ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja

Go down

Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja Empty Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja

Post by vuksadinare 13/4/2017, 12:18

http://www.index.hr/vijesti/clanak/foto-zoran-pusic-ispred-kolinde-prosvjedovao-za-slobodu-obrazovanja-transparent-mu-ima-tipfeler/963304.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja Empty Re: Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja

Post by vuksadinare 13/4/2017, 12:19

:)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja Empty Re: Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja

Post by marcellus 13/4/2017, 13:17

haha a kad treba uvest obrazovanje od kuće, privatne škole, eventualno vjerske, posebno za dečke i cure, onda je protiv slobode obrazovanja?

to govno od soroša po uzoru na Orbana treba spičit van iz hrvatistana

_________________
Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja Empty Re: Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja

Post by vuksadinare 13/4/2017, 13:18

marcellus wrote:haha a kad treba uvest obrazovanje od kuće, privatne škole, eventualno vjerske, posebno za dečke i cure, onda je protiv slobode obrazovanja?

to govno od soroša po uzoru na Orbana treba spičit van iz hrvatistana
...pazi malo covjek prosvjeduje protiv dikatature a on je proizvod diktature...samo naravno onog 'dobre' komunsiticke.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja Empty Re: Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja

Post by vuksadinare 13/4/2017, 13:36

inace kad je tema zoki pusic....da se vratimo malo u povijest pocetak devedesetih...godine 1990 i 1991...kao sto vise manje zante zoki pusic je radio u vojnoj akademiji jna na crnomercu.....kad je bila predizborna kampanja za prve visestranacke izbore 1990 godine..usao je u jednu slasticarnicu na crnomercu ciji ej vlasnik bio sipac..a koji ej imao plakat hdz-a...naljepljen na izlog....pusic je usao sa jednim oficirom u slasticarnicu koja se nalazila blitu vojne akademije i kasarne jna na crnomercu...odmah su napali gazdu...da skine plakat hdz-a..a pusic je kako svjedoci kazu..rekao..ovo..'memedi imas srecu sto ovog trenutka nemam pistolj uz sebe..da imam...proburazio bi ti trbuh...skidaj taj plakat ili cemo ti poslati pitomce da ti rasture slasticarnicu'....memedi nije rpistao nego je hrabro odgovorio pusicu i ovom oficiru..'ima te deset sekundi da napustite moj objekat koji je privatno vlasnistvo...inace da se razumijemo...koga vi dovedete ja cu bar dva puta vise..pa probajte..a plakat necu skinuti jos cu staviti plakat i sa tuđmanom'...i kako kazu svjedoci..zoki pusic i ovaj oficir...su mumljajuci i prijeteci napustili slasticarnu...i nikad vise nisu zasli u njega..i nikog nisu poslali
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja Empty Re: Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja

Post by vuksadinare 13/4/2017, 13:47

1991 godine..zoki pusic je sve cesce boravio u objektima jna na crnomercu...narocito kad se vec pocelo sve vise zahuktavati...pripadnici NZ koji su nadzirali ovjekte jna na crnomercu..kaze...da je objekte napustao samo onda sa sluzbenim vozilom jna...tih dana prakticno mu je bila relacija zagreb-sao krajina gdje ej zajedno sa pupovcem i jos nekim projugoslavenski orjentiranim pojedincima..pretezno clanovima JUl-a i SK pokreta za Jugoslaviju krstario od vukovara do knina...dobar dio njih kazu da je u stvari on i ta grupa obavljala zadace osmatranja za KOS...vrlo rijetko ej boravio doma...vec u navedenim objektima jna na crnomercu...pripadnici NZ Crnomerec u knjizi 'Narodna zastita u Zagrebu i Domovinskom ratu'....kazu...da je pusic bio jedan od vecih provokatora i galamđija sa starne JNA...da im je sa prozora znao prijetiti i dobacivati ali da je bio dobro zasticen kako od strane JNA tako i od nekog iz hr vlasti..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja Empty Re: Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja

Post by Regoč 13/4/2017, 14:08

Mrak metak.

_________________
Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja Empty Re: Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja

Post by vuksadinare 13/4/2017, 14:22

..interesantan je ejdan detalj iz politickog djelovanja zokija pusica sa pocetka devedesetih...1991 u ljeto kad je stvoren 'bedem ljubavi'...koji je zagovarao povratak vojnika hrvata nazad u hravtsku iz jna....zoki pusic sa tada malo poznatom vesnom terselic(za koju dan danas nitko ne zna kakva je njezina zivotna biografija)prilikom odlaska majki vojnika hrvata u jna...sjeda u auto sa zokijem pusicem i tada jos jednim nepoznatim licem...i prati konvoj autobusa majki iz 'bedema ljubavi' u beograd...nedgje pred granicom sa srbijom...konvoj zaustavljaju pripadnici jna...naoruzani do zuba...i pokusavaju sprijeciti prolazak autobusa prema beogradu..iz auta izlazi zoki pusic i terselicka..pusic ostaje po strani među grupom vojnika jna...i sve promatra sa distance...vesna terselic izlazi pred majke...i sa poluostrim tonom govori majkama..'kako ne trebaju ici u beograd jer svako izvlacenje vojnika iz jna predstavlja cin dezerterstva jer ovo je jos uvijek sfrj'...iznenađene majke koje nisu znale tko je ona...pocinju vikati na nju..govoreci joj..'da se vrati onima koji su je poslali po zadatku i kaze im da one nece odustati i da idu po svoje sinove'...u istom trenutku zoki pusic radi nekakav potez prstom...i vojnici među kojim su se on nalazio...repetiraju oruzje...okruzuju vesnu terselic i izvlace je...istovremeno...po zastitom dvojice vojnika jna terselic i zoki pusic ulaze u automobil i vracaju se prema zagrebu...iipak na kraju nakon mucnih pregovora konvoj je propusten prema beogradu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja Empty Re: Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja

Post by Regoč 13/4/2017, 14:37

Mrak, metak.

_________________
Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja Empty Re: Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja

Post by vuksadinare 13/4/2017, 14:45

Savo Trifković bivši oficir JNA(kapetan 1 klase)rođen 1955 u Banja luci sa službom na Visokoj vojnoj školi JNA na Črnomercu u Zagrebu,govori o Zoranu Pusiću koji je na toj istoj školi predavao matematiku:'Zoran Pusića sam upoznao nakon sto sam dosao u sluzbu na akademiju 1989 godine.Nisam bio predavac vec zaduzen za osiguranje objekata akademije.Nismo nesto cesto kontaktirali jer on je bio civilna licnost u vojnoj sluzbi.meni nije nesto bio osobito interesantan vecinom nase razgovore zapocinjao je politikom a ja bez obzira sto sam bio vojno lice nije me nesto zanimala politika niti sam imao nekih interesa za nju i jedino sta me interesiralo bila su pitanja vezana uz vojsku i kao aktivni sportista volio sam razgovarati o sportu a te dvije teme nisu previse interesovale Zorana Pusica pa shodno tome i nismo imali cesto priliku da se druzimo.Uglavnom on se cesto kretao u drustvo visokih oficira i stekao sam dojam da ej na određen nacin privilegovan u odnosu na druge civilne licnosti zaposlene u vojsci.Primjetio sam da određen dio vojnih licnosti prema njemu su imali dozu kako bih rekao opreznosti.Ne mogu to potvrditi ali obicno takav stav vojna lica su imala prema ljudima povezanim sa vojnim vrhom ili onima koji su bili povezani sa Kontra obavjestajnom sluzbom'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja Empty Re: Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja

Post by n_razbojnik 13/4/2017, 16:13

khm khm...vel'ki borac za ljucka prava ne stoji na barikadi pred Agrokorom nego pred ugarskom ambasadom...

khm prokleta Željka MArkić i Đuro Glogoški

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja Empty Re: Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja

Post by vuksadinare 13/4/2017, 16:17

n_razbojnik wrote:khm khm...vel'ki borac za ljucka prava ne stoji na barikadi pred Agrokorom nego pred ugarskom ambasadom...

khm prokleta Željka MArkić i Đuro Glogoški
mozda kakav i sator osvane :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja Empty Re: Zoki Pusić prosvjedovao ispred Mađarskog doma zbog Orbanove diktature i slobode obrazovanja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum