ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U mojoj zemlji postoji problem a taj problem je Židov

Go down

U mojoj zemlji postoji problem a taj problem je Židov Empty U mojoj zemlji postoji problem a taj problem je Židov

Post by RayMabus Wed 23 Mar - 23:31

Ranije ovoga mjeseca, dužnosnici američkog Ministarstva financija pripremili su nacrt sankcija usmjerenih protiv Romana Abramoviča, istaknutog ruskog oligarha povezanog s ruskim predsjednikom Putinom, kažu ljudi upoznati s tom temom, piše Wall Street Journal.
No kada je došlo vrijeme za objavu tih sankcija, koje su zamišljene da stupe na snagu zajedno sa sankcijama Ujedinjenog Kraljevstva i EU, Vijeće sigurnosti Bijele kuće kazalo je da se s time malo pričeka. Razlog: ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski je u nedavnom telefonskom razgovoru savjetovao predsjedniku Joeu Bidenu da sačeka sa sankcijama ruskom oligarhu koji bi se mogao pokazati važnim kao posrednik između Ukrajine i Rusije i pomoći u mirovnim pregovorima, rekli su ljudi upoznati sa sadržajem telefonskog razgovora.
-
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/misteriozni-slucaj-romana-abramovica-amerikanci-mu-spremali-sankcije-a-zaustavio-ih-zelenski-15174377
-
u mojoj zemlji postoji problem,
A taj problem je Židov.
Uzimaju svima novac
Nikada ga ne vraćaju.
Baci Židova u bunar
Tako da moja zemlja može biti slobodna.
Tako da moja zemlja može biti slobodna!
Moraš ga ugrizati za rogove,
Onda imamo veliku zabavu.

Ako vidiš da Židov dolazi
Morate paziti na njegove zube.
Moraš ga zgrabiti za njegov novac,
A ja ti kažem što da radiš.
Svi!
Baci Židova u bunar
Tako da moja zemlja može biti slobodna.

Tako da moja zemlja može biti slobodna!
-

RayMabus
RayMabus

Posts : 173531
2014-04-11


immortal likes this post

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum