ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Presloži ovo!

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Presloži ovo! - Page 8 Empty Re: Presloži ovo!

Post by Guest 8/1/2020, 18:54

Brain32 wrote:
ebenica wrote:
pa to je naš najveći problem a ne narod, naš najveći problem je kaj se uvijek nađe par pedera. čak je i luda kolinda uspjela pročitat u jednom od svojih govora kad je bila normalna da je državnu upravu jednostavno nemoguće smanjit jer bi se time ubilo gospodarstvo u rh, svi to kuže samo 20 godina prekasno.
A tko bira te krezube lopove nego narod? Ja i ti sigurno ne ali mi nismo većina.
pa ne možeš kriviti nekoga za glupost, glupost nije pokvarena osobina, ljudi se nadaju jer jedino to imaju a lešinari koriste.


Guest
Guest


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 8 Empty Re: Presloži ovo!

Post by aben 8/1/2020, 18:57

Brain32 wrote:
aben wrote:
Brain32 wrote:
ebenica wrote:
Brain32 wrote:
Da nisu sad bi krpali njihove gubitke JOŠ VEĆIM nametima...
ili probali napraviti rekonstrukciju tih firmi? ne? naravno da ne, to ne bi bilo pametno, pametnije je prodat za jednoročni fiks.

A gle da se razumijemo ja potpuno kužim kaj ti pričaš ali to jednostavno ne prolazi niti na mikro razini niti na većima, uvijek par pedera sjebe, dosta mi je udaranja glavom u zid...


a ti si zapravo njihov...

dakle, komunističke gigante je, eto, samo tribalo rekonstruirati, i funestre bi nan bile od marmelode i ćikulote?
Zatvoren um to ne može vidjeti ali ponekad neke stvari i u nekoj mjeri mogu funkcionirati, vidjeti  [size=35]ÖBIB[/size]


To je doduše Austrija, kod njih funkcionira ali mi smo gramzivi kmetovi i tako nešto kod nas ne može uspjeti, da gospodo treba i gledati i vidjeti.
postoji puno razina zbog kih je ovakovo nesto nepozeljno, jo ne napisen uvika sve razine. 
problijem s drzavnin firmami je prvenstveno sto su nemoralne, bez obzira di se nalazu, i je li funkcioniraju po nekin utilitaristickin kriteriju.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 8 Empty Re: Presloži ovo!

Post by aben 8/1/2020, 19:07

Brain32 wrote:
marcellus wrote:
Brain32 wrote:
aben wrote:
Brain32 wrote:

A gle da se razumijemo ja potpuno kužim kaj ti pričaš ali to jednostavno ne prolazi niti na mikro razini niti na većima, uvijek par pedera sjebe, dosta mi je udaranja glavom u zid...


a ti si zapravo njihov...

dakle, komunističke gigante je, eto, samo tribalo rekonstruirati, i funestre bi nan bile od marmelode i ćikulote?
Zatvoren um to ne može vidjeti ali ponekad neke stvari i u nekoj mjeri mogu funkcionirati, vidjeti  [size=35]ÖBIB[/size]


To je doduše Austrija, kod njih funkcionira ali mi smo gramzivi kmetovi i tako nešto kod nas ne može uspjeti, da gospodo treba i gledati i vidjeti.

ne vidim razloga i svrhe rekonstruiranja takvih stvari
Niti ja, samo dajem Abenu primjer kako stvari nisu uvijek crno-bijele. No naravno treba paziti na kontekst ÖBIB bi kod nas bio generator gubitaka, brutalne korupcije i posvemašnjeg jada...jebiga balkanci...


 drzavu i telefone tribo odvojiti ko i drzavu i crikvu.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Presloži ovo! - Page 8 Empty Re: Presloži ovo!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum