ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emanicipacija je veći problem od droge

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 11:38

mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:
mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:
mutava baštarda wrote:

Najbolji jamac dugog i sretnog braka je kredit za kuću, a da žena bude sudužnik....
To su sve gluposti. Iman ja par stanova. Nikad ne bi ženija žensku kojoj je to prepreka il neki uvjet za vezu.

Jebeš takve ženske. Takvima da daš bilo šta nikad zadovoljno.
Onda je brak na klimavim temeljima. A da, naprimjer nakon par miseci veze kažete amo zajedno dignit kredit na 20 godina i napraviti 10 dice... Ti bi mogao dati teren za kuću onako gratis..
Ona koja s menom zatrudni dobiva odma jedan stan na način da ću uknjižit to dite kao suvlasnik stana. Samim time i ona ima pravo tu bit do njegove punoljetnosti.

Ženska koja s menom zatrudni riješila je stambeno pitanje.

Prva dva stana ovdje su ti moja. A kuća mi je pesto metara istočnije.

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 71284941
Krivo razmišljaš... Nema šanse da će ti rodit deset dice, a da je po stare dane dica ističu i izbace iz kuće.
Dakle, zajednički dugoročni kredit pa ako ne triba za kuću, onda za jahtu.
Ne razmišljam. Ako rodi i drugo onda ću je ženit. Prvo se može zaletit a drugo ne. Drugo je ženidba.

RayMabus

Posts : 175671
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 11:41

mutava baštarda wrote:
mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:
mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:
To su sve gluposti. Iman ja par stanova. Nikad ne bi ženija žensku kojoj je to prepreka il neki uvjet za vezu.

Jebeš takve ženske. Takvima da daš bilo šta nikad zadovoljno.
Onda je brak na klimavim temeljima. A da, naprimjer nakon par miseci veze kažete amo zajedno dignit kredit na 20 godina i napraviti 10 dice... Ti bi mogao dati teren za kuću onako gratis..
Ona koja s menom zatrudni dobiva odma jedan stan na način da ću uknjižit to dite kao suvlasnik stana. Samim time i ona ima pravo tu bit do njegove punoljetnosti.

Ženska koja s menom zatrudni riješila je stambeno pitanje.

Prva dva stana ovdje su ti moja. A kuća mi je pesto metara istočnije.

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 71284941
Krivo razmišljaš... Nema šanse da će ti rodit deset dice, a da je po stare dane dica ističu i izbace iz kuće.
Dakle, zajednički dugoročni kredit pa ako ne triba za kuću, onda za jahtu.
p.s. na parkingu može taman 10 dice igrat na male branke.
Ima odma ispod teniski tereni i košarkaški tereni. To je odma poviše hotela Palace.

Ispod , doslovno ispod je ovo :

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Arhitektura-palace-big-1
RayMabus
RayMabus

Posts : 175671
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 11:44

RayMabus wrote:
mutava baštarda wrote:
mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:
mutava baštarda wrote:
Onda je brak na klimavim temeljima. A da, naprimjer nakon par miseci veze kažete amo zajedno dignit kredit na 20 godina i napraviti 10 dice... Ti bi mogao dati teren za kuću onako gratis..
Ona koja s menom zatrudni dobiva odma jedan stan na način da ću uknjižit to dite kao suvlasnik stana. Samim time i ona ima pravo tu bit do njegove punoljetnosti.

Ženska koja s menom zatrudni riješila je stambeno pitanje.

Prva dva stana ovdje su ti moja. A kuća mi je pesto metara istočnije.

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 71284941
Krivo razmišljaš... Nema šanse da će ti rodit deset dice, a da je po stare dane dica ističu i izbace iz kuće.
Dakle, zajednički dugoročni kredit pa ako ne triba za kuću, onda za jahtu.
p.s. na parkingu može taman 10 dice igrat na male branke.
Ima odma ispod teniski tereni i košarkaški tereni. To je odma poviše hotela Palace.

Ispod , doslovno ispod je ovo :

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Arhitektura-palace-big-1
Kad pređeš cestu ulaziš u ovaj park , ulaz je na slici , sa strane su ti teniski tereni a s druge košarkaši , zjog za balote i dječje igralište.

To ti je šuma poviše hotela Palace.

Ovdje.

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Palace2
RayMabus
RayMabus

Posts : 175671
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by mutava baštarda 19/1/2020, 11:52

RayMabus wrote:
mutava baštarda wrote:
mutava baštarda wrote:
RayMabus wrote:
mutava baštarda wrote:
Onda je brak na klimavim temeljima. A da, naprimjer nakon par miseci veze kažete amo zajedno dignit kredit na 20 godina i napraviti 10 dice... Ti bi mogao dati teren za kuću onako gratis..
Ona koja s menom zatrudni dobiva odma jedan stan na način da ću uknjižit to dite kao suvlasnik stana. Samim time i ona ima pravo tu bit do njegove punoljetnosti.

Ženska koja s menom zatrudni riješila je stambeno pitanje.

Prva dva stana ovdje su ti moja. A kuća mi je pesto metara istočnije.

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 71284941
Krivo razmišljaš... Nema šanse da će ti rodit deset dice, a da je po stare dane dica ističu i izbace iz kuće.
Dakle, zajednički dugoročni kredit pa ako ne triba za kuću, onda za jahtu.
p.s. na parkingu može taman 10 dice igrat na male branke.
Ima odma ispod teniski tereni i košarkaški tereni. To je odma poviše hotela Palace.

Ispod , doslovno ispod je ovo :

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Arhitektura-palace-big-1
To ako neko od tih deset bude u kurcu pa zabrije na ekologiju i sl.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 12:00

Ne planiram više od troje. Dvoje će dobit po stan a jedan kuću.

Iman tri nekretnkne u krugu pesto metara.

Vidiš ovo da stavim u oglas plus svoju sliku , visinu , mjere , dakle fizičkog sebe i dam u Srbiju na oglas odma bi ih se jsvilo pet tisuća.

Ja mogu birat šta ću ženit.

Prvo dite ti je postaje suvlasnik stana a ti si mu mater i praktički do njegove punoljetnosti si tu a posli kako dite odluči.

Omda mi možeš ti rodit i drugo ili će neka druga pa će i ona na ovu šemu dobit stan.

Ako rodiš ti ženim te jer se prvo dite može zaletit a drugo ne.

Misliš da će dat drugoj kuji da dobije stan do ?

Čisto sumnjam.

Znam ih ja u dušu samo šta ja nisan takvi lik koji tako traži ženske , uvik san mislija da će to biti neka ljubav , srodna duša al jebeš to jer i te su sve na isti kalup.

Sad mi je četrdeset godina.

Uživan. 

Kad buden ima pedeset ako doživim te godine ide oglas u Srbiji.

Triba doseljavat žene a ne se podvinivat ovim domačima šta one oće.

Svijet je veći od splitsko dalmatinske županije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175671
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by Guest 19/1/2020, 12:01

Longi poziva mlade cure u svoje Dvore.... king king king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 12:17

Legendovich wrote:Longi poziva mlade cure u svoje Dvore.... king king king
Ne pozivam nikog. Idićih deset godina imam plan zatvorit se u kuću i spavat. To radim već tri godine. Žene me uopće ne zanimaju.

Čekam da natalitet krahira i počme treći svijetski rat a tek za deset godina ću razmišljati o tome ako uopće budem živ , zdrav itd.

To je samo opcija pod stare dane da ne buden sam jer kao šta vidiš kuća mi je pesto metara od tamo pa u biti davanjem tog jednog stana ditetu kao suvlasnik vežem i dite i nju fizički kraj sebe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175671
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 12:21

Tek za deset godina ću ja o tome počet razmišljat ozbiljno. Neka dižu te porodiljne naknade. Nema dice bez love.

Vadi kume keš keš , nema noćas oš neš.


https://www.google.com/amp/s/www.glas-koncila.hr/hrvatska-samo-u-2019-ostala-bez-40-razreda-djece-prevagu-uvijek-cine-ljudi-no-ako-ih-je-sve-manje/%3famp
RayMabus
RayMabus

Posts : 175671
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by Guest 19/1/2020, 12:26

Ma nece biti rata..sve to nesh ponjonjavilo..jedino josh na balkanu rat krece iz nekih glupih ideja..tu necu nish reci..no valjda su balkanska plemena financijski preslaba i za najmanji sukob sada,a to je dobro za sve oko balkana..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 12:29

Legendovich wrote:Ma nece biti rata..sve to nesh ponjonjavilo..jedino josh na balkanu rat krece iz nekih glupih ideja..tu necu nish reci..no valjda su balkanska plemena financijski preslaba i za najmanji sukob sada,a to je dobro za sve oko balkana..
Nije ni bitno. Meni to i ne igra za ovu moju priču.

Ja iman za sebe , nemoran ni radit a tamo neka žena i djeca to me uopće ne zanima.

To za deset godina oglas u Srbiju pa koja ima najveće sise prodano.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175671
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by Guest 19/1/2020, 12:32

ooova??..

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 2Q==
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 12:35

Legendovich wrote:ooova??..

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 2Q==
Ma bilo koja. Koja prva raširi noge.

Nisan ti ja od neke filozofije i muško ženski igrica. Takve odma otpadaju s popisa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175671
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 12:37

Koja prva raširi noge. To je jedini uvjet. 

Posli kad napravin dite to je to. Oglas zatvoren. Neka se dokopala stana kraj mora. Neka koja nije previše kalkulirala.

Ako će i ostalo samo triba rodit drugo jer je tek onda ženim.

Onda može doć u kuću pa će iznajmljivat ova dva stana za apartmane i ne mora više ni radit nego radi kod mene.

Ja ću čuvat dicu.

A država će mi masno plaćat za to jer će za deset godina porodiljne naknade jako skočit.

Pa možemo i treće koje se još više plaća.

Možemo tako svake godine jedno , malo porodiljni malo apartmani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175671
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 12:44

Ja ti ne mislin više radit. Ja ti iman zemlje pun kurac. Dovoljno mi prodat neku parcelu na Braču , stavit lovj na banku i živit od kamata.

I sad ova samo triba uletit i to je to.

Može radit kod mene jer ima dva apartmana od kojih može zaradit dovoljno da ne mora nigdi radit.

Plus porodiljni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175671
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 12:50

Meni su ti apartmani na takvoj lokaciji da ja to mogu cilu godinu iznajmljivat. Netko ima samo tri miseca turizma jer je negdi na obali van rute a ja san deset kilometara od aerodroma prema Splitu sto metara od mora a ispod mi je hotel i hotelska plaža.

Najmanje pet miseci u godini to mogu iznajmljivat.

Nema ona šta radit više nego samo lupat ta dva apartmana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175671
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 12:54

RayMabus wrote:Meni su ti apartmani na takvoj lokaciji da ja to mogu cilu godinu iznajmljivat. Netko ima samo tri miseca turizma jer je negdi na obali van rute a ja san deset kilometara od aerodroma prema Splitu sto metara od mora a ispod mi je hotel i hotelska plaža.

Najmanje pet miseci u godini to mogu iznajmljivat.

Nema ona šta radit više nego samo lupat ta dva apartmana.
Al za tako nešto ona mora biti poduzetna i kad joj se pruži prilika il ju ugleda da ju zna iskoristit.

Zato mi je jedini uvjet : raširi noge.

Nije mene lako ni uvatit znaš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175671
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 12:57

Nije ti mene lako uvatit.

Ja ti već 13 godina ne jeben ženske , nikoga da ne bude zabune.

Neš mene lako uvatit.

Moraš biti poduzetna i kad ugledaš priliku sve moguće vijuge uključit i razradit plan kako ćeš me uvatit u mrežu.

Najteže kod mene je uopće to da se poseksaš s menom.

Koja to uspije pobjednik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175671
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 13:07

Meni je dobro ovako. Kad nije ispalo šta san ja tija a bilo je zamalo samo san vidija da nešto ne štima pa san joj namjerno podiga zid da vidin oće li progutat ego il će tupit svoje pa je usrala i nije prošla test i to se moralo raspast jer ako ćeš bit s menom onda moraš slušat mene a ne šta ti oćeš sad mi ženska ni ne triba.

Kad mi dođe bacin drkicu , ne moran za nikoga radit nit slušat nečije mušice pta neću ner neman živce za to i jebe se mene.

Mene je izrazito teško povalit. Ja na svaki znak neke nelogičnosti samo uteknem ko plaha srna. Samo nestanem.

Nema me.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175671
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 13:10

Naletit će jedan dan i takva koja zna onu poslovicu šutnja je zlato a usredotočiti će se na sex.

Jednostavno ne otvaraj usta ako ne želiš ispast glupa i da ja uteknem.

Šuti i usredotči se samo na jedno.

Samo tako me moš uvatit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175671
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 13:13

Čim otvoriš usta a nismo se ni poseksali šta je kod mene najteže za postić i kažeš ja ovo ja ono ja bi vako ja bi nako ja mislim.

Ti misliš ?

Nemaš ti šta meni mislit 

Aj Bog 

Misli ti nekom drugom meni nećeš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175671
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by RayMabus 19/1/2020, 13:24

Ona će mislit. lol!

Kad dobiju dite onda im je najveća briga oće li je muški još volit jer se udebljala i dobila bore na trbuhu i jer ima dite kao obvezu itd.

Ona će mislit. Šuti. Ne otvaraj usta. Ne zanima nikog tvoje mišljenje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175671
2014-04-11


Back to top Go down

Emanicipacija je veći problem od droge - Page 2 Empty Re: Emanicipacija je veći problem od droge

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum