situacija smrtno ozbiljna i nema zajebancije, kad su problemi gnječovi ko mu jebe mater izjebi ga do besvjesti pa i tako nemamo respekta prema nekom gnječu jel tako? i ne, nemoj misliti da si jedina imam nažalost oko sebe u RL hrpu ljudskih govana koji jedva čekaju da mi napakoste i zajebavaju kako ti kažeš zezaju. ali nedajbože da ja to isto napravim njima kad su u problemima odmah je ignor i silenzio stampa jer njihovi su problemi svetinja i nema zajebancije.
Gnječ, nemam komentara.


:D


A ne bih imala ni ja na ove izljeve.

šteta.


Zasto? Da imas razloga za nove izljeve?

Bit ce nije Aben jedini seronja na Denkiju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 24/3/2020, 00:06


kako je preživjela potres u Nepalu i kako je obradila svoje traume iz tog događaja-

mada malo je teško štivo zapravo ne znam zaš ga spominjem sad, zaboravi bolje..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/3/2020, 00:15

violator wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:
Ra wrote:
Gnječ wrote:

da je situacija bila obrnuta ti bi meni jebala majku do sudnjeg dana. prema tome...kad su problemi tvoji onda je situacija smrtno ozbiljna i nema zajebancije, kad su problemi gnječovi ko mu jebe mater izjebi ga do besvjesti pa i tako nemamo respekta prema nekom gnječu jel tako? i ne, nemoj misliti da si jedina imam nažalost oko sebe u RL hrpu ljudskih govana koji jedva čekaju da mi napakoste i zajebavaju kako ti kažeš zezaju. ali nedajbože da ja to isto napravim njima kad su u problemima odmah je ignor i silenzio stampa jer njihovi su problemi svetinja i nema zajebancije.
Gnječ, nemam komentara.


:D


A ne bih imala ni ja na ove izljeve.

šteta.


Zasto? Da imas razloga za nove izljeve?

Bit ce nije Aben jedini seronja na Denkiju.

ja nemam potreba za novim izljevima. vidio sam onda kad sam kritizirao filozofiju koliko si se nadurila i uvrijedila ali to je bila samo zeza kao i od Ra zar ne? ali nije, ono za tebe nije bila zeza ono je bilo ful vrijeđanje i ruganje a ovo od Ra je zeza i šta se ja imam tu buniti? jel tako? a da stvar bude luđa ti uopće nisi bila subjekt te moje kritike filozofije nego aben, šejker i metilda.

šteta izgubljenog vremena. neće se više ponoviti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Maggie19 24/3/2020, 00:36

Izolacija cini svoje.
Ja idem sutra na benzinsku po kavu, pa cu je popit negdje po putu glumeci da je sve normalno.
Moc ufuravanja je sve.
B-^

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/3/2020, 06:29

kic wrote:
kako je preživjela potres u Nepalu i kako je obradila svoje traume iz tog događaja-

mada malo je teško štivo zapravo ne znam zaš ga spominjem sad, zaboravi bolje..

Utrnula sam ono sto se dalo utrnuti.. Ne mogu vise hodati svim tim info kaosom pa cu i one korisne stvari, na koje bih sigurno naisla, ostaviti izvan dosega. Rasterecujem um.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/3/2020, 06:43

Gnječ wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:
Ra wrote:
Gnječ, nemam komentara.


:D


A ne bih imala ni ja na ove izljeve.

šteta.


Zasto? Da imas razloga za nove izljeve?

Bit ce nije Aben jedini seronja na Denkiju.

ja nemam potreba za novim izljevima. vidio sam onda kad sam kritizirao filozofiju koliko si se nadurila i uvrijedila ali to je bila samo zeza kao i od Ra zar ne? ali nije, ono za tebe nije bila zeza ono je bilo ful vrijeđanje i ruganje a ovo od Ra je zeza i šta se ja imam tu buniti? jel tako? a da stvar bude luđa ti uopće nisi bila subjekt te moje kritike filozofije nego aben, šejker i metilda.

šteta izgubljenog vremena. neće se više ponoviti.

A ipak si kritizirao filozofiju, a ne sofiste kako si se vadio kasnije? Gnjec, ja sam tada, u tom tvojem ludovanju, otkrila koliko mozrs biti pokvaren, koliko mozes lagati i kako se nikada ne ispricavas nikome, cak i kada povrijedis osobu koju navodno postujes i koju si, onako usput, vrlo svjesno nagazio (ali kao nisi, mig-mig).  Zauvijek sam promijenila misljenje o tebi i slazem se - steta utrosenog vremena.


S druge strane, kad si u primadonica modu, onda ti se treba titrati yaycima pa.. Ne valja kad se ne obraca paznja na tebe. I ne valja kad se obraca paznja na tebe. I tu Ra uvijek fasuje.


Jebote, zapocnes u duhovitom tonu s pricom o kisiku, na kraju je optuzujes da kako se usudjuje uopce saliti s tvojom "stresom induciranom astmom"! Citas li ti ikada samoga sebe!? Onako, zamisli da to pise Aben pa si malo prouci postove i izvuci si dijagnoze.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/3/2020, 07:11

corona je resetirala svijet, snijeg u zagrebu na kraju trećeg mjeseca, to se nije dogodilo barem 15 godina. treba češće zaustavljat svijet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/3/2020, 07:12

meni ste svi podjednako odbojni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/3/2020, 07:48

Meni nije nitko odbojan.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/3/2020, 08:09

ljudi počinju svoi put u trbuhu kao i alien, hrane se domaćinom kao i alien, cijeli život im je obilježen sjebavanju drugih aliena, onih na kojima su parazitirali kod rođenja i djetinjstva njih se riješe po domovima ili jednostavno ignoriranjem...kai ima toliko simpatično kod parazita?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/3/2020, 08:16

Denkverbot - Page 33 20200310
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 24/3/2020, 08:34

"The 2010s have been the best decade ever. The evidence is overwhelming.”


1. Extreme Poverty Is Plummeting

Extreme poverty rates—defined as living on less than $1.90 per day—are falling and continue to fall. From 1990 to 2015, the global extreme poverty rate fell from 36 percent to 10 percent. In 2018, it fell to 8.6 percent. This means more than 137,000 people escape extreme poverty every day.
Denkverbot - Page 33 Global-poverty.png?width=600&height=268

2. More Than Half the World Is Middle Class

This might not shock you at first, but consider that September 2018 was the first time in human history that more than 50 percent of the global population was considered middle class, which amounts to about 3.8 billion people. One huge benefit of this is the demand the middle class places on the global economy, resulting in more entrepreneurial opportunities and increased commerce.
To put this in perspective, only 1.8 billion were considered middle class in 2009. That’s only 26 percent of the global population, meaning proportionally, the percentage of total global population considered middle class grew 92 percent from 2009 to 2018.

3. Global Life Expectancy Is Rising

As Norberg also states in his WSJ column,
Global life expectancy increased by more than three years in the past 10 years, mostly thanks to prevention of childhood deaths. According to the U.N., the global mortality rate for children under 5 declined from 5.6% in 2008 to 3.9% in 2018. A longer perspective shows how far we’ve come. Since 1950, Chad has reduced the child mortality rate by 56%, and it’s the worst-performing country in the world. South Korea reduced it by 98%.
Denkverbot - Page 33 Life-expectancy.png?width=600&height=282

4. Climate-Related Deaths Are Falling

Norberg also addresses the question, “Hasn’t this all come at the cost of a despoiled environment?” “No,” he says. “At a certain point developed countries start polluting less.” To make the point, he cites the falling rate of climate-related mortalities.
Death rates from air pollution declined by almost a fifth world-wide and a quarter in China between 2007 and 2017, according to the online publication Our World in Data.
Annual deaths from climate-related disasters declined by one-third between 2000-09 and 2010-15, to 0.35 per 100,000 people, according to the International Database of Disasters—a 95% reduction since the 1960s. That’s not because of fewer disasters, but better capabilities to deal with them.
Denkverbot - Page 33 Lomborg-global-deaths-from-climate-and-non-climate-catastrophes-1920-2018-figure-3a-_900w.png?width=600&height=557

5. Life Is Getting Better in the World’s Poorest Countries

Data from the World Bank show continued progress in the world’s poorest countries, especially in the past two decades. Access to basic drinking water has increased, as has electricity, sanitation, and clean cooking fuel. Data also show decreasing rates of poverty and childhood mortality.

6. The Cost of Starting a Business Has Plummeted in Developing Economies

Burdensome and onerous regulations can prevent individuals from starting their own business, which is one of the best ways to alleviate poverty. Not only is it tricky for the entrepreneur to navigate around excessive red tape, it also ends up costing them more. Thankfully, the cost of starting a business has drastically declined, especially in developing economies. In low- and middle-income economies, the average cost of starting a business was 141.76 percent of income-per-capita in 2004. In 2019, it is now just 30.85 percent.
Denkverbot - Page 33 Cost-of-doing-business.png?width=600&height=332


nojbolja dekada u povijesti čovječanstva. čovik lako sebi more sve okrenuti na nezadovoljstvo, look at good things you have, reko je isus superstar. 
ali da bi se usredotoči na zadovoljstvo, moro se malo računati, gljedati grafove. lakše je biti nezadovoljan.






 In 1974, Richard Easterlin pointed to a related puzzle—as countries got wealthier there  was little evidence that their populations got happier, despite the existence of a robust relationship  between income and well‐being in both individual data and across countries. 

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/3/2020, 08:42

ebenica wrote:ljudi počinju svoi put u trbuhu kao i alien, hrane se domaćinom kao i alien, cijeli život im je obilježen sjebavanju drugih aliena, onih na kojima su parazitirali kod rođenja i djetinjstva njih se riješe po domovima ili jednostavno ignoriranjem...kai ima toliko simpatično kod parazita?


Ljudi, poput ostalog zivog svijeta, slijede bioloske zakone koji se ispoljavaju na dva nacina, potreba za hranom i potreba za razmnozavanjem (osiguravanje teritorija i privlacenje zenki/muzjaka). Nisam pisala "pravila igre".

Bioloski gledano, to je put svake vrste na ovoj planeti i svakog " clana" te vrste.

Sto se desava sa starijim, onemocalim lavom, zebrom, medvjedom? A slonicom, majmunom? Neke su vrste coporativne, dakle, skrbe jedni o drugima. Neke nisu. Ljudi su, ocito, coporativna vrsta. Zato i imamo razvijenu empatiju. Necu konstantno vaditi taj argument o ljudima kao parazitima jer i mi smo dio te prirode i kroz nas djeluju bioloski zakoni ovoga svijeta. Dakle, i mi sami pridonosimo (ne)ravnotezi planete. Ako volim ovu planetu i zivi svijet na njoj, odnosno, prihvacam taj zivi svijet takav kakav jest, trsko da mogu o ljudima misliti sve najgore. Jer ima i onih koji brinu o svojim starijim, onemocalim clanovina. Ima i onih koji pomazu.


Uostalom, i da je vecina bezdusna, uvijek i samo je bitno kako se ja postavim. Kako ja djelujem. A ljudi slicnih nazora i djelovanja uvijek se nekako povezu. I djeluju.

I nece ovaj svijet nastaviti zato sto ce losi odjednom postati dobri, nego zato sto ce dobri postati jos bolji, kako veli jedna moja poznanica. :)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/3/2020, 08:44

ebenica wrote:Denkverbot - Page 33 20200310

Jesi li ti dobro? Cini mi se da si spomenuo da si iz Zga...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 24/3/2020, 08:44

violator wrote:
kic wrote:
kako je preživjela potres u Nepalu i kako je obradila svoje traume iz tog događaja-

mada malo je teško štivo zapravo ne znam zaš ga spominjem sad, zaboravi bolje..

Utrnula sam ono sto se dalo utrnuti..  Ne mogu vise hodati svim tim info kaosom pa cu i one korisne stvari, na koje bih sigurno naisla, ostaviti izvan dosega. Rasterecujem um.

to meni treba, povratak u japanski no mind..

Denkverbot - Page 33 2Wgq
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 24/3/2020, 08:51

A ne znam, Abene, iz moje perspektive ova pandemija razotkriva pravo lice kapitalizma... Eto, Spanjolska je sve svoje privatne bolnice stavila.pod drzavni nadzor, Hrvataka bi mogla pocrkati od gladi jer ovisi o uvozu, a ovisi o uvozu jer domaca proizvodnja hrane unistena kapit. logikom. A vidljivo je i kako kapitalisti sada mole drzavu da im spasi biznis javnim novcem ... jer se trziste odlicno samoregulira... Tako da... badava ti krecis. Pametnom dosta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 33 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum