ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz - Page 2 Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by vuksadinare Thu 9 Jan - 8:04

vili40 wrote:Nije baba kriva što je grah slani nego sol.Kad iz plenkijevih ustiju čujem za riječ analiza spopadne me nevjerojatan osjećaj nade i ponosa što imamo takve na čelu.Ali da je naučio brbljati dva dana i dvije noći bez prekida i da pri tome ništa pametno ne veli,to stoji.To su te političke škole gdje se nauči sve osim korisnog.
m briga plenkija..ako je itko siguran to je plenki..i ako ne bude premijer i predsjednik hdz-a on se ima gdje uguziti ili vratiti...na dobro placeno i mirnije mjesto...veci problem je za one oko njega...njih plenki uvaljuje u probleme a ovi ne znaju sto im je ciniti..da'l da ga ruse ili ne...i u konacnici..ko da ga rusi?...sto je najvaznije pitanje..lako je rusiti ali tko i kako..

vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz - Page 2 Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by vuksadinare Thu 9 Jan - 8:10

problem je sto i oni koji su oponenti plenkiju i koji bi ga htjeli naslijediti nemaju neki autoritet ili neku veliku omiljenost među clanovima hdz-a i simpatizerima...svi imaju neku gresku

-davor steir-kod njega postoji sumnja da li bi on bio bas prava zamjena za plenkija bez obzira na neka konzervativnija nacela ali iz njega ne izvire autoritativnost koja bi privukla ponovno masovniju podrsku hdz-u

-miro kovac-tek taj ne odise autoritativnoscu a ima iza sebe nekih repova

-penava-ima taj grif ali elem mlad je nije bas previse iskusan  i preemotivan je sto nije bas dobro u politici jer time tesko pariras onda iskusnim liscima i igracima

-rojs- mojme mojme za njega ne bi ni vlastta obitelj glasovala

-vaso brkic-moze jedino biti stranacki operativac za vise od toga jednazba sa dvije nepoznanice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz - Page 2 Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by vuksadinare Thu 9 Jan - 8:14

mozda zvuci smijesno nekima ali za hdz bi najbolji potez bio da plenkija naslijedi-kolinda..zadnjih dana ipak pokazuje neke liderske osobine...e sad zasto takva nije bila u kampanji i nesto prije dovodi me do mislenja da je sve to radila da ne dobije drugi mandat jer joj je vjerojatno bio pun kufer pritisaka plenkija,šeksa i drugih
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz - Page 2 Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum