ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by aben 8/12/2019, 18:23

debotoijusto wrote:
vili40 wrote:ne kužim što su oni zapravo htjeli reći i što je ta priča toliko važna i zanimljiva za gloriju.
jel tebi nedostaje crkva u tudjini ?
ne rugoj se nesritniče, 

religija je biološka nužnost

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by Eroo 8/12/2019, 18:24

epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
Najviše nam je nedostajala crkva, isto tako i roditelji
:facepalm

jedna topla i prava hrvatska priča...dobrodošli nazad djeco :)
Vratija se Šime iz Jamerike. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74403
2016-07-22


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by veber 8/12/2019, 18:24

vili40 wrote:ne kužim što su oni zapravo htjeli reći i što je ta priča toliko važna i zanimljiva za gloriju.
pa htjeli su merđu već početkom siječnja.
a, ekipa živi po kontejnerima pa sere kada se vrati.
onda se ovi pomame.
pa vele da nađeš dobar posao za koji ćeš nikaj raditi i dobiti pare ili odeš kod zeme koji će ti kožu zgulit za 900€

a, ne navode da nemaju iskustva, pojma ni želje za raditi.
ostalo mačku o rep.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by epikur37 8/12/2019, 18:24

Eroo wrote:
epikur37 wrote:
debotoijusto wrote:
Najviše nam je nedostajala crkva, isto tako i roditelji
:facepalm

jedna topla i prava hrvatska priča...dobrodošli nazad djeco :)
Vratija se Šime iz Jamerike. :)

neka ga evo stina, nek prilegne.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by RayMabus 8/12/2019, 18:28

aben wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:
ne jer je storo, nego jer je grubo. 

ako ti estetika ne igro ulogu u životu, ča će ti život
Ne igra mi estetika u životu. Mene ti može uvatit i neka ružnija cura. Ne padan ti jja na fasadu nego nego neke druge stvari. 

IlIl si ok kao cura il nisi. Ništa ti ta estetika kod mene ne igra nego kakva si osoba prema meni.
kauč ni nikakova osoba prema tebi, ota razina postojanja je bliža pužu nego čoviku. 
temeljna rozlika čovika od životinje je ukrašavanje svoje pećine
E onda sam ja svinja. Nek žena čisti. Ću se ja bavit s tim tricama na čemu ću ležat i sidit.
ne, ti se bavi agregatima i na temelju njih uništi svoj život.
Ma ja mislin ležat doma i ne radit ništa. Odusta san ti ja od svega. Fino ću se izležavat idućih 20-30 godina il koliko već buden živija i sa strane posmatrat kako se ovaj ssvijet urušava zbog emanicipacije.

Nikog nisan taka tko nije mene. Nisan nikome zlo napravija tko nije zaslužija. Savjest mi je čista. Ostaje žal za emanicipacijom al jbga bolje onda bit sam nego da mi neka popuje a ja nisan takvi lik pa bi se morali rastavit pa plaćaj alimentaciju a nit kućeta nit mačeta. Ne hvala.

Neka osrednja ako me smota smota a ako ne nikom ništa. Potpuno mi svejedno. Ovako mi jje čak i bolje jer s nikim se ne moram prepirat oko toga koji ću kauč ostavit a koji bacit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175417
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by vili40 8/12/2019, 18:31

debotoijusto wrote:
vili40 wrote:ne kužim što su oni zapravo htjeli reći i što je ta priča toliko važna i zanimljiva za gloriju.
jel tebi nedostaje crkva u tudjini ?
meni naravno ne ali ima i tamo crkva tko želi ubiti dosadnu nedjelju.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by jastreb 8/12/2019, 18:44

Ovo je botovski oglas,a ne autentična priča.

Ovo kao da je pisao neki Kolindin pizzon.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by vili40 8/12/2019, 19:09

veber wrote:
vili40 wrote:ne kužim što su oni zapravo htjeli reći i što je ta priča toliko važna i zanimljiva za gloriju.
pa htjeli su merđu već početkom siječnja.
a, ekipa živi po kontejnerima pa sere kada se vrati.
onda se ovi pomame.
pa vele da nađeš dobar posao za koji ćeš nikaj raditi i dobiti pare ili odeš kod zeme koji će ti kožu zgulit za 900€

a, ne navode da nemaju iskustva, pojma ni želje za raditi.
ostalo mačku o rep.
da pitaš stotinu ljudi kako im je svatko bi imao svoju priču ali sve se svodi na prilagodbu i jezik a za to treba ipak malo više vremena.A nakon tog vremena nastaje problem kad se naviknu na dobru plaću,nauče jezik i tempo rada i način života pa se onda više ni ne pomišljaju vratiti.Da možeš popiti kavu ili ići u crkvu?Bedastoće,pa to možeš i tamo.Vrati se onda ti na 5 tisuća kuna,pa imaš troje djece i usput promatraš svu nepravdu i bilmeze od političara kako se bahate i troše tvoju muku.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by Guest 8/12/2019, 19:15

Mlada je ekipa navikla na izlaske,zabavu,jeftine cigarete i pice doli na Balkanu..sa tom tradicijom i nastavlja vani,pa tako za izlaske,pice i cigarete doslovno spale 500-600 ojrova..dok plate stan,hranu,đetetu vrtic,natankaju gorivo,naravno da ne ostane nishta,pa onda kukaju...

upoznao sam jednu mladu prekrasnu,stamenu Srpkinju,koja zivi sa svojim deckom i njegovim bratom u dvosobnom stanu...placanje lome na tri djela,sto je oke..radi odlican posao,a decko joj radi na bajusteli...Kuka da nemaju dovoljno para,a pushi Palmal,kutija 14 ojra-50 cigareta..
Sve meso i zderu im starci ozdola salju,i opet nemaju para...jednostavno neracionalno trosenje..a josh su mislili da je u svabiji 7 puta veca placa nego na balkanu...nekada bilo... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by vili40 8/12/2019, 19:16

ja sad 14.idem u audi u ingolstadt raditi neki remont i što sad?Raditi za Božić,da,netko mora i to.I nije mi problem što ću propustiti stotinu puta reprizirane svete filmove i ostale za mene nimalo uzbudljive stvari.Naravno da nikog pa tako ni mene ne tjera na to,ako hoćeš ok ako ne i to je ok.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by Guest 8/12/2019, 19:24

od 20.12-07.01 ladim joojca..Siberia me ceka.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by RayMabus 8/12/2019, 19:31

pismejker wrote:Mlada je ekipa navikla na izlaske,zabavu,jeftine cigarete i pice doli na Balkanu..sa tom tradicijom i nastavlja vani,pa tako za izlaske,pice i cigarete doslovno spale 500-600 ojrova..dok plate stan,hranu,đetetu vrtic,natankaju gorivo,naravno da ne ostane nishta,pa onda kukaju...

upoznao sam jednu mladu prekrasnu,stamenu Srpkinju,koja zivi sa svojim deckom i njegovim bratom u dvosobnom stanu...placanje lome na tri djela,sto je oke..radi odlican posao,a decko joj radi na bajusteli...Kuka da nemaju dovoljno para,a pushi Palmal,kutija 14 ojra-50 cigareta..
Sve meso i zderu im starci ozdola salju,i opet nemaju para...jednostavno neracionalno trosenje..a josh su mislili da je u svabiji 7 puta veca placa nego na balkanu...nekada bilo... :clown
A tako nešto. Gledaju visinu plaće tamo pa im je to puno a kad dođu onda plati stan , plati duvan , plati ovo plati ono ode po te plaće na nešto šta doma ne bi trošija tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175417
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by Counter-Strike 8/12/2019, 19:35

od 1000 njih troje se vratilo pig

_________________
Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by Guest 8/12/2019, 19:35

RayMabus wrote:
pismejker wrote:Mlada je ekipa navikla na izlaske,zabavu,jeftine cigarete i pice doli na Balkanu..sa tom tradicijom i nastavlja vani,pa tako za izlaske,pice i cigarete doslovno spale 500-600 ojrova..dok plate stan,hranu,đetetu vrtic,natankaju gorivo,naravno da ne ostane nishta,pa onda kukaju...

upoznao sam jednu mladu prekrasnu,stamenu Srpkinju,koja zivi sa svojim deckom i njegovim bratom u dvosobnom stanu...placanje lome na tri djela,sto je oke..radi odlican posao,a decko joj radi na bajusteli...Kuka da nemaju dovoljno para,a pushi Palmal,kutija 14 ojra-50 cigareta..
Sve meso i zderu im starci ozdola salju,i opet nemaju para...jednostavno neracionalno trosenje..a josh su mislili da je u svabiji 7 puta veca placa nego na balkanu...nekada bilo... :clown
A tako nešto. Gledaju visinu plaće tamo pa im je to puno a kad dođu onda plati stan , plati duvan , plati ovo plati ono ode po te plaće na nešto šta doma ne bi trošija tako.
Ma zagrizli oni puno..prica o stanu u par godina i slicno..halo tukci,pa dvosobnjak koshta mindeštens 250 000 ojrova..to se placa desetljecima,uza to da moras imati dio za ucesce,koji se krece otprilike u visini 50000 ojrova,da bi uopce dobio kredit takav..da ne spominjem da moraju imati ugovore na neograniceno,odredjenu visinu primanja i slicno..a likovi jos na ogranicenoj radnoj vizi...slobodno zaboravi na stan..tako toj curi i rekoh..
sad cu je ja polako tjesiti.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by Guest 8/12/2019, 19:37

Unimatrix_Zero wrote:od 1000 njih troje se vratilo  pig

Uglavnom se vracaju na maminu sisu i tatinog...pa dobro... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by veber 8/12/2019, 19:39

vili40 wrote:
veber wrote:
vili40 wrote:ne kužim što su oni zapravo htjeli reći i što je ta priča toliko važna i zanimljiva za gloriju.
pa htjeli su merđu već početkom siječnja.
a, ekipa živi po kontejnerima pa sere kada se vrati.
onda se ovi pomame.
pa vele da nađeš dobar posao za koji ćeš nikaj raditi i dobiti pare ili odeš kod zeme koji će ti kožu zgulit za 900€

a, ne navode da nemaju iskustva, pojma ni želje za raditi.
ostalo mačku o rep.
da pitaš stotinu ljudi kako im je svatko bi imao svoju priču ali sve se svodi na prilagodbu i jezik a za to treba ipak malo više vremena.A nakon tog vremena nastaje problem kad se naviknu na dobru plaću,nauče jezik i tempo rada i način života pa se onda više ni ne pomišljaju vratiti.Da možeš popiti kavu ili ići u crkvu?Bedastoće,pa to možeš i tamo.Vrati se onda ti na 5 tisuća kuna,pa imaš troje djece i usput promatraš svu nepravdu i bilmeze od političara kako se bahate i troše tvoju muku.
pa ja nemrem tako malo radit, koliko oni mene mogu puno platiti.
a, da se u njemačkoj nekaj ubijaš od posla, moš si mislit. sindikat iza svakog vugla čuči i čeka.

problem kaj si je ekipa zamislila da baš njega/nju čekaju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by Counter-Strike 8/12/2019, 19:40

pismejker wrote:
Unimatrix_Zero wrote:od 1000 njih troje se vratilo  pig

Uglavnom se vracaju na maminu sisu i tatinog...pa dobro... :cleanteeth
pa ono,ako imaju tatu i mamu koji ce im sve placati ili su uhljebnjeni ...zasto ne pirat

_________________
Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by RayMabus 8/12/2019, 19:42

pismejker wrote:
Unimatrix_Zero wrote:od 1000 njih troje se vratilo  pig

Uglavnom se vracaju na maminu sisu i tatinog...pa dobro... :cleanteeth
Ovako ko ja. Basketball

A šta ću vanka , radiš za neku plaću a ode si na moru , stanove iznajmljuješ , ladiš jaja , čekaš da neka koja ne misli da će nju netko vatat sama uvati tebe i onda je jebeš a ona nek se misli.

Nek one rade. Muškima ionako nije do djece. Fino će past natalitet pa fino diži porodiljne naknade.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175417
2014-04-11


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by Guest 8/12/2019, 19:43

Unimatrix_Zero wrote:
pismejker wrote:
Unimatrix_Zero wrote:od 1000 njih troje se vratilo  pig

Uglavnom se vracaju na maminu sisu i tatinog...pa dobro... :cleanteeth
pa ono,ako imaju tatu i mamu koji ce im sve placati ili su uhljebnjeni ...zasto ne pirat

jasno..kao i onaj par prije mjesec dva,koji su popljuvali sve vani,da bi imali opravdanje se vratiti...neprilagodjeno i neodgovorno..naviklo da roditelji sve podmiruju i placaju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by Counter-Strike 8/12/2019, 19:44

pismejker wrote:
Unimatrix_Zero wrote:
pismejker wrote:
Unimatrix_Zero wrote:od 1000 njih troje se vratilo  pig

Uglavnom se vracaju na maminu sisu i tatinog...pa dobro... :cleanteeth
pa ono,ako imaju tatu i mamu koji ce im sve placati ili su uhljebnjeni ...zasto ne pirat

jasno..kao i onaj par prije mjesec dva,koji su popljuvali sve vani,da bi imali opravdanje se vratiti...neprilagodjeno i neodgovorno..naviklo da roditelji sve podmiruju i placaju...
razmazeno,zasto ptica gurne mlade ptice iz gnjezda,da nauce letiti,ako ih naviknes da parazitiraju postanu debili

_________________
Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Americ10
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by Guest 8/12/2019, 19:44

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
Unimatrix_Zero wrote:od 1000 njih troje se vratilo  pig

Uglavnom se vracaju na maminu sisu i tatinog...pa dobro... :cleanteeth
Ovako ko ja. Basketball

A šta ću vanka , radiš za neku plaću a ode si na moru , stanove iznajmljuješ , ladiš jaja , čekaš da neka koja ne misli da će nju netko vatat sama uvati tebe i onda je jebeš a ona nek se misli.

Nek one rade. Muškima ionako nije do djece. Fino će past natalitet pa fino diži porodiljne naknade.
dobro,ti nisi bas potpuni parazit,posto nekretnine generiraju kakv rtakav profit..problem su oni sto doslovno nikako ne pridonose,a opterecuju starce..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 3 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum