ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Presloži ovo!

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by marcellus 7/1/2020, 11:29

kaya wrote:
marcellus wrote:
n_razbojnik wrote:Zasto je briselski uguzničar problem ljudi na desnici?  scratch

jer je privatizirao stožernu nekoć desnu stranku u rvata

ali da kolega dobro pitanje
Hdz je dobivao izbore kada je u vrh stavljao umjerene predstavnike, sanadera, kosor, koli , plenkovića, koji su privukli i lijeve birače .

sanader je na robiji, kosor nikad nije dobila niti jedne izbore, kolinda je upravo izgubila izbore, Kenwood Kenon je upravo izgubio druge izbore za redom, s druge strane karamarko je dobio šest izbora za redom a nitko mu nije davao šansi

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by vuksadinare 7/1/2020, 11:29

plenkija je u hdz ustolicio brisel..ne vaso ili šeks..jesu oni ali po direktivi tj ucjeni iz brisela...jer u hrvatskoj nisu htjeli imati jos jednog orbana ili kačinjskog...tako se on i ponasa..kao briselski namjesnik...poncije pilat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by epikur37 7/1/2020, 11:30

vuksadinare wrote:...hrvati su dudeki..ono sto sam napisao...dok im ne stavi se noz pod grlo oni funkcioniraju po sistemu..'odoh ja u birtiju na gemišt ja sam štrumfe prodajem'...kazu neki zasto zagrebom vladaju dotepenci..zato jer bas zbog ovog razloga sto sam napisao...kultura birtije...i gemištarenja( po mogucnosti da onaj drugi plati) gdje se svi hvataju za 'misice' ali kad izađu van kruga birtije onda ide ona..'ja sam štrumfe prodajem kaj ja tu morem'

Dobro ali mi realno nemamo takvu navalu migranata kao neke druge zemlje a policija za sada dobro drži granicu. Nadalje nemamo tih imigranata u zemlji koji rade nerede.

Nismo u ratu ni skim, u EU smo i u NATO paktu. Sve bolje povlačimo sredstva iz Unije, a ekonomija bilježi rast kao i standard.

Općenito nemamo potrebe za političkom radikalizaciju po navedenim pitanjima. Postoje stanovite svjetonazorske dileme, osobno bih volio da se zauzme konzervativniji stav po tim pitanjima.

Glavni problem kod nas je ekonomske prirode, korupcija i državno-administrativna podjela i uprava...taj uhljebistan.



epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by marcellus 7/1/2020, 11:32

činjenica je da je plenkislav izgubio izbore jer desnica nije glasala za HDZ, ostali su doma ili poništili listiće.

činjenica je da ljevica i sve što je lijevo od centra, pa i malo desno od centra, neće, kako sam u tekstu naveo, glasati za HDZ ni da isus siđe s neba i moli ih na koljenima jer je HDZ zločinačka organizacija.

dakle HDZ si ne može dozvoliti da izgubi glasove desnice jer ih ne može nadokanditi na ljevici. Za ljevicu je Kenwood Kenon jednako ustaša ko i keleminec, nikakve razlike.

_________________
Presloži ovo! - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by epikur37 7/1/2020, 11:33

Nadam se da će ovo sa Škorom na kraju izroditi neku desniju stranku. Bilo bi blagotvorno kako za HDZ tako i za Hrvatsku.


epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by marcellus 7/1/2020, 11:35

epikur37 wrote:Nadam se da će ovo sa Škorom na kraju izroditi neku desniju stranku. Bilo bi blagotvorno kako za HDZ tako i za Hrvatsku.



gledaj vi ne možete opstat kao centristička stranka jer vas ljudi jednostavno percipiraju kao bandu lopovsku. Zato možete ići s radikalnim stavom koji će privući ljude kojima onda nije važno što stranku vode lopovi ili propasti.

_________________
Presloži ovo! - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by vuksadinare 7/1/2020, 11:36

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:...hrvati su dudeki..ono sto sam napisao...dok im ne stavi se noz pod grlo oni funkcioniraju po sistemu..'odoh ja u birtiju na gemišt ja sam štrumfe prodajem'...kazu neki zasto zagrebom vladaju dotepenci..zato jer bas zbog ovog razloga sto sam napisao...kultura birtije...i gemištarenja( po mogucnosti da onaj drugi plati) gdje se svi hvataju za 'misice' ali kad izađu van kruga birtije onda ide ona..'ja sam štrumfe prodajem kaj ja tu morem'

Dobro ali mi realno nemamo takvu navalu migranata kao neke druge zemlje a policija za sada dobro drži granicu. Nadalje nemamo tih imigranata u zemlji koji rade nerede.

Nismo u ratu ni skim, u EU smo i u NATO paktu. Sve bolje povlačimo sredstva iz Unije, a ekonomija bilježi rast kao i standard.

Općenito nemamo potrebe za političkom radikalizaciju po navedenim pitanjima. Postoje stanovite svjetonazorske dileme, osobno bih volio da se zauzme konzervativniji stav po tim pitanjima.

Glavni problem kod nas je ekonomske prirode, korupcija i državno-administrativna podjela i uprava...taj uhljebistan.



kakva ti je nato i eu garancija?..narocito onim manjim i slabijim clanicama?...slaba...u slucaju bilo kakve nevolje...problem je to sto mi nemamo kalibar vođe koji se zna nositi kada dođe teza krizna situacija..svi ovi do danas su mahom cinovnici operativnog karaktera ali ne i u srzi vođe...ovima daj neki zadatak operativnog znacenja oni ce ga izvrsiti jer tako su nadrilani da slusaju drugog ali nisu kapacitet vođe kad treba sam donjeti neku tesku odluku..nemaju tu hrabrost..tu onda nestaje svaka drskost i odlucnost...to smo cak vidjeli i kod zokija na pitanju migranata i onog problema sa granicom i srbiom..kad je pao odmah na ucjenu poslodovaca i brisela...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by epikur37 7/1/2020, 11:36

marcellus wrote:
epikur37 wrote:Nadam se da će ovo sa Škorom na kraju izroditi neku desniju stranku. Bilo bi blagotvorno kako za HDZ tako i za Hrvatsku.



gledaj vi ne možete opstat kao centristička stranka jer vas ljudi jednostavno percipiraju kao bandu lopovsku. Zato možete ići s radikalnim stavom koji će privući ljude kojima onda nije važno što stranku vode lopovi ili propasti.

HDZ je stranka desnog centra i to je to. Trebalo bi malo utvrditi tu opciju, da.

A vi brate osnujte sebi radikalniju desnu stranku, ako ste sposobni.

Sve 5.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by RayMabus 7/1/2020, 11:38

marcellus wrote:
epikur37 wrote:Nadam se da će ovo sa Škorom na kraju izroditi neku desniju stranku. Bilo bi blagotvorno kako za HDZ tako i za Hrvatsku.



gledaj vi ne možete opstat kao centristička stranka jer vas ljudi jednostavno percipiraju kao bandu lopovsku. Zato možete ići s radikalnim stavom koji će privući ljude kojima onda nije važno što stranku vode lopovi ili propasti.
Al ne da im Brisel pa ćemo mi pokupit glasove desnice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by epikur37 7/1/2020, 11:39

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:...hrvati su dudeki..ono sto sam napisao...dok im ne stavi se noz pod grlo oni funkcioniraju po sistemu..'odoh ja u birtiju na gemišt ja sam štrumfe prodajem'...kazu neki zasto zagrebom vladaju dotepenci..zato jer bas zbog ovog razloga sto sam napisao...kultura birtije...i gemištarenja( po mogucnosti da onaj drugi plati) gdje se svi hvataju za 'misice' ali kad izađu van kruga birtije onda ide ona..'ja sam štrumfe prodajem kaj ja tu morem'

Dobro ali mi realno nemamo takvu navalu migranata kao neke druge zemlje a policija za sada dobro drži granicu. Nadalje nemamo tih imigranata u zemlji koji rade nerede.

Nismo u ratu ni skim, u EU smo i u NATO paktu. Sve bolje povlačimo sredstva iz Unije, a ekonomija bilježi rast kao i standard.

Općenito nemamo potrebe za političkom radikalizaciju po navedenim pitanjima. Postoje stanovite svjetonazorske dileme, osobno bih volio da se zauzme konzervativniji stav po tim pitanjima.

Glavni problem kod nas je ekonomske prirode, korupcija i državno-administrativna podjela i uprava...taj uhljebistan.



kakva ti je nato i eu garancija?..narocito onim manjim i slabijim clanicama?...slaba...u slucaju bilo kakve nevolje...problem je to sto mi nemamo kalibar vođe koji se zna nositi kada dođe teza krizna situacija..svi ovi do danas su mahom cinovnici operativnog karaktera ali ne i u srzi vođe...ovima daj neki zadatak operativnog znacenja oni ce ga izvrsiti jer tako su nadrilani da slusaju drugog ali nisu kapacitet vođe kad treba sam donjeti neku tesku odluku..nemaju tu hrabrost..tu onda nestaje svaka drskost i odlucnost...to smo cak vidjeli i kod zokija na pitanju migranata i onog problema sa granicom i srbiom..kad je pao odmah na ucjenu poslodovaca i brisela...

zbog nevoljnih slučaja smo i ušli u eu i nato

mi smo mala zemlja, i ja bih volio vidjeti bolje liderstvo ali imamo i svoje gabarite
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by epikur37 7/1/2020, 11:39

RayMabus wrote:
marcellus wrote:
epikur37 wrote:Nadam se da će ovo sa Škorom na kraju izroditi neku desniju stranku. Bilo bi blagotvorno kako za HDZ tako i za Hrvatsku.



gledaj vi ne možete opstat kao centristička stranka jer vas ljudi jednostavno percipiraju kao bandu lopovsku. Zato možete ići s radikalnim stavom koji će privući ljude kojima onda nije važno što stranku vode lopovi ili propasti.
Al ne da im Brisel pa ćemo mi pokupit glasove desnice.

sve 5
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by RayMabus 7/1/2020, 11:41

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
marcellus wrote:
epikur37 wrote:Nadam se da će ovo sa Škorom na kraju izroditi neku desniju stranku. Bilo bi blagotvorno kako za HDZ tako i za Hrvatsku.



gledaj vi ne možete opstat kao centristička stranka jer vas ljudi jednostavno percipiraju kao bandu lopovsku. Zato možete ići s radikalnim stavom koji će privući ljude kojima onda nije važno što stranku vode lopovi ili propasti.
Al ne da im Brisel pa ćemo mi pokupit glasove desnice.

sve 5
Škoro. :tu

A vas Merkel možda natjera na veliku koaliciju s SDPom kao šta je i s HNSom i Pupovcem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by vuksadinare 7/1/2020, 11:41

marcell je u pravu..hdz kakav bio za neoljevicare,ljevicare,jugo ili regionnostalgicare uvijek ce biti ustaska stranka...naravno i svaka druga hrvatska stranka ili opcija desno...isto kao sto ce za desnicara sdp biti stranka koja je pocinila najvecu izdaju u povijesti koja je predala oruzje TO-a jna i prakticno hrvatski narod i druge građane prohrvatske orjentire ostavila na cjedilu i ubilackim namjerama jna i srba...tko ne vjeruje neka procita knjigu generala jna konrada kolseka slovenca koji je u to vrijeme predaje oruzja to-a bio zapovjednik pete vojne oblasti kada je bio na sastanku sa racanom dok je jos bio predsjednik tehnicke vlade prije priopredaje vlasti nakon prvih izbora..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by epikur37 7/1/2020, 11:42

Fidesz nije radikalna desniza to je u mađarskoj Jobbik, Kurtz i OVP nije radikalna desnica to je u Austriji FPO.

Da HDZ treba ići desnije poput Fidesza i OVP-a da, ali ne treba postati FPO ili Jobbik, to je protor pravaša.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by epikur37 7/1/2020, 11:44

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
marcellus wrote:
epikur37 wrote:Nadam se da će ovo sa Škorom na kraju izroditi neku desniju stranku. Bilo bi blagotvorno kako za HDZ tako i za Hrvatsku.



gledaj vi ne možete opstat kao centristička stranka jer vas ljudi jednostavno percipiraju kao bandu lopovsku. Zato možete ići s radikalnim stavom koji će privući ljude kojima onda nije važno što stranku vode lopovi ili propasti.
Al ne da im Brisel pa ćemo mi pokupit glasove desnice.

sve 5
Škoro. :tu

A vas Merkel možda natjera na veliku koaliciju s SDPom kao šta je i s HNSom i Pupovcem.

Ako HDZ izgubi parlamentarne izbore kao što je izgubio i predsjedničke, SDP će formirati vladu sa svojom koalicijom.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by RayMabus 7/1/2020, 11:46

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
marcellus wrote:

gledaj vi ne možete opstat kao centristička stranka jer vas ljudi jednostavno percipiraju kao bandu lopovsku. Zato možete ići s radikalnim stavom koji će privući ljude kojima onda nije važno što stranku vode lopovi ili propasti.
Al ne da im Brisel pa ćemo mi pokupit glasove desnice.

sve 5
Škoro. :tu

A vas Merkel možda natjera na veliku koaliciju s SDPom kao šta je i s HNSom i Pupovcem.

Ako HDZ izgubi parlamentarne izbore kao što je izgubio i predsjedničke, SDP će formirati vladu sa svojom koalicijom.
Pa nek formira. Bitno je otresti se briselskog službenika na čelu države.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by Eroo 7/1/2020, 11:47

A što bi bila alternativa? Bero premijer? Samo pitam.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by vuksadinare 7/1/2020, 11:48

....kada bi se citala literatura i onih sa druge strane bivsih,sadasnjih svejedno...saznali bi mnoge stvari koje nisu u istoj razini sto vam pricaju ili prodaju price danasnji politicari na vlasti ili pri vlasti...koje nemaju blage veze sa istinom..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by RayMabus 7/1/2020, 11:49

Eroo wrote:A što bi bila alternativa? Bero premijer? Samo pitam.
Pa četiri godine Bere. U čemu je problem ? Ima struja unutar HDZ kojima odgovara da budu oprba jer će maknit Plenkovica i oni doć na čelo HDZa.

Ako je cijena četiri godine Bere onda je to cijena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by epikur37 7/1/2020, 11:50

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
Al ne da im Brisel pa ćemo mi pokupit glasove desnice.

sve 5
Škoro. :tu

A vas Merkel možda natjera na veliku koaliciju s SDPom kao šta je i s HNSom i Pupovcem.

Ako HDZ izgubi parlamentarne izbore kao što je izgubio i predsjedničke, SDP će formirati vladu sa svojom koalicijom.
Pa nek formira. Bitno je otresti se briselskog službenika na čelu države.


To je legitimno također.

No upratimo sada što će se događati u HDZ-u.

Za početak što najviše stavljate na teret vladi Andreja Plenkovića?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by RayMabus 7/1/2020, 11:52

epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:

sve 5
Škoro. :tu

A vas Merkel možda natjera na veliku koaliciju s SDPom kao šta je i s HNSom i Pupovcem.

Ako HDZ izgubi parlamentarne izbore kao što je izgubio i predsjedničke, SDP će formirati vladu sa svojom koalicijom.
Pa nek formira. Bitno je otresti se briselskog službenika na čelu države.


To je legitimno također.

No upratimo sada što će se događati u HDZ-u.

Za početak što najviše stavljate na teret vladi Andreja Plenkovića?
Trpa nas Srbima , mujagama i ccrncima

http://www.poslovni.hr/hrvatska/drzava-ukida-kvote-stranim-radnicima-sirom-otvorena-vrata-359302
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 2 Empty Re: Presloži ovo!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum