ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by RayMabus 31/10/2019, 20:08

pismejker wrote:dobro ovi matorci sto se bunu,ali sto se Longi tako jako protivi???nismu srbi nikog ubili,nish unistili,dapace,bio je jos mamu za suknju drzao i jamrao joj nesto nesuvislo...

Longi...elaborejt self... :starac
Kako znaš da nisu ubili i odakle ti ideja da četiri pet godina odsjecivanja Dalmacije nije utjecalo na mene i moj životni put ?

Misliš da rat nije utjecao na svačije živote a osim ratnih profitera svima ostalima nije donio ništa dobro.

Usput da malo bolje čitaš shvatio bi da mi smeta nešto drugo.

Upravo mi je proces misli na njemačkom parlamentu jer će netko ovo platit.

RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by darth_vader 31/10/2019, 20:14

michaellcmacha wrote:ti si jedan od omraženijih srba u toj kvoti... ti srpski izgovori tuđica su ti očajno loši.... tebe treba pod hitno poslati nazad na leskovačku platu....


Probaj s google translatorom... ispadne nešto manje nesuvislo... bori se s rječnikom očigledno, treba mu sva moguća podrška... 💪
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by RayMabus 31/10/2019, 20:16

Njemački parlament u kojem vlada CDU , CSU i SPd donio je zakon po kojem cijeli svijet van EU može doći raditi u Njemačku a istodobno državljanin Njemačke nema to isto pravo u tim zemljama.

Dakle radi se o čistoj diskriminaciji svojih vlastitih građana a to je sad Plenkovic prekopirao i ovdje.

Netko je upravo postao : lovina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by michaellcmacha 31/10/2019, 20:19

jasambrend wrote:
michaellcmacha wrote:ti si jedan od omraženijih srba u toj kvoti... ti srpski izgovori tuđica su ti očajno loši.... tebe treba pod hitno poslati nazad na leskovačku platu....


Probaj s google translatorom... ispadne nešto manje nesuvislo... bori se s rječnikom očigledno, treba mu sva moguća podrška... 💪
kad on svojim poslovnim suradnicima počne ove srpske fore prodavati... ti biznismeni ga glediju ko Sveca... ili su već na neki nain užasnuti...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by Guest 31/10/2019, 20:24

RayMabus wrote:
pismejker wrote:dobro ovi matorci sto se bunu,ali sto se Longi tako jako protivi???nismu srbi nikog ubili,nish unistili,dapace,bio je jos mamu za suknju drzao i jamrao joj nesto nesuvislo...

Longi...elaborejt self... :starac
Kako znaš da nisu ubili i odakle ti ideja da četiri pet godina odsjecivanja Dalmacije nije utjecalo na mene i moj životni put ?

Misliš da rat nije utjecao na svačije živote a osim ratnih profitera svima ostalima nije donio ništa dobro.

Usput da malo bolje čitaš shvatio bi da mi smeta nešto drugo.

Upravo mi je proces misli na njemačkom parlamentu jer će netko ovo platit.
Nisu ti ubili,jer ti se ipak ne cijedi krv sa ocnjaka..tvoja "mrznja" je vise onako pomodnog karaktera.....
kokad sam naletio na jednog klinca,kojemu sam prasio mamu,dok je bio 6-7 godina star,nisam ga niti prepoznao,on se javio...fin i pristali mladi tinejdzer..odjedared posceo on Ustase ovo Ustase3 ono..bilo bi bilje da SMO kao _Ustase uWW2..heeeeeeejj..Junge,stop..o cemu ti trtljas..??
I onda mu lijepo objasnio da tako tim pomodnim spikama vise steti sebi,okolini i drzavi napose,i njenom ugledu..pametan mali,pa je ipak skuzio..
Kako je utjecal ona TVOJ put..prvo,bio si civil,dakle ne bedak koji je odjenuo uniformu sa uzvisenim idealima i pomirio se eventualnim gubitnok zdravlja,zivota ili slicno,a danas mora perjati vanka da uopce moze prezivjeti..nema svatko istu sansu.

Nema tebi sto smetati,jer ti nisu konkurencija niti u cemu,poslu,zaradi bilo cega se covjek sjeti,jerbo ti tiskas li tiskas krevet,nemas poslovne kokurencije,i to je jednostavno to..ako jebu dalmatinke,opet,jebte se za njih,ti ih ionako ne jebes..dakle...puno ti toga pises,ali nema smisla..ispadas samo jeftini navijac...sorry :clown ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by RayMabus 31/10/2019, 20:25

RayMabus wrote:Njemački parlament u kojem vlada CDU , CSU i SPd donio je zakon po kojem cijeli svijet van EU može doći raditi u Njemačku a istodobno državljanin Njemačke nema to isto pravo u tim zemljama.

Dakle radi se o čistoj diskriminaciji svojih vlastitih građana a to je sad Plenkovic prekopirao i ovdje.

Netko je upravo postao : lovina.
Jedini je AfD imao primjedbe na taj zakon. Donio sam odluku o kazni.

Sve stranke i njihovi političari osim AfDa a to su :

CDU

CSU

SPD

Libearali

Ljevica 

Zeleni

Smiju biti ubijeni i ubojice neće u Pakao.

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Agent_47_in_Hitman_Absolution
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by Guest 31/10/2019, 20:29

svabi su sasvim druga sorta..progutat ce i naježeno ghovno,samo da bilanca bude dobra..danas su fini sa camugama,ciganima,arabama,svim "nizim" rasama,samo zato,jerbo oni nece te poslove da rade..ali,zakonski ce osigurati da svi nivoi drzave i investicija budu osigurani i u pozitivi,ali ti drifteri nece,nego ce raditi dok ne propljuju krff..

E jebiga zato Longi,nisi glup,ali glupo reagiras..gledaj to kao jeftinu radnu snagu i šlus...privatni sektor,drzava i svi ce imati koristi za sitnis,od poslova koji ti ionako ne bi htio nikad raditi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by RayMabus 31/10/2019, 20:36

pismejker wrote:svabi su sasvim druga sorta..progutat ce i naježeno ghovno,samo da bilanca bude dobra..danas su fini sa camugama,ciganima,arabama,svim "nizim" rasama,samo zato,jerbo oni nece te poslove da rade..ali,zakonski ce osigurati da svi nivoi drzave i investicija budu osigurani i u pozitivi,ali ti drifteri nece,nego ce raditi dok ne propljuju krff..

E jebiga zato Longi,nisi glup,ali glupo reagiras..gledaj to kao jeftinu radnu snagu i šlus...privatni sektor,drzava i svi ce imati koristi za sitnis,od poslova koji ti ionako ne bi htio nikad raditi..
You are stupid.

Čitaj šta piše : Da mene neće nitko diskriminirat. Ni moju djecu.

Otkrij izvor. Eliminiraj ga.

Plenkovic kopira njemački parlament.

Svi pripadnici stranaka koje ovdje napišem smiju biti ubijani i ubojice neće u Pakao.

CDU

CSU

SPD

Liberali

Ljevica

Zeleni

RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by Guest 31/10/2019, 20:45

et...džabe njemu tuliti..dobro,.,kad ste tupavi daih upregnete da rade za vas i radom ih iscrpite,onda ce vam jebati cure..
Svabi su glupi..ajdontinkso..svakakvi jesu ali nisu glupi,,ja se povodim samo njihovim stavom i djelovanjem..profit je bitan..tko ga stice ispoid tebe nije bitno..bitno da drifta..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by kaya 31/10/2019, 20:51

pismejker wrote:et...džabe njemu tuliti..dobro,.,kad ste tupavi daih upregnete da rade za vas i radom ih iscrpite,onda ce vam jebati cure..
Ne rade oni za nas nego za sebe, već sam napisala, ne dolaze oni raditi za 500 eura nego za 2000. Ne dolaze oni raditi ko blagajnica za tri soma kuna. To su ta deficitarna zanimanja koja su dobro plaćena..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by kaya 31/10/2019, 20:53

E sad se netko pita zašto naši neće to raditi, oni idu u njemačku, mislim idu i ovi..al iz njemačke nema doma dva tri mjeseca
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by RayMabus 31/10/2019, 20:54

pismejker wrote:et...džabe njemu tuliti..dobro,.,kad ste tupavi daih upregnete da rade za vas i radom ih iscrpite,onda ce vam jebati cure..
Svabi su glupi..ajdontinkso..svakakvi jesu ali nisu glupi,,ja se povodim samo njihovim stavom i djelovanjem..profit je bitan..tko ga stice ispoid tebe nije bitno..bitno da drifta..
Naredba je poslana a u međuvremenu stigla nova vijest nakon šta sam ja ode na forumu donio odluku o kazni.

ISIS pozvao na napad na SAD : preko krvi mnogobožaca približite se Bogu.




Ubojice su aktivirane.


https://www.index.hr/mobile/najnovije?kategorija=3
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by Guest 31/10/2019, 20:55

Kakogod..ako si drifter nIGDJE ti nece biti dobro Kayo..pa niti u svabiji..taki se vracaju..ja cekam nagodinu svapski pass i idem dalje,jerbo kako ti penezi rastu,eksponencijalno ti raste i porez,jedan od najbrutalnijih..to necu da trpim..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by Eroo 31/10/2019, 21:02

Ringo10 wrote:BAš će Srbi dolazit u Hrvatsku pored Njemačke, Austrije i cijelog zapada.
Oće. Preko ljeta zaradi toliko da prehrani obitelj preko cijele godine i još mu ostane...
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by michaellcmacha 31/10/2019, 21:06

pismejker wrote:Kakogod..ako si drifter nIGDJE ti nece biti dobro Kayo..pa niti u svabiji..taki se vracaju..ja cekam nagodinu svapski pass i idem dalje,jerbo kako ti penezi rastu,eksponencijalno ti raste i porez,jedan od najbrutalnijih..to necu da trpim..
na koliko si pitanja točno odgovorio...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by Guest 31/10/2019, 21:23

kaya wrote:Oko 25 000 radnih je za drzavljane bih, 15 000 srbija, 5 000 kosovo, ostalo svi ostali...ova dosadašnja kvota je premala, zato su ih morali ukinuti. Ima još jedna caka al ne da mi se sad o tome

mogo bih i ja nesto da uhvatim
jos mogu da potegnem,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by epikur37 31/10/2019, 21:26

pizzon wrote:

mogo bih i ja nesto da uhvatim
jos mogu da potegnem,

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 5452_435

hvataj
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by dzango 31/10/2019, 21:57

epikur37 wrote:
pizzon wrote:

mogo bih i ja nesto da uhvatim
jos mogu da potegnem,

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 5452_435

hvataj
Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 75075669_2748154691862801_3662864069850824704_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQnWqeyl6ls1YFIOC_XcO5HzQVlUxCVSOUcdqlLqFkte3MorjFwPXQqCiUQ4Rnmbi4k&_nc_ht=scontent.fbeg7-1

_________________
Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by michaellcmacha 31/10/2019, 22:49

pizzon wrote:
kaya wrote:Oko 25 000 radnih je za drzavljane bih, 15 000 srbija, 5 000 kosovo, ostalo svi ostali...ova dosadašnja kvota je premala, zato su ih morali ukinuti. Ima još jedna caka al ne da mi se sad o tome

mogo bih i ja nesto da uhvatim
jos mogu da potegnem,
nemoj potezati vamo.... ako te ujaci nanjuše ti ne budeš stigao skočiti u more... a i nećeš valjda reći da bi bolji život pokušao osigurati perući klozete po ustašiji
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by red wolf 31/10/2019, 22:50

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Njemački parlament u kojem vlada CDU , CSU i SPd donio je zakon po kojem cijeli svijet van EU može doći raditi u Njemačku a istodobno državljanin Njemačke nema to isto pravo u tim zemljama.

Dakle radi se o čistoj diskriminaciji svojih vlastitih građana a to je sad Plenkovic prekopirao i ovdje.

Netko je upravo postao : lovina.
Jedini je AfD imao primjedbe na taj zakon. Donio sam odluku o kazni.

Sve stranke i njihovi političari osim AfDa a to su :

CDU

CSU

SPD

Libearali

Ljevica 

Zeleni

Smiju biti ubijeni i ubojice neće u Pakao.

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Agent_47_in_Hitman_Absolution
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by kaya 1/11/2019, 01:13

pismejker wrote:Kakogod..ako si drifter nIGDJE ti nece biti dobro Kayo..pa niti u svabiji..taki se vracaju..ja cekam nagodinu svapski pass i idem dalje,jerbo kako ti penezi rastu,eksponencijalno ti raste i porez,jedan od najbrutalnijih..to necu da trpim..
Jel...pa odi dalje kaj te briga..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca - Page 4 Empty Re: Počela trpačina Srba u Hrvatsku : Ukidaju se kvote za uvoz stranaca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum