ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Presloži ovo!

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by Guest 8/1/2020, 00:32

aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:Popularno mišljenje o tajkunima
aj sa svojim debilanama odjebi u troskoku. sviraj kurcu negdje drugdje.


kakovi ste to vi hrvati ljudi, ka van par pedera sjebe celu privredu:)
pa evo jedan jedini peder možda započne 3. svjetski rat, pa kak je to moguće pitaš se? kak je moguće da pojedinci mogu sjebat sve?
odi traži neka sranja po netu za primjer, pljutz.

Guest
Guest


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by aben 8/1/2020, 00:33

ebenica wrote:
aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:Popularno mišljenje o tajkunima
aj sa svojim debilanama odjebi u troskoku. sviraj kurcu negdje drugdje.


kakovi ste to vi hrvati ljudi, ka van par pedera sjebe celu privredu:)
pa evo jedan jedini peder možda započne 3. svjetski rat, pa kak je to moguće pitaš se? kak je moguće da pojedinci mogu sjebat sve?
odi traži neka sranja po netu za primjer, pljutz.
ma ne pitun se, nego van se rugan

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by Guest 8/1/2020, 00:34

aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:Popularno mišljenje o tajkunima
aj sa svojim debilanama odjebi u troskoku. sviraj kurcu negdje drugdje.


kakovi ste to vi hrvati ljudi, ka van par pedera sjebe celu privredu:)
pa evo jedan jedini peder možda započne 3. svjetski rat, pa kak je to moguće pitaš se? kak je moguće da pojedinci mogu sjebat sve?
odi traži neka sranja po netu za primjer, pljutz.
ma ne pitun se, nego van se rugan
ti se rugaš? :D  ma jebeno, u kojoj knjizi si to naučio?
lkn.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by aben 8/1/2020, 00:35

ebenica wrote:
aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:
ebenica wrote:
aj sa svojim debilanama odjebi u troskoku. sviraj kurcu negdje drugdje.


kakovi ste to vi hrvati ljudi, ka van par pedera sjebe celu privredu:)
pa evo jedan jedini peder možda započne 3. svjetski rat, pa kak je to moguće pitaš se? kak je moguće da pojedinci mogu sjebat sve?
odi traži neka sranja po netu za primjer, pljutz.
ma ne pitun se, nego van se rugan
ti se rugaš? :D  ma jebeno, u kojoj knjizi si to naučio?
lkn.
rugati se? još iz ružnog pačeta

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by marcellus 8/1/2020, 00:41

ebenica wrote:
marcellus wrote:
Brain32 wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote: Hrvati volje ljevičarit i zato smo tu gdje jesmo
tu smo gdje jesmo jer smo rasprodali sve živo, ono kaj si ti godinama srao po forumima,

kaj smo rasprodali? Nijemci su privatizirali deutsche bank, englezi british steel, u cijeloj EU sve zajedno ima manje državnih udjela u firmama nego u Hrvatskoj valjda. Od deset najvećih firmi u Hrvatskoj devet je državnih ili paradržavnih (tcom), deseta je atlantic grupa ali i ona ovisi o politici.

koga boli kurac i za nijemce i za engleze i za isuse kriste, mi nismo niti jedna od tih velikih nacija! kaj se tebi stvarno treba crtat da ono kaj si bogati i velčiki mogu priuštit mi ne bi trebali kopirat? koji si ti jebeni retard jebote :/
tim više moramo sve privatizirati.

jebena botswana je šezdesetih imala bdp od 60 dolara godišnje po glavi stanovnika, bili su najsiromašnija afrička nacija i susjed im je bila tada najbogatija, uz rodeziju (danas zimbabwe) afrička država, Južnoafrička republika.

Dakle, u trenutku stjecanja neovisnosti, 1966., Botswana je imala dvanaest kilometara asfaltiranih cesta, dvadeset i dva stanovnika s fakultetskom diplomom, i oko stotinu onih sa završenom srednjom školom. Usto, to je država bez izlaza na more, i praktički bez obradive zemlje.

Danas imaju BDP od oko 18 k dolara per capita godišnje kao ppp (paritet kupovne moći).

privatno je sve, nacionalizacija je zabranjena ustavom.

imaju stanovnika pola od hrvatke i isti standard.

zimbabwe i jar su sve nacionalizirali i od najbogatijih država afrike postali najsiromašnije.

toliko o "sve smo uništili i rasprodali"

_________________
Presloži ovo! - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by darth_vader 8/1/2020, 00:43

epikur37 wrote:
marcellus wrote:
epikur37 wrote:Nadam se da će ovo sa Škorom na kraju izroditi neku desniju stranku. Bilo bi blagotvorno kako za HDZ tako i za Hrvatsku.



gledaj vi ne možete opstat kao centristička stranka jer vas ljudi jednostavno percipiraju kao bandu lopovsku. Zato možete ići s radikalnim stavom koji će privući ljude kojima onda nije važno što stranku vode lopovi ili propasti.

HDZ je stranka desnog centra i to je to. Trebalo bi malo utvrditi tu opciju, da.

A vi brate osnujte sebi radikalniju desnu stranku, ako ste sposobni.

Sve 5.


HDZ je stranka autista prvenstveno...mislim, baš toliko opet biti glupi ko kurac nakon svega...gotovi ste...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by marcellus 8/1/2020, 00:45

jasambrend wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:
epikur37 wrote:Nadam se da će ovo sa Škorom na kraju izroditi neku desniju stranku. Bilo bi blagotvorno kako za HDZ tako i za Hrvatsku.



gledaj vi ne možete opstat kao centristička stranka jer vas ljudi jednostavno percipiraju kao bandu lopovsku. Zato možete ići s radikalnim stavom koji će privući ljude kojima onda nije važno što stranku vode lopovi ili propasti.

HDZ je stranka desnog centra i to je to. Trebalo bi malo utvrditi tu opciju, da.

A vi brate osnujte sebi radikalniju desnu stranku, ako ste sposobni.

Sve 5.


HDZ je stranka autista prvenstveno...mislim, baš toliko opet biti glupi ko kurac nakon svega...gotovi ste...

hdz je zločinačka organizacija koja se održavala na priči o zaštiti nacionalnih interesa. A onda su izbacili hasu i doveli milorada tak da se desnici živo jebe hoće li na vlasti biti plenkovićevi četnici ili zokini jugosi.


_________________
Presloži ovo! - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by marcellus 8/1/2020, 00:46

btw irska je kad je počela s razvojem bila vrlo nalik današnjem hrvatistanu po svemu

i radili su sve suprotno od nas i obogatili se.

_________________
Presloži ovo! - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by darth_vader 8/1/2020, 00:47

Eroo wrote:A što bi bila alternativa? Bero premijer? Samo pitam.


Sve vodi ka tome, a vi glave u pijesak. Zoki pa Bero... ako Milanović baš nešto kardinalno ne zasere, pomest će vas cmizdravi Bero na izborima. Samo me zanima tko će ovaj put biti crni labud.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by Guest 8/1/2020, 00:51

marcellus wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:
Brain32 wrote:
ebenica wrote:
tu smo gdje jesmo jer smo rasprodali sve živo, ono kaj si ti godinama srao po forumima,

kaj smo rasprodali? Nijemci su privatizirali deutsche bank, englezi british steel, u cijeloj EU sve zajedno ima manje državnih udjela u firmama nego u Hrvatskoj valjda. Od deset najvećih firmi u Hrvatskoj devet je državnih ili paradržavnih (tcom), deseta je atlantic grupa ali i ona ovisi o politici.

koga boli kurac i za nijemce i za engleze i za isuse kriste, mi nismo niti jedna od tih velikih nacija! kaj se tebi stvarno treba crtat da ono kaj si bogati i velčiki mogu priuštit mi ne bi trebali kopirat? koji si ti jebeni retard jebote :/
tim više moramo sve privatizirati.

jebena botswana je šezdesetih imala bdp od 60 dolara godišnje po glavi stanovnika, bili su najsiromašnija afrička nacija i susjed im je bila tada najbogatija, uz rodeziju (danas zimbabwe) afrička država,  Južnoafrička republika.

Dakle, u trenutku stjecanja neovisnosti, 1966., Botswana je imala dvanaest kilometara asfaltiranih cesta, dvadeset i dva stanovnika s fakultetskom diplomom, i oko stotinu onih sa završenom srednjom školom. Usto, to je država bez izlaza na more, i praktički bez obradive zemlje.

Danas imaju BDP od oko 18 k dolara per capita godišnje kao ppp (paritet kupovne moći).

privatno je sve, nacionalizacija je zabranjena ustavom.

imaju stanovnika pola od hrvatke i isti standard.

zimbabwe i jar su sve nacionalizirali i od najbogatijih država afrike postali najsiromašnije.

toliko o "sve smo uništili i rasprodali"

The Botswana Poverty Assessment found that poverty declined from 30.6% to 19.4% between 2002-2010, particularly in rural areas, due to increased labor and agriculture-related incomes and more opportunities for the poor. This resulted in 180,000 people being lifted from poverty, 87% of which live in rural areas, the report says.
“Botswana is one of the few countries in Africa that fully funds social protection programs out of its own resources, dedicating 4.4% of its GDP to social spending,” said Guang Zhe Chen, World Bank Country Director for Botswana. “We have seen from this report that this spending has had a significant impact on poverty, mitigating crises by means of increasing benefits and expanding the number of beneficiaries during bad times.”
The report highlights several reasons for the drop in poverty and rise in growth. Poverty reduction has been accompanied by significant improvements in shared prosperity, the report notes, with the country’s poorest benefiting most. Wages and various formal and informal incomes increased substantially, especially in rural areas. Government-supported agricultural incomes and employment and changes in demographics also contributed to the decrease in poverty, including smaller household sizes and a smaller number of those not in the labor force, according to the report.
The amount of household loans increased, helping net incomes to rise, the report says, and access to primary, secondary and university education improved.


i tak. :coffee  skoro kao todorićev uspjeh, državni poticaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by marcellus 8/1/2020, 00:58

jedna vrlo poučna priča

https://narod.hr/svijet/botswana-kako-je-najsiromasnija-drzava-najsiromasnijeg-kontinenta-u-samo-jednoj-generaciji-postala-najbogatija-i-presla-brojne-europske

_________________
Presloži ovo! - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by marcellus 8/1/2020, 01:02

ebenica wrote:
marcellus wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:
Brain32 wrote:

kaj smo rasprodali? Nijemci su privatizirali deutsche bank, englezi british steel, u cijeloj EU sve zajedno ima manje državnih udjela u firmama nego u Hrvatskoj valjda. Od deset najvećih firmi u Hrvatskoj devet je državnih ili paradržavnih (tcom), deseta je atlantic grupa ali i ona ovisi o politici.

koga boli kurac i za nijemce i za engleze i za isuse kriste, mi nismo niti jedna od tih velikih nacija! kaj se tebi stvarno treba crtat da ono kaj si bogati i velčiki mogu priuštit mi ne bi trebali kopirat? koji si ti jebeni retard jebote :/
tim više moramo sve privatizirati.

jebena botswana je šezdesetih imala bdp od 60 dolara godišnje po glavi stanovnika, bili su najsiromašnija afrička nacija i susjed im je bila tada najbogatija, uz rodeziju (danas zimbabwe) afrička država,  Južnoafrička republika.

Dakle, u trenutku stjecanja neovisnosti, 1966., Botswana je imala dvanaest kilometara asfaltiranih cesta, dvadeset i dva stanovnika s fakultetskom diplomom, i oko stotinu onih sa završenom srednjom školom. Usto, to je država bez izlaza na more, i praktički bez obradive zemlje.

Danas imaju BDP od oko 18 k dolara per capita godišnje kao ppp (paritet kupovne moći).

privatno je sve, nacionalizacija je zabranjena ustavom.

imaju stanovnika pola od hrvatke i isti standard.

zimbabwe i jar su sve nacionalizirali i od najbogatijih država afrike postali najsiromašnije.

toliko o "sve smo uništili i rasprodali"

The Botswana Poverty Assessment found that poverty declined from 30.6% to 19.4% between 2002-2010, particularly in rural areas, due to increased labor and agriculture-related incomes and more opportunities for the poor. This resulted in 180,000 people being lifted from poverty, 87% of which live in rural areas, the report says.
“Botswana is one of the few countries in Africa that fully funds social protection programs out of its own resources, dedicating 4.4% of its GDP to social spending,” said Guang Zhe Chen, World Bank Country Director for Botswana. “We have seen from this report that this spending has had a significant impact on poverty, mitigating crises by means of increasing benefits and expanding the number of beneficiaries during bad times.”
The report highlights several reasons for the drop in poverty and rise in growth. Poverty reduction has been accompanied by significant improvements in shared prosperity, the report notes, with the country’s poorest benefiting most. Wages and various formal and informal incomes increased substantially, especially in rural areas. Government-supported agricultural incomes and employment and changes in demographics also contributed to the decrease in poverty, including smaller household sizes and a smaller number of those not in the labor force, according to the report.
The amount of household loans increased, helping net incomes to rise, the report says, and access to primary, secondary and university education improved.


i tak. :coffee  skoro kao todorićev uspjeh, državni poticaj.

da, gle kurca imaju i socijalne politike.

samo nemaju državne firme, imali su državni rudnik dijamanata i nisu ga spašavali i davali državna jamstva nego su ga poslali isti čas u stečaj

institucionalno štite ulaganja, imaju A kreditni rating, bankarski su centar subsaharske afrike, najsigurnija zemlja za kapital u tom dijelu svijeta, i kontinuirano i stabilno rastu 50 godina.

nemaju ograničenja za strana ulaganja, i vode dosljedno kapitalističke politike. Naravno to pomaže i sirotinji jer posla ima za sve, problem je što pola stanovništva i dalje živi od poljoprivrede i to treba razjebat i na tome se radi. Jer poljoprivreda ne nosi nikakvu lovu.

_________________
Presloži ovo! - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by Guest 8/1/2020, 01:04

marcellus wrote:

samo nemaju državne firme, imali su državni rudnik dijamanata i nisu ga spašavali i davali državna jamstva nego su ga poslali isti čas u stečaj

Inicijalno, ekonomiju Botswane je potaknuo – i još je velikim dijelom održava – pronalazak dijamanata, i oni su i dalje jedan od temelja izvoza i ekonomije.

citat sa tvog linka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by marcellus 8/1/2020, 02:34

ebenica wrote:
marcellus wrote:

samo nemaju državne firme, imali su državni rudnik dijamanata i nisu ga spašavali i davali državna jamstva nego su ga poslali isti čas u stečaj

Inicijalno, ekonomiju Botswane je potaknuo – i još je velikim dijelom održava – pronalazak dijamanata, i oni su i dalje jedan od temelja izvoza i ekonomije.

citat sa tvog linka.

da to je moj tekst...

ali je jedan veliki državni rudnik dijamanata bankrotirao i nisu ga spašavali.

privatni rudnici dobro posluju

_________________
Presloži ovo! - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by Guest 8/1/2020, 06:22

marcellus wrote: problem je što pola stanovništva i dalje živi od poljoprivrede i to treba razjebat i na tome se radi. Jer poljoprivreda ne nosi nikakvu lovu.
pa to, nek im mi budemo primjer i slavonija. treba razjebat sve di nema brutalne zarade jer država nije servis koji smo stvorili da nam olakša živote već je država neki entitet koji postoji sam za sebe nevezano za naše živote.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by Brain32 8/1/2020, 18:34

aben wrote:
Brain32 wrote:
ebenica wrote:
Brain32 wrote:
aben wrote:je, 1000 bezveznih preduzeća, ostale gigantske kompanije svjetskog ugleda su uništili radi- zemljišta
Da nisu sad bi krpali njihove gubitke JOŠ VEĆIM nametima...
ili probali napraviti rekonstrukciju tih firmi? ne? naravno da ne, to ne bi bilo pametno, pametnije je prodat za jednoročni fiks.

A gle da se razumijemo ja potpuno kužim kaj ti pričaš ali to jednostavno ne prolazi niti na mikro razini niti na većima, uvijek par pedera sjebe, dosta mi je udaranja glavom u zid...


a ti si zapravo njihov...

dakle, komunističke gigante je, eto, samo tribalo rekonstruirati, i funestre bi nan bile od marmelode i ćikulote?
Zatvoren um to ne može vidjeti ali ponekad neke stvari i u nekoj mjeri mogu funkcionirati, vidjeti  ÖBIB


To je doduše Austrija, kod njih funkcionira ali mi smo gramzivi kmetovi i tako nešto kod nas ne može uspjeti, da gospodo treba i gledati i vidjeti.
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by Brain32 8/1/2020, 18:38

Triny wrote:
Brain32 wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote: Hrvati volje ljevičarit i zato smo tu gdje jesmo
tu smo gdje jesmo jer smo rasprodali sve živo, ono kaj si ti godinama srao po forumima, pa sad nema druge nego porezna represija jer mi nismo amerika, mi nikome ne možemo uzet naftu, nikome ne možemo nametnut kunu k'o valutu, nikome ne možemo naplačivat' zaštitu, nikome ne možemo izvest' kurca, nema za nas druge nego porezi, nameti i davanja....to je ekonomija koju si ti zagovarao i koja je ostvarena a sad bi krivio nekoga drugoga, po običaju narod jer eto narod je kriv za sve

Ne kužim kaj smo to rasprodali? Preko 1000 poduzeća je u državnom vlasništvu a otprilike polovica svih zaposlenih radi za državu.
A ja ne kužim čije smo to rasprodali. 
Mi? Moje? Naše? Naše?!
Nit je bilo moje/naše, niti sam ja/mi to rasprodali.
Država nije  ja/mi.
Treba ne biti kmet da bi se to prepoznalo ali ako je bilo državno znači da se financiralo prihodima svih i nije nitko imao pravo to dobiti, sve te komunističke gigante koji su bili u banani je rashodovati trebala država i lovu uplatiti primjerice u mirovinske fondove pa ne bi danas plaćali 1500000% poreza da bi nam materama sjedala crkavica od penzije svaki mjesec (koju mi nećemo vjerojatno ni vidjeti).
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by Brain32 8/1/2020, 18:40

ebenica wrote:
pa to je naš najveći problem a ne narod, naš najveći problem je kaj se uvijek nađe par pedera. čak je i luda kolinda uspjela pročitat u jednom od svojih govora kad je bila normalna da je državnu upravu jednostavno nemoguće smanjit jer bi se time ubilo gospodarstvo u rh, svi to kuže samo 20 godina prekasno.
A tko bira te krezube lopove nego narod? Ja i ti sigurno ne ali mi nismo većina.
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by marcellus 8/1/2020, 18:44

Brain32 wrote:
aben wrote:
Brain32 wrote:
ebenica wrote:
Brain32 wrote:
Da nisu sad bi krpali njihove gubitke JOŠ VEĆIM nametima...
ili probali napraviti rekonstrukciju tih firmi? ne? naravno da ne, to ne bi bilo pametno, pametnije je prodat za jednoročni fiks.

A gle da se razumijemo ja potpuno kužim kaj ti pričaš ali to jednostavno ne prolazi niti na mikro razini niti na većima, uvijek par pedera sjebe, dosta mi je udaranja glavom u zid...


a ti si zapravo njihov...

dakle, komunističke gigante je, eto, samo tribalo rekonstruirati, i funestre bi nan bile od marmelode i ćikulote?
Zatvoren um to ne može vidjeti ali ponekad neke stvari i u nekoj mjeri mogu funkcionirati, vidjeti  ÖBIB


To je doduše Austrija, kod njih funkcionira ali mi smo gramzivi kmetovi i tako nešto kod nas ne može uspjeti, da gospodo treba i gledati i vidjeti.

ne vidim razloga i svrhe rekonstruiranja takvih stvari

_________________
Presloži ovo! - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by Brain32 8/1/2020, 18:52

marcellus wrote:
Brain32 wrote:
aben wrote:
Brain32 wrote:
ebenica wrote:
ili probali napraviti rekonstrukciju tih firmi? ne? naravno da ne, to ne bi bilo pametno, pametnije je prodat za jednoročni fiks.

A gle da se razumijemo ja potpuno kužim kaj ti pričaš ali to jednostavno ne prolazi niti na mikro razini niti na većima, uvijek par pedera sjebe, dosta mi je udaranja glavom u zid...


a ti si zapravo njihov...

dakle, komunističke gigante je, eto, samo tribalo rekonstruirati, i funestre bi nan bile od marmelode i ćikulote?
Zatvoren um to ne može vidjeti ali ponekad neke stvari i u nekoj mjeri mogu funkcionirati, vidjeti  ÖBIB


To je doduše Austrija, kod njih funkcionira ali mi smo gramzivi kmetovi i tako nešto kod nas ne može uspjeti, da gospodo treba i gledati i vidjeti.

ne vidim razloga i svrhe rekonstruiranja takvih stvari
Niti ja, samo dajem Abenu primjer kako stvari nisu uvijek crno-bijele. No naravno treba paziti na kontekst ÖBIB bi kod nas bio generator gubitaka, brutalne korupcije i posvemašnjeg jada...jebiga balkanci...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by Guest 8/1/2020, 18:54

Brain32 wrote:
ebenica wrote:
pa to je naš najveći problem a ne narod, naš najveći problem je kaj se uvijek nađe par pedera. čak je i luda kolinda uspjela pročitat u jednom od svojih govora kad je bila normalna da je državnu upravu jednostavno nemoguće smanjit jer bi se time ubilo gospodarstvo u rh, svi to kuže samo 20 godina prekasno.
A tko bira te krezube lopove nego narod? Ja i ti sigurno ne ali mi nismo većina.
pa ne možeš kriviti nekoga za glupost, glupost nije pokvarena osobina, ljudi se nadaju jer jedino to imaju a lešinari koriste.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 7 Empty Re: Presloži ovo!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum