ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 5 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by kaya 1/11/2019, 01:13

pismejker wrote:Kakogod..ako si drifter nIGDJE ti nece biti dobro Kayo..pa niti u svabiji..taki se vracaju..ja cekam nagodinu svapski pass i idem dalje,jerbo kako ti penezi rastu,eksponencijalno ti raste i porez,jedan od najbrutalnijih..to necu da trpim..
Jel...pa odi dalje kaj te briga..

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 5 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by Eroo 1/11/2019, 01:56

pismejker wrote:Kakogod..ako si drifter nIGDJE ti nece biti dobro Kayo..pa niti u svabiji..taki se vracaju..ja cekam nagodinu svapski pass i idem dalje,jerbo kako ti penezi rastu,eksponencijalno ti raste i porez,jedan od najbrutalnijih..to necu da trpim..
:D Ja nacrtao dijagram X-Y:  ulaz-troškovi-čista dobit i tamo di se mi stvari presjeku ne radim više, odnosno zabranim
     financ ministrici da šalje račune vanka. Jebiga, matematika-logika. :D

PS: Opeklo 2x na razliki u porezu (eksponnencijalno!) 2 solidna autića doplatio poreza. x-|
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 5 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by Guest 1/11/2019, 11:26

trpaj srblje Longiju u Dalmaciju..sto vise to bolje...Karma iz bič jel Longi??? :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 5 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by Serbinho-3 1/11/2019, 11:55

Samo trpaj, sto bi rekao Longie lol!
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 5 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by Guest 1/11/2019, 12:01

jbtg..zakon spoijenih posuda..RH i Srbija.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 5 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by catabbath 1/11/2019, 14:33

A šta Srbi ne mogu u Njemačku?

_________________
Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 5 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 5 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by RayMabus 1/11/2019, 15:40

pismejker wrote:trpaj srblje Longiju u Dalmaciju..sto vise to bolje...Karma iz bič jel Longi??? :rasta :rasta :rasta
Brige mene. Ja i ovako više ne radim. Imam stanove pa rentam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176403
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 5 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by Guest 1/11/2019, 15:43

trpaj Srblje Longiju pod prozore i balkune...Trpaj..!!!! :rasta :rasta :rasta..

Hosh ti me niLongi trpati kozojebe u svabiju...Karma iz bič..malo zesci... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 5 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by RayMabus 1/11/2019, 15:52

Ako nisi stavio ulog brige te na koju će stranu pasti novčić.

Ja ne radim ima tri godine nit planiram , izležavam se doma , iznajmljujem stanove.

Evo sad san odrijema i sad ću popit kavu i nastavit se izležavat.

Skužija san ti ja davno di ide ova priča s kapitizmom pa san rješija zaleđinu.

I zapamti : Brige te na koju će stranu pasti novčić ako nisi stavio ulog.

Meni smeta nešto drugo a za to nisu krivi Srbi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176403
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 5 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by Serbinho-3 1/11/2019, 16:07

RayMabus wrote:Meni smeta nešto drugo a za to nisu krivi Srbi.

HRT udarna vest veceras.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 5 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum