ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad krkani glumataju progresivizam !!

Page 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 24 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by Maggie19 Fri 7 Feb - 20:12

Sora wrote:Bipolarni poremecaj ...
Ha ha 

Ajd u MP3 Magi 
Tvoje skromno obrazovsnje je vidljivo 
Ksj cu ti ja 
Odim zsmoliti da se ne pravis bas jako ..ha ha
Pokusavam nesto od tebe naucit, kad li ono..:-)
Ti si mogla barem naucit, s godinama, da se ne istices kad nemas nista pametno za reci..biti primjer..;-))

Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 24 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by Guest Fri 7 Feb - 20:34

aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote: ne, ne čuvomo dronfulje, njih morete uzesti sebi
kaj ću s tvojom babom? ak se ne raspada već sigurno ne vrijedi ni kurčevog znoja.
samo ti je mater sigurna debilu jer te netko mora rodit a s obiteljskim drvetom si šupak obriši.


ne morin ti pomognuti unose, ali morin unapri:

oženi se is divujkun iz svoga kraja. ako nemo jugoslovenki, bar imo srbkinj. unda njeguj ote običaje i reci dici ovo ča sun ti jo sa reko. tako će bar tvoji unuci imati identitet i ne će lutati od zločinačke diktature do zločinačke diktature.
Pa istina..ozenis curu,kojoj nakon izvjesnog vremen dopićiš,a posto u toj zoni ionako zive samo dosadnjakovicu,cura skoli malo na Kopno i nadje si Srbina sa velikim Opankom..Sudeci po mondenim Hrvaticama,odlazak srbima na njihov teritorij,nije nova stvar.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 24 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by Guest Fri 7 Feb - 22:06

Maggie19 wrote:
Sovak wrote:
ebenica wrote:
kaya wrote:
Sovak wrote:


Yup ... i jos napisala da joj je caca, inace iz Travnika, bio ustasa.

Satrat ce je njezini muslimani prvi ako ju citaju ovdje.

I onda Sora, Ringo i ekipa meni, koji inzistiram na pocelo ove drzave u odlukama ZAVNOH-a i samo ZAVNOH -a spocitavaju  Pavelica i ustasiju bez obzira sto je svaka moja rijec o njemu i endehaziji negativna.

I sad tko je tu lud?
Pa napisala je to jednom, mislim kakve veze ima da je ženi bio tata ustaša, bilo je polovici foruma ovdje deda u ustašama, šta sada?!
A što je drugo toliko neobično napisala što ne znamo da se čudite? Da je đamija bila crkva prije turaka, da su ih poturčili turci u nekom stoljeću...vama to čudno?
ma nije ništa čudno..to je ono kao lažno snebivanje, šokirala ih je jer ju prvi puta vide na forumu...to obično tako biva kad netko nikoga ne jebe nego napiše kaj god hoće kao sora.
sora je stara jebe se njoj kaj će o njoj neka djeca na forumu mislit.

Joj da ne seri gluposti. I ti i Kaya.

Ma sve rijeseno.

Ja sam fasist.

Bok.
I ti si osjetljiv.
Ovdje su svi svojevrsni "fasisti": gluposti, pametovanja, neukusa, (vec spomenutog) licemjerja, ogranicenosti, neduhovitosti, nedosljednosti...ne zamaraj se..ima nas svakakvih ;-^^

Nisam. 

Dobro, katkad jesam na ljudsku glupost.

Ali ne bas odvec. U normali. 

Nisam psihopat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 24 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by crvenkasti Sat 8 Feb - 9:30

Iz kuhinje dopire miris pržene slanine.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 24 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by jastreb Sat 8 Feb - 17:56

crvenkasti wrote:Iz kuhinje dopire miris pržene slanine.
Al mene mami zov Romanije planine.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Kad krkani glumataju progresivizam !! - Page 24 Empty Re: Kad krkani glumataju progresivizam !!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum