ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 2 Mar - 22:49

aben wrote:
violator wrote:
aben wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:

a kako da mu više objasnim? ja neznam više kome se svecu obratiti za pomoć potrošio sam sav katolički kalendar i sve svece koji su nabrojani. sad zazivam Manitua možda mi se posreći.

kic i aben žive u nekoj svojoj ampulici hrana im redovito kaplje a svijet gledaju kroz staklo ampulice koje je totalno iskrivljeno.


: ))))

Aben definitivno nije "odavdje". Uvijek me iznenadi koliko zamislja da smo glupi, ali jucer ono sa zivotinjama... Ona njegova argumentacija kako zivotinje ne mogu biti silovane jer ne postoji zakon o silovanju zivotinja. Gotovo da pozelim da ga neki bik naguzi. :p Pa da mu uzvratim istim " argumentima". :D


Ali Kic ne zivi u ampulici. Samo mu je malo pao secer. : )) Ali dobro, proci ce to. Kupit cu mu Schweppes Bitter Lemon.

nije da nemo silovanja jer ne postoji zakon, nego ne postoji zakon jer nemo silovanja.


Jebenti neboga ludoga! : )))

aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:kako ni napad? najobičniji napad.

jednog dana će možda biti ali trenutno nije, kao što u ranijoj povijesti nije bilo silovanja u braku ali danas ga ima isto tako ima i silovanja životinja, evolucijski smo sazrijeli i naučili nešto što ranije nismo znali ili bili svjesni. tako da: biljke ne možeš silovati, životinje možeš, kažemo ja i zakon, ok?
ako ćemo bit živi za 200 godina i shvatimo da možemo napasti i silovati biljke onda ću ti to i napisati.

ne moreš silovati životinju, zakon ne poznivo otu kategoriju.



"Forty-five states (and two U.S. territories) have laws which expressly criminalize the sexual assault of an animal" (Gnjecov citat.)


Eufemizam za silovanje zivotinja.


Daj, prestani kakat'. Sto je previse, previse je. ;)
to ni nikakov eufemizam. 

ti možda misliš da je slučajno ča je nasrtanje spolnin organom na životinju bestijalnost, a ne silovanje, ali to ni tako.

Ne mislim da je slucajno (znas ti jako dobro znacenje eufemizma) velim da je tvoja linija zakljucivanja (nema silovanja zivotinja jer zakon ne poznaje tu kategoriju za zivotinje) jednostavno NETOCNA. Buduci da se postojecim zakonima termin "silovanje" odnosi na osobe, morali su taj termin zamijeniti nekim slicnim koji ne pretpostavlja "status osobe", a opet zahtijeva kaznjavanje zbog tog CINA silovanja. Ali znam da to znas, kao sto znam da se neprekidno uvijas jer si malo zloban i ne volis ne biti u pravu.


Last edited by violator on Mon 2 Mar - 22:54; edited 1 time in total

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Mon 2 Mar - 22:50

Gnječ wrote:
aben wrote:
kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:
Denkverbot - Page 32 Dalio10

čitam šta piše

i još jednom: fizičko nasilje > verbalno i ostalo

pa ovo ne piše u eseju ti uopće nisi pročitao esej stavio sam link ispod. to što si ti u mom postu pročitao je neki sažetak osvrt kojeg sam našao na netu gdje autor osvrta pokušava u nekoliko rečenica objasniti nešto što se u par rečenica nemože objasniti jer će biti krivo shvaćeno. ali, stavih taj jebeni osvrt jer znam da vi nećete pročitati esey i nećete kliknuti na link jer vas ne zanima i jer ste komotni a možda i zato jer je Gnječ stavio linkove a Gnječa uopće ne doživljavamo...i tako...

što se tiče nasilja, ako ćemo pravo verbalno nasilje ostavlja neizbrisive i pogubne tragove tokom cijeloga života verbalno nasilje te reprogramira a nekoliko šamara te nemogu reprogramirati a tu ne ubrajam teška fizička nasilja tipa premlaćivanja itd.

ako ćemo baš cjepidlačiti onda ja mogu sa sigurnošću reći da si i ti a i većina neću reći svi, žrtve verbalnog nasilja jer ste u nekoj mjeri reprogramirani.

dobro, stavio si link na 177 eseja, tko će to sad pročitati samo tako?

svako ovdje svakog razumijeva samo fragmentarno, kako mu odgovara..

kriv si ti što si tako prenio, što sam tako jedino i mogao shvatiti, tako da, krivi svoje srezavanje te misli ..

ja i dalje mislim da je to pretjerana misao bez obzira na tvoje proširenje, da su neobrazovani radnici ekonomska šteta (glupost?) je valjda očito i bez toga-

ne da je glupost, nego je i fašizam u zametku.
nisi pošten u boldu.

aben mene zanima kad ti nešto tvrdiš kako znaš da si u pravu? u pravu si jer ..........

ovisi oko čega. jo puno toga tvrdin u jedno danu. ne morin sve ni zapantiti koliko toga tvrdin, a zoto volin pismene rasprave, nika mi nišće ne more pobignuti.

dakle, ako uzmemo ov primjer- kako jo znun da je ideja da su neobrazovani rodnici ekonomska šteta fašizam u zametku- unda mislin da sun u pravu jer takova izjava krši princip ki jo smatran ključnim da se ne razvije fašizam- osobna odluka kakov ćeš život voditi. analogno otoj izjavi, bilo bi da se reče da su nezaposleni ekonomska šteta, da su školovani zaposleni tesari ekonomska šteta jer nisu hotili biti školovani likori...i unda slijedi izvjesni logični zaključak- ako želimo smanjiti ekonomsku štetu, vršimo pritisak na one ke smatramo šteton- ergo, fašizam.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Mon 2 Mar - 22:51

violator wrote:
aben wrote:
kic wrote:
“But the new rebel is a skeptic, and will not entirely trust anything. He has no loyalty; therefore he can never be really a revolutionist. And the fact that he doubts everything really gets in his way when he wants to denounce anything. For all denunciation implies a moral doctrine of some kind; and the modern revolutionist doubts not only the institution he denounces, but the doctrine by which he denounces it. As a politician, he will cry out that war is a waste of life, and then, as a philosopher, that all life is waste of time. A Russian pessimist will denounce a policeman for killing a peasant, and then prove by the highest philosophical principles that the peasant ought to have killed himself. The man of this school goes first to a political meeting, where he complains that savages are treated as if they were beasts; then he takes his hat and umbrella and goes on to a scientific meeting, where he proves that they practically are beasts. In short, the modern revolutionist, being an infinite skeptic, is always engaged in undermining his own mines. In his book on politics he attacks men for trampling on morality; in his book on ethics he attacks morality for trampling on men. Therefore the modern man in revolt has become practically useless for all purposes of revolt. By rebelling against everything he has lost his right to rebel against anything.”
- "Orthodoxy", G.K. Chesterton
:tu

interesantna je prevalencija stavova; ljevičari će svi biti za humano proširivanje ljudskog dostojanstva i na životinje i istovrimeno podržavati ubijanje ljudi u revolucijami.


Da, vidis, kako zgodno. Da sad i ja prilijepim ofucani trolley problem ili da odgovorim, kao ti nedavno, na neko primijeceno proturjecje abenovstine kako je dobro napomenuti 'da je vazno uz ubojstvo napomenuti - u samoobrani. :)


ne razumin ča oćeš reći

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 2 Mar - 22:52

ebenica wrote:
aben wrote:
jer un ne nastaje nepravedno. gap nastaje tako da puno ljudi želi dati jednon pojedincu svoji šoldi. niko se ne bi smi mišati u odluke ljudi komu želu dati svoji šoldi.
"ne postoji nužnost da svit bude pravedno mesto. "



by aben, 2020.

I datum, molit cu lijepo, da mu to mozemo neprekidno citirati! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Mon 2 Mar - 22:52

ebenica wrote:
aben wrote:
nije da nemo silovanja jer ne postoji zakon, nego ne postoji zakon jer nemo silovanja.

Marital rape or spousal rape is the act of sexual intercourse with one's spouse without the spouse's consent. The lack of consent is the essential element and need not involve physical violence. Marital rape is considered a form of domestic violence and sexual abuse. Although, historically, sexual intercourse within marriage was regarded as a right of spouses, engaging in the act without the spouse's consent is now widely classified as rape by many societies around the world, repudiated by international conventions, and increasingly criminalized.
The issues of sexual and domestic violence within marriage and the family unit, and more specifically, the issue of violence against women, have come to growing international attention from the second half of the 20th century. Still, in many countries, marital rape either remains outside the criminal law, or is illegal but widely tolerated.

jel postoji silovanje u braku abene?
postoji

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Mon 2 Mar - 22:54

ebenica wrote:
aben wrote:
jer un ne nastaje nepravedno. gap nastaje tako da puno ljudi želi dati jednon pojedincu svoji šoldi. niko se ne bi smi mišati u odluke ljudi komu želu dati svoji šoldi.
"ne postoji nužnost da svit bude pravedno mesto. "



by aben, 2020.
:tu

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 2 Mar - 22:55

violator wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:
jer un ne nastaje nepravedno. gap nastaje tako da puno ljudi želi dati jednon pojedincu svoji šoldi. niko se ne bi smi mišati u odluke ljudi komu želu dati svoji šoldi.
"ne postoji nužnost da svit bude pravedno mesto. "



by aben, 2020.

I datum, molit cu lijepo, da mu to mozemo neprekidno citirati! :D
sveta gera..ili kako već? sancta sangrija? zaboravio sam jbg-a :(
glupo je napisati sveta krv jelda? kad sam glup :/

"ne postoji nužnost da svit bude pravedno mesto. "



by aben, 03.02.2020.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Mon 2 Mar - 22:56

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:a gdje je aben? kad je pročitao što lik koji je turbo kapitalist koji je težak stotinu milijardi dolara napisao odmah se povukao. lik piše o gap između siromašnih kojih je 99% i onih enormno perverzno bogatih kojih je tek 1%. kad sam taj "gap" spomenuo prije nekoliko dana citirajući ozbiljne statistike onda je aben napisao: gap...yawn.
ray dalio ni ni prvi ni zanji bogati socijalist. michael moore je jedun od njih također. imanje puno šoldov ti ne doje težinu, ako imoš puno šoldov to samo znoči da puno ljudi kupuje ono ča ti prodoješ.


gap ni stvor oko ke bi se tribalo osvrtati.

nigdje nisam našao podatak da je socijalist bit će da si ti prvi koji ga je proglasio socijalistom. možda je socijalist daj link.

GAP JE STVOR OKO KE BI SE TRIBALO OSVRTATI. ti tvrdiš da ne ali nikada nisi dao objašnjenje zašto se na gap ne treba osvrtati.


ne zun, nis isko je li ga iko proglosi socijalistun, dok se ne dokože suprotno jo morin biti prvi.


objašnjenje zoč se na gap se ne bi tribalo osvrtati;
jer un ne nastaje nepravedno. gap nastaje tako da puno ljudi želi dati jednon pojedincu svoji šoldi. niko se ne bi smi mišati u odluke ljudi komu želu dati svoji šoldi.

zanimljivo. znači radnik se svjesno i dobrovoljno odriče plaće od 20 tisuća kuna i radi za 3000 kuna jer želi dati jednon pojedincu - gazdi svoji šoldi da gazda ima jel... da si kupi štogod kamioncin ili kako kurac se zove SUV da jebeni suv.
ne, 
nego se radnik dobrovoljno odriče dijela svoje imovine koju posjeduje, ne bi li dobio od bogatuna ono ča mu je vridnije od toga dela imovine.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 2 Mar - 22:56

aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:
nije da nemo silovanja jer ne postoji zakon, nego ne postoji zakon jer nemo silovanja.

Marital rape or spousal rape is the act of sexual intercourse with one's spouse without the spouse's consent. The lack of consent is the essential element and need not involve physical violence. Marital rape is considered a form of domestic violence and sexual abuse. Although, historically, sexual intercourse within marriage was regarded as a right of spouses, engaging in the act without the spouse's consent is now widely classified as rape by many societies around the world, repudiated by international conventions, and increasingly criminalized.
The issues of sexual and domestic violence within marriage and the family unit, and more specifically, the issue of violence against women, have come to growing international attention from the second half of the 20th century. Still, in many countries, marital rape either remains outside the criminal law, or is illegal but widely tolerated.

jel postoji silovanje u braku abene?
postoji
kako? što s ovim boldanim dijelom? ako je u mnogim zemljama izvan kriminalnog zakona znači da zakona nema? kako onda?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 2 Mar - 22:57

Gnječ wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
kic wrote:

dobro, stavio si link na 177 eseja, tko će to sad pročitati samo tako?

svako ovdje svakog razumijeva samo fragmentarno, kako mu odgovara..

kriv si ti što si tako prenio, što sam tako jedino i mogao shvatiti, tako da, krivi svoje srezavanje te misli ..

ja i dalje mislim da je to pretjerana misao bez obzira na tvoje proširenje, da su neobrazovani radnici ekonomska šteta (glupost?) je valjda očito i bez toga-

ne da je glupost, nego je i fašizam u zametku.
nisi pošten u boldu.

aben mene zanima kad ti nešto tvrdiš kako znaš da si u pravu? u pravu si jer ..........


Pa to je bjelodano. On se koristi razumom, ostali dupetom. Mislim, i ti svasta pitas.

on nas prezire mi ovdje njemu služimo jedino za zabavu to je već nekoliko puta napisao mnogi su mislili da se šali ja mislim da govori istinu. njemu nije do debate debata mu služi kao sredstvo za zabavu self-amusment da urbi et orbi i samome sebi dokaže kako je pametan i kako verbalnim smicalicama pobijedi svakog sugovornika.

Ali kako uopce moze pobijediti sugovornike, ako koristi verbalne smicalice? To je varanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 2 Mar - 23:04

violator wrote:
Ali kako uopce moze pobijediti sugovornike, ako koristi verbalne smicalice? To je varanje.
ne znam kako ali sam sebe uredno pobjeđuje, ili sam sebe vara?

"ne postoji nužnost da svit bude pravedno mesto. "



by aben, 03.02.2020.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 2 Mar - 23:04

violator wrote:
Gnječ wrote:
violator wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:

ne da je glupost, nego je i fašizam u zametku.
nisi pošten u boldu.

aben mene zanima kad ti nešto tvrdiš kako znaš da si u pravu? u pravu si jer ..........


Pa to je bjelodano. On se koristi razumom, ostali dupetom. Mislim, i ti svasta pitas.

on nas prezire mi ovdje njemu služimo jedino za zabavu to je već nekoliko puta napisao mnogi su mislili da se šali ja mislim da govori istinu. njemu nije do debate debata mu služi kao sredstvo za zabavu self-amusment da urbi et orbi i samome sebi dokaže kako je pametan i kako verbalnim smicalicama pobijedi svakog sugovornika.

Ali kako uopce moze pobijediti sugovornike, ako koristi verbalne smicalice? To je varanje.

naravno da je varanje pa i sam je napisao da ima cijeli arsenal logical fallacies i još sijaset drugih verbalnih smicalica i da se njima u razgovoru i debatama koristi. svi sofisti to rade. teško je ako ne i nemoguće s takvom osobom voditi ikakav normalni razgovor i debatu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Mon 2 Mar - 23:05

violator wrote:
aben wrote:
violator wrote:
aben wrote:
violator wrote:


: ))))

Aben definitivno nije "odavdje". Uvijek me iznenadi koliko zamislja da smo glupi, ali jucer ono sa zivotinjama... Ona njegova argumentacija kako zivotinje ne mogu biti silovane jer ne postoji zakon o silovanju zivotinja. Gotovo da pozelim da ga neki bik naguzi. :p Pa da mu uzvratim istim " argumentima". :D


Ali Kic ne zivi u ampulici. Samo mu je malo pao secer. : )) Ali dobro, proci ce to. Kupit cu mu Schweppes Bitter Lemon.

nije da nemo silovanja jer ne postoji zakon, nego ne postoji zakon jer nemo silovanja.


Jebenti neboga ludoga! : )))

aben wrote:
ebenica wrote:
jednog dana će možda biti ali trenutno nije, kao što u ranijoj povijesti nije bilo silovanja u braku ali danas ga ima isto tako ima i silovanja životinja, evolucijski smo sazrijeli i naučili nešto što ranije nismo znali ili bili svjesni. tako da: biljke ne možeš silovati, životinje možeš, kažemo ja i zakon, ok?
ako ćemo bit živi za 200 godina i shvatimo da možemo napasti i silovati biljke onda ću ti to i napisati.

ne moreš silovati životinju, zakon ne poznivo otu kategoriju.



"Forty-five states (and two U.S. territories) have laws which expressly criminalize the sexual assault of an animal" (Gnjecov citat.)


Eufemizam za silovanje zivotinja.


Daj, prestani kakat'. Sto je previse, previse je. ;)
to ni nikakov eufemizam. 

ti možda misliš da je slučajno ča je nasrtanje spolnin organom na životinju bestijalnost, a ne silovanje, ali to ni tako.

Ne mislim da je slucajno (znas ti jako dobro znacenje eufemizma) velim da je tvoja linija zakljucivanja (nema silovanja zivotinja jer zakon ne poznaje tu kategoriju za zivotinje) jednostavno NETOCNA. Buduci da se postojecim zakonima termin "silovanje" odnosi na osobe, morali su taj termin zamijeniti nekim slicnim koji ne pretpostavlja "status osobe", a opet zahtijeva kaznjavanje zbog tog CINA silovanja. Ali znam da to znas, kao sto znam da se neprekidno uvijas jer si malo zloban i ne volis ne biti u pravu.
ali jo isto mislin da je ota boldana izjava netočna. ako mi je nojdeš di sun to reko, jo ću se javno odreći ote tvrdnje.

ono ča jo tvrdin je da nemo zakona ki reguliro silovanje životinje jer ne postoji silovanje životinja.  životinju je nemoguće silovati, ali ju je moguće seksuano napasti. ljudi su zaštitili životinje od seksualnih napada, a ne od silovanja.  


 Buduci da se postojecim zakonima termin "silovanje" odnosi na osobe, morali su taj termin zamijeniti nekim slicnim koji ne pretpostavlja "status osobe", a opet zahtijeva kaznjavanje zbog tog CINA
upravo tako, i riječ ku su odredili je bestijalnost.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 2 Mar - 23:06

ebenica wrote:
violator wrote:
Ali kako uopce moze pobijediti sugovornike, ako koristi verbalne smicalice? To je varanje.
ne znam kako ali sam sebe uredno pobjeđuje, ili sam sebe vara?

"ne postoji nužnost da svit bude pravedno mesto. "



by aben, 03.02.2020.

to se on opravdava zašto je uhljeb.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 2 Mar - 23:08

aben wrote: ljudi su zaštitili životinje od seksualnih napada, a ne od silovanja.  
AAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAA cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 2 Mar - 23:08

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
ray dalio ni ni prvi ni zanji bogati socijalist. michael moore je jedun od njih također. imanje puno šoldov ti ne doje težinu, ako imoš puno šoldov to samo znoči da puno ljudi kupuje ono ča ti prodoješ.


gap ni stvor oko ke bi se tribalo osvrtati.

nigdje nisam našao podatak da je socijalist bit će da si ti prvi koji ga je proglasio socijalistom. možda je socijalist daj link.

GAP JE STVOR OKO KE BI SE TRIBALO OSVRTATI. ti tvrdiš da ne ali nikada nisi dao objašnjenje zašto se na gap ne treba osvrtati.


ne zun, nis isko je li ga iko proglosi socijalistun, dok se ne dokože suprotno jo morin biti prvi.


objašnjenje zoč se na gap se ne bi tribalo osvrtati;
jer un ne nastaje nepravedno. gap nastaje tako da puno ljudi želi dati jednon pojedincu svoji šoldi. niko se ne bi smi mišati u odluke ljudi komu želu dati svoji šoldi.

zanimljivo. znači radnik se svjesno i dobrovoljno odriče plaće od 20 tisuća kuna i radi za 3000 kuna jer želi dati jednon pojedincu - gazdi svoji šoldi da gazda ima jel... da si kupi štogod kamioncin ili kako kurac se zove SUV da jebeni suv.
ne, 
nego se radnik dobrovoljno odriče dijela svoje imovine koju posjeduje, ne bi li dobio od bogatuna ono ča mu je vridnije od toga dela imovine.

kao na primjer šta? primjer mi navedi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Mon 2 Mar - 23:09

ebenica wrote:
aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:
nije da nemo silovanja jer ne postoji zakon, nego ne postoji zakon jer nemo silovanja.

Marital rape or spousal rape is the act of sexual intercourse with one's spouse without the spouse's consent. The lack of consent is the essential element and need not involve physical violence. Marital rape is considered a form of domestic violence and sexual abuse. Although, historically, sexual intercourse within marriage was regarded as a right of spouses, engaging in the act without the spouse's consent is now widely classified as rape by many societies around the world, repudiated by international conventions, and increasingly criminalized.
The issues of sexual and domestic violence within marriage and the family unit, and more specifically, the issue of violence against women, have come to growing international attention from the second half of the 20th century. Still, in many countries, marital rape either remains outside the criminal law, or is illegal but widely tolerated.

jel postoji silovanje u braku abene?
postoji
kako? što s ovim boldanim dijelom? ako je u mnogim zemljama izvan kriminalnog zakona znači da zakona nema? kako onda?


nišće. 
da, ako je izvan zakona, tj ako zakona nemo, unda zakona nemo.

kako unda? nišće, oni ki imaju ženu, i želu je silovati, i siluju je, čineći to ne kršu zakon.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 2 Mar - 23:10

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:
jer un ne nastaje nepravedno. gap nastaje tako da puno ljudi želi dati jednon pojedincu svoji šoldi. niko se ne bi smi mišati u odluke ljudi komu želu dati svoji šoldi.
"ne postoji nužnost da svit bude pravedno mesto. "



by aben, 2020.

I datum, molit cu lijepo, da mu to mozemo neprekidno citirati! :D
sveta gera..ili kako već? sancta sangrija? zaboravio sam jbg-a :(
glupo je napisati sveta krv jelda? kad sam glup :/

"ne postoji nužnost da svit bude pravedno mesto. "



by aben, 03.02.2020.


Sveta krv, sveti gral. Madona negra. :) Sjetih se jesne knjige u kojoj su se zabavljali pretpostavkom kako Isus nikada nije ubijen. Stovise, MM je zatrudnjela s njime i kako se dalje njegova krvna linija cuvala u tajnosti (mislim da su  Anzuvinci, kao, njegovi potomci bili. Ili Merovinzi. Bo. Ne sjecam se).. Uglavnom, Da Vincijev kod bio je inspiriran ovom knjigom.



Hajde, laku vam noc. :)


Last edited by violator on Mon 2 Mar - 23:11; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 2 Mar - 23:11

dosta mi je za danas ne mogu više ahahahahahahahahahahahahaha a jebote ahahahahahahahahahaha Denkverbot - Page 32 1f600

laku noć.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Mon 2 Mar - 23:12

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:

nigdje nisam našao podatak da je socijalist bit će da si ti prvi koji ga je proglasio socijalistom. možda je socijalist daj link.

GAP JE STVOR OKO KE BI SE TRIBALO OSVRTATI. ti tvrdiš da ne ali nikada nisi dao objašnjenje zašto se na gap ne treba osvrtati.


ne zun, nis isko je li ga iko proglosi socijalistun, dok se ne dokože suprotno jo morin biti prvi.


objašnjenje zoč se na gap se ne bi tribalo osvrtati;
jer un ne nastaje nepravedno. gap nastaje tako da puno ljudi želi dati jednon pojedincu svoji šoldi. niko se ne bi smi mišati u odluke ljudi komu želu dati svoji šoldi.

zanimljivo. znači radnik se svjesno i dobrovoljno odriče plaće od 20 tisuća kuna i radi za 3000 kuna jer želi dati jednon pojedincu - gazdi svoji šoldi da gazda ima jel... da si kupi štogod kamioncin ili kako kurac se zove SUV da jebeni suv.
ne, 
nego se radnik dobrovoljno odriče dijela svoje imovine koju posjeduje, ne bi li dobio od bogatuna ono ča mu je vridnije od toga dela imovine.

kao na primjer šta? primjer mi navedi.
naprimjer, ljudi su se masovno odricali dela svoje likvidne  imovine u korist rockefellera u zamjenu za kerozinske lampe. učinili su ga nojbogatijin čovikon na svitu dok ga država ni sasikla na četire dela.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Mon 2 Mar - 23:20

aben wrote:
violator wrote:
aben wrote:
violator wrote:
aben wrote:

nije da nemo silovanja jer ne postoji zakon, nego ne postoji zakon jer nemo silovanja.


Jebenti neboga ludoga! : )))

aben wrote:

ne moreš silovati životinju, zakon ne poznivo otu kategoriju.



"Forty-five states (and two U.S. territories) have laws which expressly criminalize the sexual assault of an animal" (Gnjecov citat.)


Eufemizam za silovanje zivotinja.


Daj, prestani kakat'. Sto je previse, previse je. ;)
to ni nikakov eufemizam. 

ti možda misliš da je slučajno ča je nasrtanje spolnin organom na životinju bestijalnost, a ne silovanje, ali to ni tako.

Ne mislim da je slucajno (znas ti jako dobro znacenje eufemizma) velim da je tvoja linija zakljucivanja (nema silovanja zivotinja jer zakon ne poznaje tu kategoriju za zivotinje) jednostavno NETOCNA. Buduci da se postojecim zakonima termin "silovanje" odnosi na osobe, morali su taj termin zamijeniti nekim slicnim koji ne pretpostavlja "status osobe", a opet zahtijeva kaznjavanje zbog tog CINA silovanja. Ali znam da to znas, kao sto znam da se neprekidno uvijas jer si malo zloban i ne volis ne biti u pravu.
ali jo isto mislin da je ota boldana izjava netočna. ako mi je nojdeš di sun to reko, jo ću se javno odreći ote tvrdnje.

ono ča jo tvrdin je da nemo zakona ki reguliro silovanje životinje jer ne postoji silovanje životinja.  životinju je nemoguće silovati, ali ju je moguće seksuano napasti. ljudi su zaštitili životinje od seksualnih napada, a ne od silovanja.  


 Buduci da se postojecim zakonima termin "silovanje" odnosi na osobe, morali su taj termin zamijeniti nekim slicnim koji ne pretpostavlja "status osobe", a opet zahtijeva kaznjavanje zbog tog CINA
upravo tako, i riječ ku su odredili je bestijalnost.


Abene, sreco, ides ti meni opet malo u potpis. : )))


Cmok!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 32 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum