ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sat 29 Feb - 9:45

ebenica wrote:
violator wrote:


Sad ce ti Aben reci da je to "appel to emotion". :D
nije aben toliko bitan, strašno je da svakim danom sve više i više postajemo to što on zagovara. strašno je da svake godine pola slavonije, nekad plodne i bogate, ide u dalmaciju kao roblje, jeftina radna snaga, da bi oni koji imaju što jeftinije došli do što većeg profita, strašno je da si prosječni hrvatski umirovljenik, ne da si ne može priuštiti odlazak na plitvice, nego ih može samo sanjati, dok u isto to vrijeme hrpa stranih umirovljenika trči po zadru, splitu, šibeniku i slijedi žute kišobrane turističkih vodiča. strašno je da se pola miliona ljudi odselilo iz rh a oni koji su ostali niti ne žele djecu i da ne nabrajam dalje jer bih mogao do jutra. strašno je da su to sve posljedice samo smiješnih 30 godina kapitalizma. strašno je da smo kopirali nešto što dolazi iz amerike koja je nastala na otimačini i svatko sam za sebe u kojoj je normalno da svaka druga pjesma ima riječi: gle me, nek pada novac, gle koliko kurvi imam, gle mi kuće i aute...dok ostatak živi u trailer parkovima i šatorima. strašno je da smo kopirali nešto što nas je ubilo. strašno je da živimo gdje je sve oko nas mrtvo, cijela država se pretvorila u dalmatinski otok po zimi.
kad sam bio mali išao sam svako ljeto kod bake na selo, bilo je mojih vršnjaka tada oko 25-30, danas je selo sa 4 djece. k'o mali sam gledao križ na brežuljku iza bakine kuće, koliko je danas simbolike u tom križu, kao nadgrobni spomenik mrtvom selu. nitko nas nije uspio ubiti ovoliko koliko 30 godina kapitalizma. postali smo obitelj u kojoj dijete ako nema 5 u školi ne hranimo ga i izbacimo ga na ulicu, ako je sporo ili šlampavo ne zaslužuje živjet jer aben tako kaže, postali smo nacija bez osjećaja za slabije i nesposobnije.

al nema veze možemo po forumu čitat friedmana i njegova usrana sranja.

ali, to nisu posljedice kapitalizma. surely, kapitalizam, cak i vakov krnji, otu situaciju je razotkri, ali tesko se more reci da ju je uzrokovo.
kad se uzme svo bogatstvo nojbogatijih 1%, svaki siromah dobije 500 dolarov. to je doobra osnova s ke se vidi da se covik ne more uvatiti za usi i podignuti, ne zbog zlih kapitalistov, nego zbog fizike. let me explain.
nase drustvo ni pocelo postojati 1993, u pretvorbi. uzmimo radi jednostavnosti da je pretvorba zaista provedena, i da smo u kapitalizmu. sve one silnice ke su se natalozile u produzenon feudalizmu, iskricu gradjanskog razdoblja i u socijalizmu moraju dojti na naplatu. socijalisticko drustvo je odrazavalo zabludu nalik dizanja samoga sebe za usi, redistribucija koja je omogucavala da umirovljenik posjeti plitvice ni bila odrziva, ona unistava bigatstvo isto ko ca bi busines ki odrzava the 1% propo da in se oduzme bogatstvo. nase drustvo danas moro plotiti ceh niske produktivnosti iz proslosti. to znoci da ce se trziste morati zascistiti, a to znoci bolne posljedice.

je li pravedno da umirovljenik ki je rodi celi zivot ne more posjetiti plitvice nije dobro pitanje. ako ustrajemo na oton pitanju, polazemo kamen temeljac buducoj patnji. pitanje koje se tribo postaviti jest je li umirovljenik bi dovoljno produktivan u proslosti, da danas more posjetiti plitvice. sve van toga znoci da ce neko morati, biti natiran da pruzi umirovljeniku nesto ca ov ni zasluzi. a to siguro ni pravedno.

iseljavanje, manjak dice, sve to imo svoje mnoge uzroke, a niti jedun od njih ni kapitalizam. to ca kapitalizam zno kako se nositi isotin, ne znoci da je prouzroci stanje. jo sa grin pomoci materi posaditi kumpiri, u mesto od 150 ljudi, koje je u vrimenu ko ti zazivos imalo preko iljadu, i koje sa drzava umjetno odrzava na zivotu subvencijama pomorskog prijevoza. da je pustiti kapitalizam, retko ki od nos bi mogo imati nekretnine na otoku. ali to ni dobro, to produzivo agoniju, i dokle se ne otarasimo toga, dokle ne pustimo gagrenozno tkivo drustva da odumre prirodnom smrcu, da bi zdravo tkivo moglo neootereceno ziviti, ne ces viditi nase umirovljenike na plitvicama, a kamoli u veneciji.

i to je cela prica o empatiji. to je cela storija o hladnim, nesuosjecajnim zlim kapitalistima. to je sva sustinska rozlika izmedju socijalistov i kapitalistov. vi zelite pomoci i unistavate sve oko sebe. mi ne zelimo pomoci i sve oko nos cvito.

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Sat 29 Feb - 10:11

Naš "kapitalizam" je nastao na temelju korupcije što se odrazilo i odražava na društvo.

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 29 Feb - 10:23

Dakle, Abenu su oni socijalno ugrozeni tkivo koje treba odumrijeti e da bi oni sposoniji (produktivniji) mogli prodisati od svih silnih nameta. Kic se vecinom slaze s Abenovim mudrolijama, sto znaci da je pimpek razumio o cemu Ebenica govori, ali ima jos dovoljno srama pa samo spominje strawmane i nesposobnost Ebenicinog razmisljanja. : )))


O izostanku safety neta prica muskarac, radno produktivan i sposoban, koji ga naveliko koristi, a drugi muskarac, radno produktivan i sposoban, oh, pa ja vam iskreno zelim tako pametnima i analiticki sposobnima izostanak bilo kakve sigurnosne mreze.. :)


Usput, bas je jedna poznanica spomenula kako vec par mjeseci radi na istrazivanju vezanom za pojavu  „Working poor“ s porazavajucom statistikom. Veli da je u Europi situacija nesto bolja, ali je u SAD-u lose. 2011. je 1.5 milijuna djece sa svojim zaposlenim roditeljima zivjelo na ulici. Nakon Trumpa 3 milijuna.


Jesu li njihovi rodielji tkivo koje treba odumrijeti jer, eto, nisu dovoljno produktivni!? Ha?!


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sat 29 Feb - 10:27


> postali smo obitelj u kojoj dijete ako nema 5 u školi ne hranimo ga i izbacimo ga na ulicu

jedan primjer ebenicinog vrsnog razmisljanja, koje ja zovem wtf

> use, nase, podase

trpanje misli u tuđa usta

evo imam srama iznijeti primjera za oba prozivanja koja sam napravio..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sat 29 Feb - 10:30

violator wrote:
O izostanku safety neta prica muskarac, radno produktivan i sposoban, koji ga naveliko koristi, a drugi muskarac, radno produktivan i sposoban, oh, pa ja vam iskreno zelim tako pametnima i analiticki sposobnima izostanak bilo kakve sigurnosne mreze.. :)

merci beaucoup

ali, što ima toliko intelektualno uvredljivo za vas u tome, da čovjek želi biti samostalan i nezavisan od državnih službi i arbitrarnih odluka i zakona?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sat 29 Feb - 10:32


‘[T]he literal meaning of “justice” (Latin: iustitia) is “what is conducive to ius”. In other words, justice is what aims at the establishment of the condition in which people interact on the basis of mutual consent. Justice is respect for law in the sense of ‘ius’. Justice does not imply respect for the laws (leges) that might be enforced by the authorities, except in those cases when they are genuine rules of law… [So, if] “law” means order and not command, rule or norm, “natural law” is no longer a mystifying concept. It stands for the natural order of the human world… The question before us is: What is the natural law or order of the human world?’
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sat 29 Feb - 10:33

violator wrote:Dakle, Abenu su oni socijalno ugrozeni tkivo koje treba odumrijeti e da bi oni sposoniji (produktivniji) mogli prodisati od svih silnih nameta. Kic se vecinom slaze s Abenovim mudrolijama, sto znaci da je pimpek razumio o cemu Ebenica govori, ali ima jos dovoljno srama pa samo spominje strawmane i nesposobnost Ebenicinog razmisljanja. : )))


O izostanku safety neta prica muskarac, radno produktivan i sposoban, koji ga naveliko koristi, a drugi muskarac, radno produktivan i sposoban, oh, pa ja vam iskreno zelim tako pametnima i analiticki sposobnima izostanak bilo kakve sigurnosne mreze.. :)


Usput, bas je jedna poznanica spomenula kako vec par mjeseci radi na istrazivanju vezanom za pojavu  „Working poor“ s porazavajucom statistikom. Veli da je u Europi situacija nesto bolja, ali je u SAD-u lose. 2011. je 1.5 milijuna djece sa svojim zaposlenim roditeljima zivjelo na ulici. Nakon Trumpa 3 milijuna.


Jesu li njihovi rodielji tkivo koje treba odumrijeti jer, eto, nisu dovoljno produktivni!? Ha?!



ali to je pojednostaljenje do absurda;
socijalno ugrozeni nisu homogena grupa, a odumrijeti ne znoci bijolosku smrt.
u kapitalizmu se govori o misalokaciji resursov, i to je situacija unistavanja bogatstva, koja unda nojvise steti socijalno ugrozenima. jednon kad se trziste namesti, svima je bolje, a nojvise socijalno ugrozenima.

o socijalnoj ugrozenosti, kriterijima ki ulazu u otu grupu i heterogenosti ote grupe, vise na zahtjev.

ali ca oces reci isotin ki govori o safety netu? zar ti situacija da bi meni izostanak safety neta pomrsi racune ne govori o objektivnosti mojih stavova?

working poor. ok, donesi da precitun.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 29 Feb - 10:42

kic wrote:
>  postali smo obitelj u kojoj dijete ako nema 5 u školi ne hranimo ga i izbacimo ga na ulicu

jedan primjer ebenicinog vrsnog razmisljanja, koje ja zovem wtf

> use, nase, podase

trpanje misli u tuđa usta

evo imam srama iznijeti primjera za oba prozivanja koja sam napravio..

Da, to te je jaaako pogodilo. A zasto? Je li moguce da si u svojoj analizi previdio i onaj ljudski moment pa ti nije "sjelo" kada je spomenuo implikaciju abenovstine kojoj i sam prilijezes? Mislim, pricas o dva brata koja su se slagala pa onda nisu... : ))) I to je tvoj odgovor na razmisljanje kako bismo trebali skrbiti za najosjetljivije!?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 29 Feb - 10:46

kic wrote:
violator wrote:
O izostanku safety neta prica muskarac, radno produktivan i sposoban, koji ga naveliko koristi, a drugi muskarac, radno produktivan i sposoban, oh, pa ja vam iskreno zelim tako pametnima i analiticki sposobnima izostanak bilo kakve sigurnosne mreze.. :)

merci beaucoup

ali, što ima toliko intelektualno uvredljivo za vas u tome, da čovjek želi biti samostalan i nezavisan od državnih službi i arbitrarnih odluka i zakona?

A sto za vas dvojicu ima toliko uvredljivo u tome da se ljudi zele rijesiti kapitalizma!? Da razumiju kako nw krecemo prema zemlji blagostanja!? Sto?

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 29 Feb - 10:49

aben wrote:
violator wrote:Dakle, Abenu su oni socijalno ugrozeni tkivo koje treba odumrijeti e da bi oni sposoniji (produktivniji) mogli prodisati od svih silnih nameta. Kic se vecinom slaze s Abenovim mudrolijama, sto znaci da je pimpek razumio o cemu Ebenica govori, ali ima jos dovoljno srama pa samo spominje strawmane i nesposobnost Ebenicinog razmisljanja. : )))


O izostanku safety neta prica muskarac, radno produktivan i sposoban, koji ga naveliko koristi, a drugi muskarac, radno produktivan i sposoban, oh, pa ja vam iskreno zelim tako pametnima i analiticki sposobnima izostanak bilo kakve sigurnosne mreze.. :)


Usput, bas je jedna poznanica spomenula kako vec par mjeseci radi na istrazivanju vezanom za pojavu  „Working poor“ s porazavajucom statistikom. Veli da je u Europi situacija nesto bolja, ali je u SAD-u lose. 2011. je 1.5 milijuna djece sa svojim zaposlenim roditeljima zivjelo na ulici. Nakon Trumpa 3 milijuna.


Jesu li njihovi rodielji tkivo koje treba odumrijeti jer, eto, nisu dovoljno produktivni!? Ha?!



ali to je pojednostaljenje do absurda;
socijalno ugrozeni nisu homogena grupa, a odumrijeti ne znoci bijolosku smrt.
u kapitalizmu se govori o misalokaciji resursov, i to je situacija unistavanja bogatstva, koja unda nojvise steti socijalno ugrozenima. jednon kad se trziste namesti, svima je bolje, a nojvise socijalno ugrozenima.

o socijalnoj ugrozenosti, kriterijima  ki ulazu u otu grupu i heterogenosti ote grupe, vise na zahtjev.

ali ca oces reci isotin ki govori o safety netu? zar ti situacija da bi meni izostanak safety neta pomrsi racune ne govori o objektivnosti mojih stavova?

working poor. ok, donesi da precitun.

Moje pojednostavljivanje je dovedeno do apsurda!?


Pa samo te pratim u tvojem razmisljanju, sreco.


Nego, ova radno sposobna i produktivna jedinka ide offline, a vama ostavlja forumske pustopoljine na kojima cete, posve sam sigurna, tako radno sposobni i prpduktivni, provesti ostatak dana. Cmok!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sat 29 Feb - 10:59

violator wrote:
kic wrote:
>  postali smo obitelj u kojoj dijete ako nema 5 u školi ne hranimo ga i izbacimo ga na ulicu

jedan primjer ebenicinog vrsnog razmisljanja, koje ja zovem wtf

> use, nase, podase

trpanje misli u tuđa usta

evo imam srama iznijeti primjera za oba prozivanja koja sam napravio..

Da, to te je jaaako pogodilo. A zasto? Je li moguce da si u svojoj analizi previdio i onaj ljudski moment pa ti nije "sjelo" kada je spomenuo implikaciju abenovstine kojoj i sam prilijezes? Mislim, pricas o dva brata koja su se slagala pa onda nisu... : ))) I to je tvoj odgovor na razmisljanje kako bismo trebali skrbiti za najosjetljivije!?

prenio sam tu pricu kao primjer da je obitelj i izvor problema, cak i slucajevima kad se ljudi cijeli zivot slazu, tako da ne vjerujem u takav sklad izjednacavanja drustva s obitelji, cak i da je moguce da postanemo sira obitelj evo, sto bi to promijenilo tocno i na koji nacin? samo bi se vise involvirali u tuđe živote, i ne uvijek na lijep način..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sat 29 Feb - 11:02

violator wrote:
kic wrote:
violator wrote:
O izostanku safety neta prica muskarac, radno produktivan i sposoban, koji ga naveliko koristi, a drugi muskarac, radno produktivan i sposoban, oh, pa ja vam iskreno zelim tako pametnima i analiticki sposobnima izostanak bilo kakve sigurnosne mreze.. :)

merci beaucoup

ali, što ima toliko intelektualno uvredljivo za vas u tome, da čovjek želi biti samostalan i nezavisan od državnih službi i arbitrarnih odluka i zakona?

A sto za vas dvojicu ima toliko uvredljivo u tome da se ljudi zele rijesiti kapitalizma!? Da razumiju kako nw krecemo prema zemlji blagostanja!? Sto?


meni je jedino uvredljivo malo, nesto drugo, neki pokusaji ponizavanja i umanjivanja moje samostalne misli, to je sve sto zelim, a samo na to pokusavate i gaziti..

oslobodite se kapitalizma ja nemak nikakav problem s tim, samo nemojte mene uvlaciti u svoje sisteme, šire obitelji i šta već, mislim da to zvuči više nego fer..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sat 29 Feb - 12:16


Denkverbot - Page 14 Fb_im175
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka Sat 29 Feb - 12:36

Sviđa mi ovo:
samostalna misao kao ugroza društvu. (podsjeća ba neka bivša vremena).

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 29 Feb - 12:57

mativka wrote:Sviđa mi ovo:
samostalna misao kao ugroza društvu. (podsjeća ba neka bivša vremena).


Sreco, ti se fakat ne moras brinuti za samostalnost misli... Samostalnost misli pretpostavlja razmisljanje.


Hajde sad opet nabaci neku besmislenu recenicu i pricekaj tko ce joj podariti smisao, odnosno domisliti je umjesto tebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 29 Feb - 13:01

kic wrote:
violator wrote:
kic wrote:
>  postali smo obitelj u kojoj dijete ako nema 5 u školi ne hranimo ga i izbacimo ga na ulicu

jedan primjer ebenicinog vrsnog razmisljanja, koje ja zovem wtf

> use, nase, podase

trpanje misli u tuđa usta

evo imam srama iznijeti primjera za oba prozivanja koja sam napravio..

Da, to te je jaaako pogodilo. A zasto? Je li moguce da si u svojoj analizi previdio i onaj ljudski moment pa ti nije "sjelo" kada je spomenuo implikaciju abenovstine kojoj i sam prilijezes? Mislim, pricas o dva brata koja su se slagala pa onda nisu... : ))) I to je tvoj odgovor na razmisljanje kako bismo trebali skrbiti za najosjetljivije!?

prenio sam tu pricu kao primjer da je obitelj i izvor problema, cak i slucajevima kad se ljudi cijeli zivot slazu, tako da ne vjerujem u takav sklad izjednacavanja drustva s obitelji, cak i da je moguce da postanemo sira obitelj evo, sto bi to promijenilo tocno i na koji nacin? samo bi se vise involvirali u tuđe živote, i ne uvijek na lijep način..

To tvoje karikiranje primjera s empatijom i brigom za socijalno ugrozene /drustvo ne moze biti produzena obitelj jer se i braca ne podnose : ))) / ne smatram ni najmanje bitnim protuargumentom. Zapravo samo ispadas smijesan.

No, dobro. Sigurna sam da ces na nekim drugim temama svakako nastojati ukazati na svoju duboku emotivnost i shvacanje spiritualnosti. Samo ne u konkretnim primjerima u drustvu. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 29 Feb - 13:03

kic wrote:
violator wrote:
kic wrote:
violator wrote:
O izostanku safety neta prica muskarac, radno produktivan i sposoban, koji ga naveliko koristi, a drugi muskarac, radno produktivan i sposoban, oh, pa ja vam iskreno zelim tako pametnima i analiticki sposobnima izostanak bilo kakve sigurnosne mreze.. :)

merci beaucoup

ali, što ima toliko intelektualno uvredljivo za vas u tome, da čovjek želi biti samostalan i nezavisan od državnih službi i arbitrarnih odluka i zakona?

A sto za vas dvojicu ima toliko uvredljivo u tome da se ljudi zele rijesiti kapitalizma!? Da razumiju kako nw krecemo prema zemlji blagostanja!? Sto?


meni je jedino uvredljivo malo, nesto drugo, neki pokusaji ponizavanja i umanjivanja moje samostalne misli, to je sve sto zelim, a samo na to pokusavate i gaziti..

oslobodite se kapitalizma ja nemak nikakav problem s tim, samo nemojte mene uvlaciti u svoje sisteme, šire obitelji i šta već, mislim da to zvuči više nego fer..


: ))) Oh, lord! Pa kad vele da kapitalizam ne zaglupljuje ljude.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 29 Feb - 13:07

kic wrote:
violator wrote:
O izostanku safety neta prica muskarac, radno produktivan i sposoban, koji ga naveliko koristi, a drugi muskarac, radno produktivan i sposoban, oh, pa ja vam iskreno zelim tako pametnima i analiticki sposobnima izostanak bilo kakve sigurnosne mreze.. :)

merci beaucoup

ali, što ima toliko intelektualno uvredljivo za vas u tome, da čovjek želi biti samostalan i nezavisan od državnih službi i arbitrarnih odluka i zakona?
koje je tvoje stajalište u semaforima u prometu? trebaju, ne trebaju, imaju smisla, nemaju?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor Sat 29 Feb - 13:07

mativka wrote:Naš "kapitalizam" je nastao na temelju korupcije što se odrazilo i odražava na društvo.
to je zbog vjere prije vjere...100%

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sat 29 Feb - 13:09

kic wrote:

oslobodite se kapitalizma ja nemak nikakav problem s tim, samo nemojte mene uvlaciti u svoje sisteme, šire obitelji i šta već, mislim da to zvuči više nego fer..
nitko se ne želi osloboditi kapitalizma nego ga treba regulkirati. socijalizam nije ukidanje kapitala već regulacija istoga kao i semafori u prometu da pojedinci bezglavo ne jure kroz društvo dok ostatak društva skače sa ceste da ne bude pregažen.

al ono kaj tebe najviše jebe u svemu je kaj sam tebe točno procijenio: debeli bujanec, sujeta je zajebana stvar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor Sat 29 Feb - 13:12

ebenica wrote:
kic wrote:
violator wrote:
O izostanku safety neta prica muskarac, radno produktivan i sposoban, koji ga naveliko koristi, a drugi muskarac, radno produktivan i sposoban, oh, pa ja vam iskreno zelim tako pametnima i analiticki sposobnima izostanak bilo kakve sigurnosne mreze.. :)

merci beaucoup

ali, što ima toliko intelektualno uvredljivo za vas u tome, da čovjek želi biti samostalan i nezavisan od državnih službi i arbitrarnih odluka i zakona?
koje je tvoje stajalište u semaforima u prometu? trebaju, ne trebaju, imaju smisla, nemaju?

svakako


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum