ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emanicipacija je veći problem od droge

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 18:15

Spasi Hrvatsku , ukini emanicipaciju. lol!

RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 18:17

400 tisuća mladih otišlo , nezaposlenost 5,8% , natalitet cicikrep.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t38199p40-hrvatska-odumire-795-beba-manje

U samo jednoj godini ( 2019 ) imate oko 900 beba manje.

Gotovi ste ako nešto ne smislite.

Ajmo diži porodiljne naknade.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 18:20

Nemate baš puno vremena kako vi mislite.

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 Croatia-population-pyramid-2018
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by Serbinho-3 19/1/2020, 23:01

Juce u Barseloni na sve strane se slikaju, glume nesto, klasicne glupacice.

Azijatkinje ista prica.

Odem do rooftop bara Hotela Colon, pun istih, nesto glume, slikaju se, poziraju, zaljubljene u sebe i trkanje sa ostalim zenskama.

Longie je na zescem tripu, njih muskarci i ne zanimaju, osim licnog ega i da zive zivot kao Seik.

Pitam ja one iz bara, kako ide prica oko mesta, mora da se ceka i kad neko ustane, sednes.

Cekam ja ko Tarzan, uleti ekipa njih 5 barem, ista prica, ispeglana kosa, cvike za Sunce a Sunce skoro pa zaslo, bele one u fazonu Fila tikepa, kaput braon, nacrtane, jedna na drugu lice i taman neka dvojica ustadose, ove posedase.

Odem ja do njihovog stola, objasnim glupacicama da se ceka u redu, zabole njih, zbunjeno gledaju.

Nije sto bas bio na ocekivanom mestu, inace bih ih sklonio bez razmisljanja.

Ostatak, Japanke, Kineskinje, sta vec, balave Prosecco u minijaturnim casama, dva grama mozga.

Hoce da budu nesto a nema pas za sta da ih ugrize.

Sledeci put nabijanje kompleksa, garderoba za koju mogu samo da mastaju, pa neka se slikaju za Instagram.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 23:34

Pa šta.će.im muškarci ? Samo da im plate piče. Normalno da ih ne zanimaju muškarci. Ne zanimaju ni one mene odavno.

Te će z koju godinu tražit budalu koja će im napravit i financirat dijete na ovoj aplikaciji :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t38513-hrvat-na-meti-americkih-konzervativaca-zelite-dijete-ali-ne-i-muza-probajte-moju-aplikaciju
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by Serbinho-3 19/1/2020, 23:53

RayMabus wrote:Pa šta.će.im muškarci ? Samo da im plate piče. Normalno da ih ne zanimaju muškarci. Ne zanimaju ni one mene odavno.

Nadju budalu da im zavrsi posao oko dece, kupovine kuce i licnih zelja a onda mu skacu po glavi.

:cleanteeth
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 23:55

Ja iman patike koje su se skroz raspale. Popucale sa strane. One ti sve gledaju. Kad vide te patike onda misle da ja neman kune u đepu

To ti se zove mimikrija. Tako nit jedna mi ne šalje signale nit išta. Elegantno ih skinija s kurca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 23:58

RayMabus wrote:Ja iman patike koje su se skroz raspale. Popucale sa strane. One ti sve gledaju. Kad vide te patike onda misle da ja neman kune u đepu

To ti se zove mimikrija. Tako nit jedna mi ne šalje signale nit išta. Elegantno ih skinija s kurca.
Na meni nikad ne bi reka da ja ode iman dva stana jer kako to a nema ni za nove patike.

E vidiš šta ti je inteligencija. 

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 71284941


A te su došle popit Prošek u taj bar da ih svi vide a da ih okreneš naopačke nemaju sve skupa dva eura u đepu.

Gluma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 20/1/2020, 00:02

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ja iman patike koje su se skroz raspale. Popucale sa strane. One ti sve gledaju. Kad vide te patike onda misle da ja neman kune u đepu

To ti se zove mimikrija. Tako nit jedna mi ne šalje signale nit išta. Elegantno ih skinija s kurca.
Na meni nikad ne bi reka da ja ode iman dva stana jer kako to a nema ni za nove patike.

E vidiš šta ti je inteligencija. 

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 71284941


A te su došle popit Prošek u taj bar da ih svi vide a da ih okreneš naopačke nemaju sve skupa dva eura u đepu.

Gluma.
One ti sve gledaju muške od glave do pete. Onda vidi te patike pa kaže u sebi jebote ovi nema ni za nove patike , vidi raspalo mu se sve , kako mu nije neugodno u puknutim patikama izać vanka.

I onda ti one tako zaključe da to sve nevalja i same se maknu.

Elegantno odjebi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 20/1/2020, 00:03

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ja iman patike koje su se skroz raspale. Popucale sa strane. One ti sve gledaju. Kad vide te patike onda misle da ja neman kune u đepu

To ti se zove mimikrija. Tako nit jedna mi ne šalje signale nit išta. Elegantno ih skinija s kurca.
Na meni nikad ne bi reka da ja ode iman dva stana jer kako to a nema ni za nove patike.

E vidiš šta ti je inteligencija. 

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 71284941


A te su došle popit Prošek u taj bar da ih svi vide a da ih okreneš naopačke nemaju sve skupa dva eura u đepu.

Gluma.
One ti sve gledaju muške od glave do pete. Onda vidi te patike pa kaže u sebi jebote ovi nema ni za nove patike , vidi raspalo mu se sve , kako mu nije neugodno u puknutim patikama izać vanka.

I onda ti one tako zaključe da to sve nevalja i same se maknu.

Elegantno odjebi.
Ja san ti doktor za psihologiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 20/1/2020, 00:19

To je sve zaglumilo a umislilo da su muški pa će do 27 ludovat a onda će tražit momka pa ih odjebalo pa sad po aplikacijama vatazadnjivoz.com traži tko će joj napravit dicu i to finacirat a 67% korisnika žene a tek 23% muški i to uglavnom 50+ jer takvima je isto zadnji voz.

Pa će sutra doć Salvini na vlast u Italiji pa će se klimat cijela EU a posebno ta Katalonija pa će rat a u ratu najviše najebu žene i dica.

Pa.će in ta umišljenost ishlapit priko noći.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by Serbinho-3 20/1/2020, 00:21

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ja iman patike koje su se skroz raspale. Popucale sa strane. One ti sve gledaju. Kad vide te patike onda misle da ja neman kune u đepu

To ti se zove mimikrija. Tako nit jedna mi ne šalje signale nit išta. Elegantno ih skinija s kurca.
Na meni nikad ne bi reka da ja ode iman dva stana jer kako to a nema ni za nove patike.

E vidiš šta ti je inteligencija. 

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 71284941


A te su došle popit Prošek u taj bar da ih svi vide a da ih okreneš naopačke nemaju sve skupa dva eura u đepu.

Gluma.



Poenta je da kada si u baru ili restoranu, ne kampujes balaveci tri dana, jer isti ne zivi od toga, vec da proda nesto.

Glupacice Japanke ili sta vec, balave prosecco, uzane case, sluzi da se nazdravi realno, ne skidaju se, drzi nekoliko kapi i balavi.

Zato u Becu hoce da uvedu pravilo da 45 minuta moze max da balavi a onda setnja .
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 20/1/2020, 00:23

Pa kad nemaju love a oće da ih se vidi. Vataju momke. Bit će to neki malo luksuzniji bar pa računaju tu ima lovaša.

Traže princa na bijelom konju al današnji muški su se opametili pa znaju sve.

Ne mogu više prodat svoje fore sad kad svi znaju za emanicipaciju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 20/1/2020, 00:26

Život ide dalje. Gledam danas u Bolonji masovni prosvjed ljevice protiv Salvinija jer su idući vikend izbori a Salvini dobija po anketama 45% a tu desnica nije vladala već 75 godina i može destabilizirati Italiju tj trenutnu vladu.

Skrećemo u desno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 20/1/2020, 00:38

Žene su žene. Ne volim generalizirati. Više se baziram na emancipaciju. Mislile su da će im tu biti dobro a na kraju su ispale najveći gubitnici jer su im muški počeli okretati leđa a kad se to desi one više nemaju nikakvu moč nego padaju na dno hijerarhije.

A to se upravo u Europi dešava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 4 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum