ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by RayMabus 7/1/2020, 23:47

Kaže da tamo di je HDZ na vlasti ljudi iseljavaju pa je sve manje birača

https://www.google.com/amp/s/amp.index.hr/article/2145934/video-plenkovic-nakon-4-sata-sastancenja-u-hdzu-za-poraz-okrivio-iseljavanje

Ajde ovo je neki prvi put da je najviši dužnosnik stranke a ujedno i aktualni premijer optužio vlastitu stranku da su krivci za iseljavanje ljudi iz države.

I noga u guzicu je korak naprijed
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by RayMabus 8/1/2020, 00:01

Veliki vođa je nedodirljiv a krivi su podanici i sad ide siječa knezova i na njihovo mjesto veliki vođa postavit će svoje ljude.

Klasični Makijaveli.

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz P040756c0
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by aben 8/1/2020, 00:02

RayMabus wrote:Veliki vođa je nedodirljiv a krivi su podanici i sad ide siječa knezova i na njihovo mjesto veliki vođa postavit će svoje ljude.

Klasični Makijaveli.

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz P040756c0
jesi je prečito?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by RayMabus 8/1/2020, 00:03

Jesam. Davno. Prije 20 godina. Odlično štivo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by aben 8/1/2020, 00:06

RayMabus wrote:Jesam. Davno. Prije 20 godina. Odlično štivo.
misli sun daš reći nešto tipa "da čito, nadahnu niccoloa da je napiše"

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by RayMabus 8/1/2020, 00:14

aben wrote:
RayMabus wrote:Jesam. Davno. Prije 20 godina. Odlično štivo.
misli sun daš reći nešto tipa "da čito, nadahnu niccoloa da je napiše"
To je u biti jedna od rijetkih knjiga koju sam pročitao iz kućne biblioteke od mog dida u Splitu. Išao odspavati u svojoj sobi kod babe pa mi bilo dosadno i onda kako sam enciklopedije odavno pročita a ovo drugo osim jedne knjige o zločincima iz eks Juge san pročita onda nije ostalo ništa previše zanimljivo iako ima hrpa knjiga pa san ovu otvorija.

Pročita san je u jednom dahu. Vrlo odlično štivo. Vrhunsko.

Remek djelo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by aben 8/1/2020, 00:19

RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:Jesam. Davno. Prije 20 godina. Odlično štivo.
misli sun daš reći nešto tipa "da čito, nadahnu niccoloa da je napiše"
To je u biti jedna od rijetkih knjiga koju sam pročitao iz kućne biblioteke od mog dida u Splitu. Išao odspavati u svojoj sobi kod babe pa mi bilo dosadno i onda kako sam enciklopedije odavno pročita a ovo drugo osim jedne knjige o zločincima iz eks Juge san pročita onda nije ostalo ništa previše zanimljivo iako ima hrpa knjiga pa san ovu otvorija.

Pročita san je u jednom dahu. Vrlo odlično štivo. Vrhunsko.

Remek djelo.
je. meni je čudno kako moderni političari ne će da napišu takove knjige nakon službe. recimo, i radimir čačić bi mogo napisati kako se vodi država, ako imo bosansko državljanstvo.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by RayMabus 8/1/2020, 00:25

aben wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:Jesam. Davno. Prije 20 godina. Odlično štivo.
misli sun daš reći nešto tipa "da čito, nadahnu niccoloa da je napiše"
To je u biti jedna od rijetkih knjiga koju sam pročitao iz kućne biblioteke od mog dida u Splitu. Išao odspavati u svojoj sobi kod babe pa mi bilo dosadno i onda kako sam enciklopedije odavno pročita a ovo drugo osim jedne knjige o zločincima iz eks Juge san pročita onda nije ostalo ništa previše zanimljivo iako ima hrpa knjiga pa san ovu otvorija.

Pročita san je u jednom dahu. Vrlo odlično štivo. Vrhunsko.

Remek djelo.
je. meni je čudno kako moderni političari ne će da napišu takove knjige nakon službe. recimo, i radimir čačić bi mogo napisati kako se vodi država, ako imo bosansko državljanstvo.
Pa čuj nismo svi pisci a nije ni Bog odredija da tako bude nego neki ih pišu a drugi čitaju....ili ne čitaju....a tko ne čita pogine.

Sad će ih degradirat i to s pravom a postavit svoje poslušnike na te regionalne produžnice koje su prouzročile probleme velikom vođi.

Da je srednji vijek ostali bi bez glave a ovako će ostat samo bez pozicija.

No tako i treba. To se tako i radi jer inače nikad neće preuzeti odgovornost za svoje propuste a kad to napraviš onaj koga postaviš zna zašto je onaj prije njega smjenjen pa će radit na tome da ga ne bi snašla ista sudbina.

Plenkovicu dajem palac gore.

Potamani ih sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by vuksadinare 8/1/2020, 04:55

ode plenki...provjerena informacija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by marcellus 8/1/2020, 18:42

vuksadinare wrote:ode plenki...provjerena informacija

dobro jutro


_________________
Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by jastreb 8/1/2020, 19:19

Plenki je car!!!

Svaka mu je ka u Njegoša!

Jučer je pokazao svijetu svoje diplomatsko umijeće!!!

Mi boljeg političara nemamo,osim ako ne mislite,vi krezubas talibanska sirotinjo,koja ste dva puta birali Mesića,da je Bernardić bolji? :D
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by G2xE 8/1/2020, 19:24

vuksadinare wrote:ode plenki...provjerena informacija


Pričekajmo Njonja.
G2xE
G2xE

Posts : 91
2020-01-03


Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by red wolf 8/1/2020, 23:22

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Acnt?_=1578522122653&did=21&tag=tier1_2&r=http%253A%252F%252Fwww.ex-iskon-pleme.com%252Ft38290-plenkovic-okrivio-iseljavanje-za-izborni-poraz&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.3%3B%20Win64%3B%20x64%3B%20rv%3A70.0)%20Gecko%2F20100101%20Firefox%2F70Lol...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by domenika 9/1/2020, 00:08

Pa i krivo jest iseljavanje.

Ali ne kako on misli. Hrvatskoj se zgadilo histerično mahanje stijegom dok djeca i mladi odlaze u svijet trbuhom za kruhom.

Vrijeme je za opcije koje uistinu adresiraju probleme ljudi u ovoj zemlji, čiji program nije petokraka ili U. Porezi, investicijska klima, programi za olakšavanje života malim poduzetnicima i mladim obiteljima...

To bih voljela vidjeti, o tome bi voljela raspravljati.
domenika
domenika

Posts : 36
2020-01-07


Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by darth_vader 9/1/2020, 00:45

jastreb wrote:Plenki je car!!!

Svaka mu je ka u Njegoša!

Jučer je pokazao svijetu svoje diplomatsko umijeće!!!

Mi boljeg političara nemamo,osim ako ne mislite,vi krezubas talibanska sirotinjo,koja ste dva puta birali Mesića,da je Bernardić bolji? :D


Dajte nam Beru cheers , a vi čede ima da budete kuš... sad kad vas Zoki nagazi... 💪
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by darth_vader 9/1/2020, 00:53

domenika wrote:Pa i krivo jest iseljavanje.




Poprilično sam siguran da niste na isti način interpretirali tu činjenicu... :coffee
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by vuksadinare 9/1/2020, 04:33

...pa sad ak se iselis a imas npr.placu preko 10 000 kuna..ne placas stan..sto rec..?..da je odselio zbog politicara i politike..fa je bio 'ugrozen'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by vuksadinare 9/1/2020, 04:35

Bez zajebancije znam tipa koji je odselio jer nije mogao trpjeti da on mora platiti svaku drugu rundu :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by vili40 9/1/2020, 08:01

Nije baba kriva što je grah slani nego sol.Kad iz plenkijevih ustiju čujem za riječ analiza spopadne me nevjerojatan osjećaj nade i ponosa što imamo takve na čelu.Ali da je naučio brbljati dva dana i dvije noći bez prekida i da pri tome ništa pametno ne veli,to stoji.To su te političke škole gdje se nauči sve osim korisnog.
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by vuksadinare 9/1/2020, 08:04

vili40 wrote:Nije baba kriva što je grah slani nego sol.Kad iz plenkijevih ustiju čujem za riječ analiza spopadne me nevjerojatan osjećaj nade i ponosa što imamo takve na čelu.Ali da je naučio brbljati dva dana i dvije noći bez prekida i da pri tome ništa pametno ne veli,to stoji.To su te političke škole gdje se nauči sve osim korisnog.
m briga plenkija..ako je itko siguran to je plenki..i ako ne bude premijer i predsjednik hdz-a on se ima gdje uguziti ili vratiti...na dobro placeno i mirnije mjesto...veci problem je za one oko njega...njih plenki uvaljuje u probleme a ovi ne znaju sto im je ciniti..da'l da ga ruse ili ne...i u konacnici..ko da ga rusi?...sto je najvaznije pitanje..lako je rusiti ali tko i kako..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz Empty Re: Plenkovic okrivio iseljavanje za izborni poraz

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum