ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by RayMabus 31/10/2019, 16:20

Fali četnika pa ih triba uvozit Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca 1f602 

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2128481
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by RayMabus 31/10/2019, 16:28

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Images?q=tbn%3AANd9GcR-Lt8Uyp1FxCCxXsegH77X5fyrpm9PV3Cgqs7Jtx7Gdfqz5sgI



 Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca 1f603
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by RayMabus 31/10/2019, 17:09

Pioniri maleni mi smo vojska prava , svakog dana ničemo ko zelena trava. Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca 1f602 

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Pioniri

Pronađi Plenkovica. Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca 1f602 

Bilo je to jače od njega. Nije mogao dopustit da se desi da izgubi izbore a da prije toga nije udario temelje multikulturalizma u Hrvatskoj.

EU je zamišljena kao multikulti projekt bez nacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by catabbath 31/10/2019, 17:12

A doktorinženjeri iz Afganistana?

_________________
Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by RayMabus 31/10/2019, 17:20

Tko nije bija pionir ne zna šta je Plenkovic.

Mi smo pivali to u prvom razredu osnovne , crvenu maramu i plavu kapicu nosit ću ja trala la la

Živa komedija. Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca 1f602 

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Images?q=tbn%3AANd9GcRhE9NXjLfY4l-W5ftscz4i_EcDSdDtC8DITDEtUnqBfDE1fT-t
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by RayMabus 31/10/2019, 17:35

Moga je on slobodno zadnju godinu mandata ostavit kvote al vjerovatno pretpostavlja da će mu bit i zadnja pa onda puštaj sve a može već sad cila EU doć radit al nije to to , triba njemu savez komunista i obnova Juge pod kišobranom EU a tu mu smeta hrvatski nacionalizam. 


Zato mu nije ni pasa MOST al je Pupovac i manjine i HNS.


Sad je gotovo kad je ovo napravija jer nakon njega neće nitko ovu odluku povuć , SDP neće sigurno a HDZ gleda lovu i jeftinu radnu snagu.


Hvala van drugovi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by Guest 31/10/2019, 17:37

hm,
verovatnije siptare i bosnjake
srbi na trecem mestu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by Guest 31/10/2019, 17:40

"tko " nije normalan
neka ide
da cita grafite
i slusa slogane o srbima
udruzenis hrvata, siptara i bosnjaka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by jastreb 31/10/2019, 17:40

pizzon wrote:hm,
verovatnije siptare i bosnjake
srbi na trecem mestu
Srbi su na prvom mjestu,samo šta ih jako puno ima hrvatske papire,pa se ni ne računaju ko stranci.

No interesantno mi je to da među stranim radnicima,pa čak i po ljeti nema radnika/ca iz Slovenije.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by RayMabus 31/10/2019, 17:41

pizzon wrote:hm,
verovatnije siptare i bosnjake
srbi na trecem mestu
Sve. Moš i ti doć radit u Hrvatsku.

Ja san to pretpostavija pa više i ne radin nego iman par stanova i puno nekretnina pa mi ne tribaju ni oni ni ta priča di ću radit jer me boli kurac za to sve al mogu komentirat njih i njihove ideje i uništavanje nacija da bi se stvorila EU koja je zamišljena kao multikulti u kojoj je nacionalizam prijetnja a u biti to je obnova Juge pod kišobranom EU.

Znan ja sve šta oni planiraju.

Ja san ti general galaktičke federacije s pet zvjezdica i upoznat sam s potezima mojih neprijatelja unaprid.

Masoni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by RayMabus 31/10/2019, 17:55

Plenkovic je ovim činom diskriminira hrvatske građane. Sad će se svi pitat kako. Pa evo lipo.

Pizzon može doć radit ode al ja ne mogu u Srbiju.

To ti je diskriminacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by RayMabus 31/10/2019, 17:58

Ja mogu ić radit u Rumunjsku i Rumunj vamo. Meni je to ok.

A sad te lipo pitan zašto ja ne mogu otić radit u Sarajevo a ovi iz Sarajeva može ovamo ?

Diskriminaraš me dragi mister Plenkovicu.

To ti je opasno.


Last edited by RayMabus on 31/10/2019, 17:59; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by Ringo10 31/10/2019, 17:58

BAš će Srbi dolazit u Hrvatsku pored Njemačke, Austrije i cijelog zapada.

E jeste vi u Kifli tupani da ne povjeruješ.

Sve što se može dogoditi u tom smislu je nešto sezonaca po Jadranu ljeti. I ništa više.

Jebali vas više Srbi. Bolesnici Kiflarski
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by jastreb 31/10/2019, 18:01

Ringo10 wrote:BAš će Srbi dolazit u Hrvatsku pored Njemačke, Austrije i cijelog zapada. 
Ne da hoće,nego već jesu. Kod mene je tu na moru, najveći broj radnika sezonaca ove godine,bio srpske nacionalnosti. A rade i kod privatnika u građevini,te na JANAF-u u radovima održavanja i asanacije.


Imaš ih iz Srbije,te iz Bosne.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by AssadNaPodmornici 31/10/2019, 18:02

Gle ovo lito pun kurac Srba sam upozna iz Srbije a bogami i prije par dana sam bio na bausteli, većina radnika tvoji bosanci iz tuzle,

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by jastreb 31/10/2019, 18:03

AssadNaPodmornici wrote: a bogami i prije par dana sam bio na bausteli, većina radnika tvoji bosanci iz tuzle,
Srbi ili Muslimani?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by AssadNaPodmornici 31/10/2019, 18:06

Muslimani, a ovi preko ljeta srbi iz Srbije

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20924
2018-06-14


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by RayMabus 31/10/2019, 18:08

Zašto ja kao Hrvat iz Hrvatske ne mogu ić radit u Bosnu a ovaj s bih državljanstvom može u Rh ?

Diskriminiraš me Plenkovicu.

Obisit ću te za jaja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by RayMabus 31/10/2019, 18:12

RayMabus wrote:Zašto ja kao Hrvat iz Hrvatske ne mogu ić radit u Bosnu a ovaj s bih državljanstvom može u Rh ?

Diskriminiraš me Plenkovicu.

Obisit ću te za jaja.
Ja san diskriminiran s ovim potezom. I moja dica isto. Sad smo građani drugog reda.

Poslat ću neku misao samo da smislim šta ću ti napravit , u centralu gori.

Za jaja ću te obisit.

Ko Musolinija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by Ringo10 31/10/2019, 18:15

jastreb wrote:
Ringo10 wrote:BAš će Srbi dolazit u Hrvatsku pored Njemačke, Austrije i cijelog zapada. 
Ne da hoće,nego već jesu. Kod mene je tu na moru, najveći broj radnika sezonaca ove godine,bio srpske nacionalnosti. A rade i kod privatnika u građevini,te na JANAF-u u radovima održavanja i asanacije.


Imaš ih iz Srbije,te iz Bosne.
MA to su sezonci, nisu to naseljenici
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum