ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hanuma za Longija

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Hanuma za Longija Empty Hanuma za Longija

Post by Hektorović 18/6/2019, 19:50

​Nesvakidašnja priča o mladoj djevojci iz Kozarske Dubice koja se radeći najteže fizičke poslove svakodnevno bori da pomogne svojoj porodici, mnoge je u tom kraju ostavila bez riječi.

Mirsada Hadžić učenica je prvog razredna srednje škole. Od svoje desete godine bila je primorana da nauči sve poljoprivredne poslove. Otac joj se razbolio, a ona je zajedno sa majkom i sestrom, još kao dijete, imala samo jedan cilj - olakšati ocu njegovu nimalo laku svakodnevicu.
"Tada mi je bio period kad sam najviše radila. Uzorala sam cijelu zemlju 100 dunuma. Oni koji će znati za dunume, znaju koliko je to", priča Mirsada za dnevnick.com
Za ovu hrabru i izuzetno vrijednu djevojku mnogi u Dubici imaju samo riječi hvale.
Ona sama tanjira, ore, sije, vozi traktor, kreči kuće i brine za svu stoku. 
 "Poslove radim preko dana a naveče prije spavanja uzmem i pročitam par lekcija da ne dobijem jedinicu. Omladina danas gleda kako bi išla u kafanu, pila, provodila se", kaže Mirsada.
Njeni vršnjaci, koji uglavnom slobodno vrijeme provode na drugačiji način, ne razumiju baš najbolje Mirsadine navike.
"Najgore mi je i to mi je najžalije što se drugi ismijavaju na moj račun, malo mi smeta ono, ali onako, pustim ih neka rade šta hoće. Njima na dušu. Ja da sam na njihovom mjestu mene bi bilo sramota. Neki mi kažu što ne izlaziš u grad, ja kažem ne mogu. Prije bih pomogla ocu nego trošila pare okolo", kroz suze objašnjava Mirsada.
Zbog mnogo posla kojeg ima svaki dan Mirsada ne stiže da se maksimalno posveti ni školi ali ni svom privatnom životu.
"Na more nikad nisam otišla. Nisam osjetila taj miris mora, taj pijesak koji su svi u mom društvu osjetili i ušli u to more, a ja zavisi da li bih otišla na more, pošto imam sve više i više poslova u poljoprivredi", kaže Mirsada.
"Pomozite roditeljima dok ih imate, kad ih ne budete imali, žalićete", zaključuje ova srednjoškolka koja svojim primjerom mnogima održala lekciju o tome kako bi trebalo da se djeca ophode prema svojim roditeljima i životu uopšte.

Hanuma za Longija 20190618190110_544207Foto: N.N. | Mlada djevojka iz Kozarske Dubice odrasta na njivi, more nikada nije vidjela

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Hanuma za Longija Empty Re: Hanuma za Longija

Post by Yehudim 19/6/2019, 04:33

:tu

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Hanuma za Longija Empty Re: Hanuma za Longija

Post by RayMabus 19/6/2019, 06:30

To je dite al ako si mislija da će jednog dana za par godina bit ok žena , pa oće , naučilo radit od malih nogu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Hanuma za Longija Empty Re: Hanuma za Longija

Post by Hektorović 19/6/2019, 07:59

RayMabus wrote:To je dite al ako si mislija da će jednog dana za par godina bit ok žena , pa oće , naučilo radit od malih nogu.

Pa ova ti treba, ne one sponze šta dane provode lakirajući nokte i sređujući frizure :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Hanuma za Longija Empty Re: Hanuma za Longija

Post by RayMabus 19/6/2019, 08:02

Ne triba meni ništa , ja san davno od toga odusta. Meni ništa ne triba kad su te stvari u pitanju. To njima triba lik s par stanova a ne meni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Hanuma za Longija Empty Re: Hanuma za Longija

Post by RayMabus 19/6/2019, 08:08

Meni samo triba da iman režije , hranu , kavu i duvan i internet pokriven i da mogu ležat doma i pratit u miru događaje iz Nostramusa. Žene me ne zanimaju odavno nula posto. Pročita san ih. Niškorisiti a oće popovat a u biti su trošak i moraš radit za njih bez obzira koju dovedeš. Sve su ti one na isti kalup.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Hanuma za Longija Empty Re: Hanuma za Longija

Post by RayMabus 19/6/2019, 08:32

To ti mene ne zanima ima već.12 godina otkako san otkrija matrijaharnu imperiju. Mene samo zanima Galaktička federacija i ta priča , zato san se i inkarnira. Izvaga san stvari i doša do zaključka da bolje postižem ciljeve GF sam nego u suradnji sa lljidskom ženkom.

Sad fino gledaj sukob s Iranom , navalu kozojeba , islamksričke napade , pad ove matrijaharne imperije , treći svijetski rat i sve te događaje.

To je uništenje ovog svijega kako bi se stvorio novi i bolji.

U tom kontekstu postaje očito zašto san se ja kao individua totalno maka od njih.

Uništiti ću ih i izgradit bolji svijet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Hanuma za Longija Empty Re: Hanuma za Longija

Post by RayMabus 19/6/2019, 08:58

Bit će van jasnije o čemu pričan za koju godinu kad se u Njemačkoj digne antiislamska desnica pa potira Arape i ostale i onda ostane bez radne snage koju će morat masovno uvozit iz iistočne Europe a ode ne bude radnika ni za lijek pa budu morali dizat plaće.

Novac je sredstvo porobljavanja ljudi na ovoj planeti , porezi i nameti a dovlače sve i svašta kako bi vas sjebali i učinili robovima. To će puknit a to je jedan od uvjeta osvajanja ove planete od strane GF tj da se život ne svodi za trčanje za parama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Hanuma za Longija Empty Re: Hanuma za Longija

Post by RayMabus 19/6/2019, 10:15

Ha ha ha eto

https://www.klix.ba/vijesti/humanitarne-akcije/pokrenuta-inicijativa-odvedimo-mirsadu-na-more-ljudi-aktivno-prikupljaju-novac/190619030
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Hanuma za Longija Empty Re: Hanuma za Longija

Post by kic 19/6/2019, 11:32


ovakve su nekad bile većina, e to je bila civilizacija po longiju :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hanuma za Longija Empty Re: Hanuma za Longija

Post by mutava baštarda 19/6/2019, 11:43

Longi ona u masliniku, a ti u klimatiziranom....

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Hanuma za Longija Empty Re: Hanuma za Longija

Post by RayMabus 19/6/2019, 12:10

mutava baštarda wrote:Longi ona u masliniku, a ti u klimatiziranom....
Poberen ja masline lako. Nemaju one šta radit kod mene. Višak su i štetočine. Žene su samo uteg. Ne služe za seks , potomstvo me ne zanima , to je samo moraš radit za to. 

Ja i mačak spavamo i boli nas kurac. Proživit ovu inkarnaciju spavajući i mozak na pašu i priprema za dalje i iduću inkarnaciju ili samo odmaranje na astralu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Hanuma za Longija Empty Re: Hanuma za Longija

Post by RayMabus 19/6/2019, 12:16

Mozak na pašu i to je poanta cile priče.

Duša zauzima volumen od 20 centimetra kubnih , kad se inkarniraš negdi dakle u zametak neke ženke ( i to in je jedina funkcija ) onda se inkarniraš s 10% kapaciteta i to u područje tzv solarnog pleksusa.

Mozak je samo organ kojin analiziraš i tu je poanta priče da ja oču da mi je mozak na paši a ne radi za kikiriki za njih i njihovu djecu.

Kad nađen taku za koju nemoran radit onda će me zanimat a inaće odjebi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Hanuma za Longija Empty Re: Hanuma za Longija

Post by RayMabus 19/6/2019, 12:21

Pravila su se prominila u matrijaharnoj imperiji i ja san to prihvatija al onda će van tako i biti i sad kad smo jednaki izvoli fino radit pa zaradi za sebe a ne da je moran uzdržavar i živi fino u svon stanu a ne mon , šta ima veze koliko ja iman stanova. Koji si mi ti kurac tu pa ćeš mi solit pamet ćin uđeš u kuću kako je to tvoje. Kako si ušla tako moš i izać. Nismo sijamski blizanci nit san ja vezan uz tebe il bilo koga drugog u ovon svemiru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Hanuma za Longija Empty Re: Hanuma za Longija

Post by RayMabus 19/6/2019, 12:27

Ne triba s njima imat posla i to je cila priča oko toga. Ja san napunija 40 i koliko traje život u prosjeku ode , do 70 amo reč , ja ću ti 30 prispavat i boli me kurac i kad umren iden ća odavde na drugu planetu di nema te matrijaharne imperije i to je cila priča. Šta ću se ja s vama zajebavat. Vi niste normalni. Propa van je natalitet , idete u kurac svi i još se pravite da je to normalno društveno ponašanje a ovo će za deset godina izbit sranje ogromno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Hanuma za Longija Empty Re: Hanuma za Longija

Post by Hektorović 19/6/2019, 13:28

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Hanuma za Longija Empty Re: Hanuma za Longija

Post by epikur37 19/6/2019, 13:42

Svaka cast maloj, zasluzila je odmor. Koliko ima godina?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hanuma za Longija Empty Re: Hanuma za Longija

Post by RayMabus 19/6/2019, 13:45

Bezvezna priča skroz. Bezveze. Kmečaona.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Hanuma za Longija Empty Re: Hanuma za Longija

Post by kaya 19/6/2019, 13:45

Mislim da ona nece zazaliti kada ih ne bude imala nego se spasiti. Dijete im je rob. 
Jedino sto ce naci nekog Mirsada pa ce nastaviti kopati i udarati temelje kuci.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hanuma za Longija Empty Re: Hanuma za Longija

Post by epikur37 19/6/2019, 13:46

RayMabus wrote:Bezvezna priča skroz. Bezveze. Kmečaona.

Radisna je a vidi se po stavu da je izdrljiva, na ovakve se mos osloniti, malo da se jos uredi i za madraca je.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hanuma za Longija Empty Re: Hanuma za Longija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum