ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Još jedna hanuma za Longija: Anela iz Cazina radi kao automehaničarka

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Još jedna hanuma za Longija: Anela iz Cazina radi kao automehaničarka - Page 2 Empty Re: Još jedna hanuma za Longija: Anela iz Cazina radi kao automehaničarka

Post by RayMabus 28/9/2019, 19:33

Malo ljudi živi od te poljoprivrede. Većinom to danas urbano i živi od posla. Tu su žene višak jer živiš s roditeljima i tako nekako guraš iz miseca u misec.

Za ženu i djete tu mista nema. One su višak.

RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Još jedna hanuma za Longija: Anela iz Cazina radi kao automehaničarka - Page 2 Empty Re: Još jedna hanuma za Longija: Anela iz Cazina radi kao automehaničarka

Post by immortal 28/9/2019, 20:56

RayMabus wrote:
mortal wrote:Još jedna hanuma za Longija: Anela iz Cazina radi kao automehaničarka - Page 2 Ea90dd10

gle Longi koliku teta ima guzu ali ona njemu sipa teret na leđa neka nosi, 
 on muški prihvaća i dalje miroljubivo radi

UČI SE
Imam vinograd i ne isplati mi ga se radit jer mi je daleko ( kraj Vrgorca ) a oko vinograda ima puno posla pa se uloženo ne vrati. Evo sad mi rođak iz Solina kaže da su oni svoj izvadili prije dvi godine jer in se ne isplati radit al da će kupit grožde i radit svoje vino. Ono ništa vinograd al vino i dalje rade. To mu je i pametnije. Tko će se s tin zajebavat. To je meni otac sve povadija u Kaštelima i posadija masline i trišnje jer ti vinogradi to ima zajebancije a ne moš ti to radit ako radiš posal negdi.
sve si dobro rekao ali ja sam se samo zafrkavala tj tebe malo
immortal
immortal

Female
Posts : 23178
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Još jedna hanuma za Longija: Anela iz Cazina radi kao automehaničarka - Page 2 Empty Re: Još jedna hanuma za Longija: Anela iz Cazina radi kao automehaničarka

Post by immortal 28/9/2019, 20:59

RayMabus wrote:Malo ljudi živi od te poljoprivrede. Većinom to danas urbano i živi od posla. Tu su žene višak jer živiš s roditeljima i tako nekako guraš iz miseca u misec.

Za ženu i djete tu mista nema. One su višak.
hah nekoga guše žene, nekoga muškarci
to je zato jer se ne naiđe na srodnu dušu ili nekoga koga si u stanju prihvatiti i voljeti kao i obratno
immortal
immortal

Female
Posts : 23178
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Još jedna hanuma za Longija: Anela iz Cazina radi kao automehaničarka - Page 2 Empty Re: Još jedna hanuma za Longija: Anela iz Cazina radi kao automehaničarka

Post by RayMabus 28/9/2019, 21:02

mortal wrote:
RayMabus wrote:Malo ljudi živi od te poljoprivrede. Većinom to danas urbano i živi od posla. Tu su žene višak jer živiš s roditeljima i tako nekako guraš iz miseca u misec.

Za ženu i djete tu mista nema. One su višak.
hah nekoga guše žene, nekoga muškarci
to je zato jer se ne naiđe na srodnu dušu ili nekoga koga si u stanju prihvatiti i voljeti kao i obratno
Da.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Još jedna hanuma za Longija: Anela iz Cazina radi kao automehaničarka - Page 2 Empty Re: Još jedna hanuma za Longija: Anela iz Cazina radi kao automehaničarka

Post by YekeYeke 29/9/2019, 00:08

kakav ti je ono televizor RayMabus ? Još jedna hanuma za Longija: Anela iz Cazina radi kao automehaničarka - Page 2 1f602
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 625
2019-05-13


Back to top Go down

Još jedna hanuma za Longija: Anela iz Cazina radi kao automehaničarka - Page 2 Empty Re: Još jedna hanuma za Longija: Anela iz Cazina radi kao automehaničarka

Post by T. 29/9/2019, 00:15

mortal wrote:Još jedna hanuma za Longija: Anela iz Cazina radi kao automehaničarka - Page 2 Ea90dd10

gle Longi koliku teta ima guzu ali ona njemu sipa teret na leđa neka nosi, 
 on muški prihvaća i dalje miroljubivo radi

UČI SE
Gospodin je očigledno preminuo te je ostao u stajaćem položaju uslijed mrtvačke ukočenosti potpomognuto uporom desne ruke u štap zabijen u zemlju...
Naravno da u takvom stanju nije u mogućnosti odbiti bilo šta...
A ti slažeš čitavu konstrukciju muško-ženskih odnosa, kao da je njegovo postupanje dragovoljno ... :roll
T.
T.

Posts : 17138
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Još jedna hanuma za Longija: Anela iz Cazina radi kao automehaničarka - Page 2 Empty Re: Još jedna hanuma za Longija: Anela iz Cazina radi kao automehaničarka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum