ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa

Go down

Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa Empty Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa

Post by RayMabus 19/11/2019, 22:41

Mađarski pas ispao

https://www.klix.ba/sport/nogomet/zavrsene-kvalifikacije-za-euro-vels-postao-20-kvalifikovana-reprezentacija/191119169

Orban nakon pobjede nad nama u Budimpešti

https://www.google.com/amp/s/amp.index.hr/article/2122612/kako-je-orban-nabrijavao-madjare-hrvatski-nogomet-je-stene-madjarskog-psa
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa Empty Re: Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa

Post by Guest 19/11/2019, 22:44

RayMabus wrote:Mađarski pas ispao

https://www.klix.ba/sport/nogomet/zavrsene-kvalifikacije-za-euro-vels-postao-20-kvalifikovana-reprezentacija/191119169

Orban nakon pobjede nad nama u Budimpešti

https://www.google.com/amp/s/amp.index.hr/article/2122612/kako-je-orban-nabrijavao-madjare-hrvatski-nogomet-je-stene-madjarskog-psa


Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa 9k=



Indekssssssss .....  Sorossssssss .....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa Empty Re: Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa

Post by RayMabus 19/11/2019, 22:48

A mogu još preko doigravanja iz lige nacija za EP 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2020_qualifying_play-offs

Oni , BiH , Srbija i još njih par , sve skupa 12 od kojih 4 idu na EP
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa Empty Re: Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa

Post by Ringo10 20/11/2019, 03:45

RayMabus wrote:A mogu još preko doigravanja iz lige nacija za EP 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2020_qualifying_play-offs

Oni , BiH , Srbija i još njih par , sve skupa 12 od kojih 4 idu na EP
A daj mi reci što su Slovenci ispali kad imaju isti broj bodova kao Makedonci i više bodova od Izraela koji ide u doigravanje.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa Empty Re: Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa

Post by Ringo10 20/11/2019, 03:46

RayMabus wrote: , sve skupa 12 od kojih 4 idu na EP
Nije nego 16
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa Empty Re: Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa

Post by RayMabus 20/11/2019, 03:55

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote: , sve skupa 12 od kojih 4 idu na EP
Nije nego 16
Da točno , moja greška , 16 u četiri skupine po četiri.

Slovenci nisu u Ligi nacija bili prvi u svojoj grupi. Pobjednik skupine u Ligi nacija ima pravo na to ako se direktno nekvalificira na EP.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa Empty Re: Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa

Post by Ringo10 20/11/2019, 07:40

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote: , sve skupa 12 od kojih 4 idu na EP
Nije nego 16
Da točno , moja greška , 16 u četiri skupine po četiri.

Slovenci nisu u Ligi nacija bili prvi u svojoj grupi. Pobjednik skupine u Ligi nacija ima pravo na to ako se direktno nekvalificira na EP.
Ne kontam. Jesu li svi ovi u Doigravanju bili prvi u grupama u Ligi nacija
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa Empty Re: Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa

Post by jastreb 20/11/2019, 08:30

Od kada ja pratim nogomet znam da su Mađari kurac od ovce.

Nikad nisu bili ozbiljna nogometna nacija.

Pričam o onome što sam ja gledo.

Čuo sam za Puskasa i da su tu generaciju zvali Laka konjica. I to im je bilo sve.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa Empty Re: Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa

Post by vuksadinare 20/11/2019, 08:36

jastreb wrote:Od kada ja pratim nogomet znam da su Mađari kurac od ovce.

Nikad nisu bili ozbiljna nogometna nacija.

Pričam o onome što sam ja gledo.

Čuo sam za Puskasa i da su tu generaciju zvali Laka konjica. I to im je bilo sve.
pa mađari su igrali dobar nogomet tamo do polovice sezdesetih zadnji veci uspjeh su polucili na onom sp 1966 kad su igrali mislim 1/4 finale...inace imali su tradiciju igranja dobrog nogometa i jakih momcadi od prije 2 svjetskog rata do kako velim polovice sezdesetih i od tad nista..nestali...nevjerojatan pad za jednu naciju koja je bila nogometna..nitko ne zna to objasniti s obzirom da je nemoguce da nisu mogli od tad imati dobrih i talentiranih igraca..netko kaze da je mozda razlog tome sto su svi vrjedniji ljudi u mađarskom nogometu u ono vrijeme pobjegli na zapad..i da ih je to puno osakatilo u strucnom i igrackom kadru...ali to je jedna od mnogih teorija...no enigma toga ostaje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa Empty Re: Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa

Post by vuksadinare 20/11/2019, 08:51

..nekad su honved,ferencvaros,vasas bili pojam klupskog nogometa u europskim okvirima..narocito pedesetih i dijelom sezdesetih...a danas sluze za popravljanje gol razlike ili su pozeljni klubovi za izvlacenje parova..o mađarskoj reprezentaciji tada da ne govorim...kako se sve to izgubilo bog te pitaj...mozda doista je traga ostavilo u njihovom nogiometu oni masovniji bjegovi njihovog najboljeg nogometnog kadra na zapad..tesko je nadoknaditi takve kadrove..narocito u mlađim kategorijama...prakticno su pali u amaterizam..da li je to namjerno napravljeno tada od mađarskih prosovjetskih vlasti jer mađari su bas kroz nogomet pronasli nacin oponiranja komunistickom i prosovjetskom rezimu da vlasti nije sotalo nista drugo nego da sjebe vlastiti nogomet da ne bi imali oponente...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa Empty Re: Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa

Post by jastreb 20/11/2019, 09:10

vuksadinare wrote: .da li je to namjerno napravljeno tada od mađarskih prosovjetskih vlasti jer mađari su bas kroz nogomet pronasli nacin oponiranja komunistickom i prosovjetskom rezimu da vlasti nije sotalo nista drugo nego da sjebe vlastiti nogomet da ne bi imali oponente...
To su gluposti.

Onda bi SSSR bio stalno velesila,a oni su bili u naponu snage kad i Mađari(Jašin i ekipa),te kasnije pred raspad,kada su po meni bili jedna od 5 najboljih ekipa na svijetu(sjećam se golmana Daajeva,pa Protasova,Belanova,pa onog šta je prešao u Juventus itd).

Inače Poljaci su bili jači od Rusa,pa ih ovi nisu uopće opstruirali.

dapače bilo im je drago kad bi neka ekipa iz komunističkog lagera ili Jugoslavija postizali uspjehe.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa Empty Re: Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa

Post by vuksadinare 20/11/2019, 09:25

jastreb wrote:
vuksadinare wrote: .da li je to namjerno napravljeno tada od mađarskih prosovjetskih vlasti jer mađari su bas kroz nogomet pronasli nacin oponiranja komunistickom i prosovjetskom rezimu da vlasti nije sotalo nista drugo nego da sjebe vlastiti nogomet da ne bi imali oponente...
To su gluposti.

Onda bi SSSR bio stalno velesila,a oni su bili u naponu snage kad i Mađari(Jašin i ekipa),te kasnije pred raspad,kada su po meni bili jedna od 5 najboljih ekipa na svijetu(sjećam se golmana Daajeva,pa Protasova,Belanova,pa onog šta je prešao u Juventus itd).

Inače Poljaci su bili jači od Rusa,pa ih ovi nisu uopće opstruirali.

dapače bilo im je drago kad bi neka ekipa iz komunističkog lagera ili Jugoslavija postizali uspjehe.
..moras znati da su tada mađari bili najbuntovniji prema sovjetskoj vladavini..da su prvi organizirali prosvjede protiv sovjetske vladavine 1956 i kako je taj prosvjed u krvi ugusen..upravo su stadioni sluzili za takav bunt..i nakon bas te mađarske revolucije poceo je padati mađarski nogomet i masovniji bijeg mađarskih nogometasa i trenera...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa Empty Re: Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa

Post by vuksadinare 20/11/2019, 09:27

cak su sovjeti optuzili jugoslaviju da potencira bunt mađara protiv sovjetske vlasti...sovjeti su uvijek imali problema sa mađarima...i zato ne bi bilo cudno da su ih udarili za kaznu tamo di ih najvise boli...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa Empty Re: Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa

Post by jastreb 20/11/2019, 09:29

vuksadinare wrote:cak su sovjeti optuzili jugoslaviju da potencira bunt mađara protiv sovjetske vlasti...sovjeti su uvijek imali problema sa mađarima...i zato ne bi bilo cudno da su ih udarili za kaznu tamo di ih najvise boli...
Sovjeti su uvijek imali problema sa Jugoslavenima.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa Empty Re: Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa

Post by vuksadinare 20/11/2019, 09:32

...interesantno da nakon propasti mađarskog nogometa poceli su mađari forsirati one sportove koji nisu masovnije posjeceni poput vaterpola,boksa,gimnastike,plivanja gdje su opet imali uspjeha...nesto kasnije i u rukometu koji je sedamdesetih postao najpopularniji mađarski kolektivni sport popularniji i od vaterpola gdje su bili tada svjetska velesila
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa Empty Re: Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa

Post by vuksadinare 20/11/2019, 09:39

pocetkom sezdesetih tada najjaci mađarski klub vasas koji je imao i međunarodnih uspjeha iz te momcadi 70% igraca prve momcadi je pobjeglo na zapad...nesto slicno se desavalo i u ostalim mađarskim klubovima i uz igrace bjezao je i strucni kadar i to mora sigurno ostaviti dubokog traga u njihovom nogometu...zasto se to desavalo pretezno u mađarskom nogometu u mađarskoj clanici istocnog bloka a ne toliko u drugim drzavama istog bloka jasno daje na znanje da se mađari nisu mirili nikad sa sovjetskom okupacijom i vladavinom prosovjetskih vlasti i to otvoreno pokazivali...na razlicite nacine
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99053
2015-09-08


Back to top Go down

Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa Empty Re: Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa

Post by RayMabus 20/11/2019, 11:27

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote: , sve skupa 12 od kojih 4 idu na EP
Nije nego 16
Da točno , moja greška , 16 u četiri skupine po četiri.

Slovenci nisu u Ligi nacija bili prvi u svojoj grupi. Pobjednik skupine u Ligi nacija ima pravo na to ako se direktno nekvalificira na EP.
Ne kontam. Jesu li svi ovi u Doigravanju bili prvi u grupama u Ligi nacija
Uglavnom no svi koji se nisu kvalificirali na EP kroz kvalifikacije a u svojim skupinama su bili prvi imaju mogućnost ovdje izborit EP.

U slučaju da ostane mjesta ( pošto ih je 16 ) onda tu upada ona nacija koja se nije direktno kvalificirala a nije ni pobjednica u skupini u ligi nacija al je na ljestvici u ligi nacija najjača od ovih šta su ostali ( kad isključiš direktne koji su otišli na EP i pobjednike skupina u ligi nacija ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175699
2014-04-11


Back to top Go down

Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa Empty Re: Orban : hrvatski nogomet je štene mađarskog psa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum