ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evo jedna ležerna za Longija

Go down

Evo jedna ležerna za Longija Empty Evo jedna ležerna za Longija

Post by IL Risorto 25/3/2020, 13:19

https://www.imdb.com/title/tt7713068/

Evo jedna ležerna za Longija MV5BMzQ3NTQxMjItODBjYi00YzUzLWE1NzQtZTBlY2Y2NjZlNzkyXkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_

Pogledaj čari emanćipacije u pravom svijetlu. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Evo jedna ležerna za Longija Empty Re: Evo jedna ležerna za Longija

Post by RayMabus 25/3/2020, 13:24

Vidim po naslovnici da ti misliš da je za mene borba protiv emanicipacije gušenje ljudske kreativnosti ( i žene su ljudi ).

Krivo misliš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Evo jedna ležerna za Longija Empty Re: Evo jedna ležerna za Longija

Post by IL Risorto 25/3/2020, 13:27

Pogledaj šta Zekanović drobi u Saboru.Malo me podsjeća na tebe. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Evo jedna ležerna za Longija Empty Re: Evo jedna ležerna za Longija

Post by RayMabus 25/3/2020, 13:32

סמאל wrote:Pogledaj šta Zekanović drobi u Saboru.Malo me podsjeća na tebe. :cleanteeth
Evo sve trčim. Da išta znaš o meni onda bi shvatio da je meni izrazito zabranjeno gušenje ljudske kreativnosti.

Ti uopće ne kužiš zašto ja pušem na emancipaciju ? Misliš da je to jer mi je životni cilj da žena visi iznad sudopera.

Stvarno svašta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Evo jedna ležerna za Longija Empty Re: Evo jedna ležerna za Longija

Post by IL Risorto 25/3/2020, 13:35

RayMabus wrote:
סמאל wrote:Pogledaj šta Zekanović drobi u Saboru.Malo me podsjeća na tebe. :cleanteeth
Evo sve trčim. Da išta znaš o meni onda bi shvatio da je meni izrazito zabranjeno gušenje ljudske kreativnosti.

Ti uopće ne kužiš zašto ja pušem na emancipaciju ? Misliš da je to jer mi je životni cilj da žena visi iznad sudopera.

Stvarno svašta.
A šta ako ta kreativnost potiče ono protiv čega se ti zalažeš,kao što bi ovaj film mogao potaknuti mnoge žene na emancipaciju ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11144
2015-07-23


Back to top Go down

Evo jedna ležerna za Longija Empty Re: Evo jedna ležerna za Longija

Post by RayMabus 25/3/2020, 13:42

Ne kužiš razlog zašto ja pušem na emanicipaciju. Kad to shvatiš onda ćeš shvatiti puno toga.

Industrijska revolucija , žene na tržište rada , ljudka prava , radnička prava itd

Onda u jednom momentu počele su jako izguravat muške s tržišta rada i napravile si situaciju da sad moraju radit a kad idu osnovat obitelj nema muških jer hrpa ih radi za manje i hrpa ih se ne osjeća dobro ako radi pa još dođe doma a ona mu soli pamet

Dakle imaš slom demografije

Nakon trideset godina nema radne snage pa trpačina

I tako sve jače dok ne pukne.

A to je treći svijetski rat

U tom svjetlu gledaj taj moj odnos prema emanicipaciji a ne da je meni u Interesu nekog ne znam ni ja šta.

To mi je protuprirodno jer duša nema spo , mogu se i ja inkarnirat u ženu dakle radio bih protiv sebe onda.

Valjda moš shvatit gore napisano a ako ne onda to nije moj problem nego kao što si rekao : ti misliš šta sam ja.....ti misliš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Evo jedna ležerna za Longija Empty Re: Evo jedna ležerna za Longija

Post by RayMabus 25/3/2020, 13:44

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:Pogledaj šta Zekanović drobi u Saboru.Malo me podsjeća na tebe. :cleanteeth
Evo sve trčim. Da išta znaš o meni onda bi shvatio da je meni izrazito zabranjeno gušenje ljudske kreativnosti.

Ti uopće ne kužiš zašto ja pušem na emancipaciju ? Misliš da je to jer mi je životni cilj da žena visi iznad sudopera.

Stvarno svašta.
A šta ako ta kreativnost potiče ono protiv čega se ti zalažeš,kao što bi ovaj film mogao potaknuti mnoge žene na emancipaciju ?
Nemaju djece. Ionako ćemo ih zamjenit crncima i Arapima.

Šerijat će pobjediti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Evo jedna ležerna za Longija Empty Re: Evo jedna ležerna za Longija

Post by Noor 25/3/2020, 13:50

סמאל wrote:Pogledaj šta Zekanović drobi u Saboru.Malo me podsjeća na tebe. :cleanteeth
šta kaže? :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Evo jedna ležerna za Longija Empty Re: Evo jedna ležerna za Longija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum