ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu - Page 2 Empty Re: Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu

Post by vuksadinare 15/12/2019, 05:22

...gledao sam nedavno serijal kako se raspala yuga serijal se bavi dogadjajima od 1987 do 1991 dakle do uoci rata..ili tamo do 7 mjeseca 1991...film je srpsko slovenska koprodukcija...zapravo milosevic je kako js rekao azem vllasi ali i jedan vojvodjanski politicar koji je srusen u jogurt revoluciji da slobo kada je dosao na kosovo 1987 nije imao jos tad toliko namjeru da se pretvori u nekog nacionalistickog vozda ali u svoj onoj situaciji prilikom slobinog posjeta kosovu u vrijeme srpskog prosvjeda i u metezu pod parolama srpskih demonstranata javno rekao 'niko ne sme da vas bije'..i tu povratka vise nije bilo..srbi su u toj recenici prepoznali novog vozda...mada svjedoci u tom filmu kazu da je slobo nekoliko dana iza tog htio malo povuc rucnu ali pod pritiskom sanh ekipe,ekipe kosovskih srba i pod pritiskom dobrog dijela radikalnijih clanova komunisticke partije srbije odlucio je da zaplovi radikalnim nacionalistickim vodama i bude vozd

vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu - Page 2 Empty Re: Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu

Post by Eroo 15/12/2019, 05:23

Unimatrix_Zero wrote:kao prvo nije mi jasno kako je Tudjman uopste dosao na vlast jer je navodno Racan pobjedio na izborima a ne Tudjman.Milosevic je bio za neku verziju ogranicenog rata,a Tudjman je i sam izjavio,valjda se izletio da hr nikad nebi bila nezavisna da nije bilo rata,mislim da se moglo odugovlaciti sa slobom,trebalo je samo kupiti vrijeme,ma njih dvojicu je bolio kurac sto mora poginuti par hiljada ljudi u tom nekom procesu dezintegracije zemlje
Nije se izletio. Vjerojatno i ne bi, ako uzmemo u obzir tadašnje stanje u međunarodnoj zajednici.
Milošević je bio slatkorječiv-majstor. Znaš ono, sloboda, ravnopravnost, jednakost itd...
Tada je to, zbog nepoznavanja balkanskog narativa, dobro išlo u njihove uši. Zaboravili su da tu
postoji i ono poznato "no, međutim". :D
Sličnu foru danas prodaje bošnjačka politička "elita". Oni su za graDŽansku BiH, u kojoj će svaki čovjek,
na svakom cm BiH, imati jednaka prava. Tek malo poslije će ti reći da je njih 51% i da nemaju tome
srazmjernu vlast. Kažu Komšića su "iz  reda Hrvata" izabrali graDŽani. I jebiga onda...

PS: Nitko bez rata nije dobio državu. Barem ne suverenu.
Eroo
Eroo

Posts : 75281
2016-07-22


Back to top Go down

Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu - Page 2 Empty Re: Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu

Post by Ringo10 15/12/2019, 08:08

Unimatrix_Zero wrote:da je tudjman taktizirao i odgodio proces osamostaljivanja hr mozda jos 2-3 godine moglo se proci bez rata,trebao je forsirati pregovore,ici na neku labavu konfederaciju itd,Mesic bi to izveo bezbolnije imam osjecaj.
Iluzija!
Ringo10
Ringo10

Posts : 21598
2015-09-24


Back to top Go down

Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu - Page 2 Empty Re: Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu

Post by vuksadinare 15/12/2019, 09:19

Uglavnom ovo ubijanje motorkama,sjekirama...je iz ciste sadisticke mrznje..a to ne moze napravit covjek koji tako mrzi jedan dan ili par dana...vec onaj koji tako mrzi godinama a mozda i desetljecima..samo je sve to prije kamuflirao i cekao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu - Page 2 Empty Re: Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu

Post by prckov 15/12/2019, 10:09

Unimatrix_Zero wrote:da je tudjman taktizirao i odgodio proces osamostaljivanja hr mozda jos 2-3 godine moglo se proci bez rata,trebao je forsirati pregovore,ici na neku labavu konfederaciju itd,Mesic bi to izveo bezbolnije imam osjecaj.
moj (bivsi) kolega, inace srbin, a zavrsio povjest na filozofskom
u razgovoru veli da kao tudman predlaze konfederaciju
ja velim pa ok, bolje to nego rat
a on veli svaka konfederacija void ili ponovnom spajanju ili razlazu
to mu je razlog zasto nije bio za konfederaciju
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu - Page 2 Empty Re: Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu

Post by Guest 15/12/2019, 11:30

Niste vi josh vidjeli NISHTA od pravog sadizma...ovo jest brutalno i nimalo ljucki,pociniteljima mrtvo-ladno kuglu u glavu(to je moj maksimalni doseg neljudskosti),no videa koje su mi poslali neki "kuuul" likovi iz srednje amerike,sto su radili clanovi Narko-kartela....e TO ja zovem sadizmom..
Ne zelim niti opisivati sto je bilo na tim videima..meksi likovi bi malo poskrenuli umom..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu - Page 2 Empty Re: Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu

Post by prckov 15/12/2019, 11:35

vidili smo
stavljo je deda

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu - Page 2 Empty Re: Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu

Post by Guest 15/12/2019, 11:37

prckov wrote:vidili smo
stavljo je deda
znam na sto mislis...to su samo blaze verzije..ja imam zeludac,ali doista imam,ali ove videje sam promptno pobrrisao i te lude likove koji su mi to poslali stavio na blokadu....prebolesno brate,prebolesno... No


Last edited by pismejker on 15/12/2019, 11:38; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu - Page 2 Empty Re: Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu

Post by Serbinho-3 15/12/2019, 11:37

Moje teme se prebace na Istoriju a ova kampuje i dalje ovde, osim ako su bitne samo HR zrtve.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26592
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu - Page 2 Empty Re: Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu

Post by Counter-Strike 15/12/2019, 14:02

Eroo wrote:
Unimatrix_Zero wrote:kao prvo nije mi jasno kako je Tudjman uopste dosao na vlast jer je navodno Racan pobjedio na izborima a ne Tudjman.Milosevic je bio za neku verziju ogranicenog rata,a Tudjman je i sam izjavio,valjda se izletio da hr nikad nebi bila nezavisna da nije bilo rata,mislim da se moglo odugovlaciti sa slobom,trebalo je samo kupiti vrijeme,ma njih dvojicu je bolio kurac sto mora poginuti par hiljada ljudi u tom nekom procesu dezintegracije zemlje
Nije se izletio. Vjerojatno i ne bi, ako uzmemo u obzir tadašnje stanje u međunarodnoj zajednici.
Milošević je bio slatkorječiv-majstor. Znaš ono, sloboda, ravnopravnost, jednakost itd...
Tada je to, zbog nepoznavanja balkanskog narativa, dobro išlo u njihove uši. Zaboravili su da tu
postoji i ono poznato "no, međutim". :D
Sličnu foru danas prodaje bošnjačka politička "elita". Oni su za graDŽansku BiH, u kojoj će svaki čovjek,
na svakom cm BiH, imati jednaka prava. Tek malo poslije će ti reći da je njih 51% i da nemaju tome
srazmjernu vlast. Kažu Komšića su "iz  reda Hrvata" izabrali graDŽani. I jebiga onda...

PS: Nitko bez rata nije dobio državu. Barem ne suverenu.

znam da se tu jedno govori drugo radi trece misli tako da...tesko je tu biti pametan,pogledah neki video o Tudjmanu i Slobi,i razni likovi kazu da su oni ustvari bili vrlo bliski,skoro pa prijatelji,u toku rata su se sastajali na raznim mjestima,jeli,pili i dogovarali se o ovom ili onom.

_________________
Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu - Page 2 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu - Page 2 Empty Re: Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu

Post by Counter-Strike 15/12/2019, 22:18

pismejker wrote:Niste vi josh vidjeli NISHTA od pravog sadizma...ovo jest brutalno i nimalo ljucki,pociniteljima mrtvo-ladno kuglu u glavu(to je moj maksimalni doseg neljudskosti),no videa koje su mi poslali neki "kuuul" likovi iz srednje amerike,sto su radili clanovi Narko-kartela....e TO ja zovem sadizmom..
Ne zelim niti opisivati sto je bilo na tim videima..meksi likovi bi malo poskrenuli umom..
droge sjebu um,jesi gledao kad onu krokodil (flaka) drogu sta radi od ljudi

_________________
Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu - Page 2 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu - Page 2 Empty Re: Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu

Post by Guest 16/12/2019, 18:31

Unimatrix_Zero wrote:
pismejker wrote:Niste vi josh vidjeli NISHTA od pravog sadizma...ovo jest brutalno i nimalo ljucki,pociniteljima mrtvo-ladno kuglu u glavu(to je moj maksimalni doseg neljudskosti),no videa koje su mi poslali neki "kuuul" likovi iz srednje amerike,sto su radili clanovi Narko-kartela....e TO ja zovem sadizmom..
Ne zelim niti opisivati sto je bilo na tim videima..meksi likovi bi malo poskrenuli umom..
droge sjebu um,jesi gledao kad onu krokodil (flaka) drogu sta radi od ljudi
cuo jesam za nju,sto radi ljuckoj psihi,ne znam...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu - Page 2 Empty Re: Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu

Post by Counter-Strike 16/12/2019, 23:03

pismejker wrote:
Unimatrix_Zero wrote:
pismejker wrote:Niste vi josh vidjeli NISHTA od pravog sadizma...ovo jest brutalno i nimalo ljucki,pociniteljima mrtvo-ladno kuglu u glavu(to je moj maksimalni doseg neljudskosti),no videa koje su mi poslali neki "kuuul" likovi iz srednje amerike,sto su radili clanovi Narko-kartela....e TO ja zovem sadizmom..
Ne zelim niti opisivati sto je bilo na tim videima..meksi likovi bi malo poskrenuli umom..
droge sjebu um,jesi gledao kad onu krokodil (flaka) drogu sta radi od ljudi
cuo jesam za nju,sto radi ljuckoj psihi,ne znam...
izgleda mi destruktivnija i od kreka po videima koje sam gledao

_________________
Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu - Page 2 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu - Page 2 Empty Re: Povracali su kad su vidjeli sto su Beli orlovi ucinili Hrvatima u Vocinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum