ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 4/12/2019, 10:15

kic wrote:
aben wrote:segutra je sora u svon marksističkon bunilu rekla kako bi, da se veberov prijedlog o privatizaciji školstva usvoji, školarina bila 10 000 eurov.

naravski, socijalisti nika nisu u pravu kad govoru o efektima svojih ili tujih politika, pa smo tako mogli čuti u recentnoj raspravi o školstvu na denkverbotu floskulu o obrazovanju samo za bogate i od naših socijalistov.
muko isusova, ča je isotin ljudima? 
reko sun sori da proguglo crowdin out efekt, međutin, stvor se ni dalje razvila. zoto ću sa i vode doniti projekciju školarine u uvjetima odvajanja obrazovanja i države.


prosječna osnovna skula u jednosmjenskoj nastavi broji, ili bolje za reći bi brojala, tri razreda po godini, po 20 učenikov, ča je ukupno 500 učenikov, 25 razredov s pomoćnin uredima, 6 zahodov, 1 zbornica, 1 kužina, 1 blagavaonica, i dvorana. kužina i dvorana su pogoni ki bi se mogli isplaćivati autonomno, tako da ih ne tribo posebno brojati.

12 učiteljiv razredne
2 nastavnika hrv
2 matematike
1 povijesti
1 zemljopisa
1 likovnog
1 glazbenog
3 jezika
1 tehničkog i inf
1 tjelesni
1 fizika/kemija
to je 26 nastavnog, uz ravnatelja, zamjenika, tajnik, pedagog i 4 čiste.

ukupno 35 ljudi, po 10 000 bruto ploće 350 000kn. još 350 000 za troškove i profit, ča je ukupno oko 100 000 eurov misečno.

ovakov izračun, ki je jednosmjenski i ki je ograničen na 20 učenikov, doje članarinu od 1400kn po učeniku. 

bi li roditelji imali tolike šolde za školarinu?
budite slobodni i istražite financijske planove skula, ki su javni i uploadani, ali jo ću van samo spomenuti primjer ki znun; za 185 učenikov danas se izdvojo 500 000kn misečno.  u slučaju da se porezi smanju za izdvajanje za školstvo, odgovorite vi meni, bi li imali za školarinu?


naravski, uze sun skulu kakova jest. naravski da privatnici ne bi činili takove munjene skule. niko normalan ne bi.

mi smo sad prošle godine izgubili jednog specijaliziranog radnika, kad je odlazio rekao je: tko će vam zaradit pola milje kuna?

i stvarno, godinu dana poslije, imaš manjak od 0,5m-

sad naš gazda kuka, a prije je bilo: eeee, široko svakom polje
Ne samo gubitak firmi, nego i manjak od polak milijuna kun usluga na tržištu. Ok, tržište se vjerojatno prilagodilo, ali promjena dobavljača također snosi trošak; moremo zaključiti da je ot otkaz direktno ošteti celo društvo.

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 4/12/2019, 10:17

kic wrote:
zašto se svađate?

ženski časopis, pa šta, ko da jednom nisi prolistao playboy - abend? wink-wink nudge-nudge
Ne svadimo se, razgovoromo.

Jes, ali ne  pogadjaju moj ukus njanci slikami, meću samo debele žinske

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 4/12/2019, 12:26

aben wrote:
Ra wrote:
aben wrote:
Ra wrote:
aben wrote:
ma irelevantno je; meko tkivo, tvrdo tkivo, sve isto, bitne su jedino tvrdnje, ne i ljudi ili šupci iza njih.
Tebi nisu, meni jesu.
unda ti je možda bolje biti među prijateljima, a ne među polemičarima?
Nisam rekla da trebam prijatelje, ali još manje trebam šupke. 

Polemičar? 
Oh...
znun da to nisi rekla, to sun jo reko, jer si ti rekla da su ti bitni ljudi ili šupci

e
Abende, znam da nisam rekla, ne izigravaj opet glistu na suhom. 

Trebala sam staviti ovaj ->  :facepalm pa bi shvatio što sam mislila s 

Polemičar? 
Oh...

Polemičar je osoba koja raspravlja o nekoj temi. Nebitno o čemu, ali daje neke suvisle komentare i odgovore na pitanja... ili sam postavlja neka normalna pitanja. 
Šupak je karakterna osobina, koju ima puno ljudi, a neki čak vjeruju da je biti dobar šupak isto što i biti dobar polemičar. 

Tvoji odgovori na "kako se potiš kad vani kiša pada?" su bili 'mativka bi stalno govorila o sexu', pa 'mativka stalno govori o sexu'... Potom smo potrošili dva dana da ustanovimo da ti to ipak nisi tako mislio kao što si napisao. 

A onda na jedan obični post, što rade ljudi kad ne mogu vanka, na post u kojem nije bilo apsolutno nikakvih škakljivih naznaka si odgovorio snishodljivo i s prijezirom.

Još nedavno si Noorki prikrpio "pušenje" jer je stavila ovaj smajlić -> lolly.

Nema potrebe nabrajati dalje, što si sve udijelio ženama koje su se javile na ovoj temi. Mislim da je i ovo dovoljno da donesem zaključak kako si jedna velika karakterna Šupčina. Obična sirovina kao i polupismeni šljakeri na baušteli.

S takvima stvarno ne mogu polemizirati baš ni o čemu. 
Mislim da smo se sad konačno pravilno razumjeli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 4/12/2019, 15:38

Ra wrote:
aben wrote:
Ra wrote:
aben wrote:
Ra wrote:
Tebi nisu, meni jesu.
unda ti je možda bolje biti među prijateljima, a ne među polemičarima?
Nisam rekla da trebam prijatelje, ali još manje trebam šupke. 

Polemičar? 
Oh...
znun da to nisi rekla, to sun jo reko, jer si ti rekla da su ti bitni ljudi ili šupci

e
Abende, znam da nisam rekla, ne izigravaj opet glistu na suhom. 

Trebala sam staviti ovaj ->  :facepalm pa bi shvatio što sam mislila s 

Polemičar? 
Oh...

Polemičar je osoba koja raspravlja o nekoj temi. Nebitno o čemu, ali daje neke suvisle komentare i odgovore na pitanja... ili sam postavlja neka normalna pitanja. 
Šupak je karakterna osobina, koju ima puno ljudi, a neki čak vjeruju da je biti dobar šupak isto što i biti dobar polemičar. 

Tvoji odgovori na "kako se potiš kad vani kiša pada?" su bili 'mativka bi stalno govorila o sexu', pa 'mativka stalno govori o sexu'... Potom smo potrošili dva dana da ustanovimo da ti to ipak nisi tako mislio kao što si napisao. 

A onda na jedan obični post, što rade ljudi kad ne mogu vanka, na post u kojem nije bilo apsolutno nikakvih škakljivih naznaka si odgovorio snishodljivo i s prijezirom.

Još nedavno si Noorki prikrpio "pušenje" jer je stavila ovaj smajlić -> lolly.

Nema potrebe nabrajati dalje, što si sve udijelio ženama koje su se javile na ovoj temi. Mislim da je i ovo dovoljno da donesem zaključak kako si jedna velika karakterna Šupčina. Obična sirovina kao i polupismeni šljakeri na baušteli.

S takvima stvarno ne mogu polemizirati baš ni o čemu. 
Mislim da smo se sad konačno pravilno razumjeli.
Valjda smo zaključili da sun misli točno ono ča sun i napiso.

Ne razumin kakko morin biti šupak zbog identifikacike loše kvalitete tvoga posta, ali sve i da je to tako, pa ča?

Jo imun i prekoviše posla isvami na ovoj temi jer imote premalo sriće u razmišljanju, a da bi se obaziro na osjećaje. 

Dakle, post ti je generičko smeće nalik na  ono ko se more prečitati u časopisima za žene, ili ti post ni generičko smeće ko se more prečitati u časopisima za žene. Imo još nekoliko kombinacija, ali u nijena  od njih ne ovisi o mojin karakteru. Grona koja pade u šumi proizvede zvuk.

A bauštelac?  Ne psujen, ne vridjun, ugladjen, pismen, blage naravi, strpljiv, temeljit, trezun...takovoga čovika povezati is bauštelcima? There must be some mistake there

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 4/12/2019, 16:20

Ra wrote:

Još nedavno si Noorki prikrpio "pušenje" jer je stavila ovaj smajlić -> lolly.

Nema potrebe nabrajati dalje, što si sve udijelio ženama koje su se javile na ovoj temi..
ae, a muškobanjastost ću spomenut ipak :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 4/12/2019, 19:39

Aben je lijepo rekao: Grona koja pade u šumi proizvede zvuk.
Njemu se možda ne sviđa takav način pisanja, no to ne znači da nekom drugom neće svidjeti.
Meni kada netko tako nešto kaže za bilo što... odgovorim: 
E, ja baš tako volim! :)

Zašto sex dovodi do razmirica?:)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by Maggie19 4/12/2019, 20:33

Sto se ovo desava?
Ok, standardno..8-@

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 4/12/2019, 20:38

Maggie19 wrote:Sto se ovo desava?
Ok, standardno..8-@
Kako misliš - standardno?:)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by Maggie19 4/12/2019, 20:40

Mislim nista nova ;-)

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 4/12/2019, 20:41

Maggie19 wrote:Mislim nista nova ;-)
Jel to dobro ili loše?:)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by Maggie19 4/12/2019, 20:48

Ne znam sto bih ti rekla, mate..
Zavisi kako sam raspolozena, iskreno.
;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 4/12/2019, 20:54

Maggie19 wrote:Ne znam sto bih ti rekla, mate..
Zavisi kako sam raspolozena, iskreno.
;-D
Ovaj put bih se složila sa tobom...puno toga ovisi o raspoloženju...

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 4/12/2019, 23:59

mativka wrote:Aben je lijepo rekao: Grona koja pade u šumi proizvede zvuk.
Njemu se možda ne sviđa takav način pisanja, no to ne znači da nekom drugom neće svidjeti.
Meni kada netko tako nešto kaže za bilo što... odgovorim: 
E, ja baš tako volim! :)

Zašto sex dovodi do razmirica?:)
pa ne dovodi seks, nego osjećaji. ljudi držu da su mišljenja dio osobe koja misli, pa se unda napad na mišljenje doživljava ko napad na osobu. budući da danas zbog kapitalizma i tehnologije više nisu glodni, šibani vitrun i is rukami punih krvavih žuljov, boli ih ka šeću bosi po škalji, ako in se upolu dvo crvena zeredun mislu da su žrtve urote i, naravski, ne moru čuti nišće ča ni sugarcoated.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by night sky 5/12/2019, 01:02

aben wrote: ljudi držu da su mišljenja dio osobe koja misli, pa se unda napad na mišljenje doživljava ko napad na osobu.


..... nego je dio koga ili cega?..... fikusa do?......
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 5/12/2019, 10:41

night sky wrote:
aben wrote: ljudi držu da su mišljenja dio osobe koja misli, pa se unda napad na mišljenje doživljava ko napad na osobu.


..... nego je dio koga ili cega?..... fikusa do?......
[size=36]But despite Peterson’s obvious logic- in order to think, you have to risk ofending people-, the Left refuses to concede this particular point. Any statement — [/size][size=36]any statement[/size][size=36] — must be gauged not only on the basis of its truth-value, according to the Left, but on the basis of whether such truth is likely to offend — or, at least, whether such truth is likely to offend groups the Left perceives as victimized. According to the Left, any and all truth must take a back seat to “your truth,” so long as you claim minority status in any way.[/size]


[size=36]De apstraktnog realma, da ti precizno odgovorin.[/size]

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 5/12/2019, 17:15

aben wrote:
mativka wrote:Aben je lijepo rekao: Grona koja pade u šumi proizvede zvuk.
Njemu se možda ne sviđa takav način pisanja, no to ne znači da nekom drugom neće svidjeti.
Meni kada netko tako nešto kaže za bilo što... odgovorim: 
E, ja baš tako volim! :)

Zašto sex dovodi do razmirica?:)
pa ne dovodi seks, nego osjećaji. ljudi držu da su mišljenja dio osobe koja misli, pa se unda napad na mišljenje doživljava ko napad na osobu. budući da danas zbog kapitalizma i tehnologije više nisu glodni, šibani vitrun i is rukami punih krvavih žuljov, boli ih ka šeću bosi po škalji, ako in se upolu dvo crvena zeredun mislu da su žrtve urote i, naravski, ne moru čuti nišće ča ni sugarcoated.
Pa dobro, ali u sexu uglavnom sudjeluju dvije osobe :)) i mišljenja drugih nije bitno :))


_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 5/12/2019, 17:19

aben wrote:
night sky wrote:
aben wrote: ljudi držu da su mišljenja dio osobe koja misli, pa se unda napad na mišljenje doživljava ko napad na osobu.


..... nego je dio koga ili cega?..... fikusa do?......
[size=40]But despite Peterson’s obvious logic- in order to think, you have to risk ofending people-, the Left refuses to concede this particular point. Any statement — [/size][size=40]any statement[/size][size=40] — must be gauged not only on the basis of its truth-value, according to the Left, but on the basis of whether such truth is likely to offend — or, at least, whether such truth is likely to offend groups the Left perceives as victimized. According to the Left, any and all truth must take a back seat to “your truth,” so long as you claim minority status in any way.[/size]


[size=40]De apstraktnog realma, da ti precizno odgovorin.[/size]
Pročitala sam njegov lijep članak, a ide ovako:

"I’ve often read about the terrible things people have done to each other; it goes beyond imagination. It may give good reason to be resentful about human existence. Why is there so much suffering in the world?

Perhaps it is God’s doing. Or maybe it’s the fault of blind fate. You may have every reason to be afflicted by such a way of thinking, but don’t resign yourself to it.

We do not only suffer because of a corrupt system or because we may be victims of outside forces but because we are born human. It is a guarantee that we will all experience it at some point.

If you are suffering now, that is wretched. But alas, it is not special. Accept it; that’s life. Pick up and bear your suffering. Be a good person so as not to make it worse.

Failure to make the proper sacrifices, to reveal yourself, and to live and tell the truth will weaken you. In that weakened state, you will not be able to help yourself. Choose to help yourself.

There are endless reasons to be angry and to suffer. But surrendering to it will only yield more suffering. And that kind of stupidity will corrupt your soul."

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 5/12/2019, 18:10

aben wrote:
night sky wrote:
aben wrote: ljudi držu da su mišljenja dio osobe koja misli, pa se unda napad na mišljenje doživljava ko napad na osobu.


..... nego je dio koga ili cega?..... fikusa do?......
[size=36]But despite Peterson’s obvious logic- in order to think, you have to risk ofending people-, the Left refuses to concede this particular point. Any statement — [/size][size=36]any statement[/size][size=36] — must be gauged not only on the basis of its truth-value, according to the Left, but on the basis of whether such truth is likely to offend — or, at least, whether such truth is likely to offend groups the Left perceives as victimized. According to the Left, any and all truth must take a back seat to “your truth,” so long as you claim minority status in any way.[/size]


[size=36]De apstraktnog realma, da ti precizno odgovorin.[/size]

Denkverbot - Page 3 Screen20

ne možemo se ni oko temeljnih stvari složiti
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 5/12/2019, 18:19




genijalno..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 5/12/2019, 19:42

Kic, što želiš reći? :)

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 5/12/2019, 20:44


s čim?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 3 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum