ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad krkani glumataju progresivizam !!

Page 18 of 24 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next

Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by Guest 6/2/2020, 20:33

ebenica wrote:
Sovak wrote:
ebenica wrote:
Sovak wrote:
ebenica wrote:
e jebiga, nisu :D

Kaj, ostavili ti jednu koraljku i bajsu?
nisu me dirali, jebiga.

To jedino ak' si upal na pjescanik k'o najstariji. Inace se znal zakon.
ja sam sa starijima igrao nogomet, nisu me čak ni po vodu slali.

Aha. Metnuli te na gol pa te napucavali.

Sve OK.

Guest
Guest


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by Guest 6/2/2020, 20:34

Sovak wrote:
ebenica wrote:
Sovak wrote:
ebenica wrote:
Sovak wrote:

Kaj, ostavili ti jednu koraljku i bajsu?
nisu me dirali, jebiga.

To jedino ak' si upal na pjescanik k'o najstariji. Inace se znal zakon.
ja sam sa starijima igrao nogomet, nisu me čak ni po vodu slali.

Aha. Metnuli te na gol pa te napucavali.

Sve OK.
točno. :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by epikur37 6/2/2020, 20:50

Sovak wrote:
epikur37 wrote:Sa kad dođe Škoro obračunat će se s udbom.

Nije tebi Skoro problem nego tvoji hadezejci koji iznutra miniraju sve ministre iz hadezeja.

Igraju na kartu gubitka izbora i skidanje Plenkija.

To sto ce Bero i Vukas zajasiti na Hrvatsku njih nimalo ne dira.

pa to samo govori koliki su konji
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by marcellus 6/2/2020, 20:55

Sovak wrote:
marcellus wrote:
Sovak wrote:
epikur37 wrote:Sa kad dođe Škoro obračunat će se s udbom.

Nije tebi Skoro problem nego tvoji hadezejci koji iznutra miniraju sve ministre iz hadezeja.

Igraju na kartu gubitka izbora i skidanje Plenkija.

To sto ce Bero i Vukas zajasiti na Hrvatsku njih nimalo ne dira.

X

ali opet plenki si je sam kriv za to

dodvoravao se epehaziji i nounarima a trebao je znat da će ga oni podržavat samo ako procijene da može ideološki eutanazirati ili uništiti HDZ

ali da niti jedan "lijevi" novinar u hr i nitko "lijevi" neće nikad glasat za HDZ niti ga podržat, podržat će samo onog ko će radit na samouništenju HDZ-a i to samo dok se ne pojavi mogućnost da se nelustrirane kobile koje drkaju na to da tile nije pobio dosta ljudi vrate na vlast.

Je. Ali gle, pogle ovaj dvojac.

Je l' jos nekaj trebam govoriti?

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Img_2014


gle 10kre je idući premijer 9/10

a krembil iza njega neki ministar ili neki kurac

meni je isto bed jer gle... prije pet šest godina sam si mislio ili otić za irsku ili odjebat banku i oracle i baze podataka i sve i ić radit nešto ovdje sebi za dušu, da me ne jebe poso i da mogu mozak na pašu, reko idem bit novinar... to mi leži i od toga ne boli glava.

i zajebo sam se, trebo sam zakurit za irsku

uglavnom, ova vlada je manje-više smeće, lopovska posla, ko i bandito u zagrebu, ali kad dođu ovi idioti to će bit propast brza i jako jako bolna... treba gibat dok još ima vremena

_________________
Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by marcellus 6/2/2020, 20:56

a ja sam star i kurac mi se ide van... ali vjerojatno ću morat

_________________
Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by epikur37 6/2/2020, 21:00

marcellus wrote:a ja sam star i kurac mi se ide van... ali vjerojatno ću morat

aj ne seri.


epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by marcellus 6/2/2020, 21:08

epikur37 wrote:
marcellus wrote:a ja sam star i kurac mi se ide van... ali vjerojatno ću morat

aj ne seri.


gle vi uz sve ove afere i kradljive kurve poput one direktorice plinare od 25 godina i ove što je kupila stan u zagrebu a živi u kozojebini donjoj nemate nikakve šanse dobit izbore, ne sad i ne skoro.

Nemate više ni koalicijski potencijal, bandito je u slobodnom padu, HND je kurac od ovce jalovice a svih njegovih pet birača bi danas ionako glasalo za glas, niko ne želi da ga se povezuje s HDZ-om jer onda i on smrdi na lopovluk.

Škoro nije ipak dovoljno jak da dobije izbore sam.

dakle, vlast ide sdp-u uz pupovca koji će radije ionako natrag njima, ono lesi se vraća kući, beljaka, glas, daliju, prikopametnu marijanu iz splita, nakupinu genetskog lopovskog otpada iz zagreb je naš i sličnih turbolijevih stranaka. A kad se ti dokopaju vlasti piši kući propalo. Čak i da vi ostanete, ne valja jer je HDZ-ova vlast već dugo toliko slaba da vuče samo iznuđene poteze. Jer konj nije išao na izbore kad je trebalo i kad je mogao ojačati svoj položaj. Nego je radije uzimao u tal idiote i četnike.

_________________
Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by Sora 6/2/2020, 21:14

marcellus wrote:a ja sam star i kurac mi se ide van... ali vjerojatno ću morat
Ma ne idi van 
Bolje je unutra :clown

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by jastreb 6/2/2020, 21:14

marcellus wrote:
Sovak wrote:
marcellus wrote:
Sovak wrote:
epikur37 wrote: ali kad dođu ovi idioti to će bit propast brza i jako jako bolna...  
Ako će biti brza onda se bol neće ni osjetit.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by Sora 6/2/2020, 21:15

marcellus wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:a ja sam star i kurac mi se ide van... ali vjerojatno ću morat

aj ne seri.


gle vi uz sve ove afere i kradljive kurve poput one direktorice plinare od 25 godina i ove što je kupila stan u zagrebu a živi u kozojebini donjoj nemate nikakve šanse dobit izbore, ne sad i ne skoro.

Nemate više ni koalicijski potencijal, bandito je u slobodnom padu, HND je kurac od ovce jalovice a svih njegovih pet birača bi danas ionako glasalo za glas, niko ne želi da ga se povezuje s HDZ-om jer onda i on smrdi na lopovluk.

Škoro nije ipak dovoljno jak da dobije izbore sam.

dakle, vlast ide sdp-u uz pupovca koji će radije ionako natrag njima, ono lesi se vraća kući, beljaka, glas, daliju, prikopametnu marijanu iz splita, nakupinu genetskog lopovskog otpada iz zagreb je naš i sličnih turbolijevih stranaka. A kad se ti dokopaju vlasti piši kući propalo. Čak i da vi ostanete, ne valja jer je HDZ-ova vlast već dugo toliko slaba da vuče samo iznuđene poteze. Jer konj nije išao na izbore kad je trebalo i kad je mogao ojačati svoj položaj. Nego je radije uzimao u tal idiote i četnike.
Ajd nesto normalno od marcelka 

Skinuo masku ..hi hi rendeer

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by marcellus 6/2/2020, 21:20

Sora wrote:
marcellus wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:a ja sam star i kurac mi se ide van... ali vjerojatno ću morat

aj ne seri.


gle vi uz sve ove afere i kradljive kurve poput one direktorice plinare od 25 godina i ove što je kupila stan u zagrebu a živi u kozojebini donjoj nemate nikakve šanse dobit izbore, ne sad i ne skoro.

Nemate više ni koalicijski potencijal, bandito je u slobodnom padu, HND je kurac od ovce jalovice a svih njegovih pet birača bi danas ionako glasalo za glas, niko ne želi da ga se povezuje s HDZ-om jer onda i on smrdi na lopovluk.

Škoro nije ipak dovoljno jak da dobije izbore sam.

dakle, vlast ide sdp-u uz pupovca koji će radije ionako natrag njima, ono lesi se vraća kući, beljaka, glas, daliju, prikopametnu marijanu iz splita, nakupinu genetskog lopovskog otpada iz zagreb je naš i sličnih turbolijevih stranaka. A kad se ti dokopaju vlasti piši kući propalo. Čak i da vi ostanete, ne valja jer je HDZ-ova vlast već dugo toliko slaba da vuče samo iznuđene poteze. Jer konj nije išao na izbore kad je trebalo i kad je mogao ojačati svoj položaj. Nego je radije uzimao u tal idiote i četnike.
Ajd nesto normalno od marcelka 

Skinuo masku ..hi hi rendeer

znači i ti se slažeš da ovo sve ide u kurac još brže kad tvoji dođu na vlast... ok

_________________
Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by epikur37 6/2/2020, 21:56

marcellus wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:a ja sam star i kurac mi se ide van... ali vjerojatno ću morat

aj ne seri.


gle vi uz sve ove afere i kradljive kurve poput one direktorice plinare od 25 godina i ove što je kupila stan u zagrebu a živi u kozojebini donjoj nemate nikakve šanse dobit izbore, ne sad i ne skoro.

Nemate više ni koalicijski potencijal, bandito je u slobodnom padu, HND je kurac od ovce jalovice a svih njegovih pet birača bi danas ionako glasalo za glas, niko ne želi da ga se povezuje s HDZ-om jer onda i on smrdi na lopovluk.

Škoro nije ipak dovoljno jak da dobije izbore sam.

dakle, vlast ide sdp-u uz pupovca koji će radije ionako natrag njima, ono lesi se vraća kući, beljaka, glas, daliju, prikopametnu marijanu iz splita, nakupinu genetskog lopovskog otpada iz zagreb je naš i sličnih turbolijevih stranaka. A kad se ti dokopaju vlasti piši kući propalo. Čak i da vi ostanete, ne valja jer je HDZ-ova vlast već dugo toliko slaba da vuče samo iznuđene poteze. Jer konj nije išao na izbore kad je trebalo i kad je mogao ojačati svoj položaj. Nego je radije uzimao u tal idiote i četnike.

Pa i da bude tako, a postoje šanse, preživjet ćemo mandat sdp-a, nije prvi put.

Preemotivno i ideološki sve to doživljavate.

Kenwood Kenon je po meni sposoban političar, možda i najsposobniji još uvijek. Ipak podcijenio je negativni potencijal nekih svojih poteza u tehnologiji vlasti a precijenio lojlnost vlastitog stranačkog korpusa u vezi s tim.

Već predugo je na briselskoj šiši pa ne vidi dobro što se događa ni u europi ni u hrvatskoj i najgore ni u hdz-u. S par taktičkih poteza to se moglo lako riješiti, a prostor za takve manevre je imao i mogao je.

No sad je tako kako je.

Gledano šire, ja se ne bih odrekao projekta EU tako lako zbog nekog suverenizma. Možda bih malo reterirao da smirim duhove ali u perspektivi i dalje vidim EU kao dobro utemeljenu zajednicu, samo ju treba prepustiti demokraciji a ne briselskom dikatatu.





epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by marcellus 6/2/2020, 22:08

preživjet ćemo kurac.

u trenutku stjecanja neovisnost bili smo druga po razvijenosti i standardu socijalistička država. Iza slovenije.

danas smo isto druga. odozdo.

jer jedino u ex yu državama nije provedena lustacija. Jer jedino u Hrvatskoj nije provedena privatizacija, ma koliko se lagalo o suprotnom.

Jer je korupcija ostala kakva je i bila. Jer je i dalje sve državno, "naše". Jer među stranim ulagačima postoji uzrečica "ABC", anything but croatia.

_________________
Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by marcellus 6/2/2020, 22:11

epikur37 wrote:
Kenwood Kenon je po meni sposoban političar, možda i najsposobniji još uvijek.


je, sposoban je u tri pičke materine. Nije stvar u odricanju od EU nego traženja mjesta u njoj koje nije slugansko. Sposoban je toliko da imamo najmanji rast bdp-a i plaća među tranzicijskim zemljama. Je, Milanović je bio još nesposobniji - kog boli kurac? Natječaj za najsposobnijeg aktualnog hrvatskog političara je natječaj za najpošteniju kurvu u kupleraju.

_________________
Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by T. 6/2/2020, 22:15

Gleda li iko 'otvoreno', prosperov novak im se piša po otvaranju sve u 16...
Ona bačvasta zauzela po studija...

_________________
Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Unname11
T.
T.

Posts : 17117
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by aben 6/2/2020, 22:31

Bas gljedun, 
Drzavno sponzorirona kultura,  good luck with that:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by epikur37 6/2/2020, 22:51

marcellus wrote:preživjet ćemo kurac.

u trenutku stjecanja neovisnost bili smo druga po razvijenosti i standardu socijalistička država. Iza slovenije.

danas smo isto druga. odozdo.

jer jedino u ex yu državama nije provedena lustacija.

nije provedena ni u sloveniji pa svejedno su među prvima ako ne prvi
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by red wolf 6/2/2020, 22:54

marcellus wrote:

dakle, vlast ide sdp-u uz pupovca koji će radije ionako natrag njima,
Ne može natrag, kad nikad nije bio s nama.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by Guest 6/2/2020, 22:59

tre wrote:
Gnječ wrote:
tre wrote:
Gnječ wrote:
tre wrote:
Gnječo Hrvati si i osnovali ove firme samo je došla komunistička bagra i sve to otela i razjebala. Sve ti je lijepo objašnjeno u ranijim postovima.

lažeš. skoro sve ako ne i sve te firme osnovali su stranci znači nehrvati većinom njemačko austrijsko talijanskog a većinom i židovskog porijekla. nema tu hrvata.
Nebitno, došla je komunistička bagra i sve to otela i prikazala kao svoje. Jesu li komunisti zato manje lopovi ako je vlasnik židov, njemac, talijan ili hrvat?

neću ulazit u ideološke postavke komunizma niti o tome s tobom debatirati da bi tvoju iznad napiasnu lukavo smišljenu logičku zabludu demantirao.

ja znam da su Uljanik komunisti 1947.  kupili odnosno otkupili od talijankih vlasnika to ti piše u svim arhivima i točno se zna iznos plaćen u talijanskim lirama.

meni je bitnije to što ste vi sa tim poduzećima i frmama napravili kad ste se riješili komunista i juge i  konačno počeli disati kao hrvati.

sve ste uništili i zatvorili radnike pobacali na ulicu. stvarno ste napredovali u pičku materinu.

da su ljudi 1990. znali što ih čeka nakon 30 godina domoljubnih rvat'na ja sam siguran da bi vas ljudi golim rukama zadavili.
Gnječo ajde ne seri, imamo rat iza sebe, nasljeđe komunizma, komunisti su se raštrkali po partijama i nastavili tamo gdje su stali prije rata. Da je sve to valjalo kako ti pišeš kurac bi bili u onakvoj jebenoj krizi zbog koje se na kraju juga i rastočila na atome.Evo malo i o uljaniku ali to uredno preskačeš

...Do 1980-ih su podaci jako šturi, ali za neke štrajkove se ipak zna, kao npr. štrajk radnika Uljanika 1967. godine, što je dokaz da brodogradilišta čak ni tada nisu bila održiva...

rat ste vi sami hrvati sa braćom slovencima isprovocirali na više razina. od SIV.a, pa SKJ, JNA, pa niže do najnižeg hrvatskog mlatimudana. sad me pitaj zašto pa ću ti odgovoriti.

imate nasljeđe komunizma koje se zove HDZ i za to si se ti i tvoji mlatimudani borili da imate. ustvari HDZ nije nasljeđe komunizma nego je HDZ čisto hercegovački pokret a ne stranka.

Juga se rastočila baš zbog takvih mlatimudana poput tebe.

normalno je da su štrajkovi u Uljaniku bili više njih ali radnici su direktore sve pobacali u more. doslovno. ajd to probaj danas napraviti u tvojoj jebenoj slobodnoj rvackoj.

dalje, nije bilo riječi o tome da su brodogradilišta neodrživa nego je na scenu stupio zakon i novi tržišni način upravljanja poduzećima pa se malo informira prije nego napišeš koju glupost.

Godine 1965. Savezna skupština donijela je paket zakona kojima je započela velika
gospodarska reforma kojoj je cilj bila veća sloboda tržišta i veća učinkovitost poslovanja
te uključivanja Jugoslavije u međunarodnu podjelu rada. Reformom je uveden gospodarski sustav poznat pod nazivom tržišni socijalizam koji je kao takav, uz samoupravljanje, predstavljao posebnost jugoslavenskog samoupravnog socijalizma. Početno nesnalaženje mnogih poduzeća u novim tržišnim uvjetima dovelo je do rezanja troškova
unutar poduzeća, najčešće smanjivanjem plaća i otpuštanjem radnika.
Posljedica toga
bilo je nezadovoljstvo radnika koje je rezultiralo nizom štrajkova koji su zabilježeni u to
vrijeme, a jedan takav dogodio se i u brodogradilištu Uljanik 1967. godine. Spuštanje
na razinu studije slučaja prilikom istraživanja problematike vezane uz gospodarsku
reformu pruža zanimljiv uvid u događaje i omogućuje praćenje problematike na razini
mikrosredine. Analiziranjem zapisnika Upravnog odbora, Radničkog savjeta, Tvorničkog odbora sindikata te glasila radnog kolektiva brodogradilišta Informator, prikazani
su povod, uzroci i posljedice štrajka te položaj radnika u sustavu radničkog samoupravljanja.

Novim gospodarskim sustavom poduzeća su trebala pokazati da su
sposobna nositi se s uvjetima tržišnoga poslovanja, osobito zbog ukidanja investicijskih fondova, čime su u znatnoj mjeri zaustavljeni financijski tijekovi kojima je
država intervenirala u gospodarstvo.8
Drugim riječima, poduzeća su prepuštena
tržištu na kojem su trebala ostvarivati uspješno poslovanje.
Mnoga poduzeća imala su problema sa snalaženjem u novim gospodarskim
uvjetima te se pokazalo da je ostvarivanje reforme u praksi mnogo teže nego što se
očekivalo. Porast cijena sredinom 1965. doveo je do porasta troškova života za 35%,
a poduzeća su povećavala osobne dohotke (OD) u skladu sa svojim mogućnostima.9
Drugim riječima, ona poduzeća koja su se snašla u uvjetima gospodarske reforme
i koja su dobro poslovala svojim su radnicima mogla povisiti dohotke, a one radne
organizacije koje su poslovale na rubu profitabilnosti nisu mogle povećavati plaće
nego upravo suprotno, osobni dohoci padali su ispod prosjeka tih gospodarskih
grana. U takvim situacijama događao se domino-efekt, pa su radne organizacije
zbog otežanog poslovanja u tržišnim uvjetima, kako bi izbjegle smanjenje osobnog
dohotka i samim time sačuvale mir unutar organizacije, počele najprije s obustavljanjem zapošljavanja novih radnika, zatim s prekvalifikacijama viškova radne snage,
a naposljetku i s otpuštanjima zaposlenih.

čitaj:

https://hrcak.srce.hr/179027
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by Guest 6/2/2020, 23:06

tako da:

Everything new is well forgotten old.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by Eroo 6/2/2020, 23:21

T. wrote:Gleda li iko 'otvoreno', prosperov novak im se piša po otvaranju sve u 16...
Ona bačvasta zauzela po studija...
Gledao. Meni je sve jasno.
Da sam vaš premijer dogovorio bih s predsjednikom uvedbu privremene uprave u Rijeci.
Ono treba sve rastjerati i početi iznova. Nekima i državljanstvo oduzet i vratit tamo odakle su prigmizali.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 18 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 24 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum