ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 7 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by Guest 10/12/2019, 03:26

Eroo wrote:Novac je zadnje na što sam ikad pomislio.
Prilika za samorealizaciju je bitna, a novac dođe baš onoliko koliko ti treba. 
Ko traži samo novac neće ga naći.
Pa sad...NOVAC je sredstvo sa kojim mozes,unatoc izjavama uglavnom luzera,nesto sa cime mozes SVE..Posto sam jako rastrosan,volim trositi,i volim imati love toliko,da se po pitanju obaveza(citaj kredita),kao i zivotnih troskova,mogu opustiti,neimati stresa i uzivati...
Na sve sto moram placati imam automatski nalog,dakle dojde datum i SEPA pobere potrebnu lovu i preusmjeri na one koje trebam platiti..hocu u biti dda sto manje o novcu i placanju razmisljam,tako da budem opusten i zadovoljan..

samorealizacija..kojesta Ero..ne moram se ja nikom niti sam sebi dokazivati..posto sam Bogomdan i veleuman,te stvari postaju suvisne..

Eto,ja samo trazio novac,a naso i Rujku,vrlo pristalu curu,nasao mir i opustenost,uzitak u zivotu i tak oto... :starac

Guest
Guest


Back to top Go down

Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio - Page 7 Empty Re: Mladi par s kćerkicom iselio iz Hrvatske pa se vratio

Post by Guest 10/12/2019, 03:29

Nuzput Ero,dobio sam tak ofantasticnu ponudu po pitanju posela,gdje se zarada mjesecna dize,skoro pa za 100%..Zato sad i kuckam,uzbudjen sam,puca me adrenalin i ne mogu spavati..
lovica lovica ta voljena lovica.. :love :love :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum